Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νέας Κρήνης

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό fatal_invasion » Τετ 20 Ιαν 2010, 14:28

άστο novito,δεν κερδίζεις εντυπώσεις.Όχι τις δικιές μου τουλάχιστον.
Τελευταίο ποστ μου,σχετικά με την αντιπαράθεση μαζί σου.Αν θες κάτι πμ.
fatal_invasion
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ 20 Ιαν 2010, 11:10

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό paok nafplio » Τετ 20 Ιαν 2010, 14:31

fatal_invasion έγραψε:το θέμα είναι να μην βάζεις τον ΠΑΟΚ πάνω από τον εγωισμό σου.


Συγνωμη αλλα αν το λες αυτο δεν εισαι ΠΑΟΚ..κ δεν βαζεις τον ΠΑΟΚ πανω απ'ολα...βαζεισ τον εγωισμο σου πανω απ'ολα κ δεν μπορεις να αγαπας κατι κ να λεσ αυτα τα λογια...οποτε καταλαβαινουμε ολοι τι παιζει...
Άβαταρ μέλους
paok nafplio
 
Δημοσιεύσεις: 1937
Εγγραφή: Κυρ 07 Σεπ 2008, 02:44
Τοποθεσία: Aνθιμος neighbour....

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό fatal_invasion » Τετ 20 Ιαν 2010, 14:32

έλα μωρέ και συ.Αν δε μου το'λεγες ούτε θα καταλάβαινα ότι τό γραψα ανάποδα.
fatal_invasion
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ 20 Ιαν 2010, 11:10

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό paok nafplio » Τετ 20 Ιαν 2010, 14:44

ε αφου ειναι ετσι οκ..γιατι δεν μου κατσε καλα στραβωσα...
Άβαταρ μέλους
paok nafplio
 
Δημοσιεύσεις: 1937
Εγγραφή: Κυρ 07 Σεπ 2008, 02:44
Τοποθεσία: Aνθιμος neighbour....

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό Photis » Τετ 20 Ιαν 2010, 14:55

gash04 έγραψε:Να θέσω ένα ερώτημα.
Όλα καλά και άγια με την ανακοίνωση ασχέτως αν δεν με βρίσκει να συμφωνώ.
Με ποιο κριτήριο όμως έγινε επιλογή της συγκεκριμένης εφημερίδας για δημοσίευση?


Επειδή είπαμε κάποια πράγματα κάποτε...Ένας από τους πολέμιους του Ζαγοράκη είναι και η Αθλητική Μακεδονίας που ψοφάει για οτιδήποτε βλάπτει την ομάδα μας ΚΑΙ ΜΟΝΟ την ΟΜΑΔΑ μας...!!!
Εσείς εκεί στη Κρήνη χαλαρώστε...δεν έφυγε ποτέ ο ΤΕΟ...για να φύγει υπήρχε σημαντικός λόγος.

:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8694
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό kos » Τετ 20 Ιαν 2010, 15:20

το μοναδικο προβλημα με την ανακοινωση για εμενα ειναι η χρονικη στιγμη που επελεξαν για να την βγαλουν.
επρεπε να βγει την στιγμη που φανηκε προθεση επιστροφης ζαγορακη. σημερα δεν μπορω να καταλαβω τι νοημα εχει.

παντως για εμενα η ανακοινωση δεν αφηνει την παραμικρη αιχμη για τον ζαγορακη. μην ξεχναμε πως το οτι ο ΠΑΟΚ δεν ειναι πορτα για να την ανοιγεις και να την κλεινεις οποτε θελεις την ειπε πρωτα ο ζησης. και ειναι σωστη.

ειναι επισης σωστο το οτι οι εξηγησεις επρεπε να προηγηθουν της επιστροφης. πρωτα επρεπε ο ζαγορακης να εξηγησει γιατι εφυγε και γιατι θελει να γυρισει και μετα να γυρισει.
οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους. γιατι θεωρητικα αυριο μπορει ο ζαγορακης να βγει και να πει οτι εφυγα επειδη ετσι γουσταρα να κανω εκεινη την στιγμη.

πρωτα εξηγεις και μετα επιστρεφεις. και αν για χ,ψ λογους δεν μπορεις να εξηγησεις αναβαλεις την επιστροφη μεχρι ξεπερασεις τα οποια προβληματα σου.-
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4924
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό Photis » Τετ 20 Ιαν 2010, 15:21

H στιγμή είναι το λιγότερο ύποπτη.Γιατί δεν την βγάλαν τότε που άρχισαν οι φήμες περί επιστροφής???Όλα όμως έχουν το λόγο τους προφανώς...

:pano:
Τελευταία επεξεργασία από Photis και Πέμ 21 Ιαν 2010, 01:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8694
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Τετ 20 Ιαν 2010, 15:43

εκει στην κρηνη φροντιστε να εχετε ασπρομαυρη την περιοχη και να πηγαινετε οπου παιζει ο ΠΑΟΚ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ και αφηστε τα περι ζαγορακη.
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Τετ 20 Ιαν 2010, 17:52

fatal_invasion ένα πράγμα μας νοιάζει...εκεί στην κρήνη να γίνει ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ

υγ...και σε κάποια ματς στο μπάσκετ να πηγαίνετε..γτ δεν πηγαίνετε σε όλα...
γτ ο σύνδεσμος είναι 10'...αυτό....
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό fatal_invasion » Τετ 20 Ιαν 2010, 20:00

Ε ρε κόμπλεξ που τραβάτε μερικοί.
fatal_invasion
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ 20 Ιαν 2010, 11:10

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Τετ 20 Ιαν 2010, 20:11

ε οχι και κομπλεξικοι επειδη λεμε το αυτονοητο και σαφως αυτο που ειπαμε εγω και ο sid ισχυει για καθε συνδεσμο....απλα τωρα ειμαστε σε τοπικ συγκεκριμενου συνδεσμου.
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 21 Ιαν 2010, 01:20

το κόμπλεξ που το είδες?
σ είπα να γίνει ολη η κρήνη ασπρόμαυρη και να πηγαίνετε σε όλα τα ματς στο παλατάκι..τουλάχιστον εσείς...
αυτό...
φιλικά και ΠΑΟΚτσίδικα
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό novito » Πέμ 21 Ιαν 2010, 11:01

Να ζητησουμε και μια συγνωμη ισως απ την λέσχη της Κρήνης που δίνει πάντα το παρών στο μακρινό παλατάκι, που στηρίζει πάντα την ομάδα χάντμπολ στη μακρινή Μίκρα, που ήταν παρών στον αγώνα των γυναικών στο μακρινό γήπεδο ΑΓ.Γεωργίου Ν.Κρήνης... Καλες κι ωραίες οι ανακοινώσεις και τα "ΠΑΟΚ εμείς μαζί για μια ζωή" και "ΠΑΟΚ παντου", αλλά στη πράξη είναι ακόμα καλύτερα.... Όxι μόνο για την λφ. Κρηνης βέβαια, αλλά και γι αυτήν...
Τέσπα, αρκετά το γ@μησαμε το τοπικ... υπαρχουν και πμ
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό fatal_invasion » Πέμ 21 Ιαν 2010, 13:17

Περιμένω να πάρεις σβάρνα τα τόπικς όλων των συνδέσμων,κομπλεξικέ φίλε.
Είμαι ακόμα διατεθημένος να συζητήσουμε,αλλά εσύ συνεχίζεις να βγάζεις χολή αντί να κάνεις καλοπροαίρετη κριτική,άσχετα αν επί της ουσίας δεν έχεις άδικο.
Στήριξη δεν σημαίνει το πανό.Η παρουσία μετράει.
Πέρνα λοιπόν μια βόλτα από την Μίκρα,στο επόμενο εντός του Handball να το συζητήσουμε αν θες,αν ξές που βρίσκεται.
Κριτές των πάντων...

Σήμερα έμαθα,ότι η στήριξη είναι σε αναλογία με την απόσταση.
fatal_invasion
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ 20 Ιαν 2010, 11:10

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό free4 » Παρ 22 Ιαν 2010, 02:21

fatal_invasion έγραψε:Η θέση η δικιά μας είναι ότι πρέπει να δοθούν εξηγήσεις σε όλους εμάς – αυτούς που στάθηκαν δίπλα στον Ζαγοράκη – να δοθούν εξηγήσεις σε όλους εμάς – αυτούς για τους οποίους το όραμα για έναν ελεύθερο ΠΑΟΚ ήταν κοινό – και να επισημάνουμε ότι ο ΠΑΟΚ δεν είναι μια πόρτα ιδιωτικής χρήσης που την ανοιγοκλείνουμε όποτε θέλουμε.

Κλείνοντας να πούμε (για το θέμα του κοντού) ότι τα λόγια «εμείς δεν θα διχάσουμε ποτέ» δεν τα ξεχνάμε.

ΠΑΟΚ εμείς μαζί για μια ζωή: Πλήρη διαγραφή των χρεών!
Σ.Φ. ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης».


Γράφω με την ελπίδα ότι θα διαβάσεις όσα γράφω:

1. Χωρίς καμία πρόθεση να έρθω σε προσωπική αντιδικία μαζί σου, επέτρεψε με να εκφράζω διάφορες αμφιβολίες όσον αφορά το "ποιον" σου και το ποιος είσαι!
2. Οσον αφορά την ανακοίνωση, πρέπει να πω ότι, παρ' ότι σε γενικές γραμμές, συμφωνώ με όσα λέει, διαφωνώ στο θέμα του κοντού. Εντύπωση κάνετε με αυτή την πρόταση? Ή μήπως έχετε σκοπό να αντιπαρατεθείτε με τη ΝΕΑ διοίκηση της ΠΑΕ?
3. Είμαι ένας από αυτούς που ακόμη δε συγχώρεσαν το Ζαγοράκη για την ξαφνική του φυγή, αυτό όμως ουδώλως σημαίνει ότι θα τον ξεσκίσω τώρα που θα έρθει.. Θέλω πάρα πολύ και είμαι πολύ περίεργος να μάθω γιατί έφυγε ο Ζαγοράκης. Από τη στιγμή που υποσχέθηκε κάποια στιγμή να το κάνει, πιστεύω ότι στην τιμή του θα το κάνει.. Ως τότε όμως, δε θα πρέπει να τον ξεσκίζουμε.. Αντιπαραθέσει τύπου ορίτζιναλ-ντέμη δε χωρούν στον ΠΑΟΚ και το όνομα Ντέμης δεν το αναφέρω τυχαία, γιατί πιθανότατα η αφορμή για την παραίτηση του ήταν μόα κίνηση παρόμοια με αυτή του κοντού της αεκ..
4. Δε σε καταλαβαίνω γιατί τα πήρες τόσο όταν σε είπαν τα παιδιά ότι σαν σύνδεσμος πρέπει να είσαι τουλάχιστον σε όσα γήπεδα αγωνίζονται ομάδες του ΠΑΟΚ στην περιοχή σου.. Εκτός κι αν ο σύνδεσμος σας λέγεται ΠΣΦ Ν. Κρήνης, δηλαδή Ποδοσφαιρικός Σύνδεσμος Φίλων ΠΑΟΚ Ν. Κρήνης..
5. Εσύ σαν τι υποστηρίζεις εδώ μέσα τον ΣΦ. ΠΑΟΚ Ν. Κρήνης, σαν απλό μέλος του Συνδέσμου ή σαν κάτι άλλο?
6. Κοιτάξτε να ασχοληθείτε λιγάκι και με τον ΠΑΟΚ σαν οντότητα κι αφήστε τα υπόλοιπα..

ΥΓ. Και μεγάλη προσοχή εκεί που είστε..
Ο νοών νοείτω!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες