Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Σάβ 22 Ιαν 2011, 00:30

emeissaspsirizoume4 έγραψε:να κατι τετοια δεν μπορω,βρισκει ο καθενας καταφυγιο εδω να πει την μλκια του
να παρει λεει μαθηματα το Κορδελιο με ιστορια 38ετων για να δει τι σημαινει συνδεσμος και αγαπη και ενδιαφερον για την ομαδα.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΘΑ ΚΑΤΑΡΕΥΣΩ.....


αν καταρευσεις εσυ,εγω τι πρεπει να κανω με τις μαλακιες που διαβαζω στις ανακοινωσεις τους???εγω δε μιλησα για την ιστορια του συνδεσμου,μιλησα για την τωρινη κατασταση του συνδεσμου....αμα δεν ξερεις να διαβαζεις μην σχολιαζεις τι γραφουν οι αλλοι....τωρα για το οτι βρισκει ο καθενας καταφυγιο να πει τη μαλακια του στο επιστρεφω
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 22 Ιαν 2011, 00:36

ετσι ειναι κανεις δεν ειναι υπερανω κριτικης αλλα και δεν απαξιωνουμε ανθρωπους που αποδεδειγμενα αγαπανε την
ομαδα ειτε ειναι συνδεσμοι μεμονομενοι φιλαθλοι μεχρι και ο ζαγορακης .....δυστυχως καποιοι που ειναι ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ απαξιωνουν η προσπαθουν τελος παντων με αστειους χαρακτηρισμους "θοδωρακης" η ψεματα (εδωσε εντολη να επιτεθουν τα ματ) ανθρωπους σαν τον ζαγορακη ....μεγαλο λαθος αυτο αλλα φυσικα και μεγαλο λαθος να τους κατηγορησουμε τους συνδεσμους για ελλειψη αγαπης στον ΠΑΟΚ ....γιαυτο ας χαλαρωσουν και αν θελουν τον προεδρο μας να τον σεβονται οι αλλοθρησκοι πρεπει πρωτα απο ολα εμεις πρεπει να τον σεβομαστε......
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Σάβ 22 Ιαν 2011, 00:50

αυτο ακριβως....ο καθε συνδεσμος εχει την ιστορια του κ πρωτα απ'ολους τα μελη του καθε συνδεσμου θα πρεπει να σεβονται αυτην την ιστορια.....κυριως αυτοι που βγαζουν τις ανακοινωσεις(3-4 ατομα,τα υπολοιπα μελη ουτε καν λαμβανονται υπ οψη)θα πρεπει να καλαβουν κ την ευθηνη που εχουν.....γιατι δε βαζουν μπροστα τα προσωπα τους,αλλα τον καθε συνδεσμο που ανηκουν(κ την ιστορια του)
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό emeissaspsirizoume4 » Σάβ 22 Ιαν 2011, 00:56

γιατι δεν πατε μια βολτα στον συνδεσμο να τους πειτε παιδια ειστε μλκς και γραφετε μλκς?
εκει οποιος εχει τεραστιο προβλημα θα δει και τα προσωπα των παιδιων
Άβαταρ μέλους
emeissaspsirizoume4
 
Δημοσιεύσεις: 535
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:00

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Σάβ 22 Ιαν 2011, 01:17

τα παιδια αυτα τι προβλημα ειχαν κ δεν πηγανε μια βολτα στην παε να πουνε τετ α τετ το"θοδωρακη"στον Ζαγορακη???

Δεν χρειάζεται παράθεση όταν απαντούμε στο ακριβώς προηγούμενο ποστ!
Thx, Admin Team

...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό emeissaspsirizoume4 » Σάβ 22 Ιαν 2011, 01:55

που ζεις ρε φιλε δεν γνωριζεις οτι συναντιουνται οι σφ με την παε?
Άβαταρ μέλους
emeissaspsirizoume4
 
Δημοσιεύσεις: 535
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:00

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Σάβ 22 Ιαν 2011, 02:07

οταν συνατιουνται με τον ζαγορ αλλαζουνε το τροπαρι.....τα "θοδωρακη"τα λενε μονο απο ανακοινωσεις.....κ για να τελειωνουμε φιλε....εμενα δεν με ενδιαφερει το κορδελιο,εγω δεν ειμαι κορδελιο,ειμαι ΠΑΟΚ......οταν πιστευω οτι κατι γινεται με πονηρο σκοπο κατα του ΠΑΟΚ θα το λεω κ υποδειξεις δεν δεχομαι για το αν θα το λεω απο εδω μεσα η' απο οπου θελω.........οτι γινεται φταιει ο Ζαγορακης,μετα απο καλα αποτελεσματα στις ανακοινωσεις τους θα εχουν κ 1 υ.γ που θα βγαζει χολη για τον Ζαγορακη(μετα απο ασχημα αποτελεσματα ουτε καν το συζηταω...)κατανταει γραφικο,αν δεν ειναι οργανωμενο σχεδιο...
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 22 Ιαν 2011, 02:19

ε εγιναν μοδα τα υστερογραφα..... :D :D
να παρουμε το κυπελο πρωτα ο θεος και να διαβαζουμε ανακοινωσεις δυθιραμβικες για την ομαδα και απο κατω
υγ 1 θοδωρακη πες μας γιατι εφυγες τοτε ?
υγ 2 πες μας που πανε τα λεφτα μας
υγ 999 γιατι εφυγε ο σαντος και ο βρυζας ?

:lol: :lol: :lol: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ ΤΑ ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΑ ΣΤΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΚΕΚΤΗΜΕΝΟ ΜΑΣ :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό emeissaspsirizoume4 » Σάβ 22 Ιαν 2011, 02:20

ε μαλλον θα σαι μπροστα για να ξες αν αλλαζουνε το τροπαρι....
ναι οργανωμενο σχεδιο ειναι για να παρουνε την διοικηση μαζι με τους ελοχιμ
αμα δεν σε ενδιαφερει το κορδελιο θα μιλας καλυτερα για αυτους οσο μιλας ανωνυμα
και εγω ΠΑΟΚ ειμαι και οχι ζαγορακης
Άβαταρ μέλους
emeissaspsirizoume4
 
Δημοσιεύσεις: 535
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:00

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Σάβ 22 Ιαν 2011, 02:21

emeissaspsirizoume4 έγραψε:γιατι δεν πατε μια βολτα στον συνδεσμο να τους πειτε παιδια ειστε μλκς και γραφετε μλκς?
εκει οποιος εχει τεραστιο προβλημα θα δει και τα προσωπα των παιδιων



φιλε εγω δεν το παιζω "ραμπο",το μονο σιγουρο ειναι οτι αμα παω στον συνδεσμο κ τους τα πω αυτα που λες,θα τις αρπαξω....κ τι σημαινει αυτο???οτι εχω αδικο??αμα τις φαω σημαινει οτι λεω εγω μλκιες?δεν καταλαβαινω τη λογικη σου...
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό emeissaspsirizoume4 » Σάβ 22 Ιαν 2011, 02:24

η λογικη μου ειναι οτι ουτε καν θα σκεφτεις να τους πεις μλκς απο κοντα,θα τους μιλησεις καλυτερα και θα συζητησετε ομορφα
αυτο σου συνιστω να κανεις εδω και να μην χαρακτηριζεις εκ του ασφαλους
ειναι απλο αυτο που λεω,δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να κανουμε 1000ποστ για να συνενοηθουμε
Άβαταρ μέλους
emeissaspsirizoume4
 
Δημοσιεύσεις: 535
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:00

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Σάβ 22 Ιαν 2011, 02:29

emeissaspsirizoume4 έγραψε:ε μαλλον θα σαι μπροστα για να ξες αν αλλαζουνε το τροπαρι....
ναι οργανωμενο σχεδιο ειναι για να παρουνε την διοικηση μαζι με τους ελοχιμ
αμα δεν σε ενδιαφερει το κορδελιο θα μιλας καλυτερα για αυτους οσο μιλας ανωνυμα
και εγω ΠΑΟΚ ειμαι και οχι ζαγορακης


γιατι,αυτοι δεν κρυβονται πισω απο ανακοινωσεις κ μιλαν με τετοιο τροπο στον Ζαγορακη??
εχεις μπερδεψει την σωστη κριτικη με τον οργανωμενο πολεμο....κριτικη ολοι κανουμε κ πρεπει να γινεται στον Ζαγορακη,αλλα το να κατηγορεις τον Ζαγορακη γιατι χαλασε ο καιρος η' γιατι το καλοκαιρι εχει πολλα κουνουπια κατανταει γελοιο....
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Σάβ 22 Ιαν 2011, 02:32

Απορω που ειδατε το κακο,ωρες ωρες νομιζω η νοημοσυνη παει περιπατο. Το κραξιμο δεν ειναι εκ του πονηρου 2 λογια απλα εδω δεν ειναι εθνικη ουτε πορτογαλια,δεν σε σεβονται ρε ζαγορακη στα παπαρια τους και η εικονα σου και η ιστορια σου και η εθνικη σου και το φερ πλαυ σου.ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ,ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥΣ ΚΟΙΤΑΝΕ ,ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΓΑΜΑ ΤΟΥ΅ΑΣΑΛΙΩΤΑ.
ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. τα ειπανε οι σφ μια,δυο ,τρεις και απο κοντα και απο ανακοινωσεις για το καλο ολων μας και μεχρι να το καταλαβει θα τα ξανακουσει και θα τα ξαναδιαβασει.Τελος.
Άβαταρ μέλους
bakunin4
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:08

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό emeissaspsirizoume4 » Σάβ 22 Ιαν 2011, 02:41

paok_athens_g4 έγραψε:
emeissaspsirizoume4 έγραψε:ε μαλλον θα σαι μπροστα για να ξες αν αλλαζουνε το τροπαρι....
ναι οργανωμενο σχεδιο ειναι για να παρουνε την διοικηση μαζι με τους ελοχιμ
αμα δεν σε ενδιαφερει το κορδελιο θα μιλας καλυτερα για αυτους οσο μιλας ανωνυμα
και εγω ΠΑΟΚ ειμαι και οχι ζαγορακης


γιατι,αυτοι δεν κρυβονται πισω απο ανακοινωσεις κ μιλαν με τετοιο τροπο στον Ζαγορακη??
εχεις μπερδεψει την σωστη κριτικη με τον οργανωμενο πολεμο....κριτικη ολοι κανουμε κ πρεπει να γινεται στον Ζαγορακη,αλλα το να κατηγορεις τον Ζαγορακη γιατι χαλασε ο καιρος η' γιατι το καλοκαιρι εχει πολλα κουνουπια κατανταει γελοιο....


οχι φιλε δεν κρυβονται,τους γνωριζει ολους(συνδεσμους) ο προεδρος και οποτε εχει προβλημα τους περνει τηλεφωνο και τους ζηταει τον λογο
εσενα πως θα σε βρουνε αυτοι οι οποιοι τους χαρακτηριζεις?
μαλλον απο πολεμους δεν γνωριζεις ή δεν προλαβες να δεις τι θα πει πολεμος σε προεδρους

το οτι οπου παει ο ΠΑΟΚ η αποστολη τρωει πεσιμο και οι διατητες μας γαμανε για σενα ειναικουνουπια και γελοια πραγματα?
Άβαταρ μέλους
emeissaspsirizoume4
 
Δημοσιεύσεις: 535
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:00

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Ελευθέριου-Κορδελιού

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Σάβ 22 Ιαν 2011, 02:49

τοτε αφου υπαρχει τοσο καλη επικοινωνια μεταξυ συνδεσμων κ Ζαγορακη,γιατι δεν του τα λενε κατ'ιδιαν(τοτε ειμαι μαζι τους)??θα πρεπει να βγαζουν ανακοινωσεις ολο χολη κ υπονοουμενα κ να διχαζουν τον κοσμο??

στα 3 χρονια που ειναι προεδρος ο Ζαγορακης,εχει γινει τιποτα θετικο η' ειμασταν καλυτερα με τους προη-γουμενους??ξεχναμε πολυ γρηγορα....
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες