Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό danirifle » Σάβ 01 Σεπ 2012, 18:40

λεφτεριά στο city και στον empros!
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10173
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό city_boy » Σάβ 01 Σεπ 2012, 18:46

Dinos_Liverpool έγραψε:Σίτυ,

1) Ακόμα δεν έχεις αλλάξει την υπογραφή σου... Περιμένω αυτό με τη φούντα και την κρίση... ξέρεις εσύ,
2) Μου θυμίζεις τον μπαγάσα το γιο μου που θέλει να λέει ΠΑΝΤΑ την τελευταία λέξη. Έτσι, για να πει από μέσα του ότι νίκησε. Όχι εγώ, ναι αυτός, πάνω εγώ... κάτω αυτός, μαύρο εγώ... άσπρο αυτός! Αυτά έχει η εφηβεία... αντίδραση σε όλα. Έτσι κάνεις και συ. Να απαντήσεις σε όλα και να πεις την τελευταία λέξη.
3) Δλδ, είναι δυνατόν να μην σου άρεσε η ανακοίνωση της Θ4 ? Μετρημένη, χωρίς ακρότητες, με διάθεση να μην σταθεί καθόλου η Θ4 στην αποτυχία αλλά να ξεπεράσουμε τον αποκλεισμό το συντομότερο δυνατό και πάνω απ' όλα ενωτική. Αφοσίωση και στήριξη. Ούτε κράξιμο, ούτε τίποτα.
4) Όσο και να χοροπηδάς και να την κατακρίνεις, η ανακοίνωση ήταν πάρα πολύ καλή.

ΥΓ. Ή είσαι ακόμα ή έχεις "καταπιεί" κάποιον έφηβο και δεν κάνεις τίποτα για να τον αποβάλεις. Πειραχτήρι και διαολάκι (συνυπολογίζω και τα προχθεσινά σου post από το θέμα της κεντρικής σελίδας). Και συ αλλά και ο Empros δεν πάει πίσω.


1-οκ :D
2-καμμια φορα δεν θελω να απαντησω αλλα δεν θελω ο αλλος να λεει του την ειπα δεν εχει τι να πει γιες!!
3-μου την δινει αυτο το δημοσιογραφιστικο στυλ,η θυρα 4 εισαι γ@μ0 δεν εισαι το ΠΑΟΚ24 ελεος
4-εσυ το λες αυτο :D

μενουμε παντα παιδια!!
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό city_boy » Σάβ 01 Σεπ 2012, 18:47

danirifle έγραψε:λεφτεριά στο city και στον empros!


η αλληλεγγυη ειναι το οπλο μας

για ενα κοσμο χωρις μοντς
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Σάβ 01 Σεπ 2012, 18:56

Σωραίος ρε!
:lol: :lol: :lol:

Τουλάχιστον, ρε μπαγασάκο, πρόσεχε κάποια πράγματα που λες γιατί καμιά φορά μπορεί σε παρεξηγήσει ο άλλος (όπως π.χ. ο φίλος μου ο Ale3 προηγουμένως... που παρεμπιντόντως γιόρταζε προχθές... που του ευχηθήκαμε στο αντίστοιχο topic... που δεν το διάβασε... ή που δεν το διάβασε ακόμα... που εμείς δεν παρεξηγηθήκαμε, όμως, που δεν μας απάντησε)
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό city_boy » Σάβ 01 Σεπ 2012, 19:01

δεν απαντω για να μην μου πεις οτι λεω και την τελευταια λεξη :mrgreen:

Άλλαξε υπογραφή..
Moican4
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Σάβ 01 Σεπ 2012, 19:07

Μοντ, άσε κάτω τη μυγοσκοτώστρα... άνοιξα το παράθυρο και θα φύγει...

(Τι ? Διάβολος σωστός ? Ναι ρε... διάβολος σωστός!)

Ζζζζζζζζζ....ζζζζζζζζζ.....ζζζζζζζζζζζ
ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΠΠΠ !

:opaokara: :opaokara: :opaokara:

ΥΓ. Δεν σου είπα ότι απαγορεύεται η λέξη "κρίση" ?
Τελευταία επεξεργασία από Dinos_Liverpool και Σάβ 01 Σεπ 2012, 19:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό city_boy » Σάβ 01 Σεπ 2012, 19:08

α θα με τρελανετε εσεις

εγω δεν ρωτησα αμα μπορω να την βαλω και γελουσατε?
μου ειπε κανεις οχι?οχι
μου ειπε κανεις να μην την βαλω?δεν μου ειπε κανεις να μην την βαλω
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Argonaut4 » Σάβ 01 Σεπ 2012, 19:26

Ευτυχώς δεν έλεγε η ανακοινωση ότι υποστηρίζει τον Δώνη. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συμφωνώ με την ανακοίνωση..... ;)
-='Eπου Θεώ ΠΑΟΚ=-
-=NEMESIS FIGHTING TEAM=-
-=FIGHTING SOLVES EVERYTHING-BRAZILIAN JIU-JITSU=-
-=MMA FOR LIFE=-
Άβαταρ μέλους
Argonaut4
 
Δημοσιεύσεις: 5275
Εγγραφή: Παρ 17 Δεκ 2010, 13:08
Τοποθεσία: -Black&White London-

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Ale3 » Σάβ 01 Σεπ 2012, 19:44

Dinos_Liverpool έγραψε:(όπως π.χ. ο φίλος μου ο Ale3 προηγουμένως... που παρεμπιντόντως γιόρταζε προχθές... που του ευχηθήκαμε στο αντίστοιχο topic... που δεν το διάβασε... ή που δεν το διάβασε ακόμα... που εμείς δεν παρεξηγηθήκαμε, όμως, που δεν μας απάντησε)


Αφού έφαα τόσιν ώρα να το γυρεύκω, ήβρα το που τα ποστ σου. Τωρά είδα το, τζε απάντησα σου. :lol:
Oh My God!!!! He is real!!!! -------------------------------------------------------------------------->
Άβαταρ μέλους
Ale3
 
Δημοσιεύσεις: 1088
Εγγραφή: Παρ 25 Ιούλ 2008, 07:18

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Σάβ 01 Σεπ 2012, 19:50

:lol: :lol: :lol:
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Σάβ 01 Σεπ 2012, 20:00

Ρε συ Ντίνο ,να με σχωρνάς , αλλά επειδή εξέφρασα την άποψη μου για τον διαφαινόμενο ,σύμφωνα πάντα με την ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΟΠΤΙΚΗ στα τεκταινόμενα, ΟΠΑΔΙΚΟ κατήφορο-ξεπεσμό-κατρακύλα(κράτα ότι λαχταράς,νόημα δρέπεις) και την προσπάθεια προσέγγισης και αφομοίωσης μιας (ΠΑΝΤΕΛΩΣ άγνωστης σ' εμάς) ΦΙΛΑΘΛΗΣ ιδιότητας με κέντρο τον καθωσπρεπισμό κι ακτίνα το γιεσεριλίκι, έχω καταπιεί έφηβο ή είμαι "πειραχτήρι" ή παλιμπαιδίζω ;

Ψήγμα ειρωνίας δεν διακατείχε το ποστ μου,,μηδέ ύβρεις εξαπέλυσα,μηδέ εμφύλιο "σκαρώνω".
Και να σου οι πνευματώδεις αστεϊσμοί-χαρακτηρισμοί και οι ταμπέλες ,να σου κι ο άλλος με την αστείρευτη -γλυκυτάτη όμως ,δεν μπορώ να πω- καραμέλα των ντου.
Εδώ κοτζάμ ρέινμέϊκερ και συγκρατήθηκε ωσάν αλλοτινός λόγιος δάσκαλος Καντάμ-πα.
Εε, ως εδώ και μη παρέκει. Ζαγορακικό σκάτε, πανάθεμά σας. :P

Εκλεκτέ κι εκλεκτικέ φίλε ρέινμέϊκερ ,τόνους δίκηο σου απονέμω για το χαώδης.
Χαοτική τω όντι, η διαφορά οπτικής κι αντίληψης. Ευχαριστώ τον Θεό γι' αυτό κι ελπίζω έτσι να παραμείνει.Εκτός κι αν αποφασίσεις κάποτε ν' αλλάξεις ρότα.Η αγκαλιά μας είναι μεγάλη.
Όσοι γνωρίζουν από Θ4 καταλαβαίνουν σε ποιο σημείο βρίσκεται τώρα ο σύνδεσμος σε σχέση πάντα με προηγούμενες δεκαετίες ,κι αν το σημείο αυτό τείνει προς το ζενίθ ή το ναδίρ.Δεν θα αναλύσω τα καθέκαστα.
Τώρα για το αν και ποιοι συνδεσμίτες εκτός Θ4 χρηματίστηκαν για χ,ψ λόγους (στην ουσία αυτό φωτογραφίζεις), αρμόδιος είναι ο εισαγγελέας.Αυτός θα μπορέσει να καταδείξει αδικήματα κι εσύ το τι γνωρίζεις. Μέχρι να γίνει αυτό ,δεν κάνεις τίποτα παραπάνω απ' το να διαδίδεις φήμες και να επιχειρηματολογείς με εικασίες χάνοντας το γενικότερο απόσταγμα.

Η άποψή μου ,και εμμένω σ' αυτήν ,είναι πως για κανένα λόγο δεν λογίζεται ως ΟΠΑΔΙΚΗ η συγκεκριμένη τοποθέτηση.Με όλα όσα αυτό συνεπάγεται.

rainmaker έγραψε:Ειναι ποτε δυνατον να επικαλειται κανεις τους παλαιοτερους ηγετες της 4 ως ατομα δικαιουμενα να κρινουν το οτιδηποτε; (Προφανως δεν αναφερομαστε στο Μαναβη)


Φιλική παραίνεση. Μάθε φίλε μου να αποτίεις σεβασμό σε άτομα που το λιγότερο, εκλέχθηκαν και πέρασαν από πόστα στον εν λόγω σύνδεσμο τα προηγούμενα χρόνια ,που το περισσότερο ,δημιούργησαν ιστορία και ποδηγέτησαν γενιές και γενιές για να μπορούμε εμείς τώρα να περιαυτολογούμε και να θριαμβολογούμε περί τρανότητος του λαού του ΠΑΟΚ.Πάλι καλά που δεν αγγίξαμε και τον Μανάβη.

υγ. Άλε3 ,αν και δεν συμφωνούμε ,σου βγάζω το καπέλο για τον τόνο σου.

υγ.2

http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 01 Σεπ 2012, 20:19

Emprostisghsoitrelamenoi έγραψε:
Εκλεκτέ κι εκλεκτικέ φίλε ρέινμέϊκερ ,τόνους δίκηο σου απονέμω για το χαώδης.
Χαοτική τω όντι, η διαφορά οπτικής κι αντίληψης. Ευχαριστώ τον Θεό γι' αυτό κι ελπίζω έτσι να παραμείνει.Εκτός κι αν αποφασίσεις κάποτε ν' αλλάξεις ρότα.Η αγκαλιά μας είναι μεγάλη.


Ψάχνω emoticon εμετού. Εγώ δεν βιάζομαι να σε κρίνω ψευτοεπαναστάτη, μη βιάζεσαι κι εσύ να κρίνεις για μπλέ ομάδες...


Emprostisghsoitrelamenoi έγραψε:Όσοι γνωρίζουν από Θ4 καταλαβαίνουν σε ποιο σημείο βρίσκεται τώρα ο σύνδεσμος σε σχέση πάντα με προηγούμενες δεκαετίες ,κι αν το σημείο αυτό τείνει προς το ζενίθ ή το ναδίρ.Δεν θα αναλύσω τα καθέκαστα.
Τώρα για το αν και ποιοι συνδεσμίτες εκτός Θ4 χρηματίστηκαν για χ,ψ λόγους (στην ουσία αυτό φωτογραφίζεις), αρμόδιος είναι ο εισαγγελέας.Αυτός θα μπορέσει να καταδείξει αδικήματα κι εσύ το τι γνωρίζεις. Μέχρι να γίνει αυτό ,δεν κάνεις τίποτα παραπάνω απ' το να διαδίδεις φήμες και να επιχειρηματολογείς με εικασίες χάνοντας το γενικότερο απόσταγμα.



Δεν ξέρω πραγματικά τίποτα για χρηματισμούς. Ξέρω αυτά που μου λένε μέλη της 4 που ήταν μέλη ΚΑΙ πριν ΚΑΙ μετά.Και επαναλαμβάνω δεν αναφέρομαι σε οπαδούς της δεκαετίας 85-95. Τα υπόλοιπα να τα πείς στον εαυτό σου κάθε φορά που κράζεις την πρώην διοίκηση για εγκλήματα παρότι οι εισαγγελείς δεν έχουν συγκινηθεί. Παραδόξως.


Τρίτο και κυριότερο, πραγματικά χαίρομαι και για το νέο στυλ γραφής του Emprostisghs που βγάζει γέλιο, όσο και την χιουμοριστική τροπή που παίρνει τελευταία η κουβέντα με τον city.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13126
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Σάβ 01 Σεπ 2012, 21:52

Εντάξει, πάντα θα υπάρχουν xxxxxxx με τη ''ΘΥΡΑ 4'' ό,τι και να γράφει μια ανακοίνωσή της αυτοί θα κράξουν ακόμα και να συμφωνούν!!! και φυσικά θα λένε συνέχεια τα ίδια αναμασημένα ''που ήταν παλιά ο σύνδεσμος και που έφτασε'' και ''οι παλιοί ηγέτες'' και τέτοιες βλακείες. Τα παλιά μέλη της Θ4 μια χαρά άποψη έχουν για τη τωρινή Θ4 ρε xxxxx.

Για ηρέμησε.
Argonaut4
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό city_boy » Σάβ 01 Σεπ 2012, 22:23

Μαμα μαμα ο brigate με εβρισε

Psst ......
Argonaut4
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Δημοσίευσηαπό tigon4 » Σάβ 01 Σεπ 2012, 22:36

brigate σορρυ κιολας αλλα αυτα που λες τα πιστευεις ?

οχι λαχανα αλλα σοβαρα ατομα του συνδεσμιακου ξερεις τι αποψη εχουν για την 4 ?
τωρα για το πως εννοεις οτι εχουν καλη αποψη οι παλιοι για την τωρινη 4 μονο εσυ το ξερεις οταν ειναι κοινη αποδοχη οτι ο συνδεσμος βαραει παρακμη
tigon4
 
Δημοσιεύσεις: 2015
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιούλ 2009, 00:32
Τοποθεσία: βορρας

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες