Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Όλοι οι ελληνικοί σύνδεσμοι του δικεφάλου, εκτός του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 29 Απρ 2014, 10:40

kataramenos5 έγραψε:Roman αυτά δε τα κρατά κανένας νομοταγης πολίτης στο σπίτι του
-δεκαπέντε (15) βεγγαλικά

-τρεις (3) μεταλλικές ράβδοι, εκ των οποίων οι δύο πτυσσόμενες

-τέσσερα (4) διάφανα πλαστικά μπουκάλια με εύφλεκτο υγρό

-δύο (2) μαχαίρια, εκ των οποίων το ένα πτυσσόμενο

-μπαστούνι μπέιζμπολ και πτυσσόμενο νουντσάκου.


Στο σπίτι σου όμως δεν έρχεται κανένας με λοστούς μαχαίρια και μολότωφ να σε κάψει ζωντανό επειδή είσαι ΠΑΟΚ.Αν ήμουν εγω στη θέση τους μπορεί να είχα και κανένα μπαζούκα πρόχειρο για ώρα ανάγκης.Ειναι διαφορετικές οι συνθήκες.


Συμφωνώ! Για την αυτοάμυνά τους οκ, ας τα χρησιμοποιήσουν.. Αλλά ας γίνει ντου και στους άλλους συνδέσμους της πόλης, των άλλων ομάδων και να τιμωρηθούν κι εκείνοι! Όχι μόνο οι δικοί μας.

Μπας και σταματήσει αυτή η κοινωνική αηδία και ξεφτίλα να πλακώνονται για τις ομάδες οι άνθρωποι.
Αλλά, θέλουν; Δεν θέλουν... Όχι οι οπαδοί, οι άλλοι..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46925
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό Othin » Τρί 29 Απρ 2014, 11:18

RoMaN έγραψε:...
Πτυσσόμενα μαχαίρια και νουντσάκου εγώ δεν έχω σπίτι μου πάντως. Ούτε σούρικεν ούτε κατάνες.
...


Αν κατοικούσες αδερφέ στην συγκεκριμένη περιοχή της Αθήνας, θα είχες μάλλον και σούρικεν και κατάνα. :)
Κι επειδή πιθανόν να νομίζεις ότι υπερβάλλω, ενδεικτικά σου αναφέρω, ότι πριν τέσσερα χρόνια περίπου στην ήσυχη αυτή γειτονιά είχαν σημειωθεί δύο φορές μαζικές συγκρούσεις αλλοδαπών με σπαθιά και τσεκούρια μεσημεριάτικα!!!

Διώξεις για τη σύρραξη στο κέντρο της Αθήνας
Πρώτη καταχώρηση: Σάββατο, 30 Αυγούστου 2008, 14:35
0


Στην εισαγγελία Πρωτοδικών της Αθήνας οδηγήθηκαν οι 12 από τους συνολικά 19 Αφρικανούς μετανάστες, ανάμεσά τους ένας ανήλικος, οι οποίοι μετέτρεψαν σε πεδίο μάχης το κέντρο της Αθήνας.

Ένας από τους συλληφθέντες αντιμετωπίζει το κακούργημα της απόπειρας ανθρωποκτονίας, ενώ οι υπόλοιποι κατηγορούνται για απρόκλητη και βαριά σωματική βλάβη, συμπλοκή, παράνομη οπλοφορία και οπλοχρησία, καθώς και για παράνομη είσοδο στη χώρα. Και οι 12 παραπέμφθηκαν στην 4η τακτική ανακρίτρια.

Χθες το απόγευμα, στη συμβολή των οδών Μενάνδρου και Πειραιώς, μετανάστες από τη Σομαλία, την Ερυθραία και το Σουδάν, οπλισμένοι με καδρόνια, τσεκούρια και σπαθιά συνεπλάκησαν μεταξύ τους, με συνέπεια 11 από αυτούς να τραυματιστούν.

Από τους τραυματίες, από τους 6 που παραμένουν για νοσηλεία, η κατάσταση του ενός χαρακτηρίζεται σοβαρή.

Η συμπλοκή έγινε πιθανότατα για ξεκαθάρισμα λογαριασμών, ενώ οι πρώτες εικασίες μιλούσαν για θρησκευτικές διαφορές.

Στη περιοχή έσπευσε ένας μοτοσικλετιστής της ομάδας ''Ζήτα'' κι ένα περιπολικό. Ένας από τους Σομαλούς επιτέθηκε με χατζάρα εναντίον του άνδρα της ομάδας ''Ζήτα'', τραυματίζοντάς τον ελαφρά στο χέρι. Ο αστυνομικός πυροβόλησε τον άνδρα που του επιτέθηκε, τον τραυμάτισε στο πόδι και στη συνέχεια τον συνέλαβε. Από εξοστρακισμό σφαίρας, τραυματίστηκε ελαφρά κι ένας περαστικός.


Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.zougla.gr/news.php?id=7215



Αμφιβάλλω αν υπάρχει διαμέρισμα ή κατάστημα στην περιοχή της Ομόνοιας, που να μην έχει φυλαγμένο κάποιο εν δυνάμει «όπλο» για αντιμετώπιση επίθεσης.

Πόσο μάλλον αν ξέρει πως αποτελεί πιθανό στόχο επίθεσης από τα έμμισθα καθάρματα του ιδιωτικού στρατού του χοντρού, που δρουν οργανωμένα και δολοφονικά, χωρίς ποτέ να συλλαμβάνεται κανείς.

Κι έχει τεράστια διαφορά να κρατάς στο σπίτι σου ένα μαχαίρι για προστασία σου από το να επιτεθείς στο δρόμο με το μαχαίρι έναντι ανθρώπου. Εδώ κατηγορούμαστε ως κακούργοι για το πρώτο!
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:04

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Τρί 29 Απρ 2014, 11:51

rainmaker έγραψε:Φαρμακοποιε πολυ φαρμακι σταζεις. Ηρεμησε λιγο.
Δεν ειναι εδω οι εχθροι.


καθολου φαρμακι.

το θεμα δεν ειναι για δημοσια συζητηση και διαπομπευση ποσο μαλλον οταν αγνοουμε τα γεγονοτα.

και δεν εχθρευομαι κανεναν βροχοποιε,''συνετιζω'' επειδη η φαση καιει...
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό dimbar » Τρί 29 Απρ 2014, 12:16

Εχουμε κανένα νέο απ τα 2 αδέλφια;
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό danirifle » Τρί 29 Απρ 2014, 12:18

kataramenos5 έγραψε:Roman αυτά δε τα κρατά κανένας νομοταγης πολίτης στο σπίτι του
-δεκαπέντε (15) βεγγαλικά

-τρεις (3) μεταλλικές ράβδοι, εκ των οποίων οι δύο πτυσσόμενες

-τέσσερα (4) διάφανα πλαστικά μπουκάλια με εύφλεκτο υγρό

-δύο (2) μαχαίρια, εκ των οποίων το ένα πτυσσόμενο

-μπαστούνι μπέιζμπολ και πτυσσόμενο νουντσάκου.


Στο σπίτι σου όμως δεν έρχεται κανένας με λοστούς μαχαίρια και μολότωφ να σε κάψει ζωντανό επειδή είσαι ΠΑΟΚ.Αν ήμουν εγω στη θέση τους μπορεί να είχα και κανένα μπαζούκα πρόχειρο για ώρα ανάγκης.Ειναι διαφορετικές οι συνθήκες.
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10173
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό avenger_4 » Τρί 29 Απρ 2014, 12:35

Τί έγινε αδέρφια; Μπήκαμε ξανά στο ρόλο του εισαγγελέα μερικοί; 2 συνοπαδοί μας φορτώνονται άδικα με κακουργήματα επειδή κάποιοι μ@λ@κες (από τους εκατοντάδες ΠΑΟΚτσήδες που φιλοξενήθηκαν ή πέρασαν αυτές τις μέρες στον Πανελλήνιο) άφησαν ότι άφησαν και κάποιοι εδώ λένε ξανά για φυλακές, έννομους - παράνομους, κλπ; Σοβαρευτείτε λιγάκι και πριν μιλήσετε κάποιοι να βουτάτε τη γλώσσα στο μυαλό και να μη γράφετε ότι σας κατέβει. Για εσάς 2 σχόλια δεν κοστίζουν τίποτα, σε 2 ανθρώπους όμως παίζει να έχουν γαμηθεί οι ζωές (και μάλιστα άδικα). Αυτό πάει και στους μοντ που έχουν πρόβλημα με τις "ακραίες" εκφράσεις όπως "ράψτο" αλλά δεν δείχνουν την ίδια ευαισθησία στην αναλγησία απέναντι στο πρόβλημα των συνοπαδών μας.
Άβαταρ μέλους
avenger_4
 
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Δευτ 16 Δεκ 2013, 07:07

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό ΨΑΡ4ΑΣ » Τρί 29 Απρ 2014, 12:58

RoMaN έγραψε:
DASKALOS4 έγραψε:Πέρασαν πάνω από 1000 άτομα εκείνες τις μέρες. Δηλαδή σε μια επίσκεψη σπίτι σου άμα κρύψω έναν πυρσο Στην αποθήκη σου και μετά κάνουν ντου για ψάξιμο και σε πάρουν μέσα τι θα λες; Έπειτα σφ είναι στη φωλιά του λύκου. Αν το ΠΑΜΕ ετσι και στο σπίτι σου έχεις μαχαίρια. Και όχι μόνο. Τώρα άμα κάθομαι να εξηγώ τα αυτονόητα το χοτμε χάσει το παιχνίδι. Μείναν ανοιχτοί να εξυπηρετήσουν χιλιάδες κόσμου. Αυτό μόνο.



Δηλαδή πέρασαν γαύροι/βάζελοι/χανούμια και έβαλαν μέσα

-δεκαπέντε (15) βεγγαλικά

-τρεις (3) μεταλλικές ράβδους, εκ των οποίων οι δύο πτυσσόμενες

-τέσσερα (4) διάφανα πλαστικά μπουκάλια με εύφλεκτο υγρό

-δύο (2) μαχαίρια, εκ των οποίων το ένα πτυσσόμενο

-μπαστούνι μπέιζμπολ και πτυσσόμενο νουντσάκου.


χωρίς να το καταλάβουν 990κάτι άλλοι άνθρωποι;;;

Πτυσσόμενα μαχαίρια και νουντσάκου εγώ δεν έχω σπίτι μου πάντως. Ούτε σούρικεν ούτε κατάνες.
Και αν είχα αυτοκίνητο, την καβάτζα βενζίνης μου δεν θα την είχα σε μπουκάλια.

Συμφωνώ με τις ανακοινώσεις του Πανελληνίου, οι οποίες είναι νηφάλιες και ντόμπρες, αναγνωρίζω τη προσπάθεια που έγινε σε μία ακόμα εκδρομή το Σάββατο (σε όλα τα εκτός σχεδόν υπάρχει πανό του Πανελληνίου), αλλά όταν κάτι είναι τόσο φανερό, δεν μπορώ να εθελοτυφλήσω. Υποτιμάται η νοημοσύνη μου.

ΕΚΤΟΣ κι αν το δημοσίευμα είναι μούφα. Πάντα υπάρχει αυτή η περίπτωση.
ΨΑΡ4ΑΣ, το διαψεύδεις;

Δεν ειμαι εδω να κανω τον ντετεκτιβ ουτε τον ενορκο.Ουτε και γω ουτε και κανεις.
Π.Α.Ο.Κ. ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ
Άβαταρ μέλους
ΨΑΡ4ΑΣ
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Παρ 07 Φεβ 2014, 22:30
Τοποθεσία: Στη φωλια του λυκου τρωω λυκακια

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό ΨΑΡ4ΑΣ » Τρί 29 Απρ 2014, 13:01

Kourdos έγραψε:
ΨΑΡ4ΑΣ έγραψε:Που εισαστε ρε ολοι εσεις που κραζατε το συνδεσμο??Δυο ΠΑΟΚτσιδες που ηταν εκει για να σας εξυπυρετησουν να παρετε τα γ@μωεισητηρια ειναι ΦΥΛΑΚΗ ΑΚΟΜΑ ρε.Εχεις και τον αλλον τον απο πανω να σου βαζει αυτην την αηδια το δημοσιευμα του αισχους.
ΝΤΡΑΠΕΙΤΕ :evil: :evil: :evil:


Καλή επιτυχία εύχομαι στην απολογία των παιδιών και ενημερώνετέ μας για την τύχη τους.

άσχετο αλλά λόγω έλειψης Π.Μ:

ΨΑΡ4ΑΣ μήπως είσαι γεννημένος 1968;;; :)

ειμαι αρκετα νεοτερος :D
Π.Α.Ο.Κ. ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ
Άβαταρ μέλους
ΨΑΡ4ΑΣ
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Παρ 07 Φεβ 2014, 22:30
Τοποθεσία: Στη φωλια του λυκου τρωω λυκακια

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό paok kerkyra » Τρί 29 Απρ 2014, 13:24

Λοιπόν τα δύο αδέρφια μας αφέθηκαν ελεύθεροι δηλαδή γλυτώνουν την προφυλάκιση ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΓΕΡΑ!!!!

πάμε λίγα λόγια τώρα 1ον μπορεί για τους δικούς σας λόγους να μην γουστάρετε τους συνδεσμήτες να τους λέτε ρετσινοπνίχτες πρεζάκιδες και μπερδεμένους γνώμη σας και σεβαστή (μεταμόσχευση μυαλού δεν γίνεται και καλώς δεν γίνεται) ΑΛΛΑ όταν πρόκειται για αδέρφια μας καλό θα ήταν να υπάρχει τουλάχιστον σεβασμός στο ότι υποστηρίζουμε όλοι την ίδια ομάδα-ΙΔΕΑ.

2ον το τι λέει η αστυνομία στην ανακοίνωση της και αν προσπαθεί να τους φορτώσει τον μισό ποινικό κώδικα της Αθήνας εκτός του ότι μου περνάει παντελώς αδιάφορο γιατί απλά δεν πιστεύω τίποτα από τους μπάτσους που σε βλέπουν σαν εχθρό και σαν να ανήκεις στην αλ κάϊντα αντιθέτως με βάζει σε σκέψεις μήπως οι ίδιοι τα έβαλαν και τα φόρτωσαν στα δυο μας αδέρφια!

3ον πολλές φορές ανακοινώσεις του Πανελλήνιου με βρίσκουν αντίθετο αλλά πάντα σέβομαι τον εν λόγω σύνδεσμο γιατί θέλει πολλά κιλά @@ να κρατάς ένα σύνδεσμο του ΠΑΟΚ μέσα στην χαβούζα ούτως ώστε όλοι οι ΠΑΟΚτσήδες είτε ανοίκουμε σε σύνδεσμο είτε όχι να έχουμε ένα μέρος να φιλοξενηθούμε ένα μέρος της ΠΑΟΚΑΡΑΣ μας της ΙΔΕΑΣ μας!
τις τελευταίες μέρες διαβάζω εδώ μέσα απίστευτα πράγματα εκτός του ότι πολλοί θυμηθήκατε τους συνδέσμους για ένα εισητήριο τους κατηγορείται και από πάνω γιατί είχαν καπέλο λοιπόν για να υπάρχει ένας σύνδεσμο και να καυχιέστε ότι έχουμε σύνδεσμο στην Αθήνα έχει και κάποια έξοδα! ενοίκια κλπ. αυτά όταν κάποιος δεν πατάει ποτέ του και ας μην είναι μέλλος ας πάει έστω να δει δυο μάτς τον μήνα να πάρει έναν καφέ να πίει μια μπύρα να πάρει και μια μπλούζα και να δεί το μάτς με τα αδέρφια... τότε το βάρος θα πέσει σε λίγα άτομα να κρατήσουν έναν σύνδεσμο θα ματώσουν οικονομικά θα πλακωθούν με την οικογένεια τους αλλά εμείς θα καυχιόμασται έχουμε σύνδεσμο στην Αθήνα και στ'@@ μας τι τραβάνε οι λίγοι (αριθμητικά) που τον τρέχουν και από πάνω θα τον κατηγορήσουμε και ότι είναι κλέφτης και βάζει καπέλο για να τα τσεπώσει και έχει και οπλοστάσιο στον σύνδεσμο καλό θα ήταν πρίν πούμε η γράψουμε κάτι να βουτάμε και την γλώσσα μας στο μυαλό!

Αυτά τα λίγα από μένα

Υ.Γ. Όλοι ΠΑΟΚ είμαστε αδέρφια κρατάτε γερά!
Άβαταρ μέλους
paok kerkyra
 
Δημοσιεύσεις: 1344
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2008, 22:18
Τοποθεσία: Kerkyra

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό ΨΑΡ4ΑΣ » Τρί 29 Απρ 2014, 13:26

Roman θα σου πω κατι και ολα αυτα να ξερεις σε πολυ φιλικο υφος( γιατι ο γραπτος λογος ευκολα παρεξηγειτε).
Ο συνδεσμος δεν ητανε υποχρεωμενος να δωσει τη διευθυνση του και να πλακωσει εκει μεσα ο καθε ασχετος ο καθε ασφαλιτης ο καθε κοζαδορος ο καθε εισαγκελεας απ'εξω ο καθε κιτρινος πρασινος κοκκινος να κοβει βολτες γυρο γυρο οπως ο καρχαριας.Ετσι?Το εκανε για να εξυπηρετησει ολους αυτους που γραμμενο τον ειχαν τον Πανελληνιο και θα τον εχουν.Αλλα ετσι ειναι μια ζωη αυτα τα παιδια εκει μεσα εχουνε μαθει ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ απλα γιατι ειναι αρρωστοι ΠΑΟΚτσηδες.
Λοιπον οταν εχεις ολα τα παραπανω να συμβαινουν οφειλεις αν δεν εισαι αφελης να προστατεψεις τη ζωη τη δικη σου και των αλλων εκει μεσα.Δεν εισαι ο ΘΥΤΗΣ εισαι το ΘΥΜΑ.
Και να στο φερω και σαν παρομοιωση για να γινει πιο κατανοητο,εχεις εναν μανιακο δολοφονο που παρακολουθει το σπιτι σου και τα παιδια σου μηνες-χρονια με σκοπο να μπει μεσα και να σας σφαξει ολους εκει μεσα.Δηλ δε θα εχεις κατι να προστατευτεις?Θα ηθελες να ερχοταν και να σε μπαγλαρωνανε εσενα?ΟΧΙ.
Να σου πω και κατι αλλο,ο συνδεσμος αυτος δεν ειναι σε ενα μερος οπως η θεσσαλονικη οπου εκει μπορεις να κανεις ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ γιατι εισαι το αφεντικο γιατι δεν υπαρχει αλλος.Ειναι στο κεντρο της Αθηνας.
Τελοσπαντων μη το πολυαναλυουμε γιατι θα κουρασουμε κιολας,αλλα τουλαχιστον επειδη το θεμα ειναι λεπτο μη λεμε ο καθενας ετσι απλα πραματα γιατι οσοι ξερουν και ασχολουνται γυρνανε τα μυαλα τους.ΔΕΝ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΟΜΕ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΕΜΠΡΑΚΤΑ,ΑΣ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΚΑΤΩ.
Π.Α.Ο.Κ. ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ
Άβαταρ μέλους
ΨΑΡ4ΑΣ
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Παρ 07 Φεβ 2014, 22:30
Τοποθεσία: Στη φωλια του λυκου τρωω λυκακια

Re: Απ: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τρί 29 Απρ 2014, 14:00

Othin έγραψε:
RoMaN έγραψε:...
Πτυσσόμενα μαχαίρια και νουντσάκου εγώ δεν έχω σπίτι μου πάντως. Ούτε σούρικεν ούτε κατάνες.
...


Αν κατοικούσες αδερφέ στην συγκεκριμένη περιοχή της Αθήνας, θα είχες μάλλον και σούρικεν και κατάνα. :)
Κι επειδή πιθανόν να νομίζεις ότι υπερβάλλω, ενδεικτικά σου αναφέρω, ότι πριν τέσσερα χρόνια περίπου στην ήσυχη αυτή γειτονιά είχαν σημειωθεί δύο φορές μαζικές συγκρούσεις αλλοδαπών με σπαθιά και τσεκούρια μεσημεριάτικα!!!


Αμφιβάλλω αν υπάρχει διαμέρισμα ή κατάστημα στην περιοχή της Ομόνοιας, που να μην έχει φυλαγμένο κάποιο εν δυνάμει «όπλο» για αντιμετώπιση επίθεσης.

Πραγματικά...

Κάποτε έκαναν δοκιμασία θάρρους τα μεσάνυχτα στα νεκροταφεία, τώρα είναι το: περπάτα Ομόνοια μετά τις 9 :p
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11438
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Τρί 29 Απρ 2014, 17:02

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ έγραψε:
mpouJr έγραψε:Εμπρακτη στηριξη?Υποταγη?δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το προβλημα.....
Δηλαδη φταει καποιος που εκαναν πεσιμο οι μπατσοι κ βρηκαν οτι βρηκαν?
η εμπρακτη στηριξη ειναι τα λεφτα που μαζευτηκαν για τα αδερφια μας κ ειναι αρκετα δεν νομιζω οτι χρειαζονται κ αλλη εμπρακτη στηριξη,υποταγη?τι λετε ρε παιδια σοβαρευτειτε λιγακι το εχουμε παραγαμησει το θεμα.


το θεμα ειναι παρα παρα πολυ λεπτο,2 ΑΔΕΡΦΙΑ κινδυνευουν να χρεωθουν κατηγοριες χωρις να φταινε κι αφου δε ξερεις τι,πως και γιατι ραψτο καλυτερα και ασε τις υπερανω φιλοσοφιες!!!

τα ιδια ισχυουν και για σενα ROMAN!!

Λοιπον επειδη εχεις την ιδεα οτι δεν ξερω τι εγινε καλυτερα να πας να συνετισεις καναν αλλο,κ εμεις εχουμε στον συνδεσμο "αμυνες" αλλα κ 500 μπατσοι να μπουνε μεσα δεν θα τις βρουν,ρισπεκτ στα παληκαρια που κρατανε συνδεσμο μεσα στην χαβουζα αλλα ειμαι σιγουρος οτι μπορουσαν να το σκεφτουν καλυτερα κ να μην μπορει ο καθε μπατσος να κανει ελεγχους οποτε γουσταρει,σπιτι μου για να μπει θελει ενταλμα στον συνδεσμο κανονισε κανεις για αυτο;τα αδερφια δεν θα χρεωθουν τιποτα παραπανω απο μερικες παπαριες κ ατην χειροτερη θα φανε μια αναστολη,χωρις να πληρωσουν φραγκο,υποταγη δεν ξερω τι θα πει κ δεν υπαρχει λογος να υποταχθω σε κανεναν συνδεσμο,εμπρακτη στηριξη απο εμας εχουν,οποτε τι στο ονομα του δια σε πειραξε που ειπα δεν ειναι σωστα αυτα που λεω;αν εχεις να μου πεις κανα επιχειρημα πες το αν ειναι να ξαναρχισεις τα ραψτα κ τις π@π@ριες μην απαντας καν.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό bob » Τρί 29 Απρ 2014, 17:19

βρε ιδέα δεν έχεις,το παίζεις και ξερόλας...άντε κόψτο γιατί με εισαγγελέα έγινε το ντου των μπάτσων...αφήστε κάτι που να μην ξέρετε,για όλα πρέπει να έχετε άποψη?
ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΥΕΦΑ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΡΕΦΑ
ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΤΡΟΠΟ
Άβαταρ μέλους
bob
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό curtis » Τρί 29 Απρ 2014, 17:31

σεβασμος στα αδερφια ...........,αντε γιναμε οτι να ναι εδω μεσα.........σεβασμος!!!!!!!!απ το καναπε κ το πι σι ολοι ξερολες κ τονα κ τ αλλο.τα παιδια καθε μερα δινουν αγωνα μες τη πουτανα με κινδυνο της ζωης τους!!!!!!!!ειναι μακραν απο τους πιο respect συνδεσμους τα παιδια πανε βολευ,μπασκετ,χαντμπολ ελεος.μακαρι κ οι σαλονικιοι να δειχναν τετοια στηριξη.μη λεμε οτι να ναι ΣΕΒΑΣΜΟΣ!!!!!


ΑRMY
curtis
 
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 09 Δεκ 2010, 23:52

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Αθηνών "Πανελλήνιος"

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Τρί 29 Απρ 2014, 17:38

ΛΕΥΤΕΡΙΑ στα ΑΔΕΡΦΙΑ μας από τον Πανελλήνιο Σ.Φ. ΠΑΟΚ Αθηνών
Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια και καλό είναι όσοι δεν ξέρετε τι παίχτηκε ή το ξέρετε μέσες άκρες και στο περίπου από τρίτους να κρατήσετε την άποψή σας για την πάρτη σας και όχι για ένα ανοιχτό προς όλους (αλλόθρησκους, μπάτσους, εισαγγελείς κτλ) φόρουμ.
Τα πράγματα είναι κρίσιμα κι εσείς μαλώνετε για νουντσάκου και σκατάκου σαν τις κατίνες με τις ρόμπες και τα ρολά στο κεφάλι.
Συνέλθετε
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Λοιπής Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης