Τηλεοπτικά δικαιώματα

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό denyparxeisalio » Τρί 20 Αύγ 2019, 11:40

Αλοχα
Μιας και είμαι διακοπές και γυρνάω Δευτέρα Σαλόνικα, μπορεί κάποιος να μου πει τι γίνεται με εμένα που έχω συμβόλαιο μέχρι Φλεβάρη? Εννοείτε θα παίξει κόψιμο από βδομάδα δεν τους την χαρίζω πλέον...
Γαμώ το μουνι της μάνας αυτουνού που έγραψε την ανακοίνωση και δεν είχε τα @@ να γράψει το όνομά του
Μόνο ΠΑΟΚ ρε ΜΟΥΝΙΑ
Proud member of Paokmania forum
Άβαταρ μέλους
denyparxeisalio
 
Δημοσιεύσεις: 1459
Εγγραφή: Παρ 02 Ιαν 2015, 21:27
Τοποθεσία: 7hills

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό kayde » Τρί 20 Αύγ 2019, 11:44

Ειχε ακουστει παντως οτι το 2018 ο πρεζεμπορας ενδιαφερθηκε να παρει μετοχες της νοβα.Για το αν υπηρχαν εξελιξεις δε γραφτηκε τοτε κατι και θα ηθελα πολυ να μαθω,αν γνωριζει καποιος.Μπορει να βγουνε λαυρακια με λιγο ψαξιμο,μετα και απο προσφατα αρθρα οτι "επιχειρηματιες" βαλανε κεφαλαια στη νοβα για ρευστοτητα.Αν ισχυει κατι απο αυτα,η διαδρομη "στελεχων" προς το γαυρο και διαφορα αρθρα εναντιον της ομαδας μας,οπως και το καταπτυστο σποτακι περσι,ξεκαθαριζουν με ποιου εντολες γινονται.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 20 Αύγ 2019, 11:51

Εγώ νομίζω ότι τον ήπιαμε.

Κατ' αρχήν σε pay per view δεν βγαίνουμε. Για 18 παιχνίδια, το κόστος παραγωγής μπορεί να φτάσει ας πούμε τα 3 εκατομμύρια. Αν ελπίζεις σε κέρδη 7.000.000 ευρώ, τότε μιλάμε για στόχο να τζιράρεις κοντά στα 10 εκατομμύρια ή αλλιώς γύρω στα 550 χιλιάρικα ανά παιχνίδι. Με 3 ευρώ αντίτιμο ανά παιχνίδι, χρειάζεσαι κάτι λιγότερο από 200 χιλιάδες θεατές ανά παιχνίδι. Διατεθιμένους να πληρώσουν. Με τους 30 χιλιάδες πιο "πιστούς" σου πελάτες εκτός εξίσωσης γιατί θα είναι ήδη στο γήπεδο. Για το μέγεθος της χώρας μας, της ομάδας μας και τον αριθμό των οπαδών μας, όλο αυτό είναι απλά άπιαστο όνειρο.

Κι όλο αυτό, αφήνοντας απ' έξω τις καφετέριες που δεν θα έχουν τη δυνατότητα να δείχνουν παιχνίδια του ΠΑΟΚ καθώς το stream-άρισμα μέσω ίντερνετ θα είναι αδύνατο σε πάρα πολλές περιοχές και από πάρα πολλούς ιδιοκτήτες καφενείων κτλ.

Οπότε πέρα από το οικονομικό θα καταλήξουμε συντριπτικά χαμένοι και εμπορικά.

Εφ' όσον η ΕΡΤ σου έχει κλείσει την πόρτα και τα μόνα διαθέσιμα κανάλια είναι το Open και η Νοva που σε φτύνει στα μούτρα σου, είσαι με δεμένα χέρια. Σου κάνουν εμπάργκο κανονικό και ο μόνος τρόπος να βγει το φίδι από την τρύπα είναι να ματώσει ακόμα περισσότερο ο πρόεδρος σου. Ή να δεις τα πράγματα από άλλη οπτική.

Ίσως μία άλλη εναλλακτική να ήταν κάποιο ξένο κανάλι που να εκπέμπει δορυφορικά και μέσω των ελληνικών δορυφορικών πλατφορμών. Κάτι σε Eurosport ας πούμε. Ίσως για τέτοιο κανάλι τα 7 εκατομμύρια να είναι αστείο ποσό, δεν ξέρω τα budget τους. Σίγουρα όμως θα κερδίζαμε εμπορικά, καθώς θα μας βλέπανε όσοι έχουν Nova ή ΟΤΕ εντός Ελλάδας και θα μπορούσαν να μας δέιξουν όλες οι καφετέριες. Επιπλέον θα μας έβλεπε εν δυνάμει όλη η Ευρώπη. Και επιπλέον δεν δίνεις δύναμη σε ΟΤΕ/Nova γιατί αφ' ενός δεν θα έχει κανείς αποκλειστικότητα και αφ' ετέρου το Eurosport ανήκει στα starter και πιο φθηνά πακέτα τους.

Δεν ξέρω αν κάποιος στην ΠΑΕ έχει σκεφτεί μια τέτοια λύση. Ούτε αν είναι αργά για κάτι τέτοιο με το πρωτάθλημα να αρχίζει πολύ σύντομα.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τρί 20 Αύγ 2019, 12:03

Isi4 έγραψε:Στα δικά μας...Εγώ πάντως χαίρομαι με όλο αυτό το πατιρντι διότι ξεβρακωθηκαν. Βγήκαν απ τις τρύπες τους και εκδηλώθηκαν. Τόσα χρόνια που είμασταν γι αυτούς το παοκακι όλα πήγαιναν προς το συμφέρον τους.
Τώρα μας έβαλαν απέναντι. Κανένας δεν τα έβαλε με τον ΠΑΟΚ και τον λαό του και βγήκε νικητής.


Ναι ξεβρακωθηκαν και χεστηκε η φοραδα στο αλωνι. Οταν ξεβρακωνονται την πρωτη αντε την δευτερη φορα,λες τουλαχιστον εγινε αυτο. Οταν γινεται την χιλιοστη νομιζω καμια σημασια δεν εχει πλεον,αφου ουτε τους οπαδους τους νοιαζει,ουτε τα ΜΜΕ,ουτε και κανεναν στην τελικη περαν απο μας

gika έγραψε:Εγώ νομίζω ότι τον ήπιαμε.

Κατ' αρχήν σε pay per view δεν βγαίνουμε. Για 18 παιχνίδια, το κόστος παραγωγής μπορεί να φτάσει ας πούμε τα 3 εκατομμύρια. Αν ελπίζεις σε κέρδη 7.000.000 ευρώ, τότε μιλάμε για στόχο να τζιράρεις κοντά στα 10 εκατομμύρια ή αλλιώς γύρω στα 550 χιλιάρικα ανά παιχνίδι. Με 3 ευρώ αντίτιμο ανά παιχνίδι, χρειάζεσαι κάτι λιγότερο από 200 χιλιάδες θεατές ανά παιχνίδι. Διατεθιμένους να πληρώσουν. Με τους 30 χιλιάδες πιο "πιστούς" σου πελάτες εκτός εξίσωσης γιατί θα είναι ήδη στο γήπεδο. Για το μέγεθος της χώρας μας, της ομάδας μας και τον αριθμό των οπαδών μας, όλο αυτό είναι απλά άπιαστο όνειρο.


Τον ηπιαμε απτην πρωτη στιγμη που συμμετειχαμε στο πρωταθλημα αυτης της μπουρδελοχωρας.

Περαν αυτου,μιας και εισαι καλος στους αριθμους,μπορεις μας εξηγησεις πως κοστιζει 165 χιλιαδες ευρω η παραγωγη για το καθε παιχνιδι ? Η το διαβασες και εσυ σε κανεναν ανωνυμο blog ? Δεν ειρωνευομαι,απλα θα ηθελα να μου αναλυσεις ξερω γω οτι 10 χιλιαρικα κοστιζει αυτο,20 χιλιαρικα κοστιζει αυτο κ.ο.κ
Τελευταία επεξεργασία από Alastor και Τρί 20 Αύγ 2019, 12:11, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό shogoon » Τρί 20 Αύγ 2019, 12:11

Το θέμα είναι ότι ο οικονομικός πόλεμος θα έχει διάρκεια. Δεν είναι φετινό μόνο το θέμα. Με αυτή την κυβέρνηση δεν υπάρχει φως στο τούνελ. Από την άλλη σκέψου κάθε χρόνο να χάνεις έξι επτά μυρρια από τα τηλεοπτικά. Μόνο να βοηθήσει ο κόσμος σκέφτομαι ως λύση. Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλη λύση πλην του να δεχτούμε τα πέντε μυρρια της νόβα και να μας κοροϊδεύουν.
Άβαταρ μέλους
shogoon
 
Δημοσιεύσεις: 1330
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 08:47

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό invincible » Τρί 20 Αύγ 2019, 12:13

gika έγραψε:Εγώ νομίζω ότι τον ήπιαμε.

Κατ' αρχήν σε pay per view δεν βγαίνουμε. Για 18 παιχνίδια, το κόστος παραγωγής μπορεί να φτάσει ας πούμε τα 3 εκατομμύρια. Αν ελπίζεις σε κέρδη 7.000.000 ευρώ, τότε μιλάμε για στόχο να τζιράρεις κοντά στα 10 εκατομμύρια ή αλλιώς γύρω στα 550 χιλιάρικα ανά παιχνίδι. Με 3 ευρώ αντίτιμο ανά παιχνίδι, χρειάζεσαι κάτι λιγότερο από 200 χιλιάδες θεατές ανά παιχνίδι. Διατεθιμένους να πληρώσουν. Με τους 30 χιλιάδες πιο "πιστούς" σου πελάτες εκτός εξίσωσης γιατί θα είναι ήδη στο γήπεδο. Για το μέγεθος της χώρας μας, της ομάδας μας και τον αριθμό των οπαδών μας, όλο αυτό είναι απλά άπιαστο όνειρο.

Κι όλο αυτό, αφήνοντας απ' έξω τις καφετέριες που δεν θα έχουν τη δυνατότητα να δείχνουν παιχνίδια του ΠΑΟΚ καθώς το stream-άρισμα μέσω ίντερνετ θα είναι αδύνατο σε πάρα πολλές περιοχές και από πάρα πολλούς ιδιοκτήτες καφενείων κτλ.

Οπότε πέρα από το οικονομικό θα καταλήξουμε συντριπτικά χαμένοι και εμπορικά.

Εφ' όσον η ΕΡΤ σου έχει κλείσει την πόρτα και τα μόνα διαθέσιμα κανάλια είναι το Open και η Νοva που σε φτύνει στα μούτρα σου, είσαι με δεμένα χέρια. Σου κάνουν εμπάργκο κανονικό και ο μόνος τρόπος να βγει το φίδι από την τρύπα είναι να ματώσει ακόμα περισσότερο ο πρόεδρος σου. Ή να δεις τα πράγματα από άλλη οπτική.

Ίσως μία άλλη εναλλακτική να ήταν κάποιο ξένο κανάλι που να εκπέμπει δορυφορικά και μέσω των ελληνικών δορυφορικών πλατφορμών. Κάτι σε Eurosport ας πούμε. Ίσως για τέτοιο κανάλι τα 7 εκατομμύρια να είναι αστείο ποσό, δεν ξέρω τα budget τους. Σίγουρα όμως θα κερδίζαμε εμπορικά, καθώς θα μας βλέπανε όσοι έχουν Nova ή ΟΤΕ εντός Ελλάδας και θα μπορούσαν να μας δέιξουν όλες οι καφετέριες. Επιπλέον θα μας έβλεπε εν δυνάμει όλη η Ευρώπη. Και επιπλέον δεν δίνεις δύναμη σε ΟΤΕ/Nova γιατί αφ' ενός δεν θα έχει κανείς αποκλειστικότητα και αφ' ετέρου το Eurosport ανήκει στα starter και πιο φθηνά πακέτα τους.

Δεν ξέρω αν κάποιος στην ΠΑΕ έχει σκεφτεί μια τέτοια λύση. Ούτε αν είναι αργά για κάτι τέτοιο με το πρωτάθλημα να αρχίζει πολύ σύντομα.


pay per view θα βάλεις μόνο ντέρμπι και εμπορικές ομάδες τα άλλα ανοιχτά με διαφημίσεις στο Open και θα τον βάλεις πάνω από 5 ευρώ τον αγώνα ανά view . Εντάξει έχει ίντερνετ σε πολλά μέρη στην Eλλαδα όπου έχει ΠΡΟΠΟτσιδικα κοντά τουλάχιστον αλλά μπορείς να το δεις και με 4G αν πάρεις τα κατσαβραχα για παράδειγμα ή είσαι στην Αλασκά ή στο εξωτερικό μπαίνεις σε ένα σταρμπκας με wifi και βλέπεις ΠΑΟΚ. Επίσης μιλάμε για ένα μοντέλο που βασίζονται το UFC και άλλες οργανώσεις δισεκατομμυριών σε όλο το κόσμο. Απλά ναι θέλει να δώσεις τουλάχιστον ένα εκατομμύριο να βελτιώσεις το PAOK TV αλλά μην ξεχνας έκλεισε το μάτι προσφατα στο PAOK TV o Γιωργης που βλέπει πολύ UFC ως φαν του Καμπιπ
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 20 Αύγ 2019, 12:28

shogoon έγραψε:Το θέμα είναι ότι ο οικονομικός πόλεμος θα έχει διάρκεια. Δεν είναι φετινό μόνο το θέμα. Με αυτή την κυβέρνηση δεν υπάρχει φως στο τούνελ. Από την άλλη σκέψου κάθε χρόνο να χάνεις έξι επτά μυρρια από τα τηλεοπτικά. Μόνο να βοηθήσει ο κόσμος σκέφτομαι ως λύση. Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλη λύση πλην του να δεχτούμε τα πέντε μυρρια της νόβα και να μας κοροϊδεύουν.


Ευτυχώς φίλε που ο Σαββίδης έχει αποδείξει ότι έχει πολύ μεγαλύτερη αξιοπρέπεια και πείσμα από πολλούς από εμάς.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Obdulio » Τρί 20 Αύγ 2019, 12:35

To ελάχιστο οφείλει να είναι καμία συνδρομή/ανανέωση στη Nova.
Άβαταρ μέλους
Obdulio
 
Δημοσιεύσεις: 1269
Εγγραφή: Τετ 24 Οκτ 2018, 13:11

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό savvastheod » Τρί 20 Αύγ 2019, 12:36

Τώρα μιλάει στον Τσορμπα ο Μποζιονελος νομίζω και λέει ότι η προσφορά της Νόβα ήταν 6.8-7 και από την ΕΡΤ ήταν 8.5...
Άρα εφόσον υπάρχει ενυπόγραφη πρόταση της Νόβα με τόσα λεφτά άνετα δίνει τόσο και ο Ιβαν....
Και λέει ότι τρεις ΠΑΕ ΟΦΗ και άλλες δύο σήμερα θα πάνε κόντρα στο να ξεκινήσει το πρωτάθλημα...
Και τέλος τα 7εκ δεν αποτελούν οικονομικό πόλεμο στον Ιβαν μιλάμε για άνθρωπο με ρευστό 1.6 δις δολλάρια... Είναι σαν να παίρνω 1500 ευρώ τον μήνα και να μου αφαιρεις τα 7..Ε θα ζήσω και ετσι
savvastheod
 
Δημοσιεύσεις: 357
Εγγραφή: Δευτ 16 Νοέμ 2015, 10:51

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 20 Αύγ 2019, 12:37

Εγώ πάλι χαίρομαι πάρα πολύ γιατί απλά με τις φετινές εξελίξεις και τους ελεεινους, προκλητικούς χειρισμούς που βλέπουμε από την επιχειρηματική κλίκα των Αθηνών, τελειώνει ΟΡΙΣΤΙΚΑ το γελοίο παραμύθι περί κομπλεξικων ΠΑΟΚτσηδων και της ανοργανωτης ΠΑΕ που δεν ξέρει να συμμετέχει στο "παιχνίδι".

Ο ΠΑΟΚ αυτή τη στιγμή είναι αιώνες μπροστά από τη συντριπτική πλειοψηφία των ελληνικών επιχειρήσεων και βεβαια όλων των άλλων ομάδων και όμως τον προσεγγίζουν με τον πλέον ύπουλο τρόπο λες και είναι ξένος/ανεπιθύμητος.

Και όλα αυτά προσπαθούν να μας πείσουν ότι είναι και λογικα.

Βεβαίως δεν περίμενα τίποτα καλύτερο από μοσχαναθρεμενα στελέχη ΜΜΕ που ουσιαστικά αποτελούν μονοπώλιο εδώ και χρόνια στον τομέα τους (ερτ-νοβα) και όμως έχουν χρεοκοπήσει ως εταιρίες απ το 2010.

Για τόσες γνώσεις μιλάμε.

Για ακόμα μια φορά βλέπουμε την κλίκα που βιάζει την Ελλάδα, σε δράση.

Έκανε λέει και συναντήσεις ο Αλαφούζος. Για να δώσει λύση σε προσχεδιασμένο σεναριο

Ο ορισμός της γλαστρας.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό savvastheod » Τρί 20 Αύγ 2019, 12:46

rainmaker έγραψε:Εγώ πάλι χαίρομαι πάρα πολύ γιατί απλά με τις φετινές εξελίξεις και τους ελεεινους, προκλητικούς χειρισμούς που βλέπουμε από την επιχειρηματική κλίκα των Αθηνών, τελειώνει ΟΡΙΣΤΙΚΑ το γελοίο παραμύθι περί κομπλεξικων ΠΑΟΚτσηδων και της ανοργανωτης ΠΑΕ που δεν ξέρει να συμμετέχει στο "παιχνίδι".

Ο ΠΑΟΚ αυτή τη στιγμή είναι αιώνες μπροστά από τη συντριπτική πλειοψηφία των ελληνικών επιχειρήσεων και βεβαια όλων των άλλων ομάδων και όμως τον προσεγγίζουν με τον πλέον ύπουλο τρόπο λες και είναι ξένος/ανεπιθύμητος.

Και όλα αυτά προσπαθούν να μας πείσουν ότι είναι και λογικα.

Βεβαίως δεν περίμενα τίποτα καλύτερο από μοσχαναθρεμενα στελέχη ΜΜΕ που ουσιαστικά αποτελούν μονοπώλιο εδώ και χρόνια στον τομέα τους (ερτ-νοβα) και όμως έχουν χρεοκοπήσει ως εταιρίες απ το 2010.

Για τόσες γνώσεις μιλάμε.

Για ακόμα μια φορά βλέπουμε την κλίκα που βιάζει την Ελλάδα, σε δράση.

Έκανε λέει και συναντήσεις ο Αλαφούζος. Για να δώσει λύση σε προσχεδιασμένο σεναριο

Ο ορισμός της γλαστρας.


Ο Αλαφούζος ο οποίος έφυγε από την ΕΡΤ κάνει τις συναντήσεις εκ μέρους των ομάδων που είναι στην ΕΡΤ... Μια παράνοια
savvastheod
 
Δημοσιεύσεις: 357
Εγγραφή: Δευτ 16 Νοέμ 2015, 10:51

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 20 Αύγ 2019, 12:51

Θα γελάσουμε τρελά και εφέτο! Δεν τίθεται θέμα. Ο κομπλεξισμός των οπαδοποκεμονζ έχει χτυπήσει κόκκινο. Νομίζω ότι πλέον μεγάλο μέρος τους δυσκολεύεται να το διαχειριστεί όλο αυτό. Τα κλασικά "ποιός ΠΑΟΚ ρεε" δεν τους βγαίνουν πλέον αβίαστα. Ειδικά οι χάρτινες πουτάνες και τα βαζελάκια με μια αίσθηση παγωμάρας βλέπουν τον χορωδιακό ... συντονισμό των αφεντικών τους με στόχο τον ΠΑΟΚ. Αξία ανεκτίμητη να τους αναγκάζει ο "ανύπαρκτος" ΠΑΟΚ να βγάζουν τον πουστ@γ@υρο, που επιμελώς κρύβανε ανέκαθεν μέσα τους.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό nothu » Τρί 20 Αύγ 2019, 12:55

Θα ξερνάμε απ τα αυτιά μ αυτά που θ ακούμε από τους πουστ@ρ@δες στα εκτός έδρας.
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5026
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό tzelas » Τρί 20 Αύγ 2019, 13:15

rainmaker έγραψε:
Ο ΠΑΟΚ αυτή τη στιγμή είναι αιώνες μπροστά από τη συντριπτική πλειοψηφία των ελληνικών επιχειρήσεων και βεβαια όλων των άλλων ομάδων και όμως τον προσεγγίζουν με τον πλέον ύπουλο τρόπο λες και είναι ξένος/ανεπιθύμητος.

Και όλα αυτά προσπαθούν να μας πείσουν ότι είναι και λογικα.

Για ακόμα μια φορά βλέπουμε την κλίκα που βιάζει την Ελλάδα, σε δράση.



+1926
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 20 Αύγ 2019, 13:29

τα πολλά λόγια είναι φτώχεια
και τα λόγια του πληκτρολογίου ακόμα φτωχότερα.
Όποιος έχει Nova τη διακόπτει και τέλος.
Αλλιώς είναι να χαμε να λέγαμε
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες