Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Δημοσίευσηαπό PABLO GARCIA2 » Κυρ 18 Ιαν 2009, 01:32

Κοίτα δεν είμαι στην τσέπη κανενός αλλά δεν νομίζω ότι 50 ευρώ είναι μεγάλο ποσό για κάτι που αγαπάς πολύ.Για σκέψου το λίγο.....
Οχι δεν μιλάω για σποτάκια σε TV,ξέρω ότι κοστίζουν πολύ.Αλλά υπάρχουν και άλλοι τρόποι.Και να είσαι σίγουρος ότι αν μένεις εκτός Θεσ/νίκης-φαντάζομαι εκεί να είναι κάπως αλλιώς-πρέπει να ασχολήσαι αρκετά με τον ΠΑΟΚ για να πάρεις χαμπάρι.Eγώ τουλάχιστον που ζω εκτός δεν είδα και πολλά πράγματα.Και αυτοί που το ξέρουν μπορεί να μην ξέρουν πόσο σημαντική είναι.
Η συνέντευξη Ζαγοράκη δεν κατάλαβα ποτέ γιατί έγινε μετά που άρχισε η αύξηση και όχι ακριβώς με την έναρξη-άσε που με τα επεισόδια λόγω του θανάτου του 15χρονου καθυστέρησε κι άλλο.Και η όποια διαφημιστική καμπάνια δεν ήταν έτοιμη απ'την αρχή.
Αλλά όπως είπα μπορεί να μην φταίει τίποτα απ' όλα αυτά,απλώς ο κόσμος δεν είναι έτοιμος.
Και please καλός ,χρυσός και άγιος ο Ζαγοράκης, και εγώ μαζί του είμαι αλλά μην μπαίνεις στη λογική"αυτοί δεν ξέρουν,εμείς είμαστε οι έξυπνοι?".......
Άβαταρ μέλους
PABLO GARCIA2
 
Δημοσιεύσεις: 467
Εγγραφή: Τετ 29 Οκτ 2008, 23:49
Τοποθεσία: ROUND AND ROUND....

Δημοσίευσηαπό Steenage » Κυρ 18 Ιαν 2009, 10:10

Που είναι οι επιφανείς ΠΑΟΚτσήδες;

Απογοητευμένοι από τη στάση επιφανών ΠΑΟΚτσήδων, οι οποίοι συμμετείχαν και σε προηγούμενες διοικήσεις (σε οποιοδήποτε τμήμα) και έδωσαν υποσχέσεις για τη στήριξη της «ομάδας» του Θοδωρή Ζαγοράκη, είναι οι διοικούντες την ΠΑΕ. Οι παράγοντες του «Δικεφάλου του Βορρά» προβληματίζονται από τα χρήματα που έχουν μπει στα ταμεία του συλλόγου και αγγίζουν τις 645.000 ευρώ, με την είσοδο 4.150 νέων μετόχων. Αυτό βάζει σε σκέψεις τους ιθύνοντες των Θεσσαλονικέων, αφού δείχνει ότι πολλοί επιφανείς ΠΑΟΚτσήδες δεν έχουν συγκινηθεί από την προσπάθεια. Να σημειωθεί ότι η διαδικασία θα ολοκληρωθεί σε μία εβδομάδα και είναι ανοιχτό ακόμα το ενδεχόμενο να αλλάξουν τα υπάρχοντα οικονομικά δεδομένα.


http://www.sport-fm.gr/article/161415
Το 98 τα εκατο των ελληνων παικτων ειναι αμπαλοι ..
Pablo Contreras,Etto,Pablo García,Lazar,Lino,Vieirinha,Georgiadis και Salpi οι μονοι παικται που αξιζουνε απο τον ΠΑΟΚ ..
Άβαταρ μέλους
Steenage
 
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:51
Τοποθεσία: Vorras

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Κυρ 18 Ιαν 2009, 10:40

γιατι άρχισα να απογοητεύομαι και γω???? :cry:
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό teacher » Κυρ 18 Ιαν 2009, 11:05

H ελπίδα πεθαίνει τελευταία. Μέχρι 26/1 ίσως κάποιοι καταλάβουν ότι αυτή είναι η μεγάλη ευκαιρία να αλλάξει ο ΠΑΟΚ επίπεδο. Το ποσό που μαζεύτηκε ως τώρα είναι μικρό.
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2221
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Δημοσίευσηαπό PABLO GARCIA2 » Κυρ 18 Ιαν 2009, 11:54

Προφανέστατα οι επιφανείς θα μπαίνανε να κάνουν τη λεζάντα τους άμα υπήρχε συμμετοχή από 20-30000 κόσμο....Τώρα που βλέπουν ότι δεν πολυασχολήται ο κόσμος δεν ασχολούνται ούτε αυτοί......
Άβαταρ μέλους
PABLO GARCIA2
 
Δημοσιεύσεις: 467
Εγγραφή: Τετ 29 Οκτ 2008, 23:49
Τοποθεσία: ROUND AND ROUND....

Δημοσίευσηαπό Johnys » Κυρ 18 Ιαν 2009, 17:38

Τόσο μεγάλος είναι τελικά ο λαός του ΠΑΟΚ?

Κρίμα
ΠΑΟΚ θρησκεία και στη γερμανία.
Άβαταρ μέλους
Johnys
 
Δημοσιεύσεις: 960
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 05:03
Τοποθεσία: Γερμανία/Ντίσελντορφ

Δημοσίευσηαπό adam04 » Δευτ 19 Ιαν 2009, 13:06

6 εργασιμες.Ντου στης μετοχες ολοι.
Κατω απο 10.000 μετοχοι,ειναι αποτυχια.

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!



:x :x :x :x :x
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Δημοσίευσηαπό Paulitoss » Δευτ 19 Ιαν 2009, 13:56

Παίδες απο τι μαρφιν δεν ειναι οι μετοχες ? πηγα σημερα σε υποκαταστημα στην λαμπρακη και μου λεει πως μονο απο τα κεντρικα μπορω ..γιατι ? :(
Paulitoss
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 12:14

Δημοσίευσηαπό adam04 » Δευτ 19 Ιαν 2009, 14:03

paulitos παρε εδω τηλ.

Παρακαλούνται όσοι αντιμετωπίζουν διαδικαστικό πρόβλημα κατά την προσέλευσή τους στα καταστήματα MARFIN να επικοινωνούν μέσα από το κατάστημα με τα γραφεία της εταιρίας στο τηλέφωνο 2310 954050.
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

διαφωνω γενικα

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Δευτ 19 Ιαν 2009, 14:11

το ποδοσφαιρο ειναι business.
το να μαζευτουμε ορδες φτωχων και να παρουμε 30 και 50 ευρω μετοχες δε λεει τιποτα ΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.
και ο Ζαγορακης στη συνεντευξη του μιλησε για ποσο που πρεπει να μαζευτει.και 5.5 μυρια.οχι για 20 και 30 χιλαδες μετοχους.ο ιδιος του κρατησε αποστασεις απο αυτο γιατι γνωριζει οτι ο κοσμος οση διαθεση και να εχει(και ειδικα ο δικος μας που εχει λαικη μαζα και οχι αστους και πλουσιους)δυσκολευεται να δωσει χωρις αντικρυσμα.και αυτα που δωθηκαν ειναι χωρις αντικρυσμα.αντε το πολυ πολυ να σου φερουν κανεναν καλο παικτη.ο ΠΑΟΚ ομως εχει χρεη.και αυτα θελει να καλυψει η αυξηση σιγα σιγα.η μαλλον οχι και τοσο σιγα γιατι ο χρονος πιεζει απο την επιτροπη κεφαλιαγορας.
ο κοσμος του ΠΑΟΚ ποναει οσο τιποτα την ομαδα και θα συνερρεε σαν τρελος αν υπηρχε αντικρυσμα.αν δεν ενοιωθε ενδομυχα οτι τον δουλευουν.και δεν τον δουλευει η διοικηση.αυτη ειναι η μονη τιμια.ισως πιο τιμια αποοσο πρεπει.τον δουλευουν οι σαχπατζηδηδες και οι λογης λογης επιφανεις παοκτσηδες που εμφανιζονται μονο στα πανηγυρια.
αυτοι στους οποιους πιστεψε και ο ΤΕΟ και εκανε συνεντευξη ζητωντας απο εμας να συνδραμουμε οσο μπορουμε.οχι να καλυψουμε το κεφαλαιο.
εχουμε δυστυχως μπει στο τριπακι να τα βαζουμε με εμας που αλλος αγορασε και αλλος οχι και να τρωγωμαστε μεταξυ μας.μιλαμε για 2 δις δραχμες για αρχη μονο.πολλα λεφτα.
αν θελετε οι αγωνες μας να εχουν αντικρυσμα απαιτειται συλλογικοτητα σε αλλα πραγματα πρωτα.εστω μεσω του διαδικτυου να εκθετουμε ολους αυτους που διαφημιζονται τσαμαπα.οπως ο κυριος σαχπατζιδης που τολμησε να παει στην κωλοβουλη και να πιασει στο στομα του σαν επιχειρημα το οτι το κυνηγανε επειδη θελει να βαλει ενα μυριο στον ΠΑΟΚ.μεχρι και το ποσο διαφημισε.και δεν λεω εχει βοηθησει.fair play.αλλα ασπιδα ο ΠΑΟΚ σε σκανδαλα με βατοπεδια δεν ανεχομαι να ειναι.και στο κατοπι να μην τηρει το λογο που εδωσε στην κωλοβουλη.
γι αυτο δεν εγινε και σοβαρη καμπανια.ειδε ο προεδρος οτι για μια ακομη φορα μονο υποσχεσεις πηρε.και δεν τολμησε ο ιδιος του να ζητησει απο τον κοσμο να συνεχισει να βαζει λεφτα στην αυξηση.
η δικη μας συμμετοχη ειναι ειναι ηθικη τονωση της προσπαθειας και τιποτα αλλο.και ο ΠΑΟΚ εχει χρεη που προσπαθει να πληρωσει.και καποιοι για ακομη μια φορα εκμεταλλευτηκαν τον προεδρο,εμας,τον ΠΑΟΚ.
ας μην τρωγωμαστε αλλο μεταξυ μας.ας μην καμαρωνουμε εμεις που πηραμε μετοχες η οχι.ας στοχευσουμε ομαδικα αυτους που καπηλευονται επι δεκαετιες τον ΠΑΟΚ και τα ονειρα μας
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Δημοσίευσηαπό Paulitoss » Δευτ 19 Ιαν 2009, 14:12

Ok Ευχαριστω :) Μαλλον ρουφιανακι θα ηταν ο υπαλληλος δεν εξηγηται αλλιως...
Paulitoss
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 12:14

Δημοσίευσηαπό wrangler33 » Δευτ 19 Ιαν 2009, 14:17

γεια σασ αδελφια...παρακολοθω την στηλη σασ αρκετο κερο τωρα αλλα δεν εμπενα στην διαδικασια να γραπσω .. ..πηγα σημερα στην τραπεζα τησ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΟΣ για να παρω 300 μετοχεσ με την ταυτοτητα και ενα λογαριασμο τησ δεη... ιμουν μονοσ στη τραπεζα και ο ενασ με εστελνε στον αλο να με εξιπερετηση ..τελικα καθησα σε ενα γραφειο εκει δινω ταυτοτιτα και το λογαριασμο τησ δεη και μου ζητησε και εκαθαριστηκο το οπιο δεν ιχα μαζη μου γιατη νομιζα οτη δεν χρηαζοταν και μου ιπαν οτη δεν μπορησ να παρησ μετοχεσ αν δεν εχησ το εκαθαριστηκο.... οταν σηκωθηκα να φυγο ηταν ενασ ηλικιομενοσ απο πισω μου γυρω στα 60 και τουσ λεη ..γιαυτο ο παοκ δεν μπορει να αυξιση τουσ μετοχουσ!!!!!!!!!! ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. 1.μου φανηκαν ολοι εκη μεσα αλοθρισκοι ,και οτη δεν ιθελαν να εκσιπερετησουν 2.πιστευω σε μια αλη τραπεζα να ιχαμε περισοτερουσ μετοχουσ εγω παντοσ αν και δεν θελω να κσαναπαω εκη θα παω την τεταρτη γιατη ΙΜΕ ΠΑΟΚ..
wrangler33
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 19:23

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Δευτ 19 Ιαν 2009, 14:30

Paulitoss έγραψε:Παίδες απο τι μαρφιν δεν ειναι οι μετοχες ? πηγα σημερα σε υποκαταστημα στην λαμπρακη και μου λεει πως μονο απο τα κεντρικα μπορω ..γιατι ? :(

Δεν παίζει τέτοιο σκηνικό .. Κι εγώ από την Marfin στην Λαμπράκη πήρα και μάλιστα επειδή είχε εκείνη τη στιγμή άλλους 3-4 Παοκτσήδες που περίμεναν, ήταν ένας υπάλληλος που ασχολιόταν μόνο με μας και μας ξεπετούσε σε 3 λεπτά ..
Προσωπικά τόσο έκανα. Έχει βέβαια κανα δυο βδομάδες.
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό paok nafplio » Δευτ 19 Ιαν 2009, 14:44

Παιδια αν το διπλωμα σας γραφει το ΑΦΜ τοτε μπορειτε να παρετε μετοχες με το διπλωμα σας κ τη ταυτοτητα εγω πηγα σημερα κ πηρα με το δηπλωμα στην Ιωνοσ Δραγουμη 1 στο κεντρο κ ολοι ηταν εξηπηρετικοτατοι πηγαιντε εκει οσοι μπορειτε ειναι στο λημανι κατω στην Ιωνος Δραγουμη.
Άβαταρ μέλους
paok nafplio
 
Δημοσιεύσεις: 1937
Εγγραφή: Κυρ 07 Σεπ 2008, 02:44
Τοποθεσία: Aνθιμος neighbour....

Δημοσίευσηαπό paok nafplio » Δευτ 19 Ιαν 2009, 15:02

novito έγραψε:paok nafplio επειδή στα περισσότερα διπλώματα (αν όχι σ όλα) το ΑΦΜ είναι γραμμένο με το χέρι δε το δέχονται κανονικά!!!


Φιλε novito το δικο μου διπλωμα με στυλο ειναι γραμμενο το ΑΦΜ κ το δεχτηκαν..αλλα ο ταμειασ ηταν παοκτσακι δεν ξερω αν παιζει ρολο...
Άβαταρ μέλους
paok nafplio
 
Δημοσιεύσεις: 1937
Εγγραφή: Κυρ 07 Σεπ 2008, 02:44
Τοποθεσία: Aνθιμος neighbour....

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google Adsense [Bot] και 31 επισκέπτες