Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Νέας Κρήνης

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Πέμ 07 Ιαν 2010, 17:34

χαχαχαχα καλο novi.Για να δουμε..... :?:
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό plato6 » Τετ 20 Ιαν 2010, 08:31

Εικόνα

από σημερινό πρωτοσέλιδο της ΑΜΚ. μπορούμε να βρούμε αυτήν την ανακοίνωση?
http://paokepanomi.blogspot.com/
Άβαταρ μέλους
plato6
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 08:34

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό Photis » Τετ 20 Ιαν 2010, 10:24

Αυτά για να ξέρουμε πιοι βάζουν τρικλοποδιές στην ομάδα μας με την πρώτη ευκαιρία που θα βγούν.Αθλητική Μακεδονίας Θράκης.Πουλάει 10 φύλλα και ακόμη υπάρχει...ανύπαρκτοι...

:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8694
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό plato6 » Τετ 20 Ιαν 2010, 10:34

:roll: :roll: ...νομίζω το θέμα είναι η ανακοίνωση και όχι η εφημερίδα την παρούσα στιγμή..

κατά τα άλλα έχεις δίκαιο για αυτήν την φυλλάδα αλλά στην προκειμένη περίπτωση απλά δημοσιεύει την ανακοίνωση του συνδέσμου.
http://paokepanomi.blogspot.com/
Άβαταρ μέλους
plato6
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 08:34

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Τετ 20 Ιαν 2010, 10:38

το να παιρνεις μια γραμμη απο μια ανακοινωση και να την περνας ετσι ειναι προπαγανδα....ειπαν αυτο που ειπε ο ζησης στη συνεντευξη δεν ειμαστε καφενες να μπαινοβγαινεις συνεχεια... :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13634
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό fatal_invasion » Τετ 20 Ιαν 2010, 11:16

Novito επειδή από παλιότερα ποστ είδα ότι τραβάς πολύ μεγάλο ζόρι με το θέμα της Κρήνης,πέρνα μια βόλτα από το σύνδεσμο να δεις τις απόψεις όλων των παιδιών.
Το θέμα δεν είναι η ονομασία του Συνδέσμου,το θέμα είναι να μην βάζεις τον ΠΑΟΚ πάνω από τον εγωισμό σου.
Και επειδή προφανώς είσαι έξω από το χορό και σου λείπουν πολλές πληροφορίες από το puzzle,χορεύεις καλά.
Πέρνα λοιπόν μια βόλτα,να μάθεις περισσότερα,αν είσαι διατεθειμένος και θέλεις φυσικά.


PS:Άψογη η συμπεριφορά σας με τη διαγραφή μου.Εύγε.
fatal_invasion
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ 20 Ιαν 2010, 11:10

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Τετ 20 Ιαν 2010, 11:19

ανεβασε την ανακοινωση fatal....να τη δουμε
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό fatal_invasion » Τετ 20 Ιαν 2010, 11:24

http://www.athlitiki.gr/vortal/content/ ... 1/lang,el/

Ο Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΕΔΡΙΑ

Με ανακοίνωσή του ο Σ.Φ. ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης πήρε θέση για την επιστροφή του Θόδωρου Ζαγοράκη στην προεδρία της ΠΑΕ, καλώντας τον να εξηγήσεις τους λόγους της αποχώρησής του στον κόσμο που τον στηρίζει και επισημαίνοντας ταυτόχρονα με… νόημα ότι «ο ΠΑΟΚ δεν είναι μια πόρτα ιδιωτικής χρήσης που την ανοιγοκλείνουμε όποτε θέλουμε». Αναλυτικά η ανακοίνωση αναφέρει:

«Πριν από τρία χρόνια και μετά από ένα πολύ δύσκολο καλοκαίρι για όλους ξεκινούσε μια επανάσταση μέσα από τον κόσμο του ΠΑΟΚ, ώστε να βγει το σωματείο από μια άσχημη κατάσταση που τον έφεραν άνθρωποι με άλλες αξίες και άλλα συμφέροντα.

Τότε λοιπόν και με την παρότρυνση του κόσμου αναλαμβάνει δράση στα διοικητικά της ΠΑΕ ο Θοδωρής Ζαγοράκης (για τον κόσμο) για εμάς «ο δικός μας Τέο». Στον πρώτο χρόνο παρά την καμένη γη που άφησαν πίσω τους οι προηγούμενοι, ο Θοδωρής μαζί με τον κόσμο του ΠΑΟΚ και κύρια δύναμη τους συνδέσμους, αναλαμβάνει να βγάλει την ομάδα από την ανυποληψία και την δεινή κατάσταση που είχε βρεθεί.

Πρωτοστάτης ο κόσμος, με μια τίμια διοίκηση, τον πρώτο χρόνο στηρίζει και ας είναι τα αποτελέσματα ντροπιαστικά για τον ΠΑΟΚ. Όμως το όραμα του ελεύθερου ΠΑΟΚ δίνει κουράγιο στον κόσμο για την συνέχεια, με ένα νούμερο εκπληκτικό τον δεύτερο χρόνο σε διαρκείας, πάνω από 12.000, συμμετέχοντας και στην αύξηση του μετοχικού κεφαλαίου. Και η θέση της ομάδας στην τελική βαθμολογία δείχνει ότι ο γίγαντας ΠΑΟΚ ξύπνησε… Ενιαίος, ψυχή και σώμα, λαός και ομάδα!

Με την δυναμική του να φαίνεται, διπλασιάζοντας τα νούμερα των διαρκείας την τρίτη χρονιά και με την ομάδα να έχει την αμέριστη συμπαράσταση του κόσμου εντός και εκτός έδρας, τότε, λοιπόν, πέφτει σαν κεραυνός η αποχώρηση του Θοδωρή μας… Και αντί να ακουστούν διάφορα περί φυγής, ο κόσμος ανησυχεί προσπαθώντας να μάθει ποιο είναι το πρόβλημα του Θοδωρή.

Ως ήρεμη δύναμη ο Βρύζας αναλαμβάνει πρόεδρος για την συνέχιση της εύρυθμης λειτουργίας του συλλόγου, με τον Θοδωρή να δηλώνει, σε ένα κόσμο που στάθηκε δίπλα μου και με στήριξε, ότι οφείλω κάποια στιγμή να δώσω εξηγήσεις και όταν έρθει η ώρα θα βγω να πω τους λόγους της αποχώρησής μου.

Σήμερα, λοιπόν, η επιστροφή του Θοδωρή Ζαγοράκη είναι γεγονός, με τον κόσμο να έχει μείνει σε άγνοια, με το πέρασμα αυτών των μηνών, για τους λόγους και τα αίτια της αποχώρησής του, διότι δεν δόθηκε αυτή η συνέντευξη ποτέ.

Η θέση η δικιά μας είναι ότι πρέπει να δοθούν εξηγήσεις σε όλους εμάς – αυτούς που στάθηκαν δίπλα στον Ζαγοράκη – να δοθούν εξηγήσεις σε όλους εμάς – αυτούς για τους οποίους το όραμα για έναν ελεύθερο ΠΑΟΚ ήταν κοινό – και να επισημάνουμε ότι ο ΠΑΟΚ δεν είναι μια πόρτα ιδιωτικής χρήσης που την ανοιγοκλείνουμε όποτε θέλουμε.

Κλείνοντας να πούμε (για το θέμα του κοντού) ότι τα λόγια «εμείς δεν θα διχάσουμε ποτέ» δεν τα ξεχνάμε.

ΠΑΟΚ εμείς μαζί για μια ζωή: Πλήρη διαγραφή των χρεών!
Σ.Φ. ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης».

Λίαν συντόμως,αυτοδιαγράφομαι από το φόρουμ.
fatal_invasion
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ 20 Ιαν 2010, 11:10

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Τετ 20 Ιαν 2010, 11:25

fatal_invasion έγραψε:Novito επειδή από παλιότερα ποστ είδα ότι τραβάς πολύ μεγάλο ζόρι με το θέμα της Κρήνης,πέρνα μια βόλτα από το σύνδεσμο να δεις τις απόψεις όλων των παιδιών.
Το θέμα δεν είναι η ονομασία του Συνδέσμου,το θέμα είναι να μην βάζεις τον ΠΑΟΚ πάνω από τον εγωισμό σου.
Και επειδή προφανώς είσαι έξω από το χορό και σου λείπουν πολλές πληροφορίες από το puzzle,χορεύεις καλά.
Πέρνα λοιπόν μια βόλτα,να μάθεις περισσότερα,αν είσαι διατεθειμένος και θέλεις φυσικά.


PS:Άψογη η συμπεριφορά σας με τη διαγραφή μου.Εύγε.



Δεν νομίζω να υπάρχει κανένα ζόρι αδερφέ απο κανένα μας.
Ίσα ίσα το αντίθετο θα έλεγα σχετικά με τους συνδέσμους μας.
Τι εννοείς για διαγραφή σου?
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό fatal_invasion » Τετ 20 Ιαν 2010, 11:32

Για τον Novito μίλησα συγκεκριμένα και τις σπόντες στα ποστ του.Δεν υπάρχει λόγος να το συζητάμε παραπάνω,όποιος θέλει να μάθει,ας περάσει μια βόλτα.

Ας μου στείλει κάποιος πμ,με το πώς διαγράφω τον λογαριασμό μου,ή ας με διαγράψουν οι mods.
gash04 μπορείς να απευθυνθείς στους αρμόδιους του site στο κατάλληλο τόπικ.
Τελευταία επεξεργασία από fatal_invasion και Τετ 20 Ιαν 2010, 11:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
fatal_invasion
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ 20 Ιαν 2010, 11:10

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Τετ 20 Ιαν 2010, 11:37

Αν και δεν σε έπιασα τι εννοείς η επιθυμία σου σεβαστή.

Μόλις μπει ο Νοβίτο θα σε διαγράψει.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό Billy4 » Τετ 20 Ιαν 2010, 12:06

Μετά την τελευταία μεταφορά και αλλαγή του φόρουμ (πριν 1-1.5 χρόνο) είχε διαγραφεί και ο δικός μου λογαριασμός. Μπορεί να ήταν κι επειδή δεν έμπαινα λόγω στρατού και δουλειάς, δεν ξέρω. Νομίζω ότι είχε χρειαστεί να ξανακάνω λογαριασμό τότε ενώ είχα ήδη πολύ πιο παλιά. Μήπως εννοεί αυτό το παληκάρι.

Όσο για την ανακοίνωση, κι εγώ διαφωνώ καθώς όπως έχω πει ξανά ας τον αφήσουμε πρώτα να εξηγήσει όπως είπε κι αν δεν το κάνει τότε ας μιλήσουμε. Ας σταματήσουμε να αυτοκαταστρεφόμαστε επιτέλους.
ΠΑΟΚ, γιατί τα μυαλά μας πονάνε...!
Άβαταρ μέλους
Billy4
 
Δημοσιεύσεις: 1702
Εγγραφή: Πέμ 24 Ιούλ 2008, 12:06
Τοποθεσία: Manchester, UK

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Τετ 20 Ιαν 2010, 12:11

Απο όσα γνωρίζω μερικές φορές ανενεργοί λογαριασμοί χρήστες που έχουν να συνδεθούν για πολλούς μήνες μπαίνουν σε διαδικασία εκκαθάρισης και οι λογαριασμοί τους διαγράφονται.
Φυσιολογικό και συμβαίνει σε οποιοδήποτε site.

Αν είναι κάτι άλλο που εννοεί ο φίλος ας επικοινωνήσει με PM για να λυθεί το ζήτημα αν έχει την καλή διάθεση.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό novito » Τετ 20 Ιαν 2010, 13:53

fatal_invasion τις εξυπναδες αλλου... Όσοι με ξέρουν, μπορούν να καταλάβουν αν έχω κάποιο πρόβλημα με οποιοδήποτε σύνδεσμο του ΠΑΟΚ (και στην τελική στα παπαρι@ σας αν έχω ;) ). Το ότι δε συνέχισα τίποτα παραπάνω σε ενα φορουμ ελεύθερο σε όλους, θα έπρεπε να σε βάλει σε σκέψεις... Γιατί είναι πολλά αυτά που θα μπορούσε να γράψει κάποιος για σημαντικά θέματα (πέρα απ μ@λακιες με ονοματα, χορους και τριχες κατσαρες) Αλλά αντίθετα προτίμησες να γράψεις αυτά που ήθελες δημόσια, χωρίς καν να μπεις στον κόπο να το κουβεντιάσουμε πρώτα... Για να δεις αν έχω περάσει απ τον σύνδεσμο... Ίσως και πριν ανοίξει ακόμα...

υ.γ. Διαγραφη προσωπικα δε κανω σε κανεναν... όποιος δε θέλει δε ξαναμπαίνει...

υγ2: "Ο Σ.Φ. ΠΑΟΚ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΕΔΡΙΑ

Με ανακοίνωσή του ο Σ.Φ. ΠΑΟΚ Νέας Θέρμης πήρε θέση ....."
http://www.athlitiki.gr/vortal/content/ ... 1/lang,el/

ζώα και σεις... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: Λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Νέας Κρήνης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Τετ 20 Ιαν 2010, 14:21

Να θέσω ένα ερώτημα.
Όλα καλά και άγια με την ανακοίνωση ασχέτως αν δεν με βρίσκει να συμφωνώ.
Με ποιο κριτήριο όμως έγινε επιλογή της συγκεκριμένης εφημερίδας για δημοσίευση?
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες