Τηλεοπτικά δικαιώματα

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:26

:lol:
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:35

Φίλε double έχεις άδικο.
Στον Άρειο πάγο έτρεξαν οι γαύροι, εμείς δεν είμαστε γαύροι.
Δεν παρακαλάμε κανέναν.
Αυτό που κάνει ο ΠΑΟΚ είναι επίδειξη δύναμης.
Δεν είμαστε Ιβάν , ΠΑΟΚ είμαστε και εμείς, αλλά στηρίζουμε τον πρόεδρο της αγαπημένης μας ομάδας. Που παρεμπιπτόντως έχει δώσει πολλά στην ομάδα.
Φιλικά πάντα.
Άβαταρ μέλους
Επισκέπτης
 
Δημοσιεύσεις: 675
Εγγραφή: Σάβ 03 Σεπ 2016, 11:35
Τοποθεσία: Σαλαμίνα

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:35

DOUBLE έγραψε:Για σιγά ,ρε παιδιά, ο ΠΑΟΚτσής θα πληρώσει το πούλημα του Τσίπρα στον Ιβάν όταν έκανε πίσω στην υπογραφή του συμβολαίου και την κόντρα του Ιβάν με τον Κούλη.Τσακώνονται τα βουβάλια και θα την πληρώσουν τα βατράχια πάλι....

Να το βάλει στο ΟPEN και να πάρει διαφημισεις. Ή να πάει στον Άρειο Πάγο όπως πήγαν οι άλλοι. Ή να ζητήσει να μην ξεκινήσει το πρωτάθλημα αν δεν ισχύσουν οι συμφωνίες με την προηγούμενη κυβέρνηση. Ή να κόψει το λαιμό του να βρει τη λύση. Αυτό είναι αντρίκειο. Όχι να πετάει το μπαλάκι στον ΠΑΟΚτσή.Αυτός έπαιξε πολιτικά παιχνίδια, όχι ο ΠΑΟΚ και ο λαός του. Σε λίγο θα μας ζητήσει και τον οβολό μας υπέρ Πούτιν!

Έτσι το βλέπω εγώ που είμαι ΠΑΟΚτσής και όχι Ιβαντσής όπως πάμε να καταντήσουμε. Δεν μπορεί ο ΠΑΟΚτσής με 10 ευρώ να βλέπει δύο ματς με τα λιμά εντός έδρας και οι άλλοι να έχουν ολόκληρο πακέτο αγώνων και τους εκτός έδρας του ΠΑΟΚ που είναι και οι πιο ενδιαφέροντες.


Αν θελεις να δεις εκτος εδρας τους αγωνες,να δωσεις ενα 5ευρω να πιεις μια μπυρα εξω. Ασε που 5-6 ομαδες τις εχει ακομα η ΕΡΤ,αρα ειναι αρκετα λιγοτεροι απο 18 οι εκτος εδρας αγωνες,ειδικα αν υπολογισουμε πως ατρομητος και σκωλιξ θα μπουνε στην στην 6αδα των πλευ οφ

Αυτο που εκανε η ΠΑΕ σημερα ειναι βγαλμενο απτα καλυτερα ονειρα του ΠΑΟΚτση. Να δινει τα λεφτα κατευθειαν στην ομαδα και οχι στα φερεφωνα της πουτανοβα,που προπερσι καναν VAR υπερ της αεχ στο κλεμμενο πρωταθλημα και φετος μας δινουν ψιχουλα. 90 ευρω θα σου κοστισουν ολα τα εντος εδρας ματς της σεζον,με pre-game και post game. Τσαμπα ειναι αναλογικα και ολα πανε στην ομαδα. Αν εσυ θελεις να δινεις πολλα περισσοτερα σε χρεωκοποημενες εταιρειες,που σιγοκονταρουν το ΠΟΚ και υποσκαπτουν οποιονδηποτε αλλον,δικαιωμα σου.

Αν δηλαδη το να πληρωσεις 5 ευρω για ενα ματς με λιμο ,νιωθεις οτι σε κλεβουν,προφανως στο γηπεδο πηγαινεις μονο αν τυχεις κανα εισητηριο σε κληρωση.

Ευτυχως που το βλεπεις και σαν ΠΑΟΚτσης τρομαρα σου
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6232
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό nothu » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:36

DOUBLE έγραψε:Έτσι το βλέπω εγώ που είμαι ΠΑΟΚτσής και όχι Ιβαντσής όπως πάμε να καταντήσουμε. Δεν μπορεί ο ΠΑΟΚτσής με 10 ευρώ να βλέπει δύο ματς με τα λιμά εντός έδρας και οι άλλοι να έχουν ολόκληρο πακέτο αγώνων και τους εκτός έδρας του ΠΑΟΚ που είναι και οι πιο ενδιαφέροντες.


Ποιον Ιβαντσης λες φιλε ? Τον Αντρεας που επαιζε ενα φεγγαρι βαζελο ?
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:37

nothu έγραψε:
DOUBLE έγραψε:Έτσι το βλέπω εγώ που είμαι ΠΑΟΚτσής και όχι Ιβαντσής όπως πάμε να καταντήσουμε. Δεν μπορεί ο ΠΑΟΚτσής με 10 ευρώ να βλέπει δύο ματς με τα λιμά εντός έδρας και οι άλλοι να έχουν ολόκληρο πακέτο αγώνων και τους εκτός έδρας του ΠΑΟΚ που είναι και οι πιο ενδιαφέροντες.


Ποιον Ιβαντσης λες φιλε ? Τον Αντρεας που επαιζε ενα φεγγαρι βαζελο ?

:lol:
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Maximus » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:42

Παιδιά ηρεμία, μην ασχολείστε άλλο.

Που είναι ενα μπλε ανθρωπακι, όταν το χρειάζεσαι...
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό stanilas14 » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:43

ρε μαγκες αφηστε τα παοκομετρα , υπαρχει και αλλη αποψη απο την δικια μας
stanilas14
 
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Σάβ 27 Ιούλ 2019, 18:15

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό kostasAthens » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:49

DOUBLE έγραψε:Για σιγά ,ρε παιδιά, ο ΠΑΟΚτσής θα πληρώσει το πούλημα του Τσίπρα στον Ιβάν όταν έκανε πίσω στην υπογραφή του συμβολαίου και την κόντρα του Ιβάν με τον Κούλη.Τσακώνονται τα βουβάλια και θα την πληρώσουν τα βατράχια πάλι....

Να το βάλει στο ΟPEN και να πάρει διαφημισεις. Ή να πάει στον Άρειο Πάγο όπως πήγαν οι άλλοι. Ή να ζητήσει να μην ξεκινήσει το πρωτάθλημα αν δεν ισχύσουν οι συμφωνίες με την προηγούμενη κυβέρνηση. Ή να κόψει το λαιμό του να βρει τη λύση. Αυτό είναι αντρίκειο. Όχι να πετάει το μπαλάκι στον ΠΑΟΚτσή.Αυτός έπαιξε πολιτικά παιχνίδια, όχι ο ΠΑΟΚ και ο λαός του. Σε λίγο θα μας ζητήσει και τον οβολό μας υπέρ Πούτιν!

Έτσι το βλέπω εγώ που είμαι ΠΑΟΚτσής και όχι Ιβαντσής όπως πάμε να καταντήσουμε. Δεν μπορεί ο ΠΑΟΚτσής με 10 ευρώ να βλέπει δύο ματς με τα λιμά εντός έδρας και οι άλλοι να έχουν ολόκληρο πακέτο αγώνων και τους εκτός έδρας του ΠΑΟΚ που είναι και οι πιο ενδιαφέροντες.
Δηλαδή όταν ήταν στην νοβα και επρεπε να πληρώνεις την νοβα η τα καφέ δεν είχες θέμα? Αν δεν θες να βοηθήσεις μην το κάνεις και αν δεν θες να το δεις μην το δεις μην βγάζεις λόγο όμως λες και μέχρι τώρα ήταν τσάμπα και στο στέρησαν

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
kostasAthens
 
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Κυρ 21 Οκτ 2018, 17:31

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:49

sourmenetes έγραψε:Και τωρα με 7-8 δευτερολεπτα καθυστερηση βλεπεις.στο ιντερνετικο δεν ξερω τι διαφορα εχει.

Αν ξερει καποιος ας πει
Μπορεί να έχει και λιγότερη
Dimitris_L4 έγραψε:Το θεμα ειναι να μπορεσουν οι υπευθυνοι να κοψου οποιοδηποτε πειρατικο λινκ..
Αδύνατο δυστυχώς
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11456
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:50

ΦΡΟΥΡΑΑΑΑΑΑ , ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΦΡΟΥΡΑΑΑΑ???
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2341
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:50

Χαχα η τελευταία σελίδα είναι όνειρο.


Καλά ρε Νταμπλ έξω και πέρα από προσβολές κλπ.

Ερωτω:

Το να δώσει ο Ιβάν ΤΖΑΜΠΑ τα δικαιώματα στο κανάλι ΤΟΥ και να προβάλλει από εκεί ΠΑΟΚ, είναι η "σωστή και παοκτσηδικη" κίνηση.
Ενώ το να τα δείχνει το κανάλι του ΠΑΟΚ και τα λεφτά να πηγαίνουν ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ στην ΠΑΕ είναι προσκύνημα στον Πούτιν;;;


Δηλαδή δεν νομίζεις ότι κάτι μπερδεύεις στην ανάγκη σου να δείξεις κάτι;


Υγ. Μην πεταχτειτε οι άλλοι, ξέρω γιατί το γράφω.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13148
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό DOUBLE » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:53

rainmaker έγραψε:Χαχα η τελευταία σελίδα είναι όνειρο.


Καλά ρε Νταμπλ έξω και πέρα από προσβολές κλπ.

Ερωτω:

Το να δώσει ο Ιβάν ΤΖΑΜΠΑ τα δικαιώματα στο κανάλι ΤΟΥ και να προβάλλει από εκεί ΠΑΟΚ, είναι η "σωστή και παοκτσηδικη" κίνηση.
Ενώ το να τα δείχνει το κανάλι του ΠΑΟΚ και τα λεφτά να πηγαίνουν ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ στην ΠΑΕ είναι προσκύνημα στον Πούτιν;;;


Δηλαδή δεν νομίζεις ότι κάτι μπερδεύεις στην ανάγκη σου να δείξεις κάτι;


Υγ. Μην πεταχτειτε οι άλλοι, ξέρω γιατί το γράφω.



Εσύ έχεις ξεκαθαρίσει τι πάει στην ΠΑΕ και τι στον ιβάν;
DOUBLE
 
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: Πέμ 24 Μάιος 2018, 10:13

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό kos » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:54

DOUBLE έγραψε:Για σιγά ,ρε παιδιά, ο ΠΑΟΚτσής θα πληρώσει το πούλημα του Τσίπρα στον Ιβάν όταν έκανε πίσω στην υπογραφή του συμβολαίου και την κόντρα του Ιβάν με τον Κούλη.Τσακώνονται τα βουβάλια και θα την πληρώσουν τα βατράχια πάλι....

Να το βάλει στο ΟPEN και να πάρει διαφημισεις. Ή να πάει στον Άρειο Πάγο όπως πήγαν οι άλλοι. Ή να ζητήσει να μην ξεκινήσει το πρωτάθλημα αν δεν ισχύσουν οι συμφωνίες με την προηγούμενη κυβέρνηση. Ή να κόψει το λαιμό του να βρει τη λύση. Αυτό είναι αντρίκειο. Όχι να πετάει το μπαλάκι στον ΠΑΟΚτσή.Αυτός έπαιξε πολιτικά παιχνίδια, όχι ο ΠΑΟΚ και ο λαός του. Σε λίγο θα μας ζητήσει και τον οβολό μας υπέρ Πούτιν!

Έτσι το βλέπω εγώ που είμαι ΠΑΟΚτσής και όχι Ιβαντσής όπως πάμε να καταντήσουμε. Δεν μπορεί ο ΠΑΟΚτσής με 10 ευρώ να βλέπει δύο ματς με τα λιμά εντός έδρας και οι άλλοι να έχουν ολόκληρο πακέτο αγώνων και τους εκτός έδρας του ΠΑΟΚ που είναι και οι πιο ενδιαφέροντες.


Αν τα προηγούμενα χρόνια ήσουν σε ελεύθερο κανάλι θα είχες κάποιο δίκαιο. Δεν σου ζητάει να πληρώσεις κάτι που δεν πλήρωνες. Δεν ήταν ελεύθερος ο δρόμος και σου έβαλε διόδια για να κάνεις επανάσταση.
Οι άλλοι έχουν ολόκληρο πακέτο αγώνων αλλά σου ζητάνε συμβόλαιο 24 μήνες που το πληρώνεις βρέξει χιονίσει.
Εδώ είναι 5€ όταν εσύ επιλέγεις να δεις μπαλιτσα.
Δουλεύεις? Δεν πληρώνεις μία.
Θα βγεις έξω να το δεις? Δεν πληρώνεις μία.
Έχεις διαρκείας? Πληρώνεις μόνο τα εκτός.
Οπότε γουστάρεις, χωρίς συμβόλαια και δεσμεύσεις.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4935
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:55

DOUBLE έγραψε:
rainmaker έγραψε:Χαχα η τελευταία σελίδα είναι όνειρο.


Καλά ρε Νταμπλ έξω και πέρα από προσβολές κλπ.

Ερωτω:

Το να δώσει ο Ιβάν ΤΖΑΜΠΑ τα δικαιώματα στο κανάλι ΤΟΥ και να προβάλλει από εκεί ΠΑΟΚ, είναι η "σωστή και παοκτσηδικη" κίνηση.
Ενώ το να τα δείχνει το κανάλι του ΠΑΟΚ και τα λεφτά να πηγαίνουν ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ στην ΠΑΕ είναι προσκύνημα στον Πούτιν;;;


Δηλαδή δεν νομίζεις ότι κάτι μπερδεύεις στην ανάγκη σου να δείξεις κάτι;


Υγ. Μην πεταχτειτε οι άλλοι, ξέρω γιατί το γράφω.



Εσύ έχεις ξεκαθαρίσει τι πάει στην ΠΑΕ και τι στον ιβάν;
Ε πάντως κάτι παραπάνω πάει στην ΠΑΕ από το παοκ τιβι σε σχέση με το όπεν.


Εσύ τι λες δηλαδή ότι το αντίστροφο είναι πιο πιθανό;
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13148
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Τρί 20 Αύγ 2019, 18:55

DOUBLE έγραψε:
rainmaker έγραψε:Χαχα η τελευταία σελίδα είναι όνειρο.


Καλά ρε Νταμπλ έξω και πέρα από προσβολές κλπ.

Ερωτω:

Το να δώσει ο Ιβάν ΤΖΑΜΠΑ τα δικαιώματα στο κανάλι ΤΟΥ και να προβάλλει από εκεί ΠΑΟΚ, είναι η "σωστή και παοκτσηδικη" κίνηση.
Ενώ το να τα δείχνει το κανάλι του ΠΑΟΚ και τα λεφτά να πηγαίνουν ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ στην ΠΑΕ είναι προσκύνημα στον Πούτιν;;;


Δηλαδή δεν νομίζεις ότι κάτι μπερδεύεις στην ανάγκη σου να δείξεις κάτι;


Υγ. Μην πεταχτειτε οι άλλοι, ξέρω γιατί το γράφω.



Εσύ έχεις ξεκαθαρίσει τι πάει στην ΠΑΕ και τι στον ιβάν;


Ρε τον αλήτη τον Ιβάν μας τσεπωνεις τα 5ευρα για να στέλνει καλοκαίρι τον Γιώργη στο Λος Άντζελες...

Λύθηκε...
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2341
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 30 επισκέπτες