Τηλεοπτικά δικαιώματα

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 21 Αύγ 2019, 13:09

Alastor έγραψε:Πραγματικα αυτο με το ακριβο πενταευρω δεν υπαρχει σε κανενα συμπαν,απορω πως το σκεφτηκατε μερικοι?

- Ακριβο για αυτους που πανε γηπεδο και το φθηνοτερο εισητηριο ειναι 10 ευρω ?

-Ακριβα τα 90 ευρω για οσους ειχαν νοβα με 350 τον χρονο?

- ακριβα για οσους εδιναν 5 ευρω για μπυρα η καφε να το δουν εξω ? Αφου παλι θα μπορουν να το δουν σε καφετερια.

Στην χειροτερη μαζευτειτε με εναν φιλο σας και δωστε απο 2μιση. Σε ποιον πλανητη ειναι ακριβο το 5ευρω εξηγηστε μου


Εντάξει, μην το βλέπεις έτσι. Άλλοι έχουν παιδιά, γυναίκα, γονείς κλπ, που θα αξιοποιούσαν και άλλα "θεάματα" του πακέτου. Προσωπικά, όλες οι παράπλευρες μπούρδες τους θα με άφηναν παγερότατα αδιάφορο, αν ήμουν συνδρομητής τους. Άλλοι μπορεί να το βλέπουν διαφορετικά. Είπαμε όμως, είναι θέμα ιεράρχησης κάποιων πραγμάτων, συμπεριλαμβανόμενης, πέρα από τον ΠΑΟΚ, και της προσωπικής ... μετάφρασης στον όρο αξιοπρέπεια. Παραπήγε το απροσχημάτιστο φτύσιμο στα μούτρα από τους γαμώσπιτους. Κάπου επιβάλλεται να τραβηχτεί φρένο.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Mauricio-8- » Τετ 21 Αύγ 2019, 13:18

Παιδιά αν αυτό που κάνει ο ΠΑΟΚ από τεχνικής άποψης είναι έτοιμο δλδ δεν πέφτει ο server δεν κολλάει το κανάλι κτλ θα βγάζει πολλά λεφτά σε κάθε παιχνίδι του. Μιλάμε για 5 ευρώ το άτομα και υπολογίστε ότι στα ματς με γαυρο κουλά βαζελο αρουλη τι θα λέει ο γαυρος?Δεν βλέπω την ομάδα μου? Θα πληρώνει 5αλιρακι στον Ιβαν που θα πηγαίνει σύννεφο.Μεσω όρο πιστεύω ότι σε κάθε ματς θα βγάζει πάνω από 300.000 μόνο από ένα ματς.Πολυ εξυπνο αυτό που κάναμε! Γιατί η Νόβα να δείχνει ψίχουλα στο ΠΑΟΚ ενώ έχει τόσο ακριβή συνδρομή τον μήνα στην Ελλάδα της Κρίσης ενώ βλέπεις στο εξωτερικό συνδρομητικά φουλ πακ με 20 ευρώ βαριά το μήνα και HD.Καλα έκανε ο ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
Mauricio-8-
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: Δευτ 24 Δεκ 2018, 13:16

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Τετ 21 Αύγ 2019, 13:20

Τρομερο αρθρο ο μηλιος στο σδνα..
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3636
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό tad » Τετ 21 Αύγ 2019, 13:28

Dimitris_L4 έγραψε:Τρομερο αρθρο ο μηλιος στο σδνα..


τώρα που ανέφερες sdna ... ένα άλλο θέμα που παλιότερα είμασταν πολύ περισσότερο οργανωμένοι και αποτελεσματικοί είναι το πια μέσα θα στηρίζει ο Παοκτσής και πια όχι ... πχ. αυτό με τα ιντερνετικά σαιτ έχει παραγίνει το κακό ...

το sdna έχει παίξει μεγάλο ρόλο τα τελευταία χρόνια στον πόλεμο των εντυπώσεων στο ίντερνετ ... αλλά δυστηχώς τα περισσότερα και μεγαλύτερα μέσα ελέγχονται από τους οχτρούς ... το gazzeta π.χ λόγω σκουληκίου και λοιπών συμφερόντων μια ζωή μας θάβει συστηματικά ... το ίδιο και το sport24 αλλά πιο λαιτ λόγω ιδιοκτήτη (γαύρος αλλά μετρημένος).

κανονικά όλα αυτά τα σαιτ δεν πρέπει να παίρνουν ούτε κλικ από εμάς ... αλλά προς το παρόν ούτε τα καταγράψαμε ούτε κάναμε κάποια κίνηση να δείξουμε την δυναμη μας ... μακάρι κάποτε να γίνει

υποσ.
συγνώμη για το οφ τοπικ ... δεν ξέρω εάν ταιριάζει εδώ
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό renegade » Τετ 21 Αύγ 2019, 13:47

joshua έγραψε:Εγω παντως πηγα μια βολτα σημερα απο λοιπους παροχους και νοβα.Το πεναλτι δεν το γλυτωνεις, αρα υπομονη μεχρι τον Δεκεμβριο που ληγει το συμβολαιο.Το αστειο ειναι οταν με ρωτησε η πωλητρια της νοβα γιατι,της απανταω μαντεψε,μου λεει ΠΑΟΚ και αρχιζει να κραζει τον Σαββιδη και την ΕΡΤ.Στη συνεχεια αφου την εκραξα και εγω και γιναμε μια ωραια ατμοσφαιρα μου ζητησε να κανω υπομονη, να δουμε αν θα αποτυχει το πειραμα μηπως και τρεξουμε με την ουρα στα σκελια πισω και δεχτουμε την προταση της νοβα.Παραδεχτηκε βεβαια και η ιδια πως πιο πιθανο ειναι να παμε στο open αν κατι δεν παει καλα με το εγχειρημα και δωσαμε ραντεβου τον Δεκεμβρη.

Η αλήθεια είναι ότι κανένας υπάλληλος της nova δεν θα ακυρώσει κανένα συμβόλαιο.
Και εμένα τα ίδια μου είπανε και έτσι επέλεξα να στείλω μέσω δικηγόρου τους λόγους τους οποίους δεν δύναται να συνεχιστεί η συνεργασία μας, από τη στιγμή που δεν προσφέρουν το προϊόν για το οποίο τους επέλεξα.
Βέβαια ήμουνα κάτοχος του sport πακέτου.

η καλύτερη λύση βέβαια θα ήταν άμα μπορούσαμε να οργανωθούμε και να κάνουμε μαζικές αιτήσεις διακοπης συμβολαίων.
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14120
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Darklord67 » Τετ 21 Αύγ 2019, 13:52

OK,το αγόρασα το ματσάκι!
Όχι γιατί θα το δω,θα είμαι στη δουλειά,αλλά για τη στήριξη στην ομάδα.
Πλούσιος δεν είμαι,έχω 6 μήνες στη δουλειά με βασικό μισθό μετά από 1 χρόνο ανεργίας,γυναίκα άνεργη και 2 παιδιά,το μικρότερο 2,5 ετών.
Nova & otetv δεν έχω και δεν είχα ποτέ.Πιο πολύ σκέφτηκα ότι με 5 ευρώ ούτε πιό πλούσιος ούτε πιό φτωχός γίνομαι και στηρίζω και την ομάδα.
Αυτά και μην το σκέφτεστε πολύ,κάντε το!
We want the world and we want it NOW!Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Darklord67
 
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: Τρί 30 Ιούλ 2019, 21:28
Τοποθεσία: Στο παραδίπλα χωριό

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τετ 21 Αύγ 2019, 13:54

navigator11 έγραψε:
Alastor έγραψε:Πραγματικα αυτο με το ακριβο πενταευρω δεν υπαρχει σε κανενα συμπαν,απορω πως το σκεφτηκατε μερικοι?

- Ακριβο για αυτους που πανε γηπεδο και το φθηνοτερο εισητηριο ειναι 10 ευρω ?

-Ακριβα τα 90 ευρω για οσους ειχαν νοβα με 350 τον χρονο?

- ακριβα για οσους εδιναν 5 ευρω για μπυρα η καφε να το δουν εξω ? Αφου παλι θα μπορουν να το δουν σε καφετερια.

Στην χειροτερη μαζευτειτε με εναν φιλο σας και δωστε απο 2μιση. Σε ποιον πλανητη ειναι ακριβο το 5ευρω εξηγηστε μου


Εντάξει, μην το βλέπεις έτσι. Άλλοι έχουν παιδιά, γυναίκα, γονείς κλπ, που θα αξιοποιούσαν και άλλα "θεάματα" του πακέτου. Προσωπικά, όλες οι παράπλευρες μπούρδες τους θα με άφηναν παγερότατα αδιάφορο, αν ήμουν συνδρομητής τους. Άλλοι μπορεί να το βλέπουν διαφορετικά. Είπαμε όμως, είναι θέμα ιεράρχησης κάποιων πραγμάτων, συμπεριλαμβανόμενης, πέρα από τον ΠΑΟΚ, και της προσωπικής ... μετάφρασης στον όρο αξιοπρέπεια. Παραπήγε το απροσχημάτιστο φτύσιμο στα μούτρα από τους γαμώσπιτους. Κάπου επιβάλλεται να τραβηχτεί φρένο.


Οποιος θελει νοβα για τα υπολοιπα θεαματα κοβει το αθλητικο πακετο η διαπραγματευεται μειωση και δινει την διαφορα στο παοκ τβ,του μενουν και στην τσεπη εξτρα.

Εκτος αν τα εκτος εδρας με τις ομαδες τις νοβα αξιζουν τοσα λεφτα να πουμε. Η κοσμοτε εχει απειρως καλυτερο αθλητικο πακετο,δεν μπορουσα να βρω νοημα στο πακετο της νοβα πλην ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό aquila » Τετ 21 Αύγ 2019, 14:12

Δεν υπάρχει λογος να δινεις λεφτα σε forthnet nova πλεον. Αν θες ταινίες ντοκιμαντέρ με τα ιδια λεφτα η κ λιγοτερα εχεις επιλογες και καλυτερες απο νόβα. Στα Αθλητικά ο ΟΤΕ ειναι καλυτερος.
Το θεμα ειναι να κόψουμε και την τηλεφωνία οχι μονο την τηλεόραση. Πραγματικα δεν αξιζει να δίνουμε λεφτα πλεον εκει αφου υπαρχουν αλλες επιλογες και καλυτερες κ φθηνότερες.
Aquila non capit muscas
Άβαταρ μέλους
aquila
 
Δημοσιεύσεις: 1326
Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2015, 19:54
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τετ 21 Αύγ 2019, 14:17

Έπεισα γνωστή μου που δεν ασχολείται με ποδόσφαιρο να κόψει τη συνδρομή στη Νόβα. Θα γίνουμε ο εφιάλτης τους.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7678
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τετ 21 Αύγ 2019, 14:20

Kap έγραψε:Ακριβό το 5ευρω δεν το λες. Για τον ΠΑΟΚ μιλάμε. Σέβομαι κάθε έναν που δεν μπορεί η δεν θέλει να τα δώσει αλλά εγώ θα μιλήσω μόνο για τον εαυτό μου. Θα τα έδινα ακόμα και εάν ήμουν ο μόνος πάνω στην γη που θα το έκανε. Θεωρώ ότι θα πρέπει να στηρίξουμε όλοι αυτό τον άνθρωπο που έχει κάνει όσα έχει κάνει για τον ΠΑΟΚ.

Δείτε το ως ένα ευχαριστώ και μόνο προς τον Ιβάν για όλα όσα έχει κάνει αυτά τα χρόνια.

Δείτε ως μία απάντηση σε όλους αυτούς που μας κοροϊδεύουν μέσα στα μούτρα μας.


ετσι ειναι.

btw, το αντικειμενο μου δεν ειναι, αλλα υπογραφεις ενα συμβολαιο για καποιες υπηρεσιες που πλεον δε προσφερονται. γκριζα ζωνη μου φαινεται, αν ειχα συμβολαιο σιγουρα θα επεδιωκα διακοπη με επιθετικη σταση ως προς το πεναλτι.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό GiorgosAtha » Τετ 21 Αύγ 2019, 14:27

Τα περισσότερα τα είπαν τα παιδιά για το εγχείρημα... απλά εγώ να επισημάνω αν είναι δυνατόν όχι μόνο να πληρώσουνε το 5ευρω, να κόψουν -όσοι μπορούν λόγω penalty- την νόβα κτλ. αλλά δεν ξέρω αν γίνεται να κάνουμε και μαζικό ντου σε ιστοσελίδες με πειρατικό steaming και να κάνουμε καταγγελείες ώστε να τους κόψουμε και αυτό.
Θες να δεις ΠΑΟΚ? ΠΛΕΡΩ!

Αν στο τέλος της χρονιάς βγουν τουλάχιστον τα ποσά που μας δίνει η Νόβα θα μιλάμε για τρομερή επιτυχία. Δεν είναι μόνο το ποσό αλλά και η απόδειξη πως πλέον είσαι αυτάρκης και δεν θα κρέμεσαι από κανένα τσουτσέκι.

Όλοι PAOK TV! Ακόμα και αυτοί που δεν θα το δουν. Σκεφτείτε τις διαφημιστικές αν δουν κάνα τρελό νούμερο... ;)
Χώρια η σφαλιάρα που θα φάνε οι αλλόθρησκοι.
ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΑΘΗΝΑ... ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΟΥ!
Άβαταρ μέλους
GiorgosAtha
 
Δημοσιεύσεις: 3687
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 14:44
Τοποθεσία: Βύρωνας, Αθήνα

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό paoki_ » Τετ 21 Αύγ 2019, 14:34

Επισης, θα πω εγω τωρα, αν εχεις προβλημα με το FFP αγοραζεις 50.000 προβολες και ξεμπερδευεις.. :twisted: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
paoki_
 
Δημοσιεύσεις: 928
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2010, 11:08

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Τετ 21 Αύγ 2019, 15:07

paoki_ έγραψε:Επισης, θα πω εγω τωρα, αν εχεις προβλημα με το FFP αγοραζεις 50.000 προβολες και ξεμπερδευεις.. :twisted: :opaokara:


Αυτό θα λένε ότι έγινε σε περίπτωση που το εγχείρημα πετύχει. Η πραγματικότητα δεν έχει απολύτως καμία σημασία.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 21 Αύγ 2019, 15:11

Μόλις με πήρε τηλ η Νόβα για να μου κάνει προσφορά για τηλέφωνο.
Δεν είχα/έχω Νόβα και τους ρωτάω ''από Νόβα είστε είπατε;''
Ναι μου λέει.
Εδώ ήμαστε ΠΑΟΚ τη λέω, Νόβες, μόβες δεν θέλουμε και της το κλεισα.

Alastor έγραψε:Πραγματικα αυτο με το ακριβο πενταευρω δεν υπαρχει σε κανενα συμπαν,απορω πως το σκεφτηκατε μερικοι?

- Ακριβο για αυτους που πανε γηπεδο και το φθηνοτερο εισητηριο ειναι 10 ευρω ?

-Ακριβα τα 90 ευρω για οσους ειχαν νοβα με 350 τον χρονο?

- ακριβα για οσους εδιναν 5 ευρω για μπυρα η καφε να το δουν εξω ? Αφου παλι θα μπορουν να το δουν σε καφετερια.

Στην χειροτερη μαζευτειτε με εναν φιλο σας και δωστε απο 2μιση. Σε ποιον πλανητη ειναι ακριβο το 5ευρω εξηγηστε μου



Πουθενά.
Μόνο αν τίθεται όπως είπα σε άλλο ποστ, θέμα επιβίωσης.
Αλλά υπό νορμάλ συνθήκες δεν υπάρχει κανένα θέμα.

1. Το 5ευρω δεν είναι θέμα. Μην το κάνετε θέμα. Δίνετε χρόνια έμμεσα ή άμεσα στον κάθε μπούστη 100πλασια ποσά για το γαμημένο τίποτα και δεν θα δώσετε τώρα; Δεν θα πάρετε δηλαδή ένα πακέτο τσιγάρα; Έτσι κι αλλιώς δεν χρειάζεται τσιγάρο πλέον ο ΠΑΟΚ, τα ματσάκια κυλάν και θα κυλάν μέγκλα.

2. Οι γέροι ''που δεν μπορούν''. Ακόμα χειρότερη πλάκα απ το ακριβό 5ευρω. Για να μάθουν φρουτάκια, τσόντες, μόντες, ραδιόφωνα απ το ιντερνετ μπορούν και τώρα τους έπιασε το αλτσχαίμερ; Εγγόνια στην τελική δεν έχουν; Ας αφήσουμε λίγο τις μαλακίες.

3. Ναι αλλά ίσως δεν δείχνει καλά και δεν θα απολαύσω το ματς. Στα παπάρια σου ρε φίλε, έχε κι ένα ράδιο από δίπλα να παίζει. Είναι λόγος αυτός για να μη δώσεις το 5ευρω;

4. Ναι, αλλά όταν η ομάδα δεν πάει καλά, θα θέλει ο κόσμος να πληρώσει;
Είστε ντιπ μ@λ@κες, τα θέλετε και τα λέτε αυτά ή σας ξεφεύγουν;

5.Ναι αλλά ίσως το εγχείρημα δεν πετύχει, δεν είναι ακόμα έτοιμος ο κόσμος, δεν υπάρχουν αρκετά μεγαλοmegabyte και κυκλοτρόνια και ψιψινιά και κοκοψαρα και οι συνδέσεις και τα πρωτόκολλα
και οι βρόγκοι, ναι ναι ναι ναι καλές οι ανησυχίες και οι ενστάσεις σας παιδιά, αλλά είναι για άλλη ώρα.
Ας κάνουμε κανα μπρα με καμια 100χιλιάρα την Κυριακή και θα τα ξαναπούμε για τα τεχνικά ζητήματα.
Στην τελική ας φέρουμε και τον φίλο μου τον Ζήση τον ηλεκτρολόγο απ την Πολίχνη που πιάνουν τα χέρια του να το λύσει το ζήτημα.

6. Είναι σίγουρο, ότι μέχρι κι αλλόθρησκοι θα πληρώσουν για να δουν το ματς της Κυριακής. Σίγουρο.
Εσύ θα κάνεις την κότα;

7. Ναι αλλά η πειρατεία; Που ούτε η Νόβα κι ο ΟΤΕ δεν μπορούν να καταπολεμήσουν όπως θέλουν;
Δες την απάντηση στο 5 και μην είσαι γκάου, οι πειρατές, οι ινδιάνοι και όλοι οι κατατρεγμένοι, αδέρφια μας είναι.

8. Απορώ που υπάρχει κιόλας κουβέντα για αυτό το ζήτημα. Ο ΠΑΟΚ πάει να κάνει επανάσταση κανονική
κι εμείς ψάχνουμε γωνία στο 5ευρω. Ε, έχει. 4 γωνιές και είναι μπλε.

9.Ναι, αλλά οι άλλες πλατφόρμες μου δίνουν περισσότερα και έχουν μηνιαία πακέτα και μπλα μπλα μπλα. Στηρίζουμε τώρα στην αρχή και μετά βλεπουμε για πακέτα. Γιατί αν αυτό θεριέψει και πάει κάτι σε στυλ, τα μισά έσοδα απ τα ppv πάνε στο μπάσκετ, ξέρεις ποιός θα αισθανθεί 2 φορές μ@λ@κ@ς, ναι;

10. Ήταν, ο δεκάλογος του 5ευρου.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τετ 21 Αύγ 2019, 15:15

Sick Bastard έγραψε:Μόλις με πήρε τηλ η Νόβα για να μου κάνει προσφορά για τηλέφωνο.
Δεν είχα/έχω Νόβα και τους ρωτάω ''από Νόβα είστε είπατε;''
Ναι μου λέει.
Εδώ ήμαστε ΠΑΟΚ τη λέω, Νόβες, μόβες δεν θέλουμε και της το κλεισα.


5.Ναι αλλά ίσως το εγχείρημα δεν πετύχει, δεν είναι ακόμα έτοιμος ο κόσμος, δεν υπάρχουν αρκετά μεγαλοmegabyte και κυκλοτρόνια και ψιψινιά και κοκοψαρα και οι συνδέσεις και τα πρωτόκολλα
και οι βρόγκοι, ναι ναι ναι ναι καλές οι ανησυχίες και οι ενστάσεις σας παιδιά, αλλά είναι για άλλη ώρα.
Ας κάνουμε κανα μπρα με καμια 100χιλιάρα την Κυριακή και θα τα ξαναπούμε για τα τεχνικά ζητήματα.
Στην τελική ας φέρουμε και τον φίλο μου τον Ζήση τον ηλεκτρολόγο απ την Πολίχνη που πιάνουν τα χέρια του να το λύσει το ζήτημα.





Ξηγημενα πραματα
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες