Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αλεξανδρούπολης

Όλοι οι ελληνικοί σύνδεσμοι του δικεφάλου, εκτός του νομού Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό plakos4 » Πέμ 19 Ιουν 2008, 22:03

αυτο το οποιο λεει ο giorgos_zaf4 ειναι σωστο.πρεπει κ απο μονοι μας να πιασουμε φιλαρακια τα οποια δεν εχουν προσβαση στον διαδυκτιο κ να τους πουμε γι αυτην την ενεργεια που παμε να ξεκινησουμε. σιγα σιγα να λεμε κ ποιος ειναι μεσα στην ολη ιστορια για να ξερουμε ποσοι μαζευομαστε.το θεμα παντως παει καλα.εχθες το ανοιξα εχει ηδη δυο σελιδες πραγμα το οποιο σημαινει οτι υπαρχει θεληση η οποια σιγα σιγα μεγαλωνει.επαναλαμβανω να λετε ποιος ειναι μεσα για να ξερουμε το νουμερο μας.
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ ΠΟΝΑΝΕ!!!
O ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ!!!
ΤΙΜΗ Κ ΔΟΞΑ ΣΤΟΝ PABLO
TO GARCIA!!!
http://paokclub.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
plakos4
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τετ 16 Απρ 2008, 20:07
Τοποθεσία: KATERINH

Δημοσίευσηαπό twoheadedphoenix » Παρ 20 Ιουν 2008, 00:43

εγώ ξέρω μονο λίγα παιδιά φοιτητές κανέναν άλλο
Άβαταρ μέλους
twoheadedphoenix
 
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 00:46
Τοποθεσία: Liverpool, England <--> Salonica Hellas

Δημοσίευσηαπό twoheadedphoenix » Παρ 20 Ιουν 2008, 00:49

ειναι παλιο το λίνκ που έδωσε ο αδερφός πρέπει να ψάξουμε το τηλ. και να δούμε τι θα μας βγεί
Άβαταρ μέλους
twoheadedphoenix
 
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 00:46
Τοποθεσία: Liverpool, England <--> Salonica Hellas

Δημοσίευσηαπό twoheadedphoenix » Κυρ 21 Σεπ 2008, 01:10

εγώ προσωπικά δεν ήμουνα δίοτι έχω διάβασμα αλλα και εκεί που πηγα να δώ τον αγώνα ζήτημα να μασταν καμιά δέκα άτομα .
σημσία έχει οτι αν θέλουμε να γίνει κάτι πρέπει να βρεθούν άτομα και να υπάρξει κινητοποίηση . και όλα αυτά απαιτούν οργάνωση και πολύ χρόνο .
Δυστυχώς εγω δεν μπορώ λόγω φόρτου σχολής να ξοδέψω τόσο χρόνο αλλα αν οργανονόταν κάτι δεν θα χα πρόβλημα να συμμετάσχω.
Άβαταρ μέλους
twoheadedphoenix
 
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 00:46
Τοποθεσία: Liverpool, England <--> Salonica Hellas

Δημοσίευσηαπό paok x.m. » Κυρ 21 Σεπ 2008, 01:25

ρε παιδια αλεξανδρουπολητης ειμαι που σπουδαζω θεσσαλονικη και ξερω την πολη απο μικρο παιδι.Δεν λεω οτι ειναι ασπρομαυρη αλλα εχει παοκια.Μονο στην οικογενεια μου ειμαστε 4 αδερφια φανατικα παοκια με διαρκειας εδω και 10 χρονια!Ξερω μονο οτι περισυ ανοιξε κατι σαν μπουτικ του παοκ και εκλεισε σε ενα μηνα.Για οποιδηποτε κινηση γινει για συνδεσμο ή οτιδηποτε αλλο ενημερωστε
paok x.m.
 
Δημοσιεύσεις: 204
Εγγραφή: Πέμ 28 Φεβ 2008, 22:00

Δημοσίευσηαπό midenistis » Κυρ 21 Σεπ 2008, 03:58

Γκάλοπ που έχουν γίνει δείξαν στην Αλεξανδρούπολη τον ΠΑΟΚ να είναι ελάχιστα μπροστά απ' την αεκ44.

Σκεφτείτε παιδιά ότι η Αλεξανδρούπολη έχει πολλούς φοιτητές από Ν.Ελλάδα κ έτσι έχει μερικά γαυράκια.
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό goudas4 » Τρί 25 Νοέμ 2008, 05:14

Εχω φιλαρακι που περασε φοιτητης εκει και με ειπε πως γινονται προσπαθειες για να ξανανοιξει ο συνδεσμος στην Αλεξανδρουπολη!
Εχει μαζευτει ενας μεγαλος αριθμος φοιτητων που ενδιαφερονται για συνδεσμο αλλα με φοιτητες μονο δεν κανεις δουλεια, ετσι ειναι σε αναζητηση των παλαιωτερων μελων του ΣΦ ετσι ωστε να υπαρξει στηριξη και απο αυτους...Ελπιζω συντομα να μπορεσει να ξαναλειτουργησει ο συνδεσμος εκει μιας και το εχει αναγκη η περιοχη...
ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΛΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΑΟΚΑΡΑ...
goudas4
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2007, 00:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό IKARIA_G4 » Τετ 03 Δεκ 2008, 05:46

σε κλειδωμενο τοπικ λιγο παραπανω(λογω συναφειας θεματος) αναφερεται αδελφος μας στην προσπαθεια επαναλειτουργιας του συνδεσμου την κυριακη στος ματς με την τριπολη.
παρτε και ενα λινκ

http://www.paokmania.gr/forum/viewtopic.php?t=2714

αναφερει

ΠΡΟΕΓΓΡΑΦΕΣ Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ


ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 07 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2008 ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΑΒΑΝΤΟΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΟΠΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΕΓΓΡΑΦΕΣ ΤΟΥ Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΛΟΣ Ο ΕΒΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟΣ


μακαρι να γινει κατι και εκει στην Αλεξανδρουπολη αδερφια.εγω θα στειλω τις καλυτερες ευχες μου για επιτυχια στο εγχειρημα.

ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ :?
IKARIA_G4
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: Σάβ 19 Απρ 2008, 00:09
Τοποθεσία: ΙΚΑΡΙΑ - ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό twoheadedphoenix » Τετ 03 Δεκ 2008, 18:33

Έχει ξεκινησει μια προσπάθεια η οποία φαίνεται ελπιδοφόρα . αυτά προς το παρόν .
Άβαταρ μέλους
twoheadedphoenix
 
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Τετ 16 Ιαν 2008, 00:46
Τοποθεσία: Liverpool, England <--> Salonica Hellas

Re: Καλή επιτυχία

Δημοσίευσηαπό midenistis » Σάβ 06 Δεκ 2008, 16:32

PaokOrestiadas έγραψε:Είναι κρίμα σε ένα νομό που θα έπρεπε να είναι κατά 80% τουλάχιστον ασπρόμαυρος να αλωνίζουν οι γαυροβάζελοι και τα χανούμια...


Γαυροβάζελοι είναι κυρίως φοιτητές απ' ότι ξέρω στην Αλεξανδρούπολη γιατί έχω πάει αρκετές φορές.
Είμαστε σαφώς περισσότεροι αλλά το κακό είναι ότι υπάρχουν χανούμια ντόπιοι. Λόγω Κωνσταντινούπολης υπάρχουν χανούμια στη Θράκη...
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 07 Δεκ 2008, 04:29

Πάντα..
Οι βόρειοι που υποστηρίζουν ομάδες του ΠΟΚ είναι πάντα πιο νορμάλ τύποι!!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Τρί 16 Δεκ 2008, 14:32

ela kopste to edo
kai pante agoraste kamia metoxi.... :)
:)
Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2186
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: ΣΦ Στην Αλεξανδρουπολη

Δημοσίευσηαπό tomtod » Παρ 29 Μάιος 2009, 16:21

Ο Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αλεξανδρούπολης ανακοινώνει ότι εδώ και κάποιες μέρες έχει βρεθεί ο χώρος του συνδέσμου και ετοιμάζεται πυρετωδώς για την επαναλειτουργία του, βρίσκεται στην Αίνου 44 (δίπλα από το καπνομάγαζο), αυτό που μπορώ να πω είναι ότι ο χώρος είναι πολύ ωραίος, σε ένα από τα πιο κεντρικά και ιστορικά σημεία της πόλης και αρκετά μεγάλος.

Χρειάζεται την στήριξη όλων μας !!!

Όποιος κάνει κέφι μπορεί να περάσει. Σε λίγες μέρες θα ξεκινήσουν και οι εγγραφές.

Επίσης κυκλοφόρησαν και τα μπλουζάκια του συνδέσμου όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm

Polo (Back)
Εικόνα

Polo (Front)
Εικόνα

T-Shirt (Back)
Εικόνα

T-Shirt (Front)
Εικόνα

Κυκλοφορεί σε Polo (15 €) και σε T-Shirt (10 €), η στάμπα είναι ίδια
Άβαταρ μέλους
tomtod
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ 09 Φεβ 2008, 02:07
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΒΡΟΣ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αλεξανρούπολης

Δημοσίευσηαπό tomtod » Δευτ 01 Ιουν 2009, 12:39

Την Τετάρτη 3 Ιουνίου 19:30 το απόγευμα, θα πραγματοποιηθεί συνάντηση στο Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αλεξανρούπολης, στην οδό Αίνου 44 (δίπλα από το καπνομάγαζο).Θα συζητηθούν θέματα που έχουν να κάνουν με την έναρξη λειτουργίας του συνδέσμου.
Άβαταρ μέλους
tomtod
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Σάβ 09 Φεβ 2008, 02:07
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΒΡΟΣ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αλεξανρούπολης

Δημοσίευσηαπό gate4mitsos » Δευτ 01 Ιουν 2009, 16:21

Αντε αδερφια καλη αρχη,ΠΑΟΚ παντου!!!!

:?
gate4mitsos
 
Δημοσιεύσεις: 2113
Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:46

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Λοιπής Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες