Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Παρ 16 Ιαν 2009, 19:51

αδερφια ακουσε κανεις για τα σημερινα νουμερα της Α.Μ.Κ???εγω 500 πηγα και εδωσα στις αρχες απο τα 700 ευρω μισθο που παιρνω...για να ζηταμε πρεπει να προσφερουμε κιολας...ολοι μετοχες... :P
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Δημοσίευσηαπό AnipsiosDani » Παρ 16 Ιαν 2009, 21:30

Diavasa stp internet kati gia ton syndesmo twn ultras oti eipe oti pereimenei tous dioikountes na paroun metoxes kai meta autoi ali8euei auto?
Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
AnipsiosDani
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Σάβ 22 Δεκ 2007, 20:03

Δημοσίευσηαπό AnipsiosDani » Παρ 16 Ιαν 2009, 22:11

eorptol ap'oti kserw auto kanoun oi sundesmoi apla den kserw an exei paei to ena auto atomo stin marfin.an omos ali8euei oti oi ultras kai oi aloi sindesmoi den paroun metoxes epeidi perimenoun na paroun oi diikountes mallon den 8a paroun pote giati den mporei na min piran opoios kserei kati parapano as mas enoimerosei
Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
AnipsiosDani
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Σάβ 22 Δεκ 2007, 20:03

Δημοσίευσηαπό fuzztone » Παρ 16 Ιαν 2009, 22:43

Diavasa stp internet kati gia ton syndesmo twn ultras oti eipe oti pereimenei tous dioikountes na paroun metoxes kai meta autoi ali8euei auto?
Άβαταρ μέλους
fuzztone
 
Δημοσιεύσεις: 1209
Εγγραφή: Τρί 26 Φεβ 2008, 21:11

Δημοσίευσηαπό trelopaoki444 » Παρ 16 Ιαν 2009, 22:58

ΡΕ ADMINS ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΑΤΣ ΔΕ ΒΑΖΕΤΕ ΜΕΤΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΜΚ? ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟ ΠΟΤΕ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΝΙΟΝΙΟ? ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΑΜΚ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

ΜΕΤΟΧΕΣ ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΑΥΡΙΟ... ΧΤΕΣ

ΥΓ. Ναι ξερω για τα κεφαλαια αλλα νομιζω πως πρεπει να το δουν ολοι
Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να μην γράφουμε ΚΕΦΑΛΑΙΑ!
Thx, Admin Team
Άβαταρ μέλους
trelopaoki444
 
Δημοσιεύσεις: 567
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 16:27
Τοποθεσία: Λαρισα-Αθηνα-ΠΑΟΚ ΠΑΝΤΟΥ

Δημοσίευσηαπό free4 » Σάβ 17 Ιαν 2009, 02:15

fuzztone έγραψε:
AnipsiosDani έγραψε:Diavasa stp internet kati gia ton syndesmo twn ultras oti eipe oti pereimenei tous dioikountes na paroun metoxes kai meta autoi ali8euei auto?
Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team


Αντί να αποπροσανατολίζεις και να μεταφέρεις πράγματα που είπαν άλλοι για άλλους (το παπαγαλίζειν ΔΕΝ εστί φιλοσοφείν), βάλε ένα λίνκ στην ανακοίνωση. Το μόνο σχετικό είναι ένα υστερόγραφο που λέει:

ΥΓ1. Περιμένουμε από τον Γ. Σαχπατζίδη αλλά και ολους τους άλλους ανθρώπους που υποσχεθήκαν για συμμετοχή στην Α.Μ.Κ. όπως και τους διοικούντες της Π.Α.Ε. Π.Α.Ο.Κ. έστω με συμβολικό ποσό να το κάνουν για να δείξουν τον δρόμο σε όλους μας...


Δηλαδή θα περιμένουμε την τελευταία ημέρα, που λογικά τότε τα μεγάλα κεφάλια θα τα χώσουν, για να πάμε κι εμείς την επόμενη?????

Δε νομίζω ότι είναι λογική αυτή!
http://ultraspaok.gr/index.php?option=c ... 6&Itemid=9

Εγώ βρίσκω πολύ λογική αυτή την προτροπή. Τι νόημα έχει να περιμένουν την τελευταία μέρα? Πουθενά δε λέει η ανακοίνωση ότι πρώτα θα πάρει η διοίκηση και μετά αυτοί.
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό branislav » Σάβ 17 Ιαν 2009, 12:40

Απο Ξάνθη είμαι πήρα μετοχές της ομάδας που γεμίζει την ζωή μου, δεν καταλαβαίνω για πιο λόγο δεν παίρνουν τα αδέρφια από την Θεσσαλονίκη, δεν μπορώ να μπω στην λογική τους, εδώ κρίνεται σχεδόν όλη η ιστορία του Π.Α.Ο.Κ. και βλέπω αδιαφορία. Μόνο για λόγια στα ραδιώφωνα? Ο μεγάλος κόσμος του Π.Α.Ο.Κ. ? Το πολυπληθέστερο σωματείο της Β.Ελλάδας? Που είστε ρε παλικαρια? Στο κωλο στοιχημα δίνουμε την εβδομάδα 30-40 ευρώ και δεν μπορούμε να πάρουμε 50-100 μετοχές να δείξουμε ποιοι είμαστε και στο κάτω κάτ πόσοι είμαστε, δεν μπορεί να είναι όλα τα μαγαζιά Σαββάτο βράδυ γεμάτα και μετά να κλαιγόμαστε ότι δεν έχουμε λεφτά. Μην βγαίνεις ένα βράδυ στα μπουζούκια και δώστα στον Π.Α.Ο.Κ. , με 200 ευρώ έχεις να λες ότι βοήθησες κάποτε την ομάδα που αγαπάς. ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ , Η ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ
branislav
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Κυρ 16 Δεκ 2007, 21:47

Δημοσίευσηαπό Mitsos_north » Σάβ 17 Ιαν 2009, 19:22

Ντροπή για το λαό του ΠΑΟΚ αυτά τα νούμερα.Κάθεστε μεσα στη μίρλα και ακόμα το κουβεντιάζετε.Ντρέπομαι.Να πάτε να τα δώσετε στα μπουζούκια μάγκες,κανένα πρόβλημα.Όταν έρθει όμως η γριά ή το ερπετό και σας πει "τι έγινε με την άυξηση?Που είναι ο λαός σας ο μεγάλος", θέλω να κάτσετε τουμπεκί.@#$ τις θεωρίες και τα σενάρια σας.Ακόμα περιμένετε τους μεγάλους και θα τους περιμένετε μέχρι να πεθάνετε.Σαν τα πρόβατα πάτε εκεί που σας θέλουν τα ραδιόφωνα και οι εφημερίδες.

υ.γ.Εγώ πήρα μετοχές και θα ξαναπάρω στην επόμενη και στην μεθεπόμενη.Εσείς καθήστε και κράξτε τον Σάντος.
Άβαταρ μέλους
Mitsos_north
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Τρί 11 Νοέμ 2008, 15:59

Δημοσίευσηαπό stelyk » Σάβ 17 Ιαν 2009, 20:18

http://www.fcpaok.gr//index.php?option= ... Itemid=108

Καταπληκτικο αρθρο!!!
Μιλαει κατευθειαν στην καρδια και πειθει τον κοσμο να τρεξει για μετοχες!!!


:? :?
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό kan » Σάβ 17 Ιαν 2009, 21:16

Να δωθούν στη δημοσιότητα τα ονόματα των ανθρώπων που έβαλαν από ένα σημαντικό ποσό και πάνω (π.χ. 1000 ευρώ) ώστε να γνωρίζουμε ποιοι από τους κονομημένους ΠΑΟΚτσήδες είναι γνήσιοι και ποιοι ντεμέκ...
Άβαταρ μέλους
kan
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τρί 19 Φεβ 2008, 15:45

Δημοσίευσηαπό Olorin » Σάβ 17 Ιαν 2009, 22:16

Τελικα λιγοι εννοουν πραγματικα το "ΠΑΟΚ Πανω Απο Ολα". Εγω κοβω το τσιγαρο και θα βαλω οτι γλιτωσω στην ΑΜΚ. Με 2 σμπαρους 2 τριγωνια. Απλα ειναι τα πραγματα για μενα. Τωρα αν ο αλλος δεν μπορει να στερηθει τις ρετσινες και τους καφεδες για τον ΠΑΟΚ που λεει πως αγαπαει...κοροιδευει τον εαυτο του.

Παντως το ποσο θα αυξηθει εκθετικα οσο πλησιαζει η 26η.
Άβαταρ μέλους
Olorin
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: Τετ 26 Μαρ 2008, 03:35
Τοποθεσία: The Source

Δημοσίευσηαπό PABLO GARCIA2 » Σάβ 17 Ιαν 2009, 23:19

Ακούω κάποιους που λένε ότι "να συμμετέχετε έστω και με 10 ευρώ" και το καταλαβαίνω από την άποψη να εμφανίσουμε όσο περισσότερο κόσμο μπορούμε ΑΛΛΑ έχω την εντύπωση ότι εκτός και αν είσαι κανένας που κοιμάται στο δρόμο ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 50 ΕΥΡΩ θα μπορούσες να τα δώσεις για την ΠΑΟΚΑΡΑ.
Προφανώς ο κόσμος δεν πείστηκε γιατί sorry αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τουλάχιστον όλοι αυτοί που πήραν διαρκείας δεν πάνε για μετοχές.Ισως γιατί θεωρούν ότι με το διαρκείας αγοράζεις κάτι, ενώ με τις μετοχές τίποτα.
Αν και δεν τελείωσε ακόμη φαίνεται ότι ο κόσμος είναι ανώριμος για να υποστηρίξει τέτοιου είδους εγχειρήματα.Και για μένα κάποια ευθύνη έχει και ο διοίκηση γιατί περίμενα περισσότερη προβολή.
Και είναι πολύ κρίμα γιατί πιστεύω ότι κανείς δεν αμφιβάλλει ότι τα χρήματα που θα μπουν θα διαχειριστούν όπως πρέπει.
Και ο λαός θα πρέπει να καταλάβει ότι ΑΝ ΘΕΣ ΕΝΑ ΠΑΟΚ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.....ΚΑΙ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ....
ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΚΛΑΨΕ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΣΟΥ.......
Άβαταρ μέλους
PABLO GARCIA2
 
Δημοσιεύσεις: 467
Εγγραφή: Τετ 29 Οκτ 2008, 23:49
Τοποθεσία: ROUND AND ROUND....

Δημοσίευσηαπό angelos4a » Σάβ 17 Ιαν 2009, 23:33

Όντως το άρθρο μιλάει κατευθείαν στην ψυχή σου.αυτό κ του Αυτιά είναι ότι καλύτερο έχω διαβάσει σχετικά με την ΑΜΚ.
Μακάρι η προσέλευση του κόσμου να αυξηθεί τις επόμενες μέρες.
angelos4a
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Κυρ 01 Ιουν 2008, 13:26

Δημοσίευσηαπό adam04 » Κυρ 18 Ιαν 2009, 00:06

Μεχρι τωρα.....
105 πιστευουν οτι η διοικηση μπορει να τα καταφερη μονη της.
Τι να πει κανεις...
111 δεν πιστευουν στην προσπαθεια.
Επομενο να υπαρχουν και τετοιοι.
223 βαριουντε...
Τζαμπα μαγκες.
707 δεν εχουν λεφτα η ντρεπονται γιατι εχουν λιγα.
Ολοι εχουν 10-20 ευρω.Δεν ισχυη.
Να ντραπω να δοσω 10-20 ευρω για την καψουρα μου.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΩ.
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Δημοσίευσηαπό free4 » Κυρ 18 Ιαν 2009, 00:54

stelyk έγραψε:http://www.fcpaok.gr//index.php?option=com_content&task=view&id=1424&Itemid=108

Καταπληκτικο αρθρο!!!
Μιλαει κατευθειαν στην καρδια και πειθει τον κοσμο να τρεξει για μετοχες!!!


:? :?


Χαλάλι το χρόνο που ξόδεψε το παιδί κι όλοι εμείς να το διαβάσουμε!!!
Κυριολεκτικά, απίστευτος ο τρόπος με τον οποίο μας παρακινεί να αγοράσουμε όλοι μετοχές και να συμμετάσχουμε ενεργά στην ΑΜΚ!!!
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Μπαρκαρούτσος και 11 επισκέπτες