Λευτέρης Δούκας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 10 Σεπ 2019, 22:17

Μ'άρεσε η διευκρίνηση ότι ήσουν φοιτητής επί Χάρη Σαββίδη και όχι Ιβάν Σαββίδη... :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47099
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό zissos » Τρί 10 Σεπ 2019, 23:08

Εγώ πάντως γούσταρα και άκουγα τον νικολάου, μια χαρά τα έλεγε εκεί με τα βιτάμ, τα γράσσα και τα λοιπά. Ας τον έχουν στα υπόψιν τους στην ΠΑΕ για μελλοντική αξιοποίηση.
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1995
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό aquila » Τρί 10 Σεπ 2019, 23:19

Από τα λίγα κείμενα του που έχω διαβάσει το συμπέρασμα που έβγαλα ήταν ότι ο τύπος είναι μεγάλος καραγκιόζης στην καλύτερη.
Πισωγυρισμα.
Η επιλογή του νομίζω είναι ενδεικτική της πορεία μας φέτος.
Μετά τα πολιτικά (Μητσοτάκης) τα τηλεοπτικά (ΕΡΤ νόβα ) και τα αγωνιστικά.(ευρωπαϊκός αποκλεισμός) ο Ιβάν αναδιπλώνεται.
Πραγματικά δεν έχω καμία ελπίδα για φέτος.
Στο μοναδικό που είναι καλός ο συγκεκριμενος, είναι να πουλάει σανό.
Ίσως ο Ιβάν έκρινε ότι είναι το μόνο που μπορεί να γίνει φέτος και για να πω την αλήθεια δεν τον αδικώ.
Aquila non capit muscas
Άβαταρ μέλους
aquila
 
Δημοσιεύσεις: 1326
Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2015, 19:54
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό PAOK4SWE » Τρί 10 Σεπ 2019, 23:36

aquila έγραψε:Από τα λίγα κείμενα του που έχω διαβάσει το συμπέρασμα που έβγαλα ήταν ότι ο τύπος είναι μεγάλος καραγκιόζης στην καλύτερη.
Πισωγυρισμα.
Η επιλογή του νομίζω είναι ενδεικτική της πορεία μας φέτος.
Μετά τα πολιτικά (Μητσοτάκης) τα τηλεοπτικά (ΕΡΤ νόβα ) και τα αγωνιστικά.(ευρωπαϊκός αποκλεισμός) ο Ιβάν αναδιπλώνεται.
Πραγματικά δεν έχω καμία ελπίδα για φέτος.
Στο μοναδικό που είναι καλός ο συγκεκριμενος, είναι να πουλάει σανό.
Ίσως ο Ιβάν έκρινε ότι είναι το μόνο που μπορεί να γίνει φέτος και για να πω την αλήθεια δεν τον αδικώ.


+1, unfortunately that's how I see it as well
PAOK4SWE
 
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2009, 12:49

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 11 Σεπ 2019, 00:12

Δεν τον ... αδικείς τον Σαββίδη για την "αναδίπλωση"; Ή που κατέληξε στο να προσλάβει έναν "σανοπώλη";
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό gk.box16 » Τετ 11 Σεπ 2019, 00:20

aquila έγραψε:Από τα λίγα κείμενα του που έχω διαβάσει το συμπέρασμα που έβγαλα ήταν ότι ο τύπος είναι μεγάλος καραγκιόζης στην καλύτερη..


Καραγκιόζης είναι η πιο επιεικής έκφραση φίλε μου άστα να πάνε.
Άβαταρ μέλους
gk.box16
 
Δημοσιεύσεις: 897
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 20:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Τετ 11 Σεπ 2019, 01:22

Μεγάλο εχθρό τους τον θεωρούν οι αεχτσήδες,ισαξιο του παπακαρα
Μεγαλύτερο σκίσιμο στους αεχτσήδες την τελευταία διετία,δύσκολο να κανε αλλος αρδ
Εκτός αν είναι σανό το ότι το "πρωτάθλημα" τους είναι καραχάρτινο

Και μόνο γι αυτό καλως ήρθες
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7857
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό seaman » Τετ 11 Σεπ 2019, 08:36

Ανοίξτε τόπικ για διαγωνισμό επίκαιρης ατάκας. να συνεισφέρουμε και εμείς στο "οπλοστάσιο" του Doc.

Κάνα skype με Rostov εμείς δεν?
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό mbison » Τετ 11 Σεπ 2019, 08:40

O καταλληλος ανθρωπος στην κατάλληλη θέση. (σουπαλιγδ παιζουμε)
Τί θέλατε, κανά Ζαμπούνη, σαβουάρ βίβρ ξέρω γώ?

https://www.youtube.com/watch?v=Fd1SzB- ... My722EyeAk
Άβαταρ μέλους
mbison
 
Δημοσιεύσεις: 5180
Εγγραφή: Παρ 07 Μαρ 2014, 09:22

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό giapas » Τετ 11 Σεπ 2019, 09:30

Το ύφος και τον τόνο τον δίνει η διοίκηση. Όχι ο οποιοσδήποτε εκφωνητής. Επίσης ισχυρός είναι αυτός που πράττει κι όχι που φωνάζει. Πέρυσι που ο ΠΑΟΚ ήταν μπετό παντού υπήρχε ΚυρΚυρ κι απέναντι εσκουζαν καραπαπαδες. Φέτος, σημεία των καιρών, οι ρόλοι αντιστράφηκαν. Οι απέναντι έβαλαν μια πιο ήπια φωνή κι εμείς ετοιμαζόμαστε για καταγγελτικο αγώνα απέναντι στη πουτανα την Αθήνα...της οποίας κάναμε πλάκα πέρυσι. Το λες και πισωγύρισμα.

Λευκή πετσέτα σε άλλο ένα πεδίο από τον Ιβάν. Έτσι εκτιμώ. Βάλε Δούκα, στις στραβες να ξεκατινιαζεται με τους πουσταραδες να έχουμε κάτι να περνάει η εβδομάδα
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9449
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό soigol » Τετ 11 Σεπ 2019, 09:38

Ακου λευκή πετσέτα....ΤΡΑΓΙΚΟΙ !!!!
soigol
 
Δημοσιεύσεις: 511
Εγγραφή: Δευτ 10 Σεπ 2018, 15:01

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τετ 11 Σεπ 2019, 09:41

Δε νομίζω όμως ο δούκας να κάνει μπουλινγκ εντός γηπέδου.
Σίγουρα πιο επιθετική φωνή από τον Κυριάκο στο τετράγωνο, ο οποίος σα κατσαρίδα άντεξε λαίλαπα γουνενου, μουγγοθοδωρο, Βρύζα, χίλιες αλλαγές αλλά αυτός εκεί.
Πολύ διπλωμάτης ήταν λογικά ε;
Σε άλλο κράτος οκ, αλλά πόσοι φουσκωναν από γούστα όταν ο Λουτσεσκου τα λέγε συνέχεια από μόνος του για το κλεψιμο
Τελευταία επεξεργασία από teod1980 και Τετ 11 Σεπ 2019, 09:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό kos » Τετ 11 Σεπ 2019, 09:42

Πλην οικονομικών θεμάτων το διοικητικό σύστημα μέσα στην ΠΑΕ είναι ακόμη αυτό που υπήρχε πριν έρθει ο Σαββίδης και ανακυκλώνει σε θέσης που προκύπτουν κενά τους ίδιους και τους ίδιους γνωστούς και φίλους.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4935
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό panta » Τετ 11 Σεπ 2019, 09:46

Ο Δούκας δεν ήταν που μίλησε στο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ πριν απο πολλά χρόνια? γράψαμε ερωτήσεις σε ενα τόπικ και αυτός απάντησε μέσω του τότε ραδιοφώνου αν θυμάμαι καλά
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4061
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Λευτέρης Δούκας

Δημοσίευσηαπό gika » Τετ 11 Σεπ 2019, 10:00

Ο κατάλληλος άνθρωπος την στιγμή που μιλάμε κατά τη γνώμη μου.

Προσπαθώ να σκεφτώ άλλο ΠΑΟΚτσάκι από κούνια, σπουδαγμένο, επικοινωνιακό, όχι τυφλωμένο από οπαδισμό, που του αρέσει να βλέπει το δάσος και όχι το δέντρο μέσα από ασπρόμαυρες παρωπίδες, πέρα από μένα και δεν μου έρχεται κανείς. :mrgreen: Αλλά και μένα να ανακοίνωνε η ΠΑΕ, πάλι θα κράζατε. :lol: Όλοι εκτός από τον eortptol. Αυτός θα στήριζε τυφλά τη διοίκηση κι ας μη με συμπαθεί. :D
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17226
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 26 επισκέπτες