Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Δευτ 15 Δεκ 2008, 16:42

kass4 έγραψε:
Zorro4 έγραψε:ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΑΜΕΤΟΧΟΣ.
ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΕΤΟΧΟΣ





Καλό, αλλά επειδή μου φέρνει λίγο σε σκυλάδικο προτιμώ το :

Εμπρός αδέρφια εμπρός, είναι μαζί μας κι ο καιρός...


Ωραίος ο kass4. Και γω μαζί σου, αλλά δε μου άρεσε το μότο σου... Μέχρι να βρεις καλύτερο λοιπόν, ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΑΜΕΤΟΧΟΣ. ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΕΤΟΧΟΣ.

ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΑΟ ΤΟΥ Π.Α.Ο.Κ. ΕΦΤΑΣΕ. ΤΑ 6.000.000- ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΑΛΛΑ ΕΦΙΚΤΟΣ ΣΤΟΧΟΣ[/b]
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Δημοσίευσηαπό savvas53 » Δευτ 15 Δεκ 2008, 19:46

καπνιζω 27 μετοχες την μερα....
στοιχιματιζω 1800 την εβδομαδα...
....
σημερα ειναι 15/12...
αν τα κοψω στη μεση ως 26/1,ποσες παιρνω ρε παιδια?
για πε ρε novito,εσυ που 'χεις κομπιουτερακι?
με λενε ΠΑΟΚ και ειμαι ΚΑΛΑ
Άβαταρ μέλους
savvas53
 
Δημοσιεύσεις: 228
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιούλ 2008, 18:05

Δημοσίευσηαπό plakos4 » Δευτ 15 Δεκ 2008, 20:03

απο 100 eyro αν βαλουμε ολοι ειναι 180.000 ατομα.σιγουρα καποιοι θα βαλουν παραπανω και αλλοι λιγοτερα.ειμαστε τοσοι?τωρα θα φανουν το ποσοι ειμαστε κ ποιοι.
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ ΠΟΝΑΝΕ!!!
O ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ!!!
ΤΙΜΗ Κ ΔΟΞΑ ΣΤΟΝ PABLO
TO GARCIA!!!
http://paokclub.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
plakos4
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: Τετ 16 Απρ 2008, 20:07
Τοποθεσία: KATERINH

Δημοσίευσηαπό serafeim » Δευτ 15 Δεκ 2008, 20:27

μια ερωτηση λιγο δηλαδη εμεις οι φοιτητες δεν μπορουμε να παρουμε μετοχες????λογο εκαθαριστικου λεω.....
serafeim
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2007, 19:41

Δημοσίευσηαπό adam04 » Δευτ 15 Δεκ 2008, 20:29

Aρκει και λογαριασμος της ΔΕΗ.Το ΑΦΜ μας θελουνε να δουνε.
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Δημοσίευσηαπό adam04 » Δευτ 15 Δεκ 2008, 20:50

Που ειναι ρε οι π@υστηδες της αποψης,της ριαλ νιουζ και εκεινος ο π@παρας ο φαφουτης που δουλευαν τοσο καιρο.
Να τους καει το λαπτοπ τους π@υστηδες



Δεν μασαμεεεε :)
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Δημοσίευσηαπό ugandezos » Δευτ 15 Δεκ 2008, 22:11

ntinos έγραψε:Ναι ομως οσοι δεν καταθετουμε φορολογικη δηλωση τι θα κανουμε; Δεν γινεται λογικα να παρουμε μετοχες χωρις να καταθεσουμε φορολογικη δηλωση μετα......

Γνωριζει καποιος να απαντησει υπευθυνα;

Πρεπει να πας στην εφορια της περιοχης σου, να βγαλεις Α.Φ.Μ(αλλα για να βγαλεις ΑΦΜ πρεπει να εισαι ενηλικας).Και εγω αυτο εκανα αδερφε επειδη δεν εχω εκκαθαριστικο της εφοριας. :)
Άβαταρ μέλους
ugandezos
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 22:57

Δημοσίευσηαπό adam04 » Δευτ 15 Δεκ 2008, 22:29

Τορα μολις ειπανε στο Μετροπολις,οτι χωρις ΑΦΜ δεν μπορεις να παρεις μετοχες.Αρα ολοι στης εφοριες σας να βγαλεται.
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Δημοσίευσηαπό famagusta » Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:23

Η διαδικασία έκδοσης ΑΦΜ είναι απλούστατη.

Απλά πάτε στην εφορία της περιοχής σας με την ταυτότητά σας και λέτε στον πρώτο υπάλληλο που θα βρείτε "θέλω να βγάλω ΑΦΜ". Θα σας στείλει στο αρμόδιο γραφείο.
Όλο το σκηνικό δεν κρατάει πάνω από 5 λεπτά.
Άβαταρ μέλους
famagusta
 
Δημοσιεύσεις: 263
Εγγραφή: Δευτ 18 Αύγ 2008, 19:45

Δημοσίευσηαπό Slade » Τρί 16 Δεκ 2008, 00:25

Το συζηταμε χρονια τωρα ομως ηρθε η ωρα, Ο ΠΑΟΚ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΟΥ
εμπρος να γινουμε ολοι μετοχοι κ να ανεβασουμε ολοι μαζι τον ΠΑΟΚ μας στην κορυφη
Άβαταρ μέλους
Slade
 
Δημοσιεύσεις: 1107
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 11:10

Δημοσίευσηαπό Steenage » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:04

ΠΑΟΚ: Οσα πρέπει να ξέρετε για την αύξηση μετοχικού κεφαλαίου

Μετά τη συνέντευξη τύπου του Θοδωρή Ζαγοράκη με κύριο σύνθημα το «Πάρε τον ΠΑΟΚ στα χέρια σου», η ΠΑΕ ΠΑΟΚ έδωσε… οδηγίες χρήσης σχετικά με το πώς θα μπορούν να προμηθεύονται τις μετοχές οι ενδιαφερόμενοι, από πού αλλά και την τιμή τους. Επίσης δόθηκαν οδηγίες και για τους κατοίκους του εξωτερικού.

Η ανακοίνωση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ με τις οδηγίες που πρέπει να ακολουθήσει ο υποψήφιος επενδυτής αναφέρονται στο ενημερωτικό φυλλάδιο που μοιράζεται από χθες: «Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι ξεκίνησε η διάθεση των μετοχών της αύξησης του μετοχικού κεφαλαίου που αποφασίστηκε στην έκτακτη γενική συνέλευση της 27-08-08 ύψους 22,350 εκατομμυρίων ευρώ. Η διάθεση των νέων ονομαστικών μετοχών θα διαρκέσει έως τις 26-01-09. Η τιμή της μετοχής ανέρχεται σε 0,33333 ευρώ. Στη παρούσα αύξηση δεν υπάρχει ανώτατο όριο εγγραφής, ωστόσο οι επενδυτές θα υποχρεούνται να εγγράφονται για αριθμό μετοχών που είναι πολλαπλάσιος του τρία. Οι ενδιαφερόμενοι επενδυτές, καλούνται να προσέρχονται τις εργάσιμες ημέρες και ώρες, στην Marfin-Egnatia Bank, με την αστυνομική τους ταυτότητα (ή το διαβατήριο) και το εκκαθαριστικό της εφορίας (ή τον λογαριασμό ΔΕΗ) ώστε να προκύπτουν τα στοιχεία, η διεύθυνση και το ΑΦΜ του επενδυτή»

Οι κάτοικοι εξωτερικού

Για τους κατοίκους του εξωτερικού θα υπάρχει διαφορετική διαδικασία. Οσοι κατοικούν εκτός Ελλάδας θα πρέπει να εξουσιοδοτήσουν υπάλληλο της ΠΑΕ με ειδική εξουσιοδότηση, που θα υπάρχει στο site της ΠΑΕ, και στη συνέχεια θα θεωρηθεί στα τοπικά προξενεία. Στην συνέχεια θα γίνεται κατάθεση σε λογαριασμό της ΠΑΕ και όταν φτάνει η εξουσιοδότηση στα γραφεία θα ολοκληρώνεται η αγορά των μετοχών.

http://www.exedrasports.gr/default.asp? ... 2&catid=24
Το 98 τα εκατο των ελληνων παικτων ειναι αμπαλοι ..
Pablo Contreras,Etto,Pablo García,Lazar,Lino,Vieirinha,Georgiadis και Salpi οι μονοι παικται που αξιζουνε απο τον ΠΑΟΚ ..
Άβαταρ μέλους
Steenage
 
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:51
Τοποθεσία: Vorras

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Τρί 16 Δεκ 2008, 01:33

Steenage μολις μπηκα στο σαιτ της ΠΑΕ και δεν λεει τιποτα για εξουσιοδοτησεις.....Μονο τη συνεντευξη τυπου του Ζαγορ εχει
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

Δημοσίευσηαπό ugandezos » Τρί 16 Δεκ 2008, 04:01

trobonaras έγραψε:
ugandezos έγραψε:Πρεπει να πας στην εφορια της περιοχης σου, να βγαλεις Α.Φ.Μ(αλλα για να βγαλεις ΑΦΜ πρεπει να εισαι ενηλικας)

οχι.δεν χρειαζεται να εισαι ενηλικος για να βγαλεις αφμ.εγω εχω απο μικρο νομιζω μετα τα 14 μπορεις να βγαλεις απλα οταν γινεσαι 18 περνανε καποια εξτρα στοιχεια σου.
αν εισαι ανηλικος μπορει να σου βγαλει ο κηδεμονας αλλα δεν ξερω αν μπορεις να χρησιμοποιησεις αυτο το αφμ (ανηλικου) για να παρεις μετοχες..χλωμο το βλεπω
Εγω χθες που πηγα στην εφορια να βγαλω ΑΦΜ το πρωτο πραμα που με ρωτησαν ειναι αμα ειμαι ενηλικος...Τωρα αυτο αμα μου το ρωτησαν για να μου περασουν καποια εχτρα στοιχεια οπως λες ή επειδη δεν βγαζουν οι ανηλικοι ΑΦΜ δεν το γνωριζω αδερφε....

Υ.Γ Στα χιλιαδες μελη του ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ ολο και καποιος λογιστης θα υπαρχει..Ας βγει και ας λυσει οσες αποριες εχουμε για καποια θεματα σχετικα με την Α.Μ.Κ :) :)
Άβαταρ μέλους
ugandezos
 
Δημοσιεύσεις: 231
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 22:57

Δημοσίευσηαπό midenistis » Τρί 16 Δεκ 2008, 06:08

Ναι ρε δεν έχει σημασία αν είσαι ενήλικος ή ανήλικος για να βγάλεις ΑΦΜ.
Εγώ είχα βγάλει στα 16 μου.
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Τρί 16 Δεκ 2008, 09:19

Ειναι υπόθεση 10-20 λεπτών νομιζω να βγαλεις ΑΦΜ.
Πανε σε ενα λογιστή και τελείωσες.
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 46 επισκέπτες