Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 10 Σεπ 2018, 21:17

Βασικά είναι μια μπούρδα που μπλέκει ανόμοια πράγματα και βγάζει λάδι τον εαυτό μας...
Για αυτό έγραψα πιο πάνω, το ΕΓΏ μας πάνω από όλα.....

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Δευτ 10 Σεπ 2018, 21:19

Το δέχομαι αλλά ΓΙΑ ΜΕΝΑ υπάρχει ξεκάθαρα ιδεολογικό ή πολιτικό ή έστω κομματικό υπόβαθρό.

Τέσπα, πάμε παρακάτω ;)
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό JohnDag » Δευτ 10 Σεπ 2018, 21:35

Διαφωνώ με το να μη το συνεχίσουμε.

Το να κρύβουμε τα σκ@τ@ κάτω από το χαλάκι δε νομίζω ότι βοήθησε κάπως όλα αυτά τα χρόνια.

Θα ρθει η ώρα που τα σκ@τ@ θα ρθουν στην επιφάνεια. Νόμος της φύσης.

Εδώ έχουμε μια ανακοίνωση που:

- Αποκαλεί τον Σαββίδη "προδότη".

- Αποκαλεί όσους ΠΑΟΚτσηδες δεν ενστερνίζονται αυτή την άποψη "φυτά".

- Δηλώνει ότι δεν θέλει να χτιστεί νεο γήπεδο για τον ΠΑΟΚ.

- Αναλαμβάνει έμμεσα την ευθύνη για την φωτοβολιδα στη Νέα Σμύρνη και αφήνει ξεκάθαρα υπονοούμενα για επανάληψη τέτοιων γεγονότων.

Κι όλα αυτά με μια ρητορική που δείχνει ξεκάθαρα ότι το πρόβλημα του συντάκτη δεν είναι η αντιμετώπιση που είχε ο ΠΑΟΚ από την κυβέρνηση αλλά συγκεκριμένα εθνικά θέματα.

Να το αφήσουμε δηλαδή στην άκρη να βρεθεί κάνα μπουμπούκι να πετάξει καμία φωτοβολιδα με καμία ΑΕΚ και να μας φταίει πάλι το Αθηναϊκό κατεστημένο.

Δηλαδή θα αφήνουμε τον κάθε τυχάρπαστο να κάνει πολιτική στο όνομα του ΠΑΟΚ προσβάλλοντας παράλληλα όλον τον οργανισμό (διοίκηση και οπαδους);

Υ.Γ. Συμφωνώ με Κώστα για την "γεύση" που του βγάζει η ανακοίνωση. Είναι σαν ο συντάκτης της να την έγραψε για την τοπική της Χρυσής Αυγής και κατά λάθος να την ανέβασε στο προφίλ του Συνδέσμου. Έλα όμως που δεν ήταν κατά λάθος...

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
JohnDag
 
Δημοσιεύσεις: 3789
Εγγραφή: Πέμ 31 Μάιος 2018, 13:33

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό che4 » Δευτ 10 Σεπ 2018, 21:41

ντροπη

τίποτα άλλο

ότι άλλο είναι περιττό
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό axristeas » Δευτ 10 Σεπ 2018, 22:07

JohnDag έγραψε:Διαφωνώ με το να μη το συνεχίσουμε.

Το να κρύβουμε τα σκ@τ@ κάτω από το χαλάκι δε νομίζω ότι βοήθησε κάπως όλα αυτά τα χρόνια.

Θα ρθει η ώρα που τα σκ@τ@ θα ρθουν στην επιφάνεια. Νόμος της φύσης.

Εδώ έχουμε μια ανακοίνωση που:

- Αποκαλεί τον Σαββίδη "προδότη".

- Αποκαλεί όσους ΠΑΟΚτσηδες δεν ενστερνίζονται αυτή την άποψη "φυτά".

- Δηλώνει ότι δεν θέλει να χτιστεί νεο γήπεδο για τον ΠΑΟΚ.

- Αναλαμβάνει έμμεσα την ευθύνη για την φωτοβολιδα στη Νέα Σμύρνη και αφήνει ξεκάθαρα υπονοούμενα για επανάληψη τέτοιων γεγονότων.

Κι όλα αυτά με μια ρητορική που δείχνει ξεκάθαρα ότι το πρόβλημα του συντάκτη δεν είναι η αντιμετώπιση που είχε ο ΠΑΟΚ από την κυβέρνηση αλλά συγκεκριμένα εθνικά θέματα.

Να το αφήσουμε δηλαδή στην άκρη να βρεθεί κάνα μπουμπούκι να πετάξει καμία φωτοβολιδα με καμία ΑΕΚ και να μας φταίει πάλι το Αθηναϊκό κατεστημένο.

Δηλαδή θα αφήνουμε τον κάθε τυχάρπαστο να κάνει πολιτική στο όνομα του ΠΑΟΚ προσβάλλοντας παράλληλα όλον τον οργανισμό (διοίκηση και οπαδους);

Υ.Γ. Συμφωνώ με Κώστα για την "γεύση" που του βγάζει η ανακοίνωση. Είναι σαν ο συντάκτης της να την έγραψε για την τοπική της Χρυσής Αυγής και κατά λάθος να την ανέβασε στο προφίλ του Συνδέσμου. Έλα όμως που δεν ήταν κατά λάθος...

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



++++
Άβαταρ μέλους
axristeas
 
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: Τρί 09 Αύγ 2016, 17:54

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Δευτ 10 Σεπ 2018, 22:48

tzelas έγραψε:Βλέπω το τόπικ από την αρχή. Με παραξενεύει ότι η τελευταία τους ανακοίνωση εδώ μέσα ήταν το 2011 πριν την έλευση Σαββίδη και η επόμενη τώρα που μιλούν για τον Σαββίδη με όρους προδοσίας. Ενδιάμεσα καμία; Τόσα γεγονότα έγιναν δεν υπήρξε κάποια αντίδραση όλα αυτά τα χρόνια;
Νομίζω ότι αυτό το σχόλιο είναι πολύ καίριο μαζί με την ερώτηση πόσα άτομα εκπροσωπεί ο συγκεκριμένος σύνδεσμος και αν ρωτήθηκαν και συμφωνούν με αυτήν.
Όχι δεν πιστεύω πως την συγκεκριμένη στιγμή που η ομάδα είναι στα καλύτερά της, το όραμα για το νέο γήπεδο πλησιάζει στην υλοποίηση του, όλοι έχουν αρχίσει και φοβούνται- υπολογίζουν - ζηλεύουν τον ΠΑΟΚ να δίνουμε άλλοθι (γιατί άλλοθι ηλιθιότητας είναι)της χρυσής αυγής.
Φοβάμαι πληρωμένους από γαυρο ή χάρτινη γιατί ξέρουν πολύ καλά αυτό το παιχνίδι.
Μην μου πει κανείς πως κατηγορώ αδέρφια, αδερφός μου κάποιος που υποστηρίζει αυτόν που πέταξε φωτοβολίδα, που κατηγορεί τον Ιβάν για προδότη δεν είναι και ούτε θα γίνει ποτέ.
Τα κάστρα πέφτουν από μέσα.
Ας είμαστε υποψιασμενοι.

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 10 Σεπ 2018, 22:53

Αιτωλος έγραψε:
Kostas_Peraia4 έγραψε:Τον χαρακτηρισμό «προδότες» τον έχει φέρει στη... μόδα συγκεκριμένο μόρφωμα.

Οπότε μόνο ως πατροναρισμένη από αυτό την εγκληματική οργάνωση μπορώ να τη δω αυτή την ανακοίνωση

Καλά.. η μισή Ελλάδα τους αποκαλεί προδότες και λαμόγια και όχι άδικα. Μην βάζουμε ταμπέλες πάλι.


Ε ναι ρε φίλε όχι και και να βάλουμε ταμπελα σε φορουμ προσφυγικής ομάδας σε συνδεσμο που βριζει 1.διοικηση που έχει ευεργετήσει την ομάδα 2.όποιον οπαδο δε συμφωνεί μαζί τους 3.ζητάει και τα ρέστα που πέταξαν τα ζώα φωτοβολίδα με πιστολι σε παιδάκια και γέρους, προς θεού μη βάλουμε ταμπέλα ας περιμένουμε να διώξουν τον Σαββιδη, να ξαναγυρίσουμε σε εποχές που η ομάδα ήταν με το χέρι απλωμένο και η αλητεία έκανε κουμαντο.
Και το κυριώτερο ας μην βάλουμε ταμπέλα σε όποιον κρύβεται μέσα από συνδέσμους του ΠΑΟΚ για να χρησιμοποιήσει αυτολεξή τη φρασεολογία της χ.α. και κρυμμένοι στην ανωνυμία να ξερνάνε το μίσος τους.
Γιατί να μη μάθουμε ονομαστικά ποιος μ...ας έγραψε αυτή την ανακοίνωση;
Γιατί να μη μάθουμε ονομαστικά ποιος πέταξε τη φωτοβολίδα στη Νέα Σμύρνη;
Γιατί να μην αποφασίσει ο κόσμος του ΠΑΟΚ αν θέλει πλέον να υπάρχουν στην εποχή μας σύνδεσμοι;
Αλλά όχι το πρόβλημα είναι οτι βάζουμε στα παιδιά ταμπέλες
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2538
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 10 Σεπ 2018, 23:04

Metal-Nikos έγραψε:το οτι ειμαι συνοπαδός με κάποια άτομα δεν με κάνει το ίδιο ουτε η διοίκηση πάντα με χαρακτηριζει στο κατω κατω και ο Σαββίδης δεν ηρθε στον Π.Α.Ο.Κ. για την ψυχή της μάνας του

Ο φωτοβολιδακιας για ποιο λογο ηρθε στον ΠΑΟΚ;;
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Δευτ 10 Σεπ 2018, 23:11

για τζαμπα εκδρομές, τζαμπα εισιτηρια, τζαμπα ναρκωτικα ηρθα ρε, τι ζορι τραβας?
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2372
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 10 Σεπ 2018, 23:21

Να δωσει και μενα...χαχαχαχα...

Εγω το κλεινω εδω.
Ειχαν απαρτια σημερα οι σφ,με βαση τα μμε.

Ελπιζω να βγηκε κατι καλο...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό tzoker » Δευτ 10 Σεπ 2018, 23:21

Βαρέθηκα μια ζωή να ακούω για προβοκάτσια και δικαιολογίες. Ναι το τσογλανι με το γαυρο μ στέρησε το πρωτάθλημα. Τα τσογλανια στο τελικό πήγαν να κάνουν το ίδιο. Στην Σμύρνη το ίδιο, και οι εγω πάνω από όλους ήρθαν τώρα να προσβάλουν το Σαββίδη και να υπερασπίστουν ποιον, τη φωτοβολίδα;
Δεν με νοιάζει ρε σας βαρέθηκα όλους, χόρτασα μαγκιές, συνθήματα υβριστικά εκεί που δν πρέπει , καφρίλες και βλαχομαγκιες...και μετά καπνός.
Ο ΠΑΟΚ πάνω από όλους, και ας έχω παιδιά του κατηχητικου μέσα με γαλλικά και πιάνο, αν έτσι θα εγγυάται το καλό της ομάδας. Πόσο ακόμα να πληρώσουμε, αμαρτίες αλλονων. Όσοι δν θέλετε σπίτια σας.
Τα κάστρα πέφτουν από μέσα. Αυτοί είναι οι χειρότεροι Τους εξωτερικούς δεν τους φοβάμαι, ένας ένας θα προσκυνάει.
Τελευταία επεξεργασία από tzoker και Δευτ 10 Σεπ 2018, 23:27, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό PAOKpanta » Δευτ 10 Σεπ 2018, 23:24

che4 έγραψε:ντροπη

τίποτα άλλο

ότι άλλο είναι περιττό
μεγαλε ΠΑΟΚ η δυναμη σου ειμαστε εμεις οι οπαδοι σου
Άβαταρ μέλους
PAOKpanta
 
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιουν 2010, 13:27

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό Pablito » Δευτ 10 Σεπ 2018, 23:54

Εμετός και μόνο η ανακοίνωση.. Θα ήθελα να μάθω πολύ τι ειπώθηκε στη σημερινή συγκέντρωση των συνδέσμων, και αν έγινε κάποιο σχόλιο γι αυτή την αηδία που γράφτηκε.
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 11 Σεπ 2018, 00:00

giliopoulos έγραψε:
Metal-Nikos έγραψε:Μπράβο για την ανακοίνωση επιτέλους κάποιος το είπε, ευτυχώς ο Σαββίδης με την απουσία του έδειξε οτι δεν συντάσετε με αυτούς :nairepaok:

όσο για το νο-πολίτικα ασχολίαστο χωρίς Μακεδονία - Ελλάδα δεν υπάρχει Π.Α.Ο.Κ.


Τα χετε χασει εσυ και οι ομοιοι σου
Τι σχεση εχει ο ΠΑΟΚ με ακροδεξιες πολιτικες?
Ο ΠΑΟΚ για ολους μας κατα 99% ειναι πανω απο ολα. Αυτο μαθαμε ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ
Καμια μακεδονια και καμια ελλαδα δεν ειναι πανω απο τον ΠΑΟΚ
ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ.
Ειτε εισαι συριος ειτε βουλγαρος ειτε γαλλος ειτε αμερικανος και υποστηριζεις ΠΑΟΚ εισαι αδελφος.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΠΑΙΝΕΜΕΝΑ.
ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΔΙΩΞΑΝ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΙΔΙΟΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΛΛΟ ΧΡΩΜΑ.
Προσφυγες που οι "ελληνες" τους αντιμετωπιζαν με χλευη και τους ελεγαν τουρκοσπορους.
Πολυ σωστά

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Πολίχνης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 11 Σεπ 2018, 00:06

Αιτωλος έγραψε:
Kostas_Peraia4 έγραψε:Τον χαρακτηρισμό «προδότες» τον έχει φέρει στη... μόδα συγκεκριμένο μόρφωμα.

Οπότε μόνο ως πατροναρισμένη από αυτό την εγκληματική οργάνωση μπορώ να τη δω αυτή την ανακοίνωση

Καλά.. η μισή Ελλάδα τους αποκαλεί προδότες και λαμόγια και όχι άδικα. Μην βάζουμε ταμπέλες πάλι.
Ο Κώστας τα λέει όπως είναι τα πράγματα

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες