Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 04 Ιουν 2019, 15:42

Μέσα σε περίπου 7 χρόνια παρουσίας του στον ΠΑΟΚ, δίχως καμία παρουσία στους χρυσούς ομίλους τσ.λου, έχει βάλει πιο πολλά χρήματα, πραγματικά φράγκα, όχι κατά κύριο λόγο ... ονομαστικά, από τον φερόμενο ως εθνικό πρεζέμπορα.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τρί 04 Ιουν 2019, 19:08

ναι ρε φίλε αλλά οι δικές μου μετοχές από την πολλή διάλυση έχουν γίνει ομοιοπαθητικό φάρμακο :lol: :lol: :lol:
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 04 Ιουν 2019, 19:57

Ασπρόμαυρος Εβρίτης έγραψε:Πότε θα του κάνουμε άγαλμα αυτού του ανθρώπου δεν ξέρω..
Μόλις γίνει και η γηπεδαρα.... Οχι ότι δεν το αξίζει απο τώρα.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 05 Ιουν 2019, 10:39

Ο ΠΑΟΚ είναι η ΠΑΕ με το μεγαλύτερο καταβεβλημένο μετοχικό κεφάλαιο στην Ελλάδα! Με μεγάλη διαφορά, μάλιστα, από τον δεύτερο Ολυμπιακό και χαώδη απόσταση από τον Παναθηναϊκό, από την ΑΕΚ και από τον Άρη.

Το αποκλειστικό ρεπορτάζ της «Live» είναι πλήρως κατατοπιστικό. Με την ολοκλήρωση της τρέχουσας αύξησης της «ασπρόμαυρης» ΠΑΕ, ύψους 15.200.001 ευρώ, το μετοχικό της κεφάλαιο θα φτάσει στα 119.540.633 ευρώ, όταν ο Ολυμπιακός, πριν κάνει ακόμα την τεχνική διευθέτηση μείωσης του κεφαλαίου και συμψηφισμού με ζημίες, είχε 65.430.000 ευρώ μετοχικό κεφάλαιο.

Για την ακρίβεια, σύμφωνα με τους δημοσιευμένους ισολογισμούς των μεγάλων ΠΑΕ, στις 30/6/2018, ο ΠΑΟΚ είχε μετοχικό κεφάλαιο 100.029.632 ευρώ (στη συνέχεια της χρήσης προστέθηκαν 4.311.000 ευρώ και έγινε το κεφάλαιο 104.340.642 ευρώ).

Συντριπτικά, δηλαδή, μεγαλύτερο απ’ αυτό του Ολυμπιακό που είχε, όπως προαναφέραμε την ίδια περίοδο, 65.430.000 ευρώ μετοχικό κεφάλαιο, διπλάσιο από τον Παναθηναϊκό που είχε 50.034.855 ευρώ μετοχικό κεφάλαιο και σχεδόν δεκαπλάσιο από την ΑΕΚ, που είχε 11.609.384 ευρώ μετοχικό κεφάλαιο, ενώ η σύγκριση με τον Άρη, του οποίου το μετοχικό κεφάλαιο έφτανε μόλις τα 1.890.000 ευρώ, είναι παντελώς ανόμοια.

Όλα τα παραπάνω νούμερα αποτυπώνουν στην πράξη τα πόσα λεφτά έβαλαν οι ιδιοκτήτες των ΠΑΕ στις ομάδες τους. Αποδεδειγμένα από τους ισολογισμούς – σε βάθος δεκαετίας – ο Σαββίδης είναι αυτός που κατέβαλλε στα ταμεία της ομάδας του τα περισσότερα χρήματα απ’ οποιονδήποτε άλλο ομόλογό του. Άρα και σε επίπεδο οικονομικό δικαιότατα κέρδισε το νταμπλ με τον ΠΑΟΚ. Άλλωστε, λένε πως στον υγιή καπιταλισμό, όποιος έχει το κεφάλαιο, ελέγχει και το σύστημα.

Επεξηγήσεις

Να δώσουμε και ορισμένα επιπλέον επεξηγηματικά στοιχεία. Ο Ολυμπιακός είχε πολλά έσοδα όλα αυτά τα χρόνια από τους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ, συνεπώς, δεν υπήρχε ανάγκη αυξήσεων κεφαλαίου για την κάλυψη των εξόδων του κάθε χρονιά.

Ίσως σε κάποιους να προκαλεί εντύπωση και το γιατί ο Παναθηναϊκός διαθέτει σχεδόν το πενταπλάσιο μετοχικό κεφάλαιο από την ΑΕΚ, αλλά η απάντηση είναι απλή κι εδώ. Διότι η ΠΑΕ ΑΕΚ έγινε εκ του μηδενός α τελευταία χρόνια, η παλιά πτώχευσε. Το ίδιο συνέβη και με τον Άρη.

Κάτοχος του 85%

Σημειώνουμε, πως ο Σαββίδης είναι κάτοχος του 84% του μετοχικού κεφαλαίου της ΠΑΕ ΠΑΟΚ και με την αύξηση των 15 εκατ. ευρώ που εξαγγέλθηκε χθες και τελειώνει στις 19 Ιουνίου, με δυνατότητα παράτασης κατά ένα μήνα, θα φτάσει στο 85,4%.

Παραθέτουμε παρακάτω τον αναλυτικό συγκριτικό πίνακα με το μετοχικό κεφάλαιο των μεγάλων ομάδων της Σούπερ Λιγκ, όπως προέκυψε από τους δημοσιευμένους ισολογισμούς τους στις 30/6/2018, για να βγάλετε τα συμπεράσματά σας.

ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ

ΠΑΕ ΜΕΤΟΧΙΚΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ (30/6/2018)


Π.Α.Ο.Κ.: 100.029.632 ευρώ

Ολυμπιακός: 65.430.000 ευρώ

ΠΑΟ: 50.034.855 ευρώ

ΑΕΚ: 11.609.384 ευρώ

Άρης: 1.890.000 ευρώ



Πηγή: Live Sport

Κλαίει το ΠΟΚ-α, που του χρόνου, τέτοιο καιρό, θα έχουμε ξεπεράσει ως και το συνολικό μετοχικό του κεφάλαιο!!
Ούτε στα πιο ευφάνταστα όνειρα μας, έως πριν 5-6 χρόνια, τα νούμερα του παραπάνω ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟΥ ΠΙΝΑΚΑ... ;)

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό praman » Τρί 05 Νοέμ 2019, 20:31

dimbar έγραψε:
obanebane έγραψε:Μέχρι πότε είναι η προθεσμία;


Αρχές Μάη, αλλά αφήσαν παράθυρο αρκει να πάρεις ένα τηλέφωνο.


Επανέρχομαι στο συγκεκριμένο θέμα μετά από καιρό και με συγχωρείτε εάν έχει ήδη αναφερθεί κάπου.

Εγώ παρέλαβα τον τίτλο των μετοχών μου χθες. Ήρθα σε επικοινωνία μέσω email μαζί τους και μου είπαν πως μπορεί να γίνει παραλαβή καθημερινά 10:00-16:00 από τη γραμματεία.

Μαζί μου είχα ταυτότητα και εκκαθαριστικό εφορίας και η διαδικασία είναι άμεση.
Στο τέλος όλα θα πάνε καλά. Αν δεν πάνε καλά, σημαίνει ότι δεν είναι το τέλος. [Paulo Coelho].
Άβαταρ μέλους
praman
 
Δημοσιεύσεις: 737
Εγγραφή: Τετ 31 Δεκ 2014, 14:48

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 05 Νοέμ 2019, 23:15

Μόλις εγκρίθηκε το ποστ, ζητώ συγγνώμη.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τρί 05 Νοέμ 2019, 23:23

npraman έγραψε:
dimbar έγραψε:
obanebane έγραψε:Μέχρι πότε είναι η προθεσμία;


Αρχές Μάη, αλλά αφήσαν παράθυρο αρκει να πάρεις ένα τηλέφωνο.


Επανέρχομαι στο συγκεκριμένο θέμα μετά από καιρό και με συγχωρείτε εάν έχει ήδη αναφερθεί κάπου.

Εγώ παρέλαβα τον τίτλο των μετοχών μου χθες. Ήρθα σε επικοινωνία μέσω email μαζί τους και μου είπαν πως μπορεί να γίνει παραλαβή καθημερινά 10:00-16:00 από τη γραμματεία.

Μαζί μου είχα ταυτότητα και εκκαθαριστικό εφορίας και η διαδικασία είναι άμεση.


Εγώ δεν έκανα τίποτα τελικά, να πω την αλήθεια το ξέχασα,με τόσα που έχουμε στο μυαλό μας καθημερινά,αν και ανέβηκα τον Σεπτέμβρη στον αγώνα με τους σκωληκες και θα μπορούσα να ασχοληθώ. :(
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 14 Μάιος 2020, 18:50

σφινα

«Το Διοικητικό Συμβούλιο της ΠΑΕ ΠΑΟΚ προσκαλεί τους μετόχους της εταιρίας στην Έκτακτη Γενική Συνέλευση, την Παρασκευή 05.06.2020 στις 11:00 στα γραφεία της ΠΑΕ στο γήπεδο της Τούμπας».

Το ποσό δεν έχει γίνει γνωστό ακόμα, αλλά αναμένεται να δημοσιοποιηθεί την ημέρα της Αύξησης Μετοχικού Κεφαλαίου.

Αξίζει να σημειωθεί πως 30 Οκτωβρίου του 2019 είχε γίνει ΑΜΚ ύψους 28.000.000 ευρώ, που καλύφθηκε εξ’ολοκλήρου από τον Ιβάν Σαββίδη.

«Υπάρχει αναγκαιότητα για ΑΜΚ για να καλυφθούν τα έξοδα της φετινής σεζόν με καταβολή μετρητών και έκδοση νέων μετοχών. 28.000.000 ευρώ θα κατατεθούν στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ. Το νέο μετοχικό κεφάλαιο θα είναι 116.140.633,40 ευρώ. Οι μετοχές με την αύξηση θα είναι 387.135.430 ευρώ», σημείωσε τον περασμένο Οκτώβριο αρχικά ο κ. Μαυρομάτης και ο κ. Πανοζάχος διευκρίνισε ότι «η αύξηση είναι 28 εκατομμύρια. Στο κεφάλαιο θα πάνε 300.000 ευρώ και στο αποθεματικό 27 εκατομμύρια 700 χιλιάδες ευρώ».
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 14 Μάιος 2020, 20:12

Αυτή η σφίνα, αμάν πια, τι να πω? Δεν κρατιέται, η άτιμη, όταν βλέπει αύξηση μετοχικού κεφαλαίου...Πφφφ....
Εδώ κοτζαμάν sdna, PAOK24, inPAOK, thessports και metrosport δεν το παίζουν το θέμα, αυτή πάει και το δίνει φάτσα φόρα και θα έχουμε κανένα "υγειονομικό παρατράγουδο", την ημέρα της Έκτακτης Γενικής Συνέλευσης...

Μάλιστα, στο τελείωμα του ΑΡΔθρου της, πάει και κοτσάρει και μια παπαριά, για να μας κρατάει όλους σε αγωνία:

Αναμένεται με αγωνία το ποσό της νέας αύξησης που θα φανερώσει πολλά για το μέλλον του αγωνιστικού τμήματος, αλλά και το πώς θα κινηθεί οικονομικά η «ασπρόμαυρη» ΠΑΕ.


Υ.Γ. Πάντως, για την τροποποίηση του άρθρου 7 (μετοχικό κεφάλαιο) του καταστατικού της εταιρίας, όπως και για την εκλογή συμπληρωματικού μέλους του Δ.Σ., τα οποία αναγράφονται, στην επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ, ως θέματα 2 και 3, αυτών της ημερήσιας διάταξης, ούτε καν που αναφέρει τίποτα, μάλλον θεωρώντας τα ασήμαντα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Πέμ 14 Μάιος 2020, 21:40

goran 64 έγραψε:Υ.Γ. Πάντως, για την τροποποίηση του άρθρου 7 (μετοχικό κεφάλαιο) του καταστατικού της εταιρίας, όπως και για την εκλογή συμπληρωματικού μέλους του Δ.Σ., τα οποία αναγράφονται, στην επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ, ως θέματα 2 και 3, αυτών της ημερήσιας διάταξης, ούτε καν που αναφέρει τίποτα, μάλλον θεωρώντας τα ασήμαντα...


Αυτή είναι προσωπική σου εκτίμηση , τέλείως "αυθαίρετη" θα τολμούσα να προσθέσω!
Εκτός και στο είπε προσωπικά σε σένα ο μεγάλος!
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ 14 Μάιος 2020, 21:45

Είναι κάποιο μυστικό αυτή η αύξηση και δεν το λέμε παρά έξω;
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17163
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 14 Μάιος 2020, 21:47

bersekeros έγραψε:
goran 64 έγραψε:Υ.Γ. Πάντως, για την τροποποίηση του άρθρου 7 (μετοχικό κεφάλαιο) του καταστατικού της εταιρίας, όπως και για την εκλογή συμπληρωματικού μέλους του Δ.Σ., τα οποία αναγράφονται, στην επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ, ως θέματα 2 και 3, αυτών της ημερήσιας διάταξης, ούτε καν που αναφέρει τίποτα, μάλλον θεωρώντας τα ασήμαντα...


Αυτή είναι προσωπική σου εκτίμηση , τέλείως "αυθαίρετη" θα τολμούσα να προσθέσω!
Εκτός και στο είπε προσωπικά σε σένα ο μεγάλος!

Ποιος είναι ο "μεγάλος"?
Ο Πετρουλάκης? :P :P

Υ.Γ. Κατάλαβε πρώτα τι γράφω και μετά κρίνε, ελεύθερα... ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Πέμ 14 Μάιος 2020, 22:04

Μεγάλος είναι αυτός που έχει φτάσει το Μετοχικό Κεφάλαιο κοντά στα 120 μύρια με τα χρήματα που έχει βάλει!

Δες τι γίνεται και με τη χαλάρωση του FFP και ίσως αλλάξεις γνώμη.

Δεν το συνεχίζω γιατί οι mods , θέλουν low profile στο θέμα!
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 14 Μάιος 2020, 22:34

Να συνεχίσεις ακριβώς τι, δηλαδή?
Για πράγματα που βγάζεις απ το μυαλό σου και επικρίνεις εμένα ότι είναι αυθαίρετες προσωπικές μου εκτιμήσεις?
Ήμαρτον, δηλαδή....
Ξανατονίζω: Πρώτα κατάλαβε τι γράφω και για ποιον και μετά κρίνε, ελεύθερα... :ugeek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 05 Ιουν 2020, 09:40

Κρίσιμη ΓΣ στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

Στην κρίσιμη Γενική Συνέλευση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ είναι στραμμένη η προσοχή όλων στον Δικέφαλο. Το ραντεβού έχει κλειστεί για σήμερα, στις 11 το πρωί, στα γραφείο του συλλόγου, στο γήπεδο της Τούμπας.

Κύριο θέμα που θα συζητηθεί είναι η aύξηση του μετοχικού κεφαλαίου της εταιρίας, η οποία, όπως και oi προηγούμενες, θα καλυφθεί από την οικογένεια Σαββίδη.

Αναλυτικά τα θέματα ημερήσιας διάταξης:


Αύξηση του μετοχικού κεφαλαίου της εταιρείας με καταβολή μετρητών και καταθέσεις προοριζόμενες για αύξηση μετοχικού κεφαλαίου και την έκδοση νέων μετοχών με την επιφύλαξη του άρθρου 28 του ν. 4548/2018 και κατάργηση του δικαιώματος προτίμησης των παλαιών μετόχων στη νέα αύξηση του Μετοχικού Κεφαλαίου σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 27 του ν. 4548/2018.

Τροποποίηση του άρθρου 7 (μετοχικό κεφάλαιο) του καταστατικού της εταιρείας.

- Εκλογή συμπληρωματικού μέλους Διοικητικού Συμβουλίου.

Διάφορα θέματα και ανακοινώσεις.



Από: sfina.gr
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες