Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Όλοι οι ελληνικοί σύνδεσμοι του δικεφάλου, εκτός του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Τετ 16 Ιουν 2010, 23:57

anger4a έγραψε:Τελικα δεν χρειάστηκες λινκ sidpanos?
Μαθαμε τωρα νομιζουμε πως ολοι λειτουργουν με λινκ και με ιντερνετ...
Κι ομως οχι! :o


αδερφέ όχι υπονοούμενα..σε παρακαλω...

επέλεξα τα ποστ για να τα μοιραστώ με πμ με τα άλλα παιδιά που είναι μοντ..
για να τα συζητήσουμε...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Τετ 16 Ιουν 2010, 23:59

o συνδεσμος εχει τηλεφωνο ,αν θες παρε και ρωτα.Οπως σου ειπα ο ΣΦ δεν εχει σαιτ δινεται σε καποια ατομα με μειλ και τις ποσταρουν στο νετ και σε μμε.Τι ποιο απλο ? για την αυθεντικοτητα της να εισαι σιγουρος.
Άβαταρ μέλους
bakunin4
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:08

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό Bono » Πέμ 17 Ιουν 2010, 00:01

"Και επειδή στη χώρα που ζούμε δυστυχώς πρέπει να τονίζουμε και τα αυτονόητα, ξεκαθαρίζουμε πως η παραπάνω αντίθεσή μας δεν αλλάζει στο ελάχιστο την δεδομένη στήριξή μας στην διοίκηση της ΠΑΕ η οποία θα μας βρει συμπαραστάτες στην μεγάλη προσπάθεια που γίνεται.
Ως πρέσβεις της ΠΑΟΚτσήδικης ιδέας στην Αθήνα θα πάρουμε πάλι τη θέση μας στα πέταλα όποιου γηπέδου και αν αγωνίζεται η φανέλα με τον Δικεφάλο, με διαρκείας και μετοχές θα είμαστε εκεί για την αναγέννηση του ΠΑΟΚ και την επιστροφή του στην θέση που ιστορικά του ανήκει."


Ετσι έκλεινε εκείνη η μοναδική-αν και πολύ light-ανακοίνωση του Πανελληνίου για το θέμα Γκαγκάτση.

Ο Πανελλήνιος Σύνδεσμος Φίλων ΠΑΟΚ Αθηνών αποδοκιμάζει απερίφραστα και έντονα την μετεγγραφή του μισθοφόρου ποδοσφαιριστή και δηλώνει κατηγορηματικά ότι η ΠΑΕ ΠΑΟΚ στερείται πλέον με αυτήν την κίνηση της την εν λευκώ αμέριστη υποστήριξή μας και κατανόηση.
ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ, ΔΕ ΣΥΓΧΩΡΟΥΜΕ ΔΕ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΣ, ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.. ΣΑΣ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ. Από την στιγμή που η παε επελεξε να μην είναι πια "δικη μας" και εμείς «οι δικοί της» (δείχνοντας δείγματά της με την άστοχη και άτοπη ανακοίνωση που εξέδωσε ο Πρόεδρος της, αποκαλώντας αγωνιστές του Π.Α.Ο.Κ. ως «50-100 «ανεγκέφαλους»), θα κρινεται αυστηρα για καθε ενεργεια, αποτελεσμα ή πράξη της. Η προσωπολατρεία τέλειωσε, τα συγχωροχαρτια σήμερα τα έκαψε η ίδια.
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΑΘΗΝΩΝ


Η διαφορά με το σημερινό "κλείσιμο" είναι ολοφάνερη και προφανώς αντικατοπτρίζει και τη διαφορά στο "ειδικό βάρος" με το οποίο αντιμετωπίστηκαν τα δύο ζητήματα.
Αν δεν έγραψαν την τελευταία ανακοίνωση παιδάκια ή άτομα μειωμένης αντίληψης καταστάσεων, μόνο οίκτο προκαλούν τα γραφόμενα.
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 17 Ιουν 2010, 00:05

η ΠΑΕ ΠΑΟΚ στερείται πλέον με αυτήν την κίνηση της την εν λευκώ αμέριστη υποστήριξή μας και κατανόηση.


μπορείς να μου το εξηγήσεις γιατί χαζός θα είμαι για να μην καταλαβαίνω αυτό που θες να πεις μπακούνιν...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Πέμ 17 Ιουν 2010, 00:05

anger4a έγραψε:BAFOS4 να χαιρεσαι το ψευδωνυμο σου... Πανε πιες κανα μπάφο να εξουσιάσεις το μυαλό σου και μετά ελα να με μιλήσεις για το ποιοι ειναι οι
λιγοι στο θέμα μας.
Λιγο ντροπή δεν εχετε πανω σας ρε!Που θα μιλήσετε και για τον ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ...
Αλλά που να ξερετε...


Καταρχην...ειπαμε...ειμαστε ξεδιαντροποι,αμαρτωλοι και ανηθικοι....Προφανως και δεν εχουμε καμμια σχεση με τους αναμαρτητους,ηθικους και περιφανους που δεν θελουν τον Σαλπιγγιδη....Δεν νομιζω,πως μιλησε,κανεις ή δεν ξερει κανεις τι εστι ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ....γι αυτο, τα που να ξερατε...τι ξερατε...τι ξερουμε...αφησε τα στην ακρη...

Εδω,σχολιαζουμε ενα κειμενο,το οποιο για πολλους-και για μενα-εχει πολλα σημεια που ειναι,τουλαχιστον περιεργα....δηλαδη,επειδη ειναι ενας ιστορικος συνδεσμος που εχει προσφερει πολλα στο οπαδικο μας κινημα,δεν μπορουμε να τον σχολιασουμε?.......Ειναι καινουρια εκδοχη της δημοκρατιας μεσα στην ομαδα μας αυτη?....
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Πέμ 17 Ιουν 2010, 00:07

Sid σου ειπα βγαλε απο το μυαλο σου οτι θες,για μενα σημαινει συγχωροχαρτια τελος,ολα κρινοντε πλεον.Εσυ βγαλε σθμπερασματα για πολεμο και οτι θελουν να διοικησουν καποιο απο 600χλμ μακρια επειδη σε συμφερει...

τηλεφωνο πηρες ?
Άβαταρ μέλους
bakunin4
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:08

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 17 Ιουν 2010, 00:09

εγώ την εκλαμβάνω λάθος...εσύ που την εκλαμβάνεις σωστά...δώσε μου να καταλάβω και εξήγησε μου τι θέλουν να πούν...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Πέμ 17 Ιουν 2010, 00:10

στο ειπα 5 εκατοστα παραπανω.
Άβαταρ μέλους
bakunin4
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:08

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 17 Ιουν 2010, 00:11

μπορείς να απαντήσεις σε παρακαλω?

η ΠΑΕ ΠΑΟΚ στερείται πλέον με αυτήν την κίνηση της την εν λευκώ αμέριστη υποστήριξή μας και κατανόηση.
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 17 Ιουν 2010, 00:11

εγώ το μετέφρασα λάθος..
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Πέμ 17 Ιουν 2010, 00:12

η λεξη κλειδι ειναι το "εν λευκο"

bakunin4 έγραψε:για μενα σημαινει συγχωροχαρτια τελος,ολα κρινοντε πλεον.


ψυχρα οπως επελεξαν.
Άβαταρ μέλους
bakunin4
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:08

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Πέμ 17 Ιουν 2010, 00:13

Εμενα,θα μου πει καποιος τι εννοει οταν λεει δεν δεχομαστε πισω προδοτες?Τι θα κανουν,δηλαδη?...
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ 17 Ιουν 2010, 00:14

Καλά έχετε ξεφύγει... Και γω στην ίδια λούμπα είχα πέσει πριν από καιρό...

Άλλο να διαφωνούμε με μία ανακοίνωση (και γω διαφωνώ) και άλλο να αφορίζουμε τόσες προσπάθειες για το καλό του ΠΑΟΚ μας.

Άλλο οι σύνδεσμοι, άλλο το θέμα του Σάλπι.

Τώρα για την ανακοίνωση του Πανελληνίου. Ακούγεται πολύ "σουπερίστηκη" η ανακοίνωση, αν και είμαι σίγουρος ότι δεν ήθελαν αυτό τα παιδιά. Αλλά το να αμφισβητείς και να κατακρίνεις έτσι μία διοίκηση που έχει δείξει τόσο έργο όσο καμία άλλη στη σύγχρονη ιστορία του ΠΑΟΚ μας, σε μία τόσο κρίσιμη περίοδο, και επειδή διαφωνείς με μία μεταγραφή (!!), μόνο σε ύποπτες σκέψεις μας βάζει. Ο ΠΑΟΚ πάνω απ' όλα!

Ο Ζαγοράκης ξέρει τι έγινε από μέσα. Ο Ζαγοράκης είναι ΠΑΟΚ και πιστεύει ΠΑΟΚ. Ο Ζαγοράκης έχει ΠΑΟΚτσήδικες αρχές τις οποίες και τηρεί. Ο Ζαγοράκης τα παραπάνω μας τα αποδεικνύει καθημερινά. Άρα ο Ζαγοράκης, κάτι παραπάνω ξέρει!

Το ότι θα κρίνουν αυστηρά τη διοίκηση από δω και στο εξής, το ακούω βερεσέ, γιατί η διοίκηση αυτή είναι άψογη. Δεν υπάρχει τίποτα να κατακρίνουν. Οι προσωπολατρίες είναι, όντως, καλό να τελειώσουν. Αλλά καλό είναι να μάθουμε και να εκτιμάμε.

Ας πούμε, η στάση του Πανελληνίου (και άλλων συνδέσμων ή απλών οπαδών) να μην στηρίζουν την διοίκηση και να κάνουν άτυπες απειλές, είναι 100% λανθασμένη. Το χέρι που σε ταΐζει δεν το δαγκώνεις! Και όλη αυτή η άνοδος του ΠΑΟΚ μας, μόνο σαν πνευματική τροφή για κάθε ΠΑΟΚτσή μπορεί να χαρακτηριστεί.

Πάντως το να μαλώνουμε μεταξύ μας δεν οφελεί. Το να μαλώνουμε μεταξύ μας -σε άκυρες στιγμές- για θέματα όπως η ύπαρξη των συνδέσμων και η αμφισβήτηση τους είναι επικίνδυνο!

Το θέμα μας είναι η επιστροφή του Σαλπιγγίδη:
-Οι μεν πιστεύουν ότι είναι μεγάλος παίκτης και θα βοηθήσει.
-Οι δε κολλάνε σε ηθικά ζητήματα περί προδοσίας και περηφάνιας.
-Οι υπεύθυνοι (Ζαγοράκης, Σαλπιγγίδης κτλ) δηλώνουν ότι αυτά δεν ευσταθούν και δεν τίθεται τέτοιο θέμα.

Ο καθένας έχει τις απόψεις του. Αλλά μπορούμε να τις εκφράζουμε λίγο κόσμια; Και με σεβασμό; Είτε αναφερόμαστε στον μη οργανωμένο κόσμο του ΠΑΟΚ, είτε στους οργανωμένους, είτε στην διοίκηση, είτε στον Σαλπιγγίδη, είτε στον πρώτο τυχόντα που εκπροσωπεί τον ΠΑΟΚ...

Και κλείνοντας εγώ θέλω να δηλώσω την ηθική ικανοποίηση μου, γιατί τέτοιο τρύπημα στο ΠΟΚ, και κλέψιμο του καλύτερου Έλληνα παίκτη τους πρώτη φορά βλέπω.

ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17132
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 17 Ιουν 2010, 00:15

bakunin4 έγραψε:ψυχρα οπως επελεξαν.

:?
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό anger4a » Πέμ 17 Ιουν 2010, 00:19

gika έγραψε: γιατί τέτοιο τρύπημα στο ΠΟΚ, και κλέψιμο του καλύτερου Έλληνα παίκτη τους πρώτη φορά βλέπω.

ΠΑΟΚ.


Τοσο καιρο μας λετε οτι ηθελε ο δημητρακης να γυρισει και χεζει τα € και τωρα το λετε κλεψιμο απο το ΠΟΚ?
ΠΑΟΚΑΡΑ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ
Άβαταρ μέλους
anger4a
 
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: Παρ 01 Αύγ 2008, 22:12
Τοποθεσία: χαμηλά

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Λοιπής Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες