Τηλεοπτικά δικαιώματα

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Photis » Πέμ 09 Ιούλ 2009, 12:20

Άρα μούφα τα περι συμφωνίας με την ΕΡΤ όπως βγήκε πριν λίγες μέρες...Το συνδρομητικό θα μας δείχνει πάλι....

:?
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8678
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 09 Ιούλ 2009, 12:22

οι κρατικοι μονο για γαβροβαζελους ενδιαφερονται ολους τους αλλους τους εχουνε γραμμενους......
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό pagotatzis » Πέμ 09 Ιούλ 2009, 13:16

Άβαταρ μέλους
pagotatzis
 
Δημοσιεύσεις: 3418
Εγγραφή: Σάβ 21 Ιουν 2008, 12:38
Τοποθεσία: Oberderdingen

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό paok4kyriakos » Πέμ 09 Ιούλ 2009, 13:57

Τουλάχιστον να δείξουν ΟΛΑ τα φιλικά προετιμασίας μας!
Ακόμα και με τις ερασιτεχνικες! :)
Άβαταρ μέλους
paok4kyriakos
 
Δημοσιεύσεις: 1515
Εγγραφή: Δευτ 30 Ιουν 2008, 13:27
Τοποθεσία: Ασπρόμαυρο Ηράκλειο

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Alastor » Πέμ 09 Ιούλ 2009, 14:28

να σημειωσω πως κλεισαμε συμφωνια μονο για τα φιλικα και τα προκριματικα ουεφα.

αμα προκριθουμε ουεφα πολυ πιθανον να μας δειχνει το μεγκα ενω για πρωταθλημα το κοβω παλι νοβα
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό e8nos » Πέμ 09 Ιούλ 2009, 14:31

επειδη δεν πολυ καταλαβα θα δειξει και τα 7 φιλικα που θα κανουμε?και αν ξερει κανεις ποσο παραδακι επεσε?υπολογιζω κανα 400 χινες!!
Άβαταρ μέλους
e8nos
 
Δημοσιεύσεις: 877
Εγγραφή: Κυρ 04 Μάιος 2008, 08:31
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 09 Ιούλ 2009, 15:08

για τα εκτός στα προκριματικά??????????κάντε κάτι ρε θα πεθάνουμε....
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό thrix » Πέμ 09 Ιούλ 2009, 15:25

Alastor έγραψε:να σημειωσω πως κλεισαμε συμφωνια μονο για τα φιλικα και τα προκριματικα ουεφα.

αμα προκριθουμε ουεφα πολυ πιθανον να μας δειχνει το μεγκα ενω για πρωταθλημα το κοβω παλι νοβα


Άμα μπούμε ομίλους θα μας δέιχνει το κανάλι που έχει τα διακιώματα από την ουεφα. Δεν έχουμε λόγο σ'αυτό ούτε θα πάρουμε λεφτά από το όποιο κανάλι κατευθείαν. Αν ξέρει κάποιος ποιό κανάλι έχει φέτος τα δικαιώματα ας μας πει. Κι εγώ νομίζω μέγκα αλλά δεν είμαι σίγουρος.

Όσο για το πρωτάθλημα θα είναι νόβα ή σκαι (ερτ για τα εκτός με γαύρο ξάνθη). Η συμφωνία είναι ότι ο σκάι έχει την τρίτη επιλογή.
Διαλέγει η νόβα τα 2 πρώτα παιχνίδια που θέλει να δείξει κάθε αγωνιστηκή και μετά ο σκάι διαλέγει από αυτά που έμειναν ένα. Από τα υπόλοιπα όσα ακι όποια θέλει η νόβα.

Αν πάρουμε παράδειγμα την πρώτη αγωνιστηκή
Ξάνθη - Πας = ερτ
άυτό είναι το μόνο σίγουρο, τώρα λογικά από τα υπόλοιπα σίγουρα η πρώτη επιλογή θα είναι το 44-γαύρος = νόβα και η δεύτερη θα παιχτεί μεταξύ νιόνου-ΠΑΟΚ και τέλη-λαγού.
Άρα παίζει χοντρά να δείξει αρκετά παιχνίδια μας με λιμά ο σκάι και σε αυτή την περίπτωση θα είμαστε υποχρεωμένοι να παίζουμε Σάββατο.
Από τις επιλογές που θα κάνει η νόβα θα φανεί πως αξιολογεί την εμπορικότητά μας. Είμαι περίεργος να δω.
Άβαταρ μέλους
thrix
 
Δημοσιεύσεις: 1311
Εγγραφή: Τρί 05 Αύγ 2008, 13:16

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό e8nos » Πέμ 09 Ιούλ 2009, 15:28

μαλλον με νιονιο σαββατο θα παιξουμε γτ αν περασουμε θα υπαρχει και παιχνιδι ευρωπης!
Άβαταρ μέλους
e8nos
 
Δημοσιεύσεις: 877
Εγγραφή: Κυρ 04 Μάιος 2008, 08:31
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό paokovia » Πέμ 09 Ιούλ 2009, 16:14

nova ωραία! Δεν έχω καμιά όρεξη να βλέπω ΠΑΟΚ στην κωλοερτ με τους βλακοσπίκερ της...

Τα δικαιώματα του EL τα έχει ο ΑΝΤ1(μπλιαχ...έλεος) και η Nova.
Το μεγκα πήρε το τσουλου της Τρίτης.
Άβαταρ μέλους
paokovia
 
Δημοσιεύσεις: 743
Εγγραφή: Κυρ 24 Φεβ 2008, 14:13
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Retzi » Παρ 10 Ιούλ 2009, 08:30

Άντε τα φιλικά και τα εντός εδρας για τα προκριματικά του EL θα είναι στην NOVA.. Τα εκτός έδρας προκριματικά του EL μήπως ξέρει κανένας που θα τα δείχνει??
Και όταν θα πάω στον τρελογιατρό...
Άβαταρ μέλους
Retzi
 
Δημοσιεύσεις: 1051
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 18:43
Τοποθεσία: Εύοσμος

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό DimisK » Παρ 10 Ιούλ 2009, 08:35

Δεν με νοιάζει όποιος κι αν δείχνει τα παιχνίδια μας.
Το μόνο που με νοιάζει είναι να...κερδίζουμε...
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Isaak the Greek » Παρ 10 Ιούλ 2009, 09:05

Επειδη το θεμα με καιει στην κυριολεξια και θα ξενερωσω ασχημα εαν δεν δω εστω κι ενα απο τα ματς κανω αντιγραφη-επικολληση απο αλλο μου ποστ

_____________________________________________________________________
Ρε σεις μαγκες....Μηπως γνωριζουμε τις ωρες που θα παιχτουν τα φιλικα με τις ερασιτεχνικες ομαδες?Αυτα τα συγκεκριμενα παιχνιδια θα εχουν τηλεοπτικη καλυψη?Γνωριζει κανεις εαν θα τα εχει στο justin.tv?

Π.χ. στο λινκ που εδωσε ο φιλος παραπανω λεει :
11.07.2009: Φιλικό παιχνίδι με ερασιτεχνική ομάδα (πρωί) (Πρωι αλλα τι ωρα ομως?)

11.07.2009: Φιλικό παιχνίδι με ερασιτεχνική ομάδα (απόγευμα) Οπως επισης κι εδω

Αν γνωριζει καποιο παιδι μπορει να μας πει?

Υ.Γ.:Ποσες ωρες διαφορα εχει η Ολλανδια με την Ελλαδα?
Αν κοιμηθω νωρις, θα σηκωθω νωρις, θα βρω το λινκ νωρις και θα δω τον ΠΑΟΚ νωρις
Αν κοιμηθω αργα, θα σηκωθω αργα κι οταν θα ψαχνω για λινκ θα ειν' αργα
Άβαταρ μέλους
Isaak the Greek
 
Δημοσιεύσεις: 1224
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2008, 09:54
Τοποθεσία: Melbourne Australia

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Παρ 10 Ιούλ 2009, 09:47

Ήταν τόσο συμφέρουσα η πρόταση της νόβα και προτιμήθηκε από της ερτ?? Ή απλώς δεν μας έκαναν πρόταση οι άλλοι οι πεταμένοι??
Είναι καλό να δείχνει λίγο ΠΑΟΚ και η ελεύθερη τηλεόραση... Και για μας, αλλά και για το νέο αίμα του συλλόγου. Βαριόμαστε κάθε χρόνο να βλέπουμε τα φιλικά του γαύρου και του βάζελου με όλα τα χωριά της Κεντρικής Ευρώπης. Δε θυμάμαι πότε είδα τελευταία φορά την Τούμπα από την TV.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Παρ 10 Ιούλ 2009, 10:09

Μέσω Nova τα φιλικά και τα ευρωπαϊκά
Από τα κανάλια της Novasports θα μεταδοθούν τόσο τα τρία σημαντικά φιλικά που θα δώσει ο ΠΑΟΚ επί ολλανδικού εδάφους όσο και τα εντός έδρας παιχνίδια που θα δώσει ο «δικέφαλος» στην προκριματική φάση του Γιουρόπα Λιγκ. Αυτό έγινε γνωστό με χθεσινή ανακοίνωση που εξέδωσε η ΠΑΕ ΠΑΟΚ, καθώς ολοκληρώθηκαν οι συζητήσεις των δυο πλευρών. Αρχικά, η κρατική τηλεόραση και συγκεκριμένα η ΝΕΤ είχε δείξει ενδιαφέρον, όμως το συνδρομητικό κανάλι έκανε πιο συμφέρουσα προσφορά στον «δικέφαλο», που παραχώρησε εκεί τα δικαιώματα αυτών των αγώνων. Οι μεταδόσεις ξεκινούν στις 14 Ιουλίου και το παιχνίδι Ναϊμέγκεν - ΠΑΟΚ (8 μ.μ., ώρα Ελλάδος), συνεχίζονται στις 16 Ιουλίου με το παιχνίδι Σίβας Γκουανταλαχάρα - ΠΑΟΚ (8.30 μ.μ., ώρα Ελλάδος) και ολοκληρώνονται όσον αφορά τα φιλικά στις 22 Ιουλίου με τον αγώνα Σπάρτα Ρότερνταμ - ΠΑΟΚ (8.30 μ.μ., ώρα Ελλάδος).
Πηγή: www.goalday.gr


Τελικά απάντησα στην ερώτησή μου. Αν ήταν μικρή η οικονομική διαφορά, είναι βλακεία που τα έδωσαν στη νόβα. Εκτός κι αν δεν είναι μόνο το οικονομικό κομμάτι.
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες