Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νεάπολης "Μπέλλος"

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό gate4mitsos » Σάβ 02 Ιαν 2010, 14:36

Σκουλικι πισω στην τρυπα σου,τουρκος ειναι ο μπαμπας σου κολορουφιανε
gate4mitsos
 
Δημοσιεύσεις: 2113
Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:46

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 02 Ιαν 2010, 15:46

επαγγελμα ο kiri4 οκονομολογος-περιπτερας ........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ρε χαζουλη εχεις και μεταπτυχιακο .....? δηλαδη εγινε καταληψη στην νεαπολη απο τρελλαμενα σκουληκια
και χεστηκες απο τον φοβο σου ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
γεια σου ρε οικονομολογε περιπτερα ............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 02 Ιαν 2010, 15:59

plato6 έγραψε:αν χάνουμε έδαφος βγείτε έξω και αρχίστε να βαράτε τους αριανούς για να μην πάρουν κεφάλι....

καλά ρε πάτε καλά?? ποιος σας είπε ότι το ποδόσφαιρο είναι ο χώρος που κάποιος πρέπει να επικρατήσει σε δύναμη και το ποιος ρίχνει το περισσότερο ξύλο? γιατί να μην μπορεί κάποιος να κυκλοφορήσει ελεύθερα με την μπλούζα και την φανέλα της ομάδας του όπου θέλει?
αν είναι έτσι τότε μάλλον έχω κάνε μεγάλο λάθος που έχω ασχοληθεί με το ποδόσφαιρο. εγώ γουστάρω να βλέπω τους οπαδούς όλων των ομάδων στην τούμπα και εμείς να πάμε σε όλα τα άλλα γήπεδα. αν εσάς σας αρέσει να κυριαρχήσετε στα δυτικά στα ανατολικά και στις Ινδίες κάντε το..αλλά ορισμένα παιδιά που τους αρέσει να βγαίνουν έξω με την μπλούζα της ομάδας τους και να κόβουν βόλτες δεν φταίνε σε τίποτα να φάνε καμιά πετρα στο κεφαλι.

Υ.Γ αυτά βλέπω και χαίρομαι που δεν ζω Θεσσαλονίκη. εδώ εμείς έχουμε συνδέσμους και των 2 ομάδων και ο καθένας κυκλοφορεί όπως θέλει έξω με όποια μπλούζα θέλει.

Υ.Γ2. kiri4 Αυτά που γράφω δεν είναι προσωπική επίθεση σε εσένα αλλά μία αφορμή για να τα γράψω αυτά.

Καληνύχτα Ελλάδα!!!

Καληνύχτα ΕΛΛΗΝΙΚΟ ποδόσφαιρο(?).



+Άπειρα. Τίποτε άλλο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 02 Ιαν 2010, 18:00

καλα απο τον ιουλιο που γραφτηκες 17 μυνηματα εχεις για να λες οτι οι αρειανοι κερδιζουν την νεολαια
οτι κατελαβαν την νεαπολη οτι χθες 3 πουλουσαν μαγκια στην νεαπολη και δεν τους κουνιοταν κανενας
οτι απο ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ γονεις γινονται αρειανοι τα παιδια τους και ενα σωρο αλλες τετοιες μαλακιες
.....ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΟΥΤΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΟΥΤΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ
ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ......και θες να μην πιστεψουμε οτι εισαι σκουλικη ......?
αντε χαιρετισματα στον σαβουριδη...... :pano:
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό novito » Σάβ 02 Ιαν 2010, 18:11

Ειλικρινά λυπάται κανείς όταν αντιλαμβάνεται ότι η μεγαλύτερη απόλαυση ενός αλλόθρησκου και δη σκουληκιού είναι να μας μπριζώνει... και μάλιστα χρονιάρες μέρες... kiri4 ελπίζω τουλάχιστον να τον έπαιξες, όσο έγραφες τις μ@λακίες σου...
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 02 Ιαν 2010, 19:45

tigon4 έγραψε:Υ.Γ. σε λιγο θα δουμε και σε καμια σταυρουπολη να το θυμαστε.


Οταν θα ανοίξει, εγώ θα αλλάξω ομάδα..
Και θα ταξιδέψω για να μείνω μόνιμα στη Μοζαμβίκη!!!!
Ας κάνουν πως έρχονται προς τη γειτονιά μας.. :evil: :evil:
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Σάβ 02 Ιαν 2010, 20:42

όταν ο σύνδεσμος των συκεών ανοίξει με κανονικό ωράριο τότε έλα να μας πεις...
αχ πως δεν σε πρόλαβα ρε σκουληκάκι να σε ξηγήσω το όνειρο...

ρε ταγαρά,απέναντι απο το χαριλάου αν ανοίξω σύνδεσμο,πιο συχνά θα τον ανοίγω απο αυτόν που έχεις 3 στενά μέσα στις συκιές..κατάλαβες?
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Σάβ 02 Ιαν 2010, 20:48

κοψτε λίγο...
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό novito » Παρ 08 Ιαν 2010, 01:30

Με το δεξί ξεκίνησε την νέα χρονιά η ομάδα μας κερδίζοντας τον Πανιώνιο με σκορ 1-0 σ'ένα μέτριο παιχνίδι με διάφορα παρατράγουδα κατά την διάρκεια του παιχνιδιού. Το γκολ πέτυχε ο λυτρωτής σε πολλά παιχνίδια φέτος Vladan Ivic στο πρώτο ημίχρονο ενώ πιο νωρίς είχε χάσει και πενάλτι. Γεμάτη η Τούμπα αλλά μόνο το πέταλο μας για άλλη μια φορά δεν σταμάτησε να φωνάζει λεπτό και να προσπάθει για να κερδίσει η ομάδα τον αγώνα σε αντίθεση με άλλους που σ'ολόκληρο τον αγώνα μόνο μια φορά φώναξαν με το ζόρι "εμπρός αετέ" και στο τέλος επιδοκίμαζαν παίχτη που φοράει άλλη φανέλα και στο παρελθόν έχει προδόσει την ομάδα μας - την ίδεα που λέγεται ΠΑΟΚ (θα αναφερθούμε λεπτομερώς σε άλλη ανακοίνωση λίαν συντόμως γι'αυτό το θέμα γιατί πρέπει να τελειώσει επιτέλους ενώ δεν έπρεπε καν να αρχίσει και να διχάσει τον λαό του ΠΑΟΚ ένας παίχτης).

Οι συνθέσεις:

ΠΑΟΚ (Φερνάντο Σάντος): Χαλκιάς, Αραμπατζής, Μαλεζάς, Κοντρέρας, Λίνο, Γκαρσία, Βιτόλο, Βιεϊρίνια, Ίβιτς, Κουτσιανικούλης (71' Κριστιάνο), Παπάζογλου (68' Φιλομένο)

Πανιώνιος (Εμίλιο Φερέρα): Ανδριόλας, Μανιάτης, Latka, Omo, Riera, Balaban, Casteglione, Kumordzi, Γουνδουλάκης (68' Kucec), Νικολάου, Τζαβέλας

Διαιτητής: Δαλούλας (Θεσσαλίας)

http://www.paokneapoli.gr/cmslocal/index.php
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό novito » Παρ 08 Ιαν 2010, 05:42

Μέχρι χθες θεωρούσαμε ότι ο ΠΑΟΚ είναι πάνω απ'όλα που σημαίνει ότι η ενότητα είναι πάνω απόλα. Ένα τόσο διχαστικό θέμα όπως αυτό του σαλπιγγίδη αναπαράγεται από ντεμέκ ΠΑΟΚτσήδες δημοσιογράφους με αποτέλεσμα να αποπροσανατολίζεται όλος ο λαός του ΠΑΟΚ από τα σοβαρά θέματα που είναι μπροστά μας.

Η θέση μας είναι απλή: Παναγιώτη Φασούλα είσαι κι εσύ καλοδεχούμενος να προσφέρεις στο μπάσκετ στου ΠΑΟΚ αν αποφασίσεις ότι δεν σε χωράει ο Πειραιάς όπως δεν χωράει τον άλλον η Αθήνα. Έτσι κι αλλιώς Νεαπολίτης είσαι, κι επειδή κατάλαβες το λάθος σου θα σε υποδεχτούμε με ανοιχτές αγκάλες.

Εικόνα

ΠΑΟΚάρχες δημοσιογράφοι πάρτε αυτήν την ανακοίνωση και αρχίστε να την αναπαράγεται, εκτός κι αν λειτουργείται έτσι κατόπιν άνωθεν εντολής.

Ντροπή σε όλους όσους φωνάζανε όναμα παίχτη του παναθηναικού. Το έργο να γιουχάρεται το πέταλο το ζήσαμε και επί Γούμενου. Άρα, η ιστορία έδειξε ότι κάποιες φορές και μειοψηφίες έχουνε δίκιο.

Στα δύσκολα ξέρουμε ότι είμαστε λίγοι και στην χαρά, όλοι έχουν άποψη.


Ο ΙΣΤΟΡΙΚΟΤΕΡΟΣ ΣΥΝΔΕΜΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΣΤΗN ΕΛΛΑΔΑ.
Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
“ΜΠΕΛΛΟΣ 1963”

http://www.paokneapoli.gr/cmslocal/inde ... &Itemid=55
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό araya4 » Παρ 08 Ιαν 2010, 05:52

"Στα δύσκολα ξέρουμε ότι είμαστε λίγοι και στην χαρά, όλοι έχουν άποψη".

Ντορτια!!!
araya4
 
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 03:21

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό λάρισα 4 » Παρ 08 Ιαν 2010, 11:10

Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου του ΠΑΟΚ τις 2 τελευταίες δεκαετίες(περίπου) είναι οτι έχει απαξιώσει τους συνδέσμους σε επικίνδυνο βαθμό.
Με του που γίνεται κάτι αρχίζει αμέσως η κασέτα "οι σύνδεσμοι τα παίρνουν" "οι σύνδεσμοι θέλουν να κάνουν κουμάντο" "οι σύνδεσμοι θέλουν να διοικήσουν" "να κλείσουν οι σύνδεσμοι"(ναι έχει ακουστεί κιαυτό).
Φτάσαμε στο σημείο να λέμε τον άλλο πρεζάκια κ πεταμένο ενω το τελευταίο σλόγκαν είναι οτι "κινδυνεύουμε να γίνουμε σούπερ 4".
Γενικώς κ αορίστως θέλω να πω οτι η δημοκρατία είναι καλή όταν την εφαρμόζουμε κ σωστά.
Εύχομαι στη ΝΕΑΠΟΛΗ κ σε κάθε άλλο σύνδεσμο της ομάδας μας να συνεχίσουν να είναι δυνατοί κ δυναμικοί όπως πάντα.
Άβαταρ μέλους
λάρισα 4
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Σάβ 14 Νοέμ 2009, 18:25

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 08 Ιαν 2010, 11:51

Σε αυτό έχεις απόλυτο δίκιο.
Πλήρη απαξίωση και μαζική υστερία και όχλος.
Ίσως η οργάνωση πρέπει να γίνει μεγαλύτερη σωστότερη και καλύτερη.
Είναι ορατό και στα συνθήματα αυτό.
Είναι επιτακτική ανάγκη να λυθεί.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Τρί 12 Ιαν 2010, 19:14

μετά απο αυτό,να μην ξανασηκωθει το πανό τους για νεάπολη...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Σ.Φ.ΠΑΟΚ Νεαπόλεως "Μπέλλος"

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τρί 12 Ιαν 2010, 19:25

ε καλα τι περιμενες... :lol: :lol: λιγο αντιαισθητικο παντως για ρδελομπου πολυ κακογουστια γ@μωτο... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες