Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Θύρα 4"

Όλοι οι ασπρόμαυροι σύνδεσμοι του νομού Θεσσαλονίκης

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό novito » Κυρ 06 Δεκ 2009, 12:57

ΠΑΟΚ - ΛΑΡΙΣΑ 1-0

Εικόνα

Επανήλθε στις νίκες η ομάδα του ΠΑΟΚ αφού κέρδισε την Λάρισα με 1-0 μέσα στην Τούμπα. Το γκολ μπήκε νωρίς στο πρώτο ημίχρονο, με τον Ίβιτς να ευστοχεί σε πέναλτι που κέρδισε ο Βιερίνια. Γενικά όμως, η ομάδα έπαιξε μέτρια και ήταν εμφανής η αδυναμία που είχαμε να τελειώσουμε σωστά τη φάση όταν καταφέρναμε να μπούμε στην αντίπαλη περιοχή. Κρατάμε μόνο τη νίκη και πλέον περιμένουμε το διπλό στην Καβάλα. Αλγεινή εντύπωση προκάλεσε η συμπεριφορά ενός σεκιουριτά στο τέλος του αγώνα ο οποίος έδειξε υπερβάλλοντα ζήλο χωρίς λόγο αφού μπορούσε να κάνει το ίδιο πράγμα με πολύ πιο ανώδυνο τρόπο.

ΥΓ: Οι οπαδοί του ΠΑΟΚ δεν ξέχασαν το κλείσιμο ενός έτους από τη δολοφονία ενός νεαρού μαθητή από ένστολο υπάλληλο του ελληνικού κράτους.

http://www.paokgate4.gr/homepage.asp?mode=1
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Τρί 08 Δεκ 2009, 00:09

Τα φούτερ με κουκούλα ήδη τελείωσαν σε κανά μήνα η νέα παραλαβή :pano:
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 08 Δεκ 2009, 03:01

Με αρέσει που βγάζει και τέτοια κείμενα η Θύρα 4..
Αλλωστε νοήμονες άνθρωποι είμαστε κι εμείς και μερικά πράγματα τα βλέπουμε!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό thegrayscaleart » Τρί 08 Δεκ 2009, 04:53

μονο ντροπη προκαλουν οι εικονες της σημερινης κοινωνιας.
δυστηχως (για μενα) αρκετοι απο αυτους δηλωνουν ΠΑΟΚ.
Ισως εγω τον εχω αλλιως στο μυαλο μου και αλλιως τον βλεπουν ολοι αυτοι,
δεν ξερω ποιος εχει δικιο ουτε θα κατσω να το ψαξω αλλα ντρεπομαι να τον λεω αυτον "αδερφο" ΠΑΟΚτση
μου προκαλει αηδια..
και μετα απο αυτα για ποιο 4-4-2 και ποιο σαντος και μλκ να πουμε..
ελεος..
thegrayscaleart
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:12

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Τρί 08 Δεκ 2009, 13:46

Σε ποιον αναφέρεσαι φίλε μου? Στο σχόλιο της Θ4?
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό thegrayscaleart » Τρί 08 Δεκ 2009, 13:54

σε αυτους τους "ανθρωπους" που πρωταγωνιστουν στο βιντεο
thegrayscaleart
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:12

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό e8nos » Τετ 09 Δεκ 2009, 10:28

αδερφε διαφωνω εκει που λες επικινδυνους 15χρονους και το βαζεις σε εισαγωγικα.αυτοι οι 15χρονοι περσυ ανοιξαν το μαγαζι του πατερα μου στο κεντρο της αθηνας και μην νομιζεις οτι ηταν καμια τραπεζα ενα pet-shop εχουμε που μεσα μετα τα επισοδεια υπηρχαν τροφες για ζωα ανοιγμενες και πεταμενες κατω...αν ηταν ο πατερας μου ο μεγαλος επειχηρηματιας και το κεφαλαιο που πρεπει να χτυπηθει ενας ανθρωπος που μεγαλωνει 4 παιδια σε μια πολη τοσο φιλοξενη που ο ενας εδω προσπαθει να φαει τον αλλο μου φαινεται οτι καπου εχουν αυτοι οι 15χρονοι χασει το παιχνιδι και εναντιωνουν και κοσμο ετσι!!!τωρα για τις ζημιες στο μαγαζι και τι τροφες μαλλον εψαχναν για φαγητο τι να σου πω....
Άβαταρ μέλους
e8nos
 
Δημοσιεύσεις: 877
Εγγραφή: Κυρ 04 Μάιος 2008, 08:31
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό novito » Τετ 09 Δεκ 2009, 12:34

ΠΑΤΣΑΔΕΣ, ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΑΓΡΙΟΥΣ

Πληροφορηθήκαμε ότι σε βραδινή αθλητική εκπομπή του TV Μακεδονία που μεταδίδετε κάθε Δευτέρα, ο γνωστός για τη γραφικότητα του και τα παναθηναϊκά αισθήματα του Αχιλλέας Ασλανίδης ξεσάλωσε και σε ένα ρεσιτάλ παπαρολογίας είπε ότι το τιμημένο πρωτάθλημα που πήρε ο ΠΑΟΚ το 1976 «μας το δώσανε». Με αυτή τη δήλωση του δεν αξίζει να ασχοληθούμε σοβαρά, αφού ο καραγκιόζης, πλην συμπαθής κατά τα άλλα, πατσατζής προφανώς ξέχασε ότι εκείνη τη χρονιά ρίξαμε 4 γκολ μέσα στο Καραϊσκάκη και ότι εξασφαλίσαμε τον τίτλο με ένα γκολ του Γκουερίνο στο τέλος του αγώνα με την ΑΕΚ.

Απλά με αφορμή αυτές τις δηλώσεις, θα είναι καλό να ανοίξει μία κουβέντα για όλο τον σύνδεσμο βετεράνων του ΠΑΟΚ και την όποια χρησιμότητα και προσφορά του. Ένα σύνδεσμο βετεράνων που έχει σαν εξέχουσα μέλη παίκτες που με την πρώτη ευκαιρία την κοπανήσανε για Αθήνα μεριά ( π.χ. Γούναρης, Ασλανίδης, Ορφανός) και από τότε τρέφουνε μεγάλη εκτίμηση για τα αφεντικά τους. Απαιτούμε να γίνει άμεσα αυτοκριτική στις τάξεις των βετεράνων και μία εκκαθάριση στα μητρώα μελών του συλλόγου. Σε διαφορετική περίπτωση το κλείσιμο του συλλόγου είναι επιβεβλημένο, αφού η κριτική σε όλα τα τεκταινόμενα του ΠΑΟΚ με σοφιστικέ ύφος από αντικειμενικούς συνταξιούχους δεν νομίζουμε να ωφελεί σε τίποτα.

http://www.paokgate4.gr/homepage.asp?mode=1
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό danis » Τετ 09 Δεκ 2009, 13:29

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΑΠΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ(ΡΕ ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΑΣΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΡΑ@@@ΖΑΚΟ ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙ ΣΤΟ ΠΕΤΟ) :redcard: :redcard: :redcard: :redcard:
Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
danis
 
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 09:41

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό SATANAS » Τετ 09 Δεκ 2009, 13:32

+666

Ο ασλανης καλός ειναι για κανα πρωτοχρονιατικο τηλεοπτικο σόου στην Ετ3 να μερακλώνει με τις σταρλετιτσες που χορευουν τσιφτετελι και χαϊδευοντας στοχαστικα το μουστάκι του σαν δασκαλος κουνγκ φου να βουρκώνει θυμούμενος τις παλιες ενδοξες εποχες τότες που όλα ήταν αγνά, ο κοσμος πηγαινε αγκαλιασμενος στο γηπεδο, οι λατερνες δούλευαν με μανιβέλα, και μπλα μπλα μπλα χρονια πολλα, χαρουμενο το νεον ετος 1921...

Για μενα ειναι βετερανος, αλλο όχι του ΠΑΟΚ.

Αντε να κλείσει την καριερα του στον ΠΑΟΚ ο Παμπλο να τον κανουμε προεδρο βετερανων να γουσταρουμε. :twisted:
SATANAS
 
Δημοσιεύσεις: 644
Εγγραφή: Σάβ 20 Σεπ 2008, 10:30

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 09 Δεκ 2009, 13:37

δυστυχως ο ασλανιδης εχει καταντησει εδω και χρονια ενας γραφικος τυπακος που κανει καραγκιοζιλικια
για να εχει δημοσιοτητα......
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό ehemithos 199 » Τετ 09 Δεκ 2009, 13:48

+199 κι απο μενα...εδω και χιλιαδες χρονια μου καθεται στο στομαχι!!
ντεμεκ γνησιος παοκτσης...ουστ!! :twisted:
ΒΑΛΤΕ ΦΩΤΙΑ - ΚΑΨΤΕ ΚΑΛΑ!!!
Άβαταρ μέλους
ehemithos 199
 
Δημοσιεύσεις: 1531
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 20:42
Τοποθεσία: ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό Photis » Τετ 09 Δεκ 2009, 16:51

Να ξέρετε πως τα 3 ονόματα που αναφέρει στην ανακοίνωση του ο ιστορικότερος των συνδέσμων του ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΟΚ.Είναι απλά δημοσιοσχετίστες και γραφικοί.Όσο για τον ασλανίδη δεν έχω λόγια να πω,πάντως ο σύλλογος βετεράνων του ΠΑΟΚ πρέπει να κλείσει για μένα....Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΌΛΑ!!!

:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8734
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό gash04 » Τετ 09 Δεκ 2009, 17:56

Και αμέσως και η απάντηση

Ανακοίνωση απάντηση στις δηλώσεις του Αχιλλέα Ασλανίδη, που ειχαν γινει σε τηλεοπτική εκπομπή εξέδωσε ο Σύνδεσμος Βετεράνων Π.Α.Ο.Κ. την οποία και παραθέτουμε αυτούσια:
«Τις τελευταίες μέρες διατυπώθηκαν δημόσια απόψεις, αναφορικά με την γνησιότητα τίτλων που κατέκτησε η ομάδα μας.
Άσχετα με το αν αυτές οι απόψεις, διατυπώθηκαν σωστά ή λάθος ή ακόμη ερμηνεύτηκαν με τον Α' ή Β' τρόπο, η καταγεγραμμένη ποδοσφαιρική ιστορία λέει ξεκάθαρα τα εξής:

1.Όλοι οι τίτλοι του Π.Α.Ο.Κ. κατακτήθηκαν επάξια.

2. Στην διάρκεια της ιστορικής διαδρομής του Π.Α.Ο.Κ. κατά γενική ομολογία, άξιζε να έχει κατακτήσει και άλλους τίτλους.

3. Ήταν και είναι αποδεκτό από το πανελλήνιο, ότι ειδικότερα η ομάδα του Π.Α.Ο.Κ. της δεκαετίας του '70, έπαιξε το καλύτερο ποδόσφαιρο που έχει παιχθεί στα ελληνικά γήπεδα!

Ο καθένας μας έχει το δικαίωμα να εκφράζει ελεύθερα τις απόψεις του.
Παράλληλα, όμως, ο καθένας μας κρίνεται από τα λόγια και τις πράξεις του.»
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: ΣΦ ΠΑΟΚ Θύρα 4

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Τετ 09 Δεκ 2009, 19:06

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Θεσσαλονίκης

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες

cron