Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 06 Μαρ 2018, 21:58

Οι ταγοί του χαβουζοβοθρολιμανίσιου προτεκτοράτου, που μέσα στην σήψη τους ελέγχονται απ την διαπλοκή τους με όλα αυτά τα συμφέροντα, πηδάνε κι εσένα κι εμένα και όσους συνοπαδούς μας (και μη) έχουν αναγκαστεί να πάρουν τον δρόμο της προσφυγιάς για να βρουν μια ευνομούμενη πολιτεία να ριζώσουν, επειδή εδώ πλέον ΔΕΝ...

Αυτοί που έχουν ξεσκίσει τις ζωές εκατομμυρίων ανθρώπων και κουρελιάζουν τις ψυχές μας κάθε Κυριακή απ το '60!

Η πλειοψηφία από νομοθέτες πολιτικούς, δικαστικούς, ένστολους και όλο το συνάφι-ασκέρι των βολεμένων, αυτοί...

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 06 Μαρ 2018, 22:19

ΑποστόληςΑ έγραψε:
fossa έγραψε:Συνεχίστε να βάζετε τις σημαίες του κράτους που γ...ει την ομάδα μας και τις ψυχές μας.
No politica gate 7

Ποιος κράτος αδελφέ σε πηδάει; Συγκεκριμένα συμφέρον τα το κάνουν δεκαετίες τώρα.

Τα οποία ελέγχουν το κράτος.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τετ 07 Μαρ 2018, 00:56

Το πανό τους σήμερα, ένας τεράστιος γαλανόλευκος σταυρός όπου μέσα αχνοφαινόταν στο πολύ πολύ βάθος ένας μικρός ΠΑΟΚ.
Μπράβο παιδιά, καλά το πάτε.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό DimitrisS » Τετ 07 Μαρ 2018, 01:18

Δεν εχω τιποτα απολυτως με την σημαια.

Αλλα βρε αγορακια μου εκει στους μακεδονες, σε ενα γηπεδο που στο 90% των αγωνων ειναι αδειο, και βλεπουμε μονο κατι πανο απο διαφορους συνδεσμους, γιατι σημερα επρεπε να βλεπω 4-5 ελληνικες σημαιες; με εναν μικρο δικεφαλακο πανω; Α ξεχασα παιζαμε με τους εχθρους μας τους τουρκους.

Μια χαρα παει το πραγμα.......

Το λυπηρο της ολης υποθεσης δυστυχως δεν ειναι αυτοι που με το ετσι θελω προσπαθουν να περασουν κοινωνικοπολιτικα μηνυματα μισους μεσω του ονοματος του ΠΑΟΚ και των εκδηλωσεων του, και μαλιστα φασιστικα μηνυματα πολλες φορες, που ειναι αντιθετα απο την εννοια και αυτα που πρεσβευουν τα 4 γραμματα, αλλα οι υπολοιποι που δεν αντιδραμε.

Και ξαναλεω δεν εχω κανεναν απολυτως θεμα με την σημαια.

Ομως οταν παιζει ο ΠΑΟΚ, ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ 4 ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

Εκτος αν θελουμε να γινουμε σαν του σκατοφασιστες και ρατσιστες γαυρους που καθε φορα που παιζουμε στο τηγανι βαζουν και καμια 10αρια ελληνικες σημαιες στις κερκιδες επειδη ειμαστε βουλγαροι.
Άβαταρ μέλους
DimitrisS
 
Δημοσιεύσεις: 7403
Εγγραφή: Πέμ 29 Οκτ 2015, 18:42

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Ale » Τετ 07 Μαρ 2018, 01:32

"Έλληνες είστε και φαίνεστε"
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 07 Μαρ 2018, 09:41

Ale έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:
fossa έγραψε:Συνεχίστε να βάζετε τις σημαίες του κράτους που γ...ει την ομάδα μας και τις ψυχές μας.
No politica gate 7

Ποιος κράτος αδελφέ σε πηδάει; Συγκεκριμένα συμφέρον τα το κάνουν δεκαετίες τώρα.

Τα οποία ελέγχουν το κράτος.

Σύμφωνοι, αλλά δεν φταίει ο θεσμός του Κράτους γι' αυτό.
Όπως για την έλλειψη δικαιοσύνης (επομένως ΚΑΙ δημοκρατίας) δεν φταίει η δημοκρατία.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Odi » Τετ 07 Μαρ 2018, 09:44

Υπάρχει διαφορά ανάμεσα στο "έθνος" και στο "κράτος".

Στο γήπεδο βέβαια, είμαστε μόνο ΠΑΟΚ. Προσωπικά δεν μου αρέσει ουδεμία πολιτική χροιά στην κερκίδα.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό julious » Τετ 07 Μαρ 2018, 10:16

Αφου ειχατε θεμα με την θεα της Ελληνικης σημαιας γιατι δεν πηγατε να ζητησετε απο τους συνοπαδους να την κατεβασουν;Και εμενα δεν μου αρεσει το Α των αναρχικων αλλα βαζω τον ΠΑΟΚ πανω απο ολα.Εσεις ειστε με την ιδεολογια πανω απο τον ΠΑΟΚ γι αυτο σας ενοχλει. Να το ψαξετε..
Ale έγραψε:"Έλληνες είστε και φαίνεστε"

Εσυ τι δηλωνεις αλε;Δυστηχως για σενα το 90% των ΠΑΟΚτσηδων ειναι και φαινονται Ελληνες.

DimitrisS έγραψε:Δεν εχω τιποτα απολυτως με την σημαια.
Εκτος αν θελουμε να γινουμε σαν του σκατοφασιστες και ρατσιστες γαυρους που καθε φορα που παιζουμε στο τηγανι βαζουν και καμια 10αρια ελληνικες σημαιες στις κερκιδες


δεν εχεις τιποτα αλλα οποιος σηκωνει Ελληνικη σημαια ειναι φασιστας;
Να σηκωνουμε το Α συμφωνεις;
Οι μοναδικοι που προσπαθουν να εκμεταλευτουν το ονομα του ΠΑΟΚ αλλα και γενικα του οπαδικου κινηματος τα τελευταια χρονια πολιτικα ειναι οι αναρχικοι αποδεδειγμενα.Βλεπε γριες και βαζελους με τις αυτονομες θυρες..
Άβαταρ μέλους
julious
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ 22 Ιούλ 2011, 17:11

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 07 Μαρ 2018, 10:34

Ale έγραψε:"Έλληνες είστε και φαίνεστε"

Καλα σε λενε ρε.Εμεις σε βρισαμε?Αντε να πουμε να πουμε.




ΥΓ θελουμε drugs ...πολλα drugs
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Τετ 07 Μαρ 2018, 10:38

Πρέπει να τους κάνουμε να νιώσουνε τον κόσμο του ΠΑΟΚ. Πρέπει να κλείσουμε αεροδρόμια Τέμπη και όλα να μην μπορεί να κινηθεί τίποτα τότε θέλω να τους δω όλους!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 07 Μαρ 2018, 12:00

julious έγραψε:Αφου ειχατε θεμα με την θεα της Ελληνικης σημαιας γιατι δεν πηγατε να ζητησετε απο τους συνοπαδους να την κατεβασουν;Και εμενα δεν μου αρεσει το Α των αναρχικων αλλα βαζω τον ΠΑΟΚ πανω απο ολα.Εσεις ειστε με την ιδεολογια πανω απο τον ΠΑΟΚ γι αυτο σας ενοχλει. Να το ψαξετε..
Ale έγραψε:"Έλληνες είστε και φαίνεστε"

Εσυ τι δηλωνεις αλε;Δυστηχως για σενα το 90% των ΠΑΟΚτσηδων ειναι και φαινονται Ελληνες.

DimitrisS έγραψε:Δεν εχω τιποτα απολυτως με την σημαια.
Εκτος αν θελουμε να γινουμε σαν του σκατοφασιστες και ρατσιστες γαυρους που καθε φορα που παιζουμε στο τηγανι βαζουν και καμια 10αρια ελληνικες σημαιες στις κερκιδες


δεν εχεις τιποτα αλλα οποιος σηκωνει Ελληνικη σημαια ειναι φασιστας;
Να σηκωνουμε το Α συμφωνεις;
Οι μοναδικοι που προσπαθουν να εκμεταλευτουν το ονομα του ΠΑΟΚ αλλα και γενικα του οπαδικου κινηματος τα τελευταια χρονια πολιτικα ειναι οι αναρχικοι αποδεδειγμενα.Βλεπε γριες και βαζελους με τις αυτονομες θυρες..



Δηλαδή ή ελληνική σημαία ή το Α; Δεν μπορούμε να μην ασχολούμαστε με μαλακίες, αλλά μόνο με τον Π.Α.Ο.Κ.;

Η πικρή αλήθεια είναι ότι χθες αν δεν παίζαμε με Τούρκους, θα είχαμε 100-200 λιγότερα άτομα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Τετ 07 Μαρ 2018, 12:27

Μακριά από τον ΠΑΟΚ μας οι πατριδοκάπηλοι νεοναζί.
Μακριά από την κυνηγημένη και προσφυγική ομάδα μας λογικές και πρακτικές νεοναζί.
Μακριά από τον ΠΑΟΚ μας οι "αίλυνες" που έκαναν ντου σε ΠΑΟΚτσήδες.
Μακριά από τον ΠΑΟΚ μας οι ομοϊδεάτες του ιδιωτικού στρατού του μαρινάκη.
ΟΥΣΤ!
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό takis4 » Τετ 07 Μαρ 2018, 12:49

DimitrisS έγραψε:Δεν εχω τιποτα απολυτως με την σημαια.

Αλλα βρε αγορακια μου εκει στους μακεδονες, σε ενα γηπεδο που στο 90% των αγωνων ειναι αδειο, και βλεπουμε μονο κατι πανο απο διαφορους συνδεσμους, γιατι σημερα επρεπε να βλεπω 4-5 ελληνικες σημαιες; με εναν μικρο δικεφαλακο πανω; Α ξεχασα παιζαμε με τους εχθρους μας τους τουρκους.

Μια χαρα παει το πραγμα.......

Το λυπηρο της ολης υποθεσης δυστυχως δεν ειναι αυτοι που με το ετσι θελω προσπαθουν να περασουν κοινωνικοπολιτικα μηνυματα μισους μεσω του ονοματος του ΠΑΟΚ και των εκδηλωσεων του, και μαλιστα φασιστικα μηνυματα πολλες φορες, που ειναι αντιθετα απο την εννοια και αυτα που πρεσβευουν τα 4 γραμματα, αλλα οι υπολοιποι που δεν αντιδραμε.

Και ξαναλεω δεν εχω κανεναν απολυτως θεμα με την σημαια.

Ομως οταν παιζει ο ΠΑΟΚ, ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ 4 ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

Εκτος αν θελουμε να γινουμε σαν του σκατοφασιστες και ρατσιστες γαυρους που καθε φορα που παιζουμε στο τηγανι βαζουν και καμια 10αρια ελληνικες σημαιες στις κερκιδες επειδη ειμαστε βουλγαροι.


το μπουζούκι είναι όργανο , ο αστυνομικός είναι όργανο , άρα ο αστυνομικός είναι μπουζούκι ... πάλι καλά που δεν έχεις και πρόβλημα με την ελληνική σημαία ... σε λίγο θα ποινικοποιήσετε την ελληνική σημαία και θα την κάνατε δώρο στους νεοναζί...

πριν γράψουμε κάτι καλο θα είναι να το σκεφτόμαστε 2 και 3 φορες , ειδικά σε τέτοια θέματα ... ο ΠΑΟΚ είναι προσφυγική ομάδα , δεν ήρθαμε για τουρισμό εδώ ...
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό takis4 » Τετ 07 Μαρ 2018, 12:57

julious έγραψε:Αφου ειχατε θεμα με την θεα της Ελληνικης σημαιας γιατι δεν πηγατε να ζητησετε απο τους συνοπαδους να την κατεβασουν;Και εμενα δεν μου αρεσει το Α των αναρχικων αλλα βαζω τον ΠΑΟΚ πανω απο ολα.Εσεις ειστε με την ιδεολογια πανω απο τον ΠΑΟΚ γι αυτο σας ενοχλει. Να το ψαξετε..
Ale έγραψε:"Έλληνες είστε και φαίνεστε"

Εσυ τι δηλωνεις αλε;Δυστηχως για σενα το 90% των ΠΑΟΚτσηδων ειναι και φαινονται Ελληνες.

DimitrisS έγραψε:Δεν εχω τιποτα απολυτως με την σημαια.
Εκτος αν θελουμε να γινουμε σαν του σκατοφασιστες και ρατσιστες γαυρους που καθε φορα που παιζουμε στο τηγανι βαζουν και καμια 10αρια ελληνικες σημαιες στις κερκιδες


δεν εχεις τιποτα αλλα οποιος σηκωνει Ελληνικη σημαια ειναι φασιστας;
Να σηκωνουμε το Α συμφωνεις;
Οι μοναδικοι που προσπαθουν να εκμεταλευτουν το ονομα του ΠΑΟΚ αλλα και γενικα του οπαδικου κινηματος τα τελευταια χρονια πολιτικα ειναι οι αναρχικοι αποδεδειγμενα.Βλεπε γριες και βαζελους με τις αυτονομες θυρες..


που κολλάει η ελληνική σημαία με το A?δηλαδή τι προσπαθείς τώρα , από την μια μεριά να βάλεις τους A και από την άλλη την ελληνική σημαία-νεοναζί ? ρε αφήστε την πατριδοκαπηλία , την ελληνική σημαία δεν την χαρίζουμε ούτε στους νεοναζί , ούτε στους A ούτε στους B ...βρείτε τα μεταξύ σας δεν αφορούν τον ΠΑΟΚ ουτε το εθνος αυτές οι ιστοριες σας ...
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 07 Μαρ 2018, 12:59

Βολεύει πολύ μερικούς η "θεωρία των δύο άκρων"... :evil:
Τι δεν καταλαβαίνεις Τάκη μου? :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες