Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Πέμ 28 Ιουν 2018, 18:57

Mīngus έγραψε:Ο καθένας ας κάνει ό,τι νομίζει, ας επωμιστεί και τις συνέπειες των πράξεών του, αλλά να αφήσει τον ΠΑΟΚ στην ησυχία του.
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Banksy » Πέμ 28 Ιουν 2018, 20:18

Πολύ ευχάριστο ότι υπάρχουν τέτοιες φωνές κόντρα στην παράνοια που βρωμίζει το οπαδικό κίνημα του ΠΑΟΚ τον τελευταίο καιρό. Ενώνω την διαδικτυακή φωνή μου με όλα τα αδέρφια παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Banksy
 
Δημοσιεύσεις: 1277
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 20:34

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Πέμ 28 Ιουν 2018, 21:34

Τι να πεις γι αυτούς τους ανθρωπους. Προσωπικα δεν τους θεωρω αδερφους μου. Οχι μονο καπηλευονται τον ΠΑΟΚ αλλα διαταρασσουν κ την οποια ενοτητα εχουμε αυτην την στιγμη. Οπως πολυ σωστα προαναφερθηκε εχουμε οπαδους με πιστευω απο την αλλη πλευρα κ δεν ξερω που θα οδηγησει αυτο.

Δεν ειναι η πρωτη φορα το τελευταίο διμηνο τριμηνο
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 28 Ιουν 2018, 22:56

Δεν ξέρω τι έγινε χθες ή προχθές ή τον τελευταίο καιρό... Αν δεν ήταν οι Μακεδόνες, τότε να βγουν να το πουν. Η σιωπή των Μακεδόνων είναι ανησυχητική, αν όχι ύποπτη.

Και ΑΝ ήσαν τελικά οι Μακεδόνες, τότε η σιωπή των υπολοίπων ΣΦ είναι θλιβερή και αποκαρδιωτική.

Όταν θέλεις να κυνηγήσεις γαύρους, φόρα μπλούζα Π.Α.Ο.Κ.! Όταν θέλεις να κυνηγήσεις κάποιον για τα πολιτικά του πιστεύω, τότε φόρα τα ΧΑυγίτικά σου και τραγούδα εθνικό ύμνο με δεξί χέρι υψωμένο αν γουστάρεις.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες