Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Λευκάδας

Όλοι οι ελληνικοί σύνδεσμοι του δικεφάλου, εκτός του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Λευκάδας

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Παρ 23 Μαρ 2012, 01:36

Είναι υποχρέωσή μας να κάνουμε πράξη τα λόγια της συζύγου του. Αν μας βλέπει εκεί που είναι, θα το ευχαριστιέται σίγουρα ο Στέλιος. Είμαι φυσικά διατεθειμένος για οποιαδήποτε κίνηση. Lakistuta, ή όποιος άλλος τον ήξερε ή κι ας μη τον ηξερε αρκεί να νιώθει από ΠΑΟΚ αν σκεφτείτε ποτέ κάτι είμαι 100% μέσα σαν ύστατο φόρο τιμής για αυτό το παλικάρι.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Λευκάδας

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Παρ 23 Μαρ 2012, 11:32

Αδερφια θα ειμαστε απο κοντα στην οικογενεια του Στελιου..και εγω και ο Προεδρος του ΣΦ Λευκαδας τον ζησαμε αρκετα το Στελιο και δεν θα αφησουμε να ξεχαστει ποτε...
και το πιτσιρικακι του οταν μεγαλωσει θα το αναλαβουμε να μαθει για τον πατερα του και να συνεχισει το εργο του Στελιου..

Ενα θα σας πω, τα αδερφια του παθανε πλακα στην κηδεια βλεποντας τη θλιψη ολων των ΠΑΟΚτσηδων του συνδεσμου..
τους τονισα να ξερουν οτι ειμαστε μια οικογενεια,μεγαλη,ανεξαρτητα της αποστασης ο καθενας,και οτι θα ειμαστε εκει να βοηθησουμε σε οτι χρειαστει...μου απαντησε οτι "αυτο το καταλαβα πολυ καλα σημερα,οτι ειστε σαν οικογενεια και οτι ο Στελιος ηταν αδερφος σας πραγματικα"...

PS. Αν ειναι εδω καποιος απο το ΣΦ Λευκαδας να μεριμνησουνε να γινει ενα πανο με φωτογραφια του Στελιου για να μα κανει παρεα στην Τουμπα...
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Λευκάδας

Δημοσίευσηαπό moican4 » Παρ 23 Μαρ 2012, 12:18

Ευχαριστήριο του ΣΦ ΠΑΟΚ Λευκάδας


http://www.paokmania.gr/%CF%83%CF%84%CE ... E%B1%CF%82
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Λευκάδας

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Κυρ 25 Μαρ 2012, 22:40

Το εγραψα στα παραλειπομενα με την Κερκυρα....το γραφω και εδω.....


..Lakistuta...νομιζω οτι ειναι επιβεβλημενο προς τιμην του ο συνδεσμος της Λευκαδας να παρει τ΄ονομα του....
Σ.Φ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ.''ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ''

Υ.Γ.τιμη και δοξα για αυτους που φυγαν....και σε ολη τους την ζωη ειχαν στην καρδια τους τον ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΑΕΤΟ
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Λευκάδας

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Δευτ 26 Μαρ 2012, 07:50

Δεν θα διαφωνησω Ταγματαρχη-4...ειναι θεμα του Συνδεσμου τους και αναμενουμε εξελιξεις..

PS. Ποιος το περιμενε να ενημερωνουμε εμεις αυτο το τοπικ που ηταν αποκλειστικα "δουλεια" του Στελαρα...ωρες ωρες μου φαινεται οτι θα διαβασω κανενα μυνημα-ανακοινωση του εδω :(
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Λευκάδας

Δημοσίευσηαπό thokos4 » Παρ 02 Αύγ 2013, 19:55

καλησπερα..εχω ερθει απο αθηνα διακοπες και ηθελα να μαθω αν θα ανοιξει ο συνδεσμος την τεταρτη να δουμε τον επαναληπτικο με την μεταλιστ?
thokos4
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ 20 Σεπ 2009, 18:26

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Λοιπής Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες