Λ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ν.Καρδίτσας

Όλοι οι ελληνικοί σύνδεσμοι του δικεφάλου, εκτός του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Τετ 08 Ιούλ 2009, 08:07

Τι pm ρε psc? αντε στειλε καμια μπλουζα να ουμ :)
δε φτανει που δεν ειπες τιποτα για το παρτυ... :)
Χαιρετισματα σε ολα τα αδερφια εκει στη Λεσχη.....
Τη σημαια να προσεχετε να μην ειναι διπλωμενη απο τον αερα :)
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό psc1998 » Κυρ 09 Αύγ 2009, 21:29

Σε ολα τα ΠΑΟΚΤΣΑΚΙΑ της Καρδιτσας που κανουν τα μπανακια τους στις παραλιες καλες βουτιες στα βαθια!!!!!!!!

Ο Παμπλιτο κολυμπα σε καποιο ποδι της Χαλκιδικης ενω η αστυνομια τον αναζητα. Βεβαια πιο ευκολα πιανεις Παλιοκωστα παρα Παλιοπαυλο!!

Στον καμπο τον τρεμουν καθως του αρεσει να τρωει για πρωινο αντι για βουτυρο τυρι μυζηθρα.....

Την εμφανιση του στην Τουμπα στην 4 μαζι με τον γκαντεμη...θα μεινει στην ιστορια.....Ποτε ξανα ο του δημοσιου σε αγωνα.......

Τα χαιρετισματα μου σε Λακιστουτα ασστοουν4 Μπατμαν κ κουστω καθως και στον Περση4......................

Στο ματς με Βαλερεγκα πολλα νεα προσωπα στην λεσχη.....ρε Παοκια που γεμισε η πολη!
psc1998
 
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 15:52

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό psc1998 » Τρί 15 Σεπ 2009, 10:29

Ο αγωνας με τον γκευ την Κυριακη εχει σημανει συναγερμο στις ταξεις των οπαδων του ΠΑΟΚ στην Καρδιτσα,μεγαλη θα ειναι η παρουσια των φιλαθλων μας απο την πολη μας,καθως εχουν εξαντληθει ολα τα εισιτηρια(εκτος διαρκειας)κ αναζητουνται πολλα ακομη .....Προτεραιοτητα στα ελευθερα εισιτηρια ειχαν τα παιδια που προσφερουν ενεργα με την παρουσια τους κ επισκεπτονται συχνα την λεσχη.....

ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ (ΘΑ) ΚΑΝ(ΟΥΜΕ) ΠΑΛΙ................ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ.........
psc1998
 
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 15:52

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό SATANAS » Τρί 15 Σεπ 2009, 10:45

Κάθε φορά που κάποια δουλειά με φέρνει Καρδίτσα και περνάω από την κεντρική πλατεία περπατάω με ενα χαζο χαμογελο στα χειλη και το κεφάλι μου μόνιμα καρφωμένο στη σημάια μας. (ενίοτε και στα λολιτάκια των φροντιστηρίων απο έξω μιαμ!)

Μαγκες το ειπα, και θα το ξαναπω. 666 ΜΠΡΑΒΟ. Με τον τσαμπουκα σας κανατε ένα φυτωριο-φρουριο του ΠΑΟΚ μας μεσα στη Θεσσαλία. Τεράστια υπόθεση για την κεντρική Ελλάδα αυτό.

ΠΑΟΚ εκδρομες ναρκωτικα
ετσι μαθαμε στην Καραγκνιά. :twisted:
SATANAS
 
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ 20 Σεπ 2008, 10:30

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Τρί 15 Σεπ 2009, 12:13

+ Lakistuta στον Satana.....
πραγματικα νοιωθεις να φουσκωνουν τα πνευμονια σου οταν βλεπεις τη μεγαλη σημαια και την πινακιδα της λεσχης στην κεντρικη πλατεια....
τα παιδια αυτα αξιζουν τη βοηθεια και την εκτιμηση ολων μας....
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό free4 » Τετ 16 Σεπ 2009, 01:51

SATANAS έγραψε:Κάθε φορά που κάποια δουλειά με φέρνει Καρδίτσα και περνάω από την κεντρική πλατεία περπατάω με ενα χαζο χαμογελο στα χειλη και το κεφάλι μου μόνιμα καρφωμένο στη σημάια μας. ([u]ενίοτε και στα λολιτάκια των φροντιστηρίων απο έξω μιαμ![/u])

ΠΑΟΚ εκδρομες ναρκωτικα
ετσι μαθαμε στην Καραγκνιά. :twisted:


Σοβαρέψου...... στα πιπίνια το μυαλό σου???
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό SATANAS » Τετ 16 Σεπ 2009, 02:24

ΣΟβαρος είμαι φιλτατε φρεε, σοβαρός είμαι..

Αλλά δεν ξέρω για πόσο ακόμα μπορώ να κρατηθώ... :twisted:
SATANAS
 
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ 20 Σεπ 2008, 10:30

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό psc1998 » Πέμ 17 Σεπ 2009, 19:04

Ο ξεσηκωμος των ΠΑΟΚΤΣΗΔΩΝ της Καρδιτσας δεν εχει προηγουμενο,ηδη 60 κ πλεον εισιτηρια εχουν κατοχο και αναζητουνται κι αλλα....
Η Λεσχη φιλων ΠΑΟΚ Καρδιτσας θα εχει την μεγαλυτερη παρουσια οπαδων στο ναο μας ως τωρα......Η μετακινηση θα γινει οργανωμενα...

Η Ευχη ολων μας η ΠΑΟΚΑΡΑ μας να μας φτιαξει την ημερα την βραδια την επιστροφη μας και γενικα την εβδομαδα ολη με μια μεγαλειωδη εμφανιση και νικη....

Τα γραφεια μας θα ειναι κανονικα ανοιχτα για τον αγωνα απο νωρις το μεσημερι.
Εχει τοποθετηθει κ δευτερη ΤΒ 32 ιντσων στο αλλο δωματιο.....

Οσο για τις λολιτες των φροντιστηριων που αναφερει ο Σατανας σε λιγο καιρο ΠΑΟΚ θα ναι ολες.....ΔΙΔΑΣΚΟΥΜΕ ΠΑΟΚ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ.....ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ.....
psc1998
 
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 15:52

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό paok4kyriakos » Πέμ 17 Σεπ 2009, 21:36

Μπράβο ρε παιδιά! Ετσι συνεχίστε!
Π.Α.Ο.Κ. παντου!
Κι αν στη ζωή άλλαξαν όλα...
Ο Π.Α.Ο.Κ. πάνω απ'όλα.
Άβαταρ μέλους
paok4kyriakos
 
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Δευτ 30 Ιουν 2008, 13:27
Τοποθεσία: Ασπρόμαυρο Ηράκλειο

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό psc1998 » Κυρ 11 Οκτ 2009, 01:31

Επι πολυ ωρα σκεφτομαι τι να γραψω το μυαλο μου κολαει τα χερια μου μενουν πανω στο πληκτρολογιο ......δεν ξερω χθες βραδυ ενας αιτος πεταξε ψηλα στον ουρανο....ηταν φιλος μας,παλικαρι,παιδι με χιουμορ ......Σεραφειμ ελα να φτιαξουμε αυτο τα παρατουσε ολα κ ερχοταν στην λεσχη,πρωτα ο ΠΑΟΚ.........η μοιρα του η ασχημη δεν τον αφησε να χαρει το στολιδι μας...εφυγε ξαφνικα και σκορπισε θλιψη σε μας τ αδελφια του..............
Αδελφε μας θα μας λειπεις αλλα παντα θα σε νιωθουμε κοντα μας..........

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙ

Υ,Γ Θα ειμαστε ολοι εκει ...................
psc1998
 
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 15:52

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό vagbak4 » Κυρ 11 Οκτ 2009, 03:27

καλο ταξιδι στο αετοπουλο που εφυγε τοσο προωρα και τοσο αδικα!!! οταν ακουω κατι τετοια κοβονται τα ποδια μου και σφιγγεται η καρδια μου,ρε αδερφια τι κακοδοιμονια ειναι αυτη γαμω την τρελα μου??????????????????? γιατι ρε θεε μαs το κανειs αυτο? ασε να ζησουν τα νεα παιδια!!!!
vagbak4
 
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Τετ 24 Ιουν 2009, 14:38
Τοποθεσία: ATHINA

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Κυρ 11 Οκτ 2009, 10:26

Και τα δικα μου συλληπητηρια στις οικογενειες του Σεραφειμ (την βιολογικη και την ΠΑΟΚτσηδικη)...
Απο αυτα που εχω ακουσει ειχε βοηθησει πολυ στην δημιουργια της λεσχης στην Καρδιτσα και ειμαι σιγουρος οτι θα λειπει σε ολα τα αδερφια μας εκει...
Ελπιζω εκει που πας αδερφε να εχεις καλη θεα και να μα παρακολουθεις που θα συνεχισουμε να τραγουδαμε για την αρρωστεια μας και για τα αδικοχαμενα αδερφια μας...
:(
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό ContrerasPablo » Κυρ 11 Οκτ 2009, 10:59

Μπράβο ρε παιδιά! Ετσι συνεχίστε!
Π.Α.Ο.Κ. παντου!
PABLITO+GIKA=2GETHER 4EVER
Άβαταρ μέλους
ContrerasPablo
 
Δημοσιεύσεις: 1601
Εγγραφή: Δευτ 08 Ιουν 2009, 13:03

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό psc1998 » Κυρ 11 Οκτ 2009, 16:02

11-10-2009

Σεραφειμ Φασιανος

ΕΤΩΝ 37

Στις 12 το μεσημερι συνοδευσαμε τον αδελφο μας στην τελευταια κατοικια του.Περιπου 25 δακρυσμενα αετοπουλα στο χωριο Φαναρι Καρδιτσας αποχαιρετησαμε τον Σεραφειμ.......
Εφυγε ετσι ξαφνικα ο χαρος του στησε καρτερι λιγα μετρα πριν το σπιτι του κ το αυτοκινητο του βρεθηκε σε χαραδρα 40 μετρων.....
Η μοιρα ηταν σκληρη για τον αδελφο μας,οταν το φερετρο κατεβηκε κ η ασπρομαυρη σημαια σκεπασε το αψυχο σωμα του οι καρδιες μας ραγισαν......ΑΘΑΝΑΤΟΣ ΑΔΕΡΦΕ ΜΑΣ..................

Η οικογενεια μας εχασε ενα μελος της ενα παλικαρι..................Ας ειναι ο τελευταιος............
Η σημαια της λεσχης θα παραμεινει μαζεμενη μεχρι το μνημοσυνο του παιδιου........
psc1998
 
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Κυρ 31 Αύγ 2008, 15:52

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Ν.Καρδίτσας

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 11 Οκτ 2009, 16:17

κριμα αιωνια του η μνημη .... :(
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Λοιπής Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες