Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Σίνδου "Γιώργος Κούδας"

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Δημοσίευσηαπό gagas » Πέμ 22 Μάιος 2008, 13:23

goudas4 έγραψε:Paidia kali arxi sto neo sas ksekinima...Oti xreiasteite edw eimaste...

Auti ti stigmi stegazetai kanonika o sindesmos? Noikiasate kainourgia grafeia?

[


gouda μεχρι αυριο θα τελειωσουν κ τα διαδικαστικα με το νεο μερος που θα στεγαστει ο συνδεσμος..ειναι αρκετα μεγαλο κ πιστευω οτι θα καλυψει τις αναγκες..το σαββατο θα εχουμε την πρωτη μεγαλη συναντηση στα νεα γραφεια κ απο δευτερα ξεκιναμε δουλεια..!!!σε ενα με εναμιση μηνα ελπιζουμε να ειμαστε πανετοιμοι ωστε μεσα αυγουστου να κανουμε κ τα εγκαινια...!!
βεβαια οσοι πιο πολλοι ερθουν να εγραφουν τοσο πιο γρηγορα θα τελειωσουμε κ πιο ωραια θα γινουν τα γραφεια...!!!
ευχαριστουμε πολυ για το ενδιαφερον..

οσο για τον κυρ δασκαλο..σε περιμενουμε να περασεις μια βολτα απο εδω..να βρεθεις κ με παλιους μαθητες..!!α,εγω πηγαινα στο δευτερο σχολειο κ θυμαμαι οτι σας παιρναμε ολα τα ντερμπυ σε μπασκετ κ ποδοσφαιρο...!!!
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό midenistis » Παρ 23 Μάιος 2008, 11:53

Παιδιά στο ραδιόφωνο άκουσα χθες βράδυ, ότι τα σκουλήκια ανοίγουν σύνδεσμο στη Σίνδο.

μ αρέσει που είσαι και μοντερέιτορ ρε μλκ
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

μονο παοκ...

Δημοσίευσηαπό salonikios_85 » Παρ 23 Μάιος 2008, 12:00

μιδενιστης το ακουσα κ εγω αλλα δε ξερω το ποσο αληθευει...
δε νομιζω παντως....
salonikios_85
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 01:15

Δημοσίευσηαπό hulk4teo » Παρ 23 Μάιος 2008, 12:11

Και εγω το ακουσα παιδια οτι ανοιγει το σκουλικι συνδεσμο στην Σινδο.Ευχομαι να εχετε κοσμο στον συνδεσμο γιατι με 10 ατομα δν κρατιεται ευκολα.Αλλα πιστευω οτι εχουμε ΠΑΟΚτσηδικη δυναμη στην Σινδο.
Άβαταρ μέλους
hulk4teo
 
Δημοσιεύσεις: 474
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:59

Δημοσίευσηαπό gagas » Παρ 23 Μάιος 2008, 13:59

αληθευει οτι ετοιμαζονται κ αυτοι να ανοιξουν συνδεσμο..εχει μαζευτει ικανοποιητικος αριθμος..οπως ικανοποιητικος ειναι και ο αριθμος των ατομων που ενδιαφερονται για τον δικο μας συνδεσμο..

επαναλαμβανω οτι αυριο εχουμε καλεσμα σε οσους ενδιαφερονται στις 6 ωρα στα νεα γραφεια...απεναντι απο το Α.Β. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ.καλουμε ολους τους παοκτσηδες της περιοχης να ερθουνε για να μας γνωρισουνε κ να καταλαβουν τις αγνες μας προθεσεις αλλα κ σε τι επιπεδο θελουμε να φτασει αυτη η κινηση.

οι αρειανοι κ παλαιοτερα ειχαν κανει μια κινηση αλλα δεν σταθηκαν οικονομικα κ τα παρατησαν..οσο για να τους κλεισουμε τον συνδεσμο ή να μην τους αφησουμε να προχωρησουν δεν υπαρχει περιπτωση καθως ως γνωστον δενασχολουμαστε με ομαδες μικροτερου βεληνεκους κ δεν καταλαβαινω κ τους παοκτσηδες που καθονται κ συγκρινουν τον μεγαλο παοκ με αυτη την ομαδα..ειναι ολοι γνωστοι μας-ισως πολλα απο τα μελλοντικα μελη τους να ειναι κ φιλοι μας-η πολη μας ειναι μικρη κ το μονο που θελουμε ειναι απο αυτον τον 'ανταγωνισμο'να παρουσιασουμε εμεις κατι καλυτερο κ να προσελκυσουμε πολυ κοσμο ωστε να μην κλεισουμε ποτε..!!

το κυριοτερο ομως ειναι να κανουμε πολλα νεα παοκτσακια στην περιοχη γιατι τα τελευταια χρονια τα πραγματα εχουν χειροτερεψει..ολοι γινονται ολυμπιακοι κ παναθηναικοι κ οχι αρειανοι..

τις ομαδες της αθηνας πρεπει να κοιταμε κ οχι τους συμπολιτες(κ το ιδιο πρεπει να κανουν κ αυτοι)..εδω δεν αμφισβητει κανενας την κυριαρχια μας..η γνωμη ενος παοκτση που μεγαλωσε κ γαλουχηθηκε απο τον παρασιδη!!!!

οσοι πιστοι προσελθετε...!!!


με ενα ονειρο θα ζω..να σε δω ξανα εκει..ξανα πρωταθλητη
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

paok sindos

Δημοσίευσηαπό salonikios_85 » Παρ 23 Μάιος 2008, 18:35

salonikios_85
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 01:15

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Σάβ 24 Μάιος 2008, 08:07

gagas στηλε το κινιτο σου με πμ φιλε να ειμαστε σιγουρι να συναντιθουμε μην ψαχνουμε καμια ωρα. :)
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό gagas » Σάβ 24 Μάιος 2008, 21:21

εγινε η πρωτη συναντηση σημερα.. εγιναν τα πρωτα βηματα κ απο δευτερα ξεκινανε οι εγγραφες..καθε μερα 5-9 θα σας περιμενουμε για να γινετε μελη και να κανουμε τον συνδεσμο μας πολυ δυναμικο..να βοηθησουμε και εμεις οσο μπορουμε ωστε η ομαδα μας να γινει η μεγαλυτερη στην ελλαδα(αγωνιστικα)!!!

απαραδεκτε σε ευχαριστουμε!


παοκ ειναι ο λαος του
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. Σίνδου

Δημοσίευσηαπό paokaras_sindos » Κυρ 20 Ιούλ 2008, 17:41

Δυστυχώς χθές τα χαράματα στις 5:00 μπήκαν στον σύνδεσμο άτομα και αφού κλέψαν φεύγοντας κατέβασαν και την τζαμαρία!Σήμερα το πρωί ήρθε η ασφάλεια της σίνδου ειδοποίησε και την σήμανση και πήραν δαχτυλικά αποτυπώματα απο την πόρτα την οποία άνοιξαν(απορώ γι'αυτό),και απο τις πέτρες όχι ότι θα βγεί κάτι αλλά......Ο σύνδεσμος δεν είχε ολοκληρωθεί και το κακό είναι και συγχρόνως το δικό μας λάθος που είχαμε στο υπόγειο μία ντουλάπα με τα πανιά μας τα οποία τα πήραν!Πιστεύαμε οτι εδώ στην περιοχή δεν θα είχαμε τέτοιο κρούσμα και καθυστερήσαμε κάπως την ασφάλεια του συνδέσμου και έτσι η επαναλειτουργία του συνδέσμου καθυστερεί ακόμα λίγο γιατί δεν υπάρχουν χρήματα για να βάλουμε στορι και αυτό σημαίνει ότι και να ξαναβάλουμε την τζαμαρία θα μας την ξαναρίξουν αυτό είναι το ποιό πιθανό και οι ιδρυτές του συνδέσμου ένας από τους οποίους είμαι και εγώ προσπαθούμε να βρούμε την λύση η οποία είναι το στόρι αλλά δεν μπορούμε λόγω οικονομικών προβλημάτων!Όποιοι έχετε κάποιο γνωστό ώστε να το πάρουμε με δόσεις η κάποιοι που βάλατε και ήταν πιο φθηνό η γενικά λύσεις με το πώς να κάνουμε την τζαμαρία ασφαλή η οποία είναι και μεγάλη ας βοηθήσετε!


Υ.Γ Από κλοπή είχαμε μόνο πανιών ενώ θα μπορούσαν να κλέψουν διάφορα αντικείμενα ακριβά όπως τηλεόραση και διάφορα άλλα!Άρα το μόνο που τους ένοιαζε ήταν αυτό τα πανιά!Πέφτει υποψία και ας σας φαίνεται παράξενο πρώτα σε γριές που έχουν σύνδεσμο σε κοντινό χωριό και μετά στα σκουλίκια!και απο φθορές είχαμε μόνο αυτό της τζαμαρίας μέσα στον σύνδεσμο δεν καταστρέψαν τίποτα!
paokaras_sindos
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ 09 Μάιος 2008, 19:18

Δημοσίευσηαπό dm4 » Κυρ 20 Ιούλ 2008, 19:11

omws den prepei re file na afhnoume ta pania mas edw k ekei,ante ligo re paidia,mono oi paoktshdes xanoume pania apo MALAKIES!!!mexri na teleiwnan oi ergasies as ta eixan kapou allou,ton kosmo tou PAOK ekproswpoun!!telos to thema,anasuntaksh twra,o,ti egine egine,proteinw na kleidwthei

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
dm4
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: Τετ 12 Δεκ 2007, 18:59

Δημοσίευσηαπό paokaras_sindos » Κυρ 20 Ιούλ 2008, 20:12

Εγώ αδέρφια ζήτησα μία βοήθεια τώρα τι λέει ο καθένας...ας λέει ότι θέλει!Τό να γράφει κάποιος εδώ και να δείχνει την μαγκιά στα λόγια δεν βγάζει πουθενά!Εγώ ζήτησα μια συγκεκριμένη βοήθεια και θα απαντάω μόνο σ αυτούς που στέλνουν για το συγκεκριμένο ερώτημα,βοήθεια προς εμάς!Τώρα το πόσα είναι δεν είναι αυτό που με καίει αλλά είχα σε μια ντουλάπα ένα πανό το οποίο δεν ήταν σε καλή κατάσταση αλλά ήταν ιστορικό για τον Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. ΣΙΝΔΟΥ τα προηγούμενα έτη(1999-2002) και είχα κρεμασμένα στον τοίχο 5 κασκόλ τα οποία τα βγάλανε όχι και τα πεντε και τα πήρανε(3 πήρανε)τώρα που θα βάλω πάλι αλλά τρία κασκόλ ο.κ. όταν κλείνει ο σύνδεσμος στις 00-00 θα τα παίρνω μαζί με τον τοίχο!
paokaras_sindos
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ 09 Μάιος 2008, 19:18

Δημοσίευσηαπό paokaras_sindos » Κυρ 20 Ιούλ 2008, 21:15

Τελευταίο σχόλιο μου δεν ψάχνω κανέναν!Όσο δεν έχουμε στόρι δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα!και εγώ ρε φίλε θέλω να δώ τον Π.Α.Ο.Κ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ τι να το κάνω το να κλέψω ένα κασκόλ?Για εμένα παλαιομοδίτικη μόδα!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!
paokaras_sindos
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ 09 Μάιος 2008, 19:18

Δημοσίευσηαπό alex4ander » Κυρ 20 Ιούλ 2008, 21:36

kal re file les oti sas piran mono pania kai oxi kati akribotero?
to pio politimo pragma enos sindesmou einai to pani kai mas les oti pali kala pou den piran kamia tv???

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
alex4ander
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Δευτ 31 Δεκ 2007, 01:07
Τοποθεσία: ALEXANDRIA

Δημοσίευσηαπό paokaras_sindos » Κυρ 20 Ιούλ 2008, 21:46

Είμαι σε τέτοια υπερένταση που δεν μπορώ να ησυχάσω πρέπει να στέλνω και εγώ!Αδερφέ είπα ότι έγινε διάρρηξη γιατί ανοίξαν την πόρτα και λέγοντας ότι πήραν τα πανό και δεν πήραν ακριβότερα πράγματα όπως την τηλεόραση εννοούσα ότι έγινε διάρρηξη από τους γνωστούς αγνώστους και όχι από κάποιο κλέφτη!
paokaras_sindos
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Παρ 09 Μάιος 2008, 19:18

Δημοσίευσηαπό blackterror4 » Κυρ 20 Ιούλ 2008, 21:49

και ποιοι ειναι οι γνωστοι αγνωστοι ρε αδερφε.ποιοι αλλοι θα το κανανε.εκτος απο αλλοθρησκους.ελεος
blackterror4
 
Δημοσιεύσεις: 1766
Εγγραφή: Παρ 27 Ιουν 2008, 21:08

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες