CLUB Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου

Όλοι οι ελληνικοί σύνδεσμοι του δικεφάλου, εκτός του νομού Θεσσαλονίκης

CLUB Π.Α.Ο.Κ. Ρόδου

Δημοσίευσηαπό sakisPAOK1926sweden » Παρ 21 Νοέμ 2008, 23:40

P.A.O.K. i omada tou laou
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
sakisPAOK1926sweden
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 20:51
Τοποθεσία: SOUIDIA ke edo iparxoume vreeeeeeeeeee

...

Δημοσίευσηαπό costacurtaG4 » Παρ 21 Νοέμ 2008, 23:52

ΖΟΡΡΟ ΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣ!!

Απ' όσο ξέρω και είδα το καλοκαίρι, υπάρχει λαός εκει... αλλά δυσκολα να γίνει σύνδεσμος (να νοικιαστεί κάποιος χόρος δηλαδή) γιατί υπάρχει μία χαλαρότητα στα ΠΑΟΚια της περιοχής κατα μεγάλο ποσοστό...
Λίγοι είναι οι ενεργοί που μπορούν να συμβάλουν και οικονομικά... οπότε λίγο χλωμό!

Τώρα βέβαια δεν ξέρω τι γίνετε με τους φοιτητές που έχουν πάει εκει...


Υ.Γ. : Λίγο άσχετο, αλλά παίζει να έρθω 7ήμερη εκει φέτος... Ή εκεί ή Ρώμη...
Άβαταρ μέλους
costacurtaG4
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:27
Τοποθεσία: Θ4Α

...

Δημοσίευσηαπό costacurtaG4 » Παρ 21 Νοέμ 2008, 23:54

ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΑΛΑΡΟΤΗΤΑ... ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΟΛΟΥΣ!!
ΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΛΕΩ...



...Εξηγούμαστε για να μην παρεξηγούμαστε!!!
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Άβαταρ μέλους
costacurtaG4
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:27
Τοποθεσία: Θ4Α

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Σάβ 22 Νοέμ 2008, 00:01

Μεγάλη ιστορία με πολύ παρασκήνιο, ... παρόλα αυτα κινηθήκαμε να βρούμε χώρο, ... και κανείς δεν δέχεται να μας νοικιάσει προς το παρόν.

Σε ότι αφορά το μέρος που μαζεύονται τα παιδιά, (Αν εννοεί ο Πάνος την Κρεμαστή) ... γιατί δεν ρωτάει αυτούς εκεί τι λέγαμε όταν πήγα να τους βρω?

Ο Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ είναι ιδρυμένος με καταστατικό (2000) ...
ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΕ ΠΑΟΚ (από τους λίγους), ...
ΑΛΛΑ ΑΝΕΝΕΡΓΟΣ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΚΛΠ.

Οποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες ξέρει που θα με βρει.
Είμαι ΕΤΟΙΜΟΣ να παραδόσω τα πάντα, ... (Καταστατικά, σφραγίδες, αιτήσεις μελών)

ΑΛΛΑ ΜΕ ΔΥΟ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ, ...
Α) ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΙ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΤΩΝ ΠΑΟΚΤΣΗΔΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΥ ΟΦΕΛΗ.
&
Β) ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΤΟΝΟΜΑΣΕΙ ΤΟΝ ΙΣΤΟΡΙΚΟ "Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ", ... ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΤΟΥ.

(Και πόσο περισσότερο, ένα έτοιμο ΙΔΡΥΜΕΝΟ σύνδεσμο, άσχετα αν είναι ανενεργός)

ΑΥΤΑ
------
http://www.paokrhodes.com

Εικόνα

ΥΓ
Εχει κουράσει πολύ το θέμα, ... Αν ήμουν καλύτερα οικονομικά θα το χρηματοδοτούσα όλο το πακέτο, να δω ποιοι θα ακολουθούσαν ...
αν και στο τέλος, ... το έργο θα τελειώσει με τους ίδιους ηθοποιούς που άρχισε ... ΔΥΣΤΥΧΩΣ ... και κρίμα, ... γιατί είμαστε και πολλοί.
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Σάβ 22 Νοέμ 2008, 10:33

Είναι όντως δύσκολο, ...
αλλά το ελπιδοφόρο μήνυμα είναι η ΠΑΟΚτσήδικη ντόπια νεολαία μας.
ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟΣΟ (εμένα προσωπικά)
Ο ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ Ή Ο ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΠΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.

Ο σύνδεσμος πρέπει να είναι βιώσιμος από ντόπιο πληθυσμό για να κρατηθεί.
Υπάρχει πολύς ντόπιος πληθυσμός που είναι ΠΑΟΚ, ... από αυτούς πολλοί δεν έχουν δει αγώνα του ΠΑΟΚ στην Τούμπα.

ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ, ... ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΝΑ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙ ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ, ... ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ, (υπάρχουν άτομα που τα βλέπω μόνο χειμώνα).

ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ... και στο τέλος, ...ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ, ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΜΕ ΧΡΕΗ. (και φτου και απο την αρχή)

ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ, ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ
(ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ).

Το μεγαλο προβλημα βέβαια παραμένει να ειναι το γεγονός, πως κανεις δεν δεχεται να μας νοικιασει χωρο ... προς το παρον.
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό gagas » Κυρ 23 Νοέμ 2008, 02:41

ερωτηση: ο παλαιμαχος ποδοσφαιριστης του ΠΑΟΚ αγαπητος σε ολους μας που καταγεται απο τη ροδο και μενει στη ροδο βοηθαει καθολου την προσπαθεια?
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Δευτ 24 Νοέμ 2008, 13:28

screwdriver4 έγραψε:Λεμε οτι τρεχουμε,νοιαζομαστε νιωθουμε για την ΠΑΟΚαρα και ερχεται ο ζορρο4 με ενα ποστ να μας πει ποσο λιγοι ειμαστε μπροστα του οσα και αν εχουμε κανει.Ζορρο σαν και σενα λιγοι,πολλοι λιγοι..

Ακομα και αν δεν στεγαστει ο συνδεσμος στην Ροδο εμενα μου φτανει που εχουμε αυτο το ατομο εκει.Αφου ο Ζορρο εχει σπιτι στην Ροδο εχει και η ΠΑΟΚαρα


Όλοι ΠΑΟΚ είμαστε, ... δεν υπάρχει ΠΑΟΚόμετρο.
(Σ'ευχαριστώ πάντος για τα καλά σου λόγια.)

Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ, ...
ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΩΣ ΙΣΟΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ.
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Σ.Φ ΡΟΔΟΥ

Δημοσίευσηαπό PAOK_KOS » Σάβ 13 Δεκ 2008, 10:20

Αδέρφια γεια σας.
Διάβασα όλο το topic προσεκτικα.
Γνωρίζω απο τρίτους τον ΖORRO και μου έχουν πει ότι είσαι έμπειρος στο θέμα του συνδέμου και γενικά του οπαδικού κινήματος.
Εμείς εδω στην Κω κάναμε την προσπαθεια και δικαιωθήκαμε! Αντιμετωπίσαμε και εμεις τεραστια προβλήματα όσον αφορα ειδικά τον χωρο αλλα με επιμονή και υπομονή βρέθηκε και αυτος! ZORRO το ξέρεις και το έρω ότι φαντάσματα θα είναι πολλά και το καλοκαίρι όπως είπες στο νησί δύσκολο. Έχουμε βρει κάποιες λύσεις γιαυτα τα θέματα σε συνεργασία απόλυτη και με την Χιο όπου έχουμε και την ίδια ονομασία και συνεργαζόμαστε στενά σε παρα πολλά θεματα ασχετα αν έχουμε διαφορετικες διοικήσεις απόψεις και γραμμες σε ορισμένους τομείς!
Σου εκφράζω επίσημα έστω και μέσω του topic την απόλυτη στήριξει των EAST FRONT (Σ.Φ ΠΑΟΚ ΚΩ ΚΑΙ ΧΙΟΥ) σε ότι χρειαστείται πραγματικά θα είμαστε εδω, και στην συγκεκριμένη περίπτωση βοηθάει και η κοντινή μας απόσταση. Έχουμε τους ίδιους προβληματισμούς λόγω περιοχής και πιστευω ότι με καλή συνεργασία θα τα λύσουμε όλα ενωμένη και υπό την σκέπη του ΔΙΚΕΦΑΛΟΥ ΑΕΤΟΥ που όλοι υπηρετούμε και λατρεύουμε. μπορεις να επικοινωνήσεις μαζί μας μεσω του e-mail αρχικα sfpaok_kos@yahoo.gr και θα χαρούμε πολύ να βοηθήσουμε όπου και όπως μπορουμε για αυτο το νησί που ειναι κρίμα να μην έχει το δικό του χωρο, την νέα δυνατή φωλιά της ΠΑΟΚΑΡΑΣ ΜΑΣ!
Με τιμή EAST FRONT (Κως - Χιος).
PAOK_KOS
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Πέμ 04 Δεκ 2008, 12:28
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Σάβ 13 Δεκ 2008, 13:01

Αδελφέ μου, να είσαι καλά.
Η δική μας περίπτωση βέβαια, ... είναι λίγο διαφορετική.
Όπως και η Ρόδος, ... είναι διαφορετική λόγω πληθυσμού απο Κω και Χίο.
Να αναλογιστείς μόνο, ... πως το σύνολο του πληθυσμού Χίου-Κω ... είναι σχεδόν το μισό της πόλης μόνο της Ρόδου, ... (65-70.000).

Εκεί γνωρίζεστε όλοι αναμεταξύ σας, ... εδώ αυτό δεν συμβαίνει ... (ή συμβαίνει ελάχιστα).
Τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε εμείς, ... είναι σχεδόν ίδια με αυτά του Ηρακλείου Κρήτης, ... που είναι διπλάσιο πληθυσμιακά από όλο το νησί της Ρόδου.

Εμείς έχουμε και ένα άλλο φαινόμενο-πρόβλημα, ... μέσα στο νησί σηκώνεται σημαία άλλου δήμου , ... ως αυτόνομος σύνδεσμος (Κρεμαστή Ρόδου).
Αυτοί έχουν τον χώρο, αλλά δεν μπορούν να φτιάξουν καταστατικό και απευθύνονται στο χωριό τους, τοπικά.
Εμείς που απευθυνόμαστε σε όλο το νησί, ... έχουμε καταστατικό επίσημο, ...από τα Ελληνικα δικαστήρια επικυρωμένο, ... είμαστε αναγνωρισμένοι από την ΠΑΕ. ...αλλα δεν εχουμε χώρο.

Από την μεριά μου, ... είχα όλη την καλή διάθεση, ... να δηλώσει ο ΣΦ του νησιου μας την έδρα τους και να στεγαστούμε, ...και εκεί θα τελείωναν όλα.

Αυτοί όμως με την σειρά τους, την αδυναμία τους να κάνουν καταστατικό και να συσταθούν επίσημα, ... την έκαναν ΠΟΝΗΡΑΔΑ.
ΗΘΈΛΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΤΕΓΑΣΗ ... ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΈΒΓΑΖΑΝ ΝΕΟ ΠΡΟΕΔΡΕΙΟ, ... ΝΑ ΕΚΑΝΑΝ "ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ" ... ΜΕΤΟΝΟΜΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΡΟΔΟΥ, ... ΣΕ Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ.

Όπως καταλαβαίνεις, ... αυτά δεν υπάρχει περίπτωση να τα δεχτώ ... (εγώ ο ΠΙΝΟΣΕΤ) , ... και κατι που με μοχθο κατακτησαμε, ... έστω ένα επίσημο καταστατικό, ΠΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΆΖΕΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ, δεν το χαρίζω σε 30 άτομα ενός χωριού, να κάνουν την τρελίτσα τους.

ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ...
ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΟΜΑΣΤΕ, ... ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΘΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΑ ΠΩ.

ΥΓ
Συγχαρητήρια και καλή τύχη με την προσπάθειά σας, ... (Σε Κω και Χίο)
Ο ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ... ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΌΛΑ. (σχεδόν) :lol:


:?
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό Platon » Σάβ 13 Δεκ 2008, 13:08

Μπραβο παιδια...χαιρομε...σας διαβιβαζω τα συγχαρητηρια μου, καθως και τις ευχες μου για μια καλη λειτουργια...

Ζορρο αδερφε μου, ελπιζω κι ευχομαι, την επομενη φορα που θα επισκεφτω το αγαπημενο μου νησι, να βρεθουμε στο χωρο οπου θα στεγαζετε ο συνδεσμος...και να μη με τρεχεις παλι στα καστρα και στη παλια πολη... :wink: 8)
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Σάβ 13 Δεκ 2008, 13:51

Ρε συ PLATON, ... ακόμα και μέγαρο να είχαμε, ... Το κάστρο δεν το γλίτωνες,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΤ, ... ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΣΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΚΑΙ ΒΑRAKI ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ.

:) :) :) :) :) :) :)

Novito σε περιμένουμε στον Νο1 τουριστικό προορισμό της Ευρώπης.

:x :x :x
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό novito » Σάβ 13 Δεκ 2008, 13:54

Πες μου πότε θα λείπεις να ξαναρθω.... :) :)
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Δημοσίευσηαπό Platon » Σάβ 13 Δεκ 2008, 14:02

Zorro4 έγραψε:Ρε συ PLATON, ... ακόμα και μέγαρο να είχαμε, ... Το κάστρο δεν το γλίτωνες,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΜΑΤ, ... ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΣΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΚΑΙ ΒΑRAKI ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ.

:) :) :) :) :) :) :)

Novito σε περιμένουμε στον Νο1 τουριστικό προορισμό της Ευρώπης.

:x :x :x



Ωχ...το φανταστηκα αυτο...δεν τη γλυτωνω...αν και η ιδεα με συνδεσμο στο καστρο και με μπαρακι νυχτερινο αρχιζει και μ' αρεσει... Λοιπον το καλοκαιρι με βλεπω να βουταω το Νοβιτο και να ερχομαστε στα εγκαινια... 8) :lol: :wink:
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Τρί 23 Δεκ 2008, 18:33

Να είσαι καλά ΠΑΝΟ, ... με την καινούρια χρονιά θα έχουμε κάτι συναντήσεις ... για χώρους, ... οταν θα έχω νέα ... θα ενημερωθείς και από εδώ και από την ιστοσελίδα ... http://www.paokrhodes.com... (αν και το πιθανότερο είναι να σε τηλεφωνήσω πριν)

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΛΙΚΑΡΕ, ... ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό blackterror4 » Τρί 23 Δεκ 2008, 18:36

μπραβο σας μακαρι ν ανοιξουμε και εκει.καλη χρονια παοκαρα
blackterror4
 
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 27 Ιουν 2008, 21:08

Επόμενο

Επιστροφή στο Λοιπής Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες