Τηλεοπτικά δικαιώματα

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Δευτ 19 Αύγ 2019, 22:09

Καλό αφανισμό forth net εύχομαι
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex
 
Δημοσιεύσεις: 1724
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 00:30

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό savvastheod » Δευτ 19 Αύγ 2019, 22:11

pk77 έγραψε:Η εποχή που ζούμε καλώς ή κακώς είναι η εποχή της επικοινωνίας, της εικόνας, των social media.
Οι τρεις του ποκ προσπαθώντας να το εκνεταλλευτουν το έχουν τερματισει, αν επιμείνουμε να κάνουμε τους επαναστάτες κινδυνεύουμε να γίνουμε γραφικοί (όπως προσπαθούν να μας περάσουν).

Θέλει πραγματικά έξυπνη διαχείριση από τον Ιβάν τόσο μέσω της επικοινωνιακης ομάδας της ομάδας όσο και του καναλιού που δείχνει να είναι εντελώς αμέτοχο.
.


Μα η ΠΑΕ ΠΑΟΚ είναι από όλες τις ΠΑΕ η πιο υπεύθυνη και με επικοινωνιακή πολιτική μή επιθετική... Πώς θα μας χαρακτηρίσουν γραφικούς και κυρίως ΠΟΙΟΙ??? ΑΥΤΟΙ που έχουν τον ΚΥΡ-ΣΑΒΒΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΩΜΑ ΣΤΟ PAYROLL??
savvastheod
 
Δημοσιεύσεις: 357
Εγγραφή: Δευτ 16 Νοέμ 2015, 10:51

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό tsou » Δευτ 19 Αύγ 2019, 22:34

pk77 έγραψε:Η εποχή που ζούμε καλώς ή κακώς είναι η εποχή της επικοινωνίας, της εικόνας, των social media.
Οι τρεις του ποκ προσπαθώντας να το εκνεταλλευτουν το έχουν τερματισει, αν επιμείνουμε να κάνουμε τους επαναστάτες κινδυνεύουμε να γίνουμε γραφικοί (όπως προσπαθούν να μας περάσουν).

Θέλει πραγματικά έξυπνη διαχείριση από τον Ιβάν τόσο μέσω της επικοινωνιακης ομάδας της ομάδας όσο και του καναλιού που δείχνει να είναι εντελώς αμέτοχο.
.

αδερφέ όταν όλοι ήμασταν νόβα κάποτε οι ναύτες μόνοι τους ήταν στην ερτ.
ούτε περιθωριοποιήθηκαν, ούτε πρόβλημα είχαν. ίσα ίσα που έμπαινε σε κάθε σπίτι, σε κάθε γωνιά της χώρας η εικόνα τους.
εμείς έχουμε την τύχη ο πρόεδρος να έχει κανάλι δικό του. σε υποβαθμίζουν σε χλευάζουν σε δουλεύουν στα μούτρα σου. γιαυτούς είσαι ο επαρχιώτης, ο ιθαγενής. ναι πρέπει να πας εκεί και ο ΠΑΟΚ θα μπαίνει σε κάθε σπίτι, από τον έβρο μέχρι το γαϊδουρονήσι.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2151
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 19 Αύγ 2019, 22:57

Που μπορω να βρω στο φβ την ανακοινωση τους???

Πρεπει ολοι να περασουμε και να αφησουμε το μνμ μας!!!
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό tsou » Δευτ 19 Αύγ 2019, 23:02

https://www.facebook.com/Novasports.gr/?ref=br_rs
δεν είναι μόνο η συγκεκριμένη ανακοίνωση τους, πλέον τα ΠΑΟΚτσάκια ορμάνε σε κάθε μα κάθε άρθρο της σελίδας τους με κράξιμο.
Η ανακοίνωση τους που μιλάει υποτιμητικά για τον ΠΑΟΚ λέγοντας ότι εμείς σαν νόβα έχουμε εξασφαλίσει τις 3 δημοφιλέστερες ομάδες της χώρας, ενώ ο ΠΑΟΚ παίζει επιχειρηματικά παιχνίδια, είναι λίγο παρακάτω στο σιχαμένο newsfeed τους.
Άντε, και του χρόνου ουεφάκι ρε.
Άβαταρ μέλους
tsou
 
Δημοσιεύσεις: 2151
Εγγραφή: Τρί 17 Αύγ 2010, 16:34
Τοποθεσία: Βρυξέλλες

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 19 Αύγ 2019, 23:03

Ολοι να στειλουμε το μηνυμα μας!!!

Δεν τη βρισκω...μηπως την κατεβασανε??
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό pk77 » Δευτ 19 Αύγ 2019, 23:08

Για να μην παρεξηγηθώ ( ήδη στο Φβ της νοβα έκραξα επωνυμα) δεν εννοώ ότι δεν πρέπει να αντιδράσει η ΠΑΕ, αλλά ότι πρέπει να είναι όσο το δυνατόν πιο εξυπνή και αν είναι δυνατόν και εκδικητική. πχ καπου γράφτηκε να μην αφήσουν να μπουν για στιγμιότυπα, αν το κάνουμε εχει να ακουσει ο Ιβαν τα εξ αμαξης , αντίθετα μπορεί να ζητήσει ένα τρελό ποσό για ραδιοφωνική ή όποια άλλη μετάδοση ( οπως κανει ο γαύρος σε τοπικά ραδιόφωνα).
Πρέπει να γίνει πραγματικά πολύ στοχευμένη προσπάθεια, γιατι και πάλι τα β..δια κάτω δεν νιωθουν.
Πήραμε το πιο @@ατο πρωτάθλημα και μας τα έχουν κανει τσουρέκια για ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ φαση, το χέρι του Βιερίνια
pk77
 
Δημοσιεύσεις: 812
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2019, 19:55

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Δευτ 19 Αύγ 2019, 23:32

Σημερα επεσαν κ οι τελευταιες μασκες!!! Γαμω τι$ μ@νες σ@ς παλιοπουστες!
Χωρα μπουρδελο που τα σκατα επιβιωνουν χερι χερι κ οι λοιποι ιθαγενεις αδιαφοροι....
Παιρνουμε ιδεα τι θα δουμε φετος.

Μονο μια ερωτηση εφοσων καποιος ξερει....

Η nova εχει καποια σχεση με τη forthnet ή ειναι ανεξαρτητες εταιριες που απλα συνεργαζονται στο πακετο που δινουν;;

Ρωταω γιατι η νοβα θα κοπει πλεον αμεσα. Θελω να ξερω αν θα αλλαξω κ τηλεφωνικο παροχο.

Οποιος μπορει ας ενημερωσει...


Εννοειται ο Ιβαν θα κανει το κομματι του μεσα στα νομιμα πλαισια. Απο κει κ περα αν εγω δεν καμω το δικο μου θα νιωσω κατι που δεν ειμαι. Μπουλο λοιπον.
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό paokfreedom » Δευτ 19 Αύγ 2019, 23:38

εμεις εχει 1 χρονο που κοψαμε την νοβα και πραγματικά ειμαι πολυ χαρουμενος για αυτη την αποφαση μας

Sent from my SM-J320F using Tapatalk
ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ
Άβαταρ μέλους
paokfreedom
 
Δημοσιεύσεις: 348
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 11:48
Τοποθεσία: Kalohori Thessaloniki

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 20 Αύγ 2019, 00:03

Besuch 2 έγραψε:Σημερα επεσαν κ οι τελευταιες μασκες!!! Γαμω τι$ μ@νες σ@ς παλιοπουστες!
Χωρα μπουρδελο που τα σκατα επιβιωνουν χερι χερι κ οι λοιποι ιθαγενεις αδιαφοροι....
Παιρνουμε ιδεα τι θα δουμε φετος.

Μονο μια ερωτηση εφοσων καποιος ξερει....

Η nova εχει καποια σχεση με τη forthnet ή ειναι ανεξαρτητες εταιριες που απλα συνεργαζονται στο πακετο που δινουν;;

Ρωταω γιατι η νοβα θα κοπει πλεον αμεσα. Θελω να ξερω αν θα αλλαξω κ τηλεφωνικο παροχο.

Οποιος μπορει ας ενημερωσει...


Εννοειται ο Ιβαν θα κανει το κομματι του μεσα στα νομιμα πλαισια. Απο κει κ περα αν εγω δεν καμω το δικο μου θα νιωσω κατι που δεν ειμαι. Μπουλο λοιπον.


Έχω την αίσθηση ότι είναι ένα και το αυτό.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό kostasAthens » Τρί 20 Αύγ 2019, 00:09

Besuch 2 έγραψε:Σημερα επεσαν κ οι τελευταιες μασκες!!! Γαμω τι$ μ@νες σ@ς παλιοπουστες!
Χωρα μπουρδελο που τα σκατα επιβιωνουν χερι χερι κ οι λοιποι ιθαγενεις αδιαφοροι....
Παιρνουμε ιδεα τι θα δουμε φετος.

Μονο μια ερωτηση εφοσων καποιος ξερει....

Η nova εχει καποια σχεση με τη forthnet ή ειναι ανεξαρτητες εταιριες που απλα συνεργαζονται στο πακετο που δινουν;;

Ρωταω γιατι η νοβα θα κοπει πλεον αμεσα. Θελω να ξερω αν θα αλλαξω κ τηλεφωνικο παροχο.

Οποιος μπορει ας ενημερωσει...


Εννοειται ο Ιβαν θα κανει το κομματι του μεσα στα νομιμα πλαισια. Απο κει κ περα αν εγω δεν καμω το δικο μου θα νιωσω κατι που δεν ειμαι. Μπουλο λοιπον.
Η νοβα ανήκει στην φορθνετ

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
kostasAthens
 
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Κυρ 21 Οκτ 2018, 17:31

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό savvastheod » Τρί 20 Αύγ 2019, 00:15

sourmenetes έγραψε:Που μπορω να βρω στο φβ την ανακοινωση τους???

Πρεπει ολοι να περασουμε και να αφησουμε το μνμ μας!!!


Κανονικά υπάρχει... Μόνο 70 like πήρε το σχόλιο μου :lol: :lol: :lol: :lol:
savvastheod
 
Δημοσιεύσεις: 357
Εγγραφή: Δευτ 16 Νοέμ 2015, 10:51

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Maniaq@Deepwood » Τρί 20 Αύγ 2019, 01:15

για να δώσω ένα παράδειγμα πως επιβιώνει η κωλονοβα ...30 μύρια χορηγία από οπαπ κάθεε χρόνο ,προ κρίσης Σαμαρά του βουλγαροκτόνου .Τώρα τι παξιμάδι τους πετάει ο γατομούρης δεν έχω ιδέα και δεν τα παρακολουθώ
Maniaq@Deepwood
 
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Δευτ 28 Απρ 2014, 20:41

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Obdulio » Τρί 20 Αύγ 2019, 07:23

Besuch 2 έγραψε:Σημερα επεσαν κ οι τελευταιες μασκες!!! Γαμω τι$ μ@νες σ@ς παλιοπουστες!
Χωρα μπουρδελο που τα σκατα επιβιωνουν χερι χερι κ οι λοιποι ιθαγενεις αδιαφοροι....
Παιρνουμε ιδεα τι θα δουμε φετος.

Μονο μια ερωτηση εφοσων καποιος ξερει....

Η nova εχει καποια σχεση με τη forthnet ή ειναι ανεξαρτητες εταιριες που απλα συνεργαζονται στο πακετο που δινουν;;

Ρωταω γιατι η νοβα θα κοπει πλεον αμεσα. Θελω να ξερω αν θα αλλαξω κ τηλεφωνικο παροχο.

Οποιος μπορει ας ενημερωσει...


Εννοειται ο Ιβαν θα κανει το κομματι του μεσα στα νομιμα πλαισια. Απο κει κ περα αν εγω δεν καμω το δικο μου θα νιωσω κατι που δεν ειμαι. Μπουλο λοιπον.


H Forthnet έχει εξαγοράσει εδώ και χρόνια τη Nova.

Η Forthnet διατηρείται στη ζωή μόνο και μόνο επειδή τη διατηρούν στη ζωή οι τράπεζες-έχει υπέρογκες δανειακές υποχρεώσεις.
Άβαταρ μέλους
Obdulio
 
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Τετ 24 Οκτ 2018, 13:11

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ2019 » Τρί 20 Αύγ 2019, 07:30

Τράπεζες που ανακεφαλαιοποιηθηκαν με χρήματα του Ελληνικού λαού, άρα και η ΝΟΒΑ στην πραγματικότητα δίνει κρατικές ενισχύσεις, σύμφωνα και με την ανακοίνωσή της.
ΚΩΣΤΑΣ2019
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Τετ 22 Μάιος 2019, 13:38

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες