Τηλεοπτικά δικαιώματα

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:04

gika έγραψε:Οι καφετέριες πως θα δείξουν το παιχνίδι; Όποιος δεν έχει ίντερνετ, υπολογιστές κτλ πως θα μπορέσει να το δει; Πολλά τα ερωτήματα. :roll: Ίσως είναι όντως για να μετρηθούμε. Εγώ το 5ευρω θα το δώσω κι ας ειμαι στο γηπεδο με το διαρκειας μου. Για την στηριξη και μονο.

Οποιος δεν εχει ιντερνετ θα παει στο.φιλαρακι του.

Οποιος δεν ειχε νοβα τι εκανε;;;ή σε φιλο ή στο καφε.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Maximus » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:06

Για την οικονομία της συζήτησης, εγώ προσωπικά ποτέ δεν θα έδινα 5 ευρώ στο olympiakos tv για να δω τον αγώνα. Φαντάζομαι το ίδιο σκέφτονται και οι γαύροι για εμάς...
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:06

gika έγραψε:Είπα εγώ ότι είναι πολλά τα 5? :o :shock:
Λάθος!

Απολογουμαι.

Είμαι στο κινητό και δεν είδα καλά.

Τα υπόλοιπα ισχύουν όμως!
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13148
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό milhouse777 » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:07

Με 100.000 συνδέσεις μέσο όρο ανά αγώνα βγαίνει το τηλεοπτικό που θέλει η ομάδα.
Το μόνο που πρέπει να προσέξουν είναι οι σέρβερς να μην πέφτουν.
Άβαταρ μέλους
milhouse777
 
Δημοσιεύσεις: 379
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιαν 2008, 17:15

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:07

gika έγραψε:
cellophan έγραψε:Εγώ θα έπαιρνα και Σπυρόπουλο, για αυτόν των αγώνα, για το projection of image του όλου εγχειρήματος.


Εγώ Ζαντό. Το κάνει και τσάμπα. :lol:



Βασικά, το να μην μπορώ να βρίζω, πληρώνεται!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47117
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Asimos » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:07

Κλασικά μισή ώρα πριν το game θα ψάχνεις το γαυροπουστας.γκει για να σταξεις το πενταευρω να δεις το άνετο διπλό.

Διότι δεν υπάρχει ακόμη ΠΑΟΚτσης που να έχει τρόπο να δει την ομάδα του και να μην το κάνει.
Τελευταία επεξεργασία από Asimos και Τρί 20 Αύγ 2019, 16:08, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Asimos
 

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:08

Νομίζω πως το συγκεκριμένο μοντέλο θα αποβεί πολύ πιο κερδοφόρο από ότι όλοι πιστεύουμε.. κάτι ξέρει ο Ιβαν!

Στάλθηκε από το Redmi 6A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10861
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:09

Στα φιλικά το καλοκαίρι με τα προβλήματα που υπήρχαν ειχαμε φτάσει τις 34.000 που παρακολουθουσαν αν πιάσουμε τις 100.000 σε ματς όχι ντέρμπι θα είναι καλό ξεκίνημα.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:10

Maximus έγραψε:Για την οικονομία της συζήτησης, εγώ προσωπικά ποτέ δεν θα έδινα 5 ευρώ στο olympiakos tv για να δω τον αγώνα. Φαντάζομαι το ίδιο σκέφτονται και οι γαύροι για εμάς...


ισχυει, αλλα ας μη τα μπερδευουμε. η συνδρομη στη νοβα εχει περισσοτερο περιεχομενο και απευθυνεται σε μεγαλυτερο κοινο, αλλα και τα λεφτα που μοιραζει η νοβα στις ομαδες ειναι αθροιστικα το μπατζετ του αντιστοιχου μοντελου, οχι τα λεφτα του συμβολαιου που ψαχνει(;) να καλυψει ο ΠΑΟΚ.

θεωρω οτι εχουν κανει το research, εχουν αποδειξει οτι ειναι μπροστα.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό kerk » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:11

Μακάρι να έχουν προετοιμαστεί & να δουλέψει σωστά. Αν όχι απο το πρώτο παιχνίδι, τουλάχιστον σύντομα. Στην αρχή θα λοιδωρηθεί αλλά οταν έρθει η στιγμή που οι οπαδοί των "3 εμπορικότερων ομάδων της Ελλάδας" να τα στάξουν απευθείας στην ΠΑΕ για να δούν την ομάδα τους θα καταλάβουν τι έγινε.

Τώρα & μια ερωτησούλα. Θα πρέπει να δημιουργήσουμε λογαριασμό στο PAOK TV ; Αν ναι πώς, γιατί βλέπω μόνο sign in ... πουθενά δημιουργία λογαριασμού.

Εννοείται οτι όποιος μπορεί (γιατι πιστεύω οτι υπάρχουν ανθρωποι αναμεσα μας που μετράνε και το τάληρο ...) θα πρέπει να τα δώσει και ατομικά παρόλο που θα δει τον/τους αγώνες κάπου αλλού μαζί με παρέα.

:twisted: παίζει στα H/L που (νομίζω) δίνεις υποχρεωτικά στα ΜΜΕ, να δείχνει μόνο τις φάσεις του ΠΑΟΚ, κερκίδα, πανηγυρισμούς κλπ και τίποτα απο τις φάσεις των αντιπάλων ή το γκόλ τους (δεν γράφω ΤΑ γκόλ γιατί έχουμε να φάμε πάνω απο 1 εδω και πααααααρα πολύ καιρό ...)
Άβαταρ μέλους
kerk
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: Παρ 25 Ιούλ 2008, 19:40

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:11

cellophan έγραψε:Όντως υπάρχουν ερωτήματα. Οι καφετέριες δυστυχώς θα πληγούν. Ομάδες πληθυσμού με χαμηλό computer literacy επίσης . Είναι πολλά τα προβλήματα. Ξαναλέω όμως, δεν πρόκειται πιστεύω για απόφαση αλλαγής του μοντέλου, ίσως να μην είμαστε ακόμα έτοιμοι για αυτό. Πρόκειται όμως για ξεκάθαρη επίδειξη δύναμης. Και αυτό πρέπει να το νιώσουν όλοι οι αποδέκτες. Σε αυτή την κατεύθυνση, προβλήματα πλατφόρμας, τεχνικές αστοχίες και άλλα συναφή δεν πρέπει να υπάρξουν. Δεν γνωρίζω τι σίδερο υπάρχει in place αλλά θα πρέπει να γίνει ότι απαιτείται ώστε η μετάδοση να είναι άρτια. Εγώ θα έπαιρνα και Σπυρόπουλο, για αυτόν των αγώνα, για το projection of image του όλου εγχειρήματος.

Οι καφετεριες της θεσ/κης μια χαρα κοσμο θα εχουν.μη φοβασαι..επισης θα γλιτωσουν πολυ χρημα βγαζοντας την πορνοβα!!!
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:12

joshua έγραψε:Τολμηρη κινηση με πολλα ερωτηματα.Αρκετα θετικα και αρκετα αρνητικα κυριως για οσους δεν εχουν προσβαση σε τεχνολογια και στην Ελλαδα ακομα και εν ετη 2019 αυτοι ειναι ΠΟΛΛΟΙ.Δυσκολευομαι να πιστεψω πως θα γινει σε μονιμη βαση αν και θα ειχε ενδιαφερον να δω ποσοι γαυροι,χανουμια,βαζελοι θα πληρωναν pay per view για να δουν αγωνα της ομαδας τους στη Τουμπα.Καιρος επιπλεον να τεσταριστουν οι δυναμεις μας στο εξωτερικο για τις οποιες εχει χυθει πολυ μελανι.

Μαλλον πιο πολυ τεστ για την Ελλαδα ειναι!!
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό joshua » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:12

Εναν τροπο να κοψουμε την Νοβα χωρις να πληρωσουμε το πεναλτι μπορει να μου βρει καποιος?
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό stanilas14 » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:12

στα ντερμπι θα ειναι δεκαρικο
stanilas14
 
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Σάβ 27 Ιούλ 2019, 18:15

Re: Τηλεοπτικά δικαιώματα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 20 Αύγ 2019, 16:12

gika έγραψε:
cellophan έγραψε:Εγώ θα έπαιρνα και Σπυρόπουλο, για αυτόν των αγώνα, για το projection of image του όλου εγχειρήματος.


Εγώ Ζαντό. Το κάνει και τσάμπα. :lol:

Τα τζαμπα τελειωσανε:lol::lol::lol:

Θα αξιωσει μισθο βαρβατο:P
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 25 επισκέπτες