Αύξηση Μετοχικού Κεφαλαίου ΠΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Δημοσίευσηαπό gash042 » Παρ 28 Νοέμ 2008, 11:39

Άβαταρ μέλους
gash042
 
Δημοσιεύσεις: 125
Εγγραφή: Τρί 08 Ιαν 2008, 09:45
Τοποθεσία: fucking athens

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Παρ 28 Νοέμ 2008, 11:51

Αν ήμουν Θεσσαλονίκη ολόκληρη ταινία μικρού μήκους θα φτιάχναμε.

Η κάθοδος των αράβων ... (ίσως και άνοδος)

Σκηνή 1 ... Γράμματα τίτλων
Από ένα αεροπλάνο μικρό 4θέσιο, ... αρχίζουν να βγαίνουν σαν τα νομιστεράκια ατελείωτοι άραβες με μαύρα γυαλιά και μαύρα βαλιτσάκια.
(η σκηνή θα δείχνει την πόρτα εξόδου του αεροπλάνου)
Προχωράνε προς την είσοδο του κτιρίου όπου εκεί μπαίνουν σκηνές (Μοντάζ) από υποδοχές Garcia κλπ.

Σκηνή 2 ... Έξοδος από αεροδρόμιο.
Οι ατελείωτοι άραβες μπαίνουν σε μία λιμουζίνα ένας ένας (η σκηνή θα δείχνει την πόρτα εισόδου της limo, όπου οι ατελείωτοι σε αριθμό άραβες θα μπαίνουν μέσα κάνοντας και σχόλια ενθουσιασμού στα αραβικά, για την υποδοχή, κοιτώντας την κάμερα.)

Σκηνή 3 ... Γήπεδο Τούμπας.
Οι ατελείωτοι άραβες βγαίνουν από την λιμουζίνα ένας ένας (η σκηνή θα δείχνει την πόρτα εξόδου της limo, όπου οι ατελείωτοι σε αριθμό άραβες θα βγαίνουν έξω κάνοντας και σχόλια θαυμασμού στα αραβικά, για το γήπεδο, κοιτώντας την κάμερα.)

Σκηνή 4 ... Γραφεία Τούμπας.
Είσοδος των αράβων στα γραφεία, ... και πλάνο από το γραφείο του προέδρου του ΠΑΟΚ. (Εδώ οι άραβες αυτοσχεδιάζουν αρχίζοντας συνθήματα γνωστά με σπαστά ελληνικά και αραβική προφορά και χοροπηδώντας από την χαρά τους, που βρίσκονται εκεί.)

Σκηνή 5 ... Είσοδος στην λιμουζίνα.
Οι ατελείωτοι άραβες μπαίνουν ξανά στην λιμουζίνα ένας ένας (η σκηνή θα δείχνει την πόρτα εισόδου της limo, όπου οι ατελείωτοι σε αριθμό άραβες θα μπαίνουν μέσα κάνοντας και σχόλια ενθουσιασμού στα αραβικά, και κουνώντας euro και τσάντες, κοιτώντας την κάμερα.)

Σκηνή 6 ... Έξω από την Marfin, ... και μέσα.
Οι ατελείωτοι άραβες βγαίνουν από την λιμουζίνα ένας ένας (η σκηνή θα δείχνει ξανά και πάντα την πόρτα εξόδου της limo, αλλά και την τράπεζα όπου οι ατελείωτοι σε αριθμό άραβες θα βγαίνουν και θα κατευθύνονται στους γκισέδες για κατάθεση.)

Σκηνή 7 ... Τίτλοι τέλους.
Ακούγονται αποσπάσματα , της εκπομπής του Γεωργίου την ώρα που οι άραβες θα δείχνουν στην κάμερα τα χαρτάκια κατάθεσης.
Ακούγεται επίσης το γνωστό σύνθημα γεια σου ΠΑΠΑ, κλπ
ΣΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ ΤΕΛΟΥΣ
ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ ΒΑΖΟΝΤΑΣ "POLL" ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΨΟΥΜΕ
(Ένα νέο σύνθημα ίσως?)

Έλαβαν μέρος
Aραβικό όνομα ... nickname paokmania
Aραβικό όνομα ... nickname paokmania
Aραβικό όνομα ... nickname paokmania
Aραβικό όνομα ... nickname paokmania
Aραβικό όνομα ... nickname paokmania
Aραβικό όνομα ... nickname paokmania
Aραβικό όνομα ... nickname paokmania
Aραβικό όνομα ... nickname paokmania

Σκηνοθεσία Zorro4

Παραγωγή paokmania.gr 2008 ... κλπ

:) :) :)
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Παρ 28 Νοέμ 2008, 15:10

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΕΤΟΧΕΣ, ... ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΩ, ... (Βάσει των υπαρχόντων οικονομικών μου)

Θα βοηθήσω την ομάδα μου, όπως έκανα και με τα διαρκείας.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΥΣΙΑΖΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ.
Ακόμα και αν αποτύχουμε, θα έχουμε προσπαθήσει και αυτό μου φτάνει.
Ο ΖΑΓΟΡΆΚΗΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΑΖΕ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΠΛΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΥΣΤΕΡΗΜΑ ΤΟΥ.

Από την άλλη, ΧΕΣΤΗΚΑ, αν θα έχω το 0,00000001% σε μετοχές.
ΘΑ ΕΧΩ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΟΚΤΣΗΔΙΚΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.
ΘΑ ΛΕΩ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ

Ο ΠΑΟΚ είναι προέκταση της ζωής μου, έχω καλύτερη ψυχολογία εδώ και 2 χρόνια με όλα αυτά που συμβαίνουν.
Όταν πάει καλά ο ΠΑΟΚ είμαι ευτυχισμένος και χαρούμενος όλη την ημέρα, όλη την εβδομάδα.
Αυτό μου δίνει πραγματικά αυτοπεποίθηση να αντιμετωπίζω ψυχραιμότερα τα καθημερινά μου προβλήματα.

ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΛΥ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ.

Γουστάρω που είμαι κομμάτι αυτής της μεγάλης οικογένειας που βρήκε στο πρόσωπο του Θοδωρή τον ΠΑΤΕΡΑ της.

Η συνείδηση μου με σπρώχνει να κάνω ότι ζητήσει ο Ζαγοράκης, ... αν θεωρούμαι πρόβατο, ...
Θέλω να είμαι ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ!
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό maikopoulos » Παρ 28 Νοέμ 2008, 16:54

Ζωγραφίζεις σήμερα Zorro!!

:) :) :) :) :)
Go Village!
Άβαταρ μέλους
maikopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 360
Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:25

Δημοσίευσηαπό adam04 » Παρ 28 Νοέμ 2008, 17:35

Aκομα και τωρα που μιλαμε,δεν υπαρχει επισημα απο την ΠΑΕ τιποτα.Καμια αντιδραση.Ουτε δυο αραδες στην επισημη ιστοσελιδα μας.Ακομα και για την συνεντευξη Ζαγορ,τα μαθαινουμε απο δω και απο κει.Δεν ξερω ρε μαγκες εγω δεν τα καταλαβαινω αυτα.
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Δημοσίευσηαπό Dante » Παρ 28 Νοέμ 2008, 17:46

Ρε παιδιά απάντησε ο Ζαγόρ σε ραδιόφωνο της πόλης μας αναφορικά με τις φήμες για επενδητές. Δηλαδή τι θέλετε να κάνει ο διοίκηση να γράφει κατεβατά και να βγάζει και διαφημίσεις σχετικά με την κάθε διάψευση που κάνει. Εχει σημαντικότερα πράγματα να κάνει από το να κάθεται και να διαψεύδει κάθε είδους μυθεύματα. Πάντως και εγώ έκανα το λάθος και έχαψα τις τελευταίες φήμες που εντέχνως κυκλοφορούσαν διάφοροι "δημοσιογράφοι".
Μηδέν άγαν (πλην Π.Α.Ο.Κ).
Dante
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:17
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Δημοσίευσηαπό adam04 » Παρ 28 Νοέμ 2008, 17:54

Dante εγω μιλαω για την ΑΜΚ και εσυ για τους Αραβες.
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Δημοσίευσηαπό maikopoulos » Παρ 28 Νοέμ 2008, 17:55

yiannisPAOKitalia έγραψε:Υ.Γ.2: Όντως οι του εξωτερικού πως θα γίνει να παρουμε κι εμείς...?


Μπορείς και με εξουσιοδότηση αδερφέ σε κάποιον που έχεις εδώ στο Ελλάντα να σε εξυπηρετήσει.

:)
Go Village!
Άβαταρ μέλους
maikopoulos
 
Δημοσιεύσεις: 360
Εγγραφή: Τρί 06 Μάιος 2008, 18:25

Δημοσίευσηαπό kass4 » Παρ 28 Νοέμ 2008, 18:39

Λοιπόν χωρίς πολλά λόγια : Μπορεί λεφτά να μην περισσεύουν κι οι καιροί να είναι δύσκολοι αλλά έρχονται Χριστούγεννα το οποίο σημαίνει
α) Δώρο Χριστουγέννων επί πλέον μισθού και
β) δυο παιδιά και δυο ανήψια, άρα 4 δώρα δλδ 200 ευρώ
Άρα 200/0.33=600 μετοχές, 150 έκαστο παιδί. Τις βάζουν σε ένα καδράκι και καμαρώνουν κιόλας. Άντε ρε μάγκες όλοι έχετε " κοινωνικές
υποχρεώσεις "!
Άβαταρ μέλους
kass4
 
Δημοσιεύσεις: 1049
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 18:40
Τοποθεσία: athina

Δημοσίευσηαπό adam04 » Παρ 28 Νοέμ 2008, 18:41

Το ιδανικοτερο για τους κατοικους εξωτερικου θα ητανε,με online-banking.Δεν εχουν ολες οι πολεις ελληνικες τραπεζες.Ειναι καποια θεματα-προβληματα που πρεπει να συζητηθουν και να βρεθουν λυσεις.Για αυτο μιλαω για καθηστερηση,οχι γιατι εχω ορεξη για κριτικη.Στηριζω με χιλια Ζαγορ.Οσο πιο καλα λειτουργειση η διαδικασια,τοσο πιο πολλα ΠΑΟΚΙΑ απο το εξωτερικο θα συμετασχουν.Ενοειτε οτι θα αγορασω μετοχες και προσπαθω να μαζεψω κι αλλους αδελφους που δεν ασχολουντε τοσο ζεστα.Για να τελειωση μια συζητηση πρεπει να ξεκινηση πρωτα.Εχω και εγω μεγαλη αγωνια για το πως θα τα παμε.

Υ.Γ. Ο Ζαγορ ειναι η αιτια που πολυ απο εμας ξαναγυρισαν κοντα στην ομαδα.
ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΑΟΚΑΡΑΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Δημοσίευσηαπό thegrayscaleart » Παρ 28 Νοέμ 2008, 19:16

κραταω απο το καλοκαιρι λεφτα,αν και φοιτητης,πιστευω θα μπορεσω να παρω μετοχεσς για ενα σεβαστο ποσο στα μετρα μου...οσο για το ποσοστο μου,ποτε δεν θα ξεχασω ενα δωρο του μπαμπα μου οταν ημουν μικρος,με κατι lego μου ειχε δωσει ενα φακελο με 10 μετοχες του ΠΑΟΚ,τοτε το περασα στο ντουκου,τωρα τον καταλαβαινω...τελικα τα συμβολικα δωρα εχουνε μεγαλητερη αξια...ασχετα αν μικρος δεν τα καταλαβαινεις...με την σειρα μου,μαζι με ενα παλαιστινιακο στον ξαδερφο μου (10 χρονων) θα του δωσω με την σειρα μου καποιες μετοχες...συμβολικα,θα το καταλαβει ισως κ αυτος πιο μεγαλος...ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΡΡΩΣΤΟ ΠΑΟΚΤΣΑΚΙ :) :) :) :) :)
thegrayscaleart
 
Δημοσιεύσεις: 182
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:12

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Παρ 28 Νοέμ 2008, 19:17

yiannisPAOKitalia έχεις απόλυτο δίκιο για αυτό που λές ... απλα το γραπτό μου το μετέφερα από το κεντρικό, όπου απαντούσα σε εναν αδελφό μας.

maikopoulos & DimisK
Ευχαριστώ ... Ο ΠΑΟΚ είναι έμπνευση γενικότερα.
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Παρ 28 Νοέμ 2008, 19:45

Αδελφέ μου πραγματικά πιστεύω πως ο ΠΑΟΚτσής έχει τόση δύναμη μέσα του, ...
που μπορούμε να τα καταφέρουμε, αρκεί να πεισμώσουμε και να μη περιμένουμε να δούμε τι θα κάνει "ΠΡΩΤΑ" ο διπλανός μας.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό thrix » Παρ 28 Νοέμ 2008, 20:22

Για σου ρε αδελφέ από τσαμπικία, μίλησες για όλους μας.
Άβαταρ μέλους
thrix
 
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 13:16

Δημοσίευσηαπό AnipsiosDani » Παρ 28 Νοέμ 2008, 21:43

akousa kati gia reystopoiisi tis aksias twn paixton toy paok kserei kaneis an ysxiei ayto kai pws ginete??

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
AnipsiosDani
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Σάβ 22 Δεκ 2007, 20:03

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 31 επισκέπτες