Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Όλοι οι ελληνικοί σύνδεσμοι του δικεφάλου, εκτός του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό TheoGv4 » Τρί 29 Απρ 2014, 17:58

Μαγκες αν και δεν εχω και την καλυτερη αποψη για τους συνδεσμους,γιατι πολλες φορες κανουν πραγματα που δεν χρειαζονται ή τυφλωνονται απο τον φανατισμο τους,πρεπει να παραδεχτουμε πως για τις εντυπωσιακες κερκιδες τους πυρσους κλπ αυτοι ευθυνονται και οχι τοσο εγω ή ποσο μαλλον καποιος οικογενειαρχης που παει γηπεδο.Φυσικα δεν σημαινει οτι ειναι πιο ΠΑΟΚ απο εμας αλλα ως πιο μαχιμοι,εχοντας αφωσιωθει ολη τους την ζωη στον ΠΑΟΚ καταλαβαινουμε πως υποθεση κερκιδα για αυτους δεν ειναι απλα ενα 2ωρο την Κυριακη...Στην προκειμενη περιπτωση για τον συνδεσμο Αθηνων δεν θεωρω πως προκειται για οπλοστασια,σε περιπτωση βανδαλισμων ή πεσιματος σε αλλοθρησκους,αλλα καθαρα για προστασια και λογω της περιοχης που στεγαζεται αλλα και λογω γενικοτερα της αριθμητικης μεινοτητας που εχουμε ως οπαδοι στην Αθηνα...Οπως και να εχει ας στηριξουμε οπως μπορουμε ο καθενας τα παιδια που μπλεξανε και μην κανουμε χειροτερη την θεση τους :pano:
TheoGv4
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Κυρ 15 Δεκ 2013, 19:53

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Τρί 29 Απρ 2014, 18:05

bob έγραψε:βρε ιδέα δεν έχεις,το παίζεις και ξερόλας...άντε κόψτο γιατί με εισαγγελέα έγινε το ντου των μπάτσων...αφήστε κάτι που να μην ξέρετε,για όλα πρέπει να έχετε άποψη?
Αυτο εγραψα για τα αλανια.

κ εμεις εχουμε στον συνδεσμο "αμυνες" αλλα κ 500 μπατσοι να μπουνε μεσα δεν θα τις βρουν,

αν εννοεις αυτο
να μην μπορει ο καθε μπατσος να κανει ελεγχους οποτε γουσταρει,σπιτι μου για να μπει θελει ενταλμα στον συνδεσμο κανονισε κανεις για αυτο

πηγαινε σε αυτο
DASKALOS4 έγραψε:
Πέρασαν πάνω από 1000 άτομα εκείνες τις μέρες. Δηλαδή σε μια επίσκεψη σπίτι σου άμα κρύψω έναν πυρσο Στην αποθήκη σου και μετά κάνουν ντου για ψάξιμο και σε πάρουν μέσα τι θα λες; Έπειτα σφ είναι στη φωλιά του λύκου. Αν το ΠΑΜΕ ετσι και στο σπίτι σου έχεις μαχαίρια. Και όχι μόνο. Τώρα άμα κάθομαι να εξηγώ τα αυτονόητα το χοτμε χάσει το παιχνίδι. Μείναν ανοιχτοί να εξυπηρετήσουν χιλιάδες κόσμου. Αυτό μόνο.

κ σε αυτο
Να αναφέρω ότι σε όλες τις ημέρες που γινόντουσαν εγγραφές και μοιράστηκαν τα εισιτήρια, δηλαδή από Τετάρτη 23 έως και Παρασκευή 25 Απριλίου υπήρχε στην είσοδο των γραφείων μας αστυνομική δύναμη, προφανώς για προστασία των μελών. Είναι ηλίου φαεινότερο ότι η δύναμη αυτή παρέμεινε εκεί και την επομένη ημέρα, την ημέρα του αγώνα που ήταν και η πιο επικίνδυνη.

ΠΟΣΟ ΜΥΑΛΟ ΗΘΕΛΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΠΟΥΚΑ?

ξαναδες το αρχικο ποστ μου κ πες μου τι εγραψα λαθος κ διαφωνεις
μπρακτη στηριξη?Υποταγη?δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το προβλημα.....
Δηλαδη φταει καποιος που εκαναν πεσιμο οι μπατσοι κ βρηκαν οτι βρηκαν?
η εμπρακτη στηριξη ειναι τα λεφτα που μαζευτηκαν για τα αδερφια μας κ ειναι αρκετα δεν νομιζω οτι χρειαζονται κ αλλη εμπρακτη στηριξη,υποταγη?τι λετε ρε παιδια σοβαρευτειτε λιγακι το εχουμε παραγαμησει το θεμα.
το ολο θεμα ειναι στην λεξη ΥΠΟΤΑΓΗ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΧΑΜΠΑΡΙ

Ολες οι νομιμες ερευνες γινονται με Εισαγγελεα η Δικαστη νομιζω.....δεν μπορεις να κανεις αλλιως ερευνα κατ'οικον........ξερολα
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Τρί 29 Απρ 2014, 18:32

Επειδή δε βάζεις μυαλό και επειδή συνεχίζεις σε ανοιχτό φόρουμ να μιλάς για άμυνες και κόλπα, πες μου αν ποτέ στον δικό σου σφ σε αντίστοιχη φάση μαζεύονταν επί μία βδομάδα εκατοντάδες κόσμου, αν θα ήξερες τι κουβαλάει ο καθένας και που έχει καβαντζώσει οτιδήποτε.
Στα δημοσιεύματα αναφέρει ξεκάθαρα ότι τα όσα βρέθηκαν δεν υπήρχαν στα γραφεία αλλά στο κλιμακοστάσιο και άλλους χώρους του κτηρίου.
Και ποιος σου λέει δηλαδή εσένα ρε μάγκα ότι αυτά που βρήκαν ήταν του Πανελληνίου και δεν ήταν άλλων ή ακόμα και φυτευτά και ότι ο σφ είχε επίγνωση της παρουσίας τους και ρίσκαρε να τα κρατήσει με 2 διμοιρίες από κάτω, σμήνος από δελτο-παπάκια και τους γαλονάδες να εμφανίζονται κάθε 3 και λίγο.
Ο σφ λόγω παρουσίας λοιπόν τόσων μπάτσων όλες αυτές τις μέρες ήταν πεντακάθαρος από οτιδήποτε μπορούσε να θεωρηθεί "όπλο" στα μάτια των τσέων.
Αυτά για να λήξει σιγά σιγά το παραμυθάκι της "άμυνας" που έχουν οι σφ.
Ο Πανελλήνιος δεν είχε ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ.
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Τρί 29 Απρ 2014, 19:53

Οκ δεν ειχε τιποτα οτι πεις,κ τα πραγματα δεν τα βρηκαν στον συνδεσμο οτι πεις,ξαναδιαβασε το ποστ μου το αρχικο κ απαντησε σε αυτο πολιτισμενα,κ ξερω ρε μαγκα οτι ειναι ανοιχτο το φορουμ κ οτι γραφουμε εδω μεσα ειναι ανωνυμο...αν εσυ νομιζεις οτι "εδωσα" στοιχεια τοτε παω πασο,το μονο που λεω ειναι οτι μπορουσαν να το αποφυγουν...ακομα δεν πηρα απαντηση για την εμπρακτη στηριξη κ την υποταγη....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Τρί 29 Απρ 2014, 20:05

εχεις παει ποτε στον πανελληνιο?
ησουν εκει την παρασκευη-σαββατο?
πως μιλας με τοση σιγουρια για τα συμπερασματα σου?
γιατι τοση πρεμουρα να εχουν οντως βρεθει αυτα εκει κ να ευθυνεται ο συνδεσμος?
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Τρί 29 Απρ 2014, 20:09

Σεβασμος στους συνδεσμίτες μας απο Αθήνα. Καλή δυναμη σε αυτούς και στις οικογένειες τους. Καλή φωτιση στους δικηγόρους που θα αναλάβουν την υπεράσπισή τους. Μακαρι να βοηθήσει και η ΠΑΕ.
Τί ειχαν και τι δεν ειχαν δεν μας ενδιαφερει. Θα αποδειχθεί στο δικαστηριο. Δεν θα τους καταδικάσουμε στα φόρουμ. Μην το συνεχιζετε.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Τρί 29 Απρ 2014, 22:50

barlow4 έγραψε:εχεις παει ποτε στον πανελληνιο?
ησουν εκει την παρασκευη-σαββατο?
πως μιλας με τοση σιγουρια για τα συμπερασματα σου?
γιατι τοση πρεμουρα να εχουν οντως βρεθει αυτα εκει κ να ευθυνεται ο συνδεσμος?

Μπορει να ειμαι μπατσος η κανας εισαγγελεας...λαθος θελω να γραφτουν εδω μεσα μπας κ σχηματιστει δικογραφια...
ΕΛΕΟΣ
Ναι πηγα το Σαββατο βρηκα 2 δικους μου απο εκει (οχι συνδεσμιτες) κατσαμε μιση ωρα κ εφυγα για γηπεδο,τα συμπερασματα μου ειναι ποια ακριβως?οτι δεν υπαρχει λογος να Υποταχθω σε κανεναν η οτι υπαρχει ηδη η εμπρακτη στηριξη?
Αν μιλας για κατι αλλο σε παρακαλω αναφερε το.

Υ.Γ σορρυ για την ειρωνεια αλλα με την ερωτηση για την πρεμουρα δεν νομιζω να περιμενες καλυτερη απαντηση....
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 29 Απρ 2014, 22:55

Σταματηστε ρε να την λετε ο ενας στον αλλον επιτελους..Εχουμε χασει το νοημα..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27847
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Τρί 29 Απρ 2014, 23:00

θερμη παρακληση προς bob,kranato,ken και λοιπα αδερφια...

ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ!!!

just retard,voltaren retard...
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Τρί 29 Απρ 2014, 23:26

Και συνεχίζεις να μην απαντάς σ'αυτό που σε ρώτησε ο Μπάρλοου.
Κι επειδή δεν σου αρέσει όπως σου το έθεσε να σε ρωτήσω εγώ πολιτισμένα.
Για ποιο λόγο λοιπόν αδερφέ αναφέρεις το παράδειγμα του συνδέσμου σου ότι έχει 500 άμυνες και αν γίνει ψαχτική δε θα βρεθεί τίποτα?
Για μένα 2 είναι τα ενδεχόμενα.
Α. Για κουτσομπολιό και απλά για να γράψεις κι εσύ κάτι για ένα θέμα που παρόλο που έχεις μαύρα μεσάνυχτα σπεύδεις να σχολιάσεις.
Β. Για να μας πεις ότι ο δικός σου ο σφ προνοεί για τις όποιες καβάντζες έχει ενώ ο Π.Σ.Φ.Π. έκανε λακίαμα και προφανώς ισχύει το όπως έστρωσες θα κοιμηθείς.

Και σου εξήγησα πιο πάνω ότι ο σφ δεν είχε ΤΙΠΟΤΑ όλη τη βδομάδα για τον απλούστατο λόγο ότι ήταν ανοιχτός προς τον κόσμο και από κάτω ήταν μόνιμα γεμάτο τσέους ένστολους ή με πολιτικά.
Βέβαια το ότι δεν είχε ΤΙΠΟΤΑ εσύ επέλεξες να το ειρωνευτείς κάνοντας υποθέσεις για το τι παίζει στον σύνδεσμο από 500 χιλιόμετρα μακριά.
Όσο για το αν μπορούσαν να το αποφύγουν σου είπα και πριν.
Εσένα στον σφ σου αν έχεις καθημερινά εκατοντάδες άτομα, που πολλά από αυτά τα βλέπεις πρώτη φορά, είσαι σίγουρος ότι όλοι είναι φρόνιμοι κ ότι δεν έχουν καβαντζώσει σε χώρο ΕΞΩ από τον σύνδεσμο πράγματα?
Δε νομίζω.

Για την υποταγή δε νομίζω ότι σου ανέφερα ποτέ εγώ προσωπικά κάτι τέτοιο.
Υποταγή οφείλουμε μόνο στη σημαία με το Δικέφαλο Αετό.
Τέλος για την έμπρακτη στήριξη, το θέμα δεν είναι κατά βάσην οικονομικό. Είναι και πολλά άλλα τα οποία δεν είναι για ανοιχτό φόρουμ και που είναι ιερό καθήκον του κάθε ΠΑΟΚτσή και κυρίως όσων κατά καιρούς έχουν ευεργετηθεί από τον σύνδεσμο, είτε χρησιμοποιώντας τον ως εκδοτήριο, ως ξενώνα, ως μπαρ κτλ.
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Τρί 29 Απρ 2014, 23:47

sourmenetes έγραψε:Σταματηστε ρε να την λετε ο ενας στον αλλον επιτελους..Εχουμε χασει το νοημα..

Σουρμενίτη το νόημα χάθηκε όταν ξεκίνησαν να ποστάρονται εδώ μέσα τα "κατηγορητήρια" των ΑΡΔ και των σάιτ ελαφρά τη καρδία.
Κάποια πράγματα που έχουν γραφτεί εδώ μέσα εκτός από ψέματα και προϊόντα φαντασίας είναι και επιβαρυντικά για τα παιδιά που έχουν μπλέξει.
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Τετ 30 Απρ 2014, 00:04

Είμαι 49 χρονών οικογενειάρχης και δεν μου περισσεύει τίποτα ούτε σε χρήμα ούτε σε χρόνο... Εγώ αντέδρασα στο καπέλο και βρήκα εισιτήριο από πάνω... Με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα υπόσχομαι στην πρώτη ευκαιρία να πάω να γραφώ μέλος στον ενλόγω σύνδεσμο και να προσφέρωότι υπηρεσία μπορώ... Ρε διβάζετε μερικοί τί γράφεται εδώ μέσα .... Ειδικά οι εν χαβούζα κατοικούντες Παοκτσήδες ΝΤΡΟΠΠΗ!!!!
ΠΑΟΚ ΡΕΕΕΕΕ
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8503
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τετ 30 Απρ 2014, 00:11

Ντροπή... Οντως... Μέσα σε δυο μέρες τα respect γίνανε ανάθεμα..

Να ξέρεις nikolasf δεν θα εισαι ο μόνος που θα κινηθεις σε αυτήν την κατεύθυνση υποστήριξης του συνδέσμου..
Τελευταία επεξεργασία από Asimos και Τετ 30 Απρ 2014, 00:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Asimos
 

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Τετ 30 Απρ 2014, 00:47

Έχουμε διαφωνήσει και με τους 2 άπειρες φορές.
Από εμένα ΜΠΡΑΒΟ σας που εκλάβατε την όλη επίθεση στον σύνδεσμο ως ευκαιρία να τον στηρίξετε έμπρακτα.
Μακάρι να παραδειγματιστούν κι άλλοι από εσάς τους 2 και ο σύνδεσμος να πλημμυρίσει ξανά με ΠΑΟΚτσάκια Αλάνια της Αθήνας.
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Τετ 30 Απρ 2014, 02:03

μόνο και μόνο που είχαν τα @@ να δημοσιοποιήσουν τη διεύθυνσή τους λέει πολλά.
Και άλλο σύνδεσμος στις Συκιές π.χ άλλο στην Ομόνοια!!
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3202
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Λοιπής Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες