Mario Branco

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 09 Σεπ 2019, 19:14

Και τα πλακάκια Ιβάν χαχαχαχα. Προχώρα άλλαξε τους όλους και τον γιο σου και τον εαυτό σου

Στρωμένη ομάδα την γαμησατε
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό Taseos » Δευτ 09 Σεπ 2019, 19:28

Οι εξωγηινοι την εφτιαξαν την ομαδα


Υγ το αητηττο σερι στο πρωταθλημα συνεχιζεται
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 09 Σεπ 2019, 19:31

Κοιτα όσοι είχαν συμμετοχή στο αγωνιστικό αυτά τα χρόνια ως δια μαγείας εξαφανίστηκαν πριν καν τα μέσα Σεπτεμβρίου. Μιχελ Μπρανκο Λουτσέσκου.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 09 Σεπ 2019, 19:35

Δεν άντεξε την επιτυχία ο Ιβάν και είπε να "διαλύσει" την ομάδα, ας πούμε; Με στόχο να μη βάλει άλλα φράγκα; :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 09 Σεπ 2019, 19:36

Η με στόχο να βάλει κ άλλα.
Που να ξέρω;
Δεν είμαι καλεσμένος στις συζητήσεις
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 09 Σεπ 2019, 19:37

Taseos έγραψε:Οι εξωγηινοι την εφτιαξαν την ομαδα


Υγ το αητηττο σερι στο πρωταθλημα συνεχιζεται
Ιβάν στρωμένη ομάδα από ποιον ποιους; προφανώς στα καλά αυτοί που φύγανε είναι υπεύθυνοι, στα κακά αυτοί που μείνανε ο Ιβάν και ο Γιωργος..... :) :) :) :)

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 09 Σεπ 2019, 19:38

navigator11 έγραψε:Δεν άντεξε την επιτυχία ο Ιβάν και είπε να "διαλύσει" την ομάδα, ας πούμε; Με στόχο να μη βάλει άλλα φράγκα; :mrgreen:
Ισω; να μην θέλει να πάει ένα επίπεδο πάνω ο Ιβάν είναι μαζόχα..... Και λίγος σε φιλοδοξία....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 09 Σεπ 2019, 19:39

Όχι ρε νταξει όλα κουλ.

Μήπως εγώ πληρώνω; ας κάνει ότι γουστάρει. Αυτό είναι το μότο μας. Δεν μπορούμε να πούμε τίποτα.

Κουλ. Προχώρα ιβαν
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό obanebane » Δευτ 09 Σεπ 2019, 20:05

Για να τα λέμε όλα,μέχρι τώρα και Τ.Δ και προπονητής μόνο θεωρία, στην πράξη,nada.
Ο Μάριος τον είχε το χρόνο του,ο προπονητής θα τον πάρει και αυτός και θα δούμε.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό Ettien » Δευτ 09 Σεπ 2019, 20:26

Υπηρξαν το καλοκαιρι πολλές αναποδιές. Οι αναποδιές έφεραν ασφυκτική πίεση χρόνου και αυτές με την σειρά τους έφεραν αμφισβητούμενες και με ρίσκο επιλογές.
Οχι βιαστικές επιλογές. Δεν συντρέχει λογος.
Θα ηρεμησουν όλοι και θα φέρουν τον κατάλληλο τεχνικό δευθυντή. Το ιδανικότερο έναν που θα έχει επδείξει έργο σε ευρωπαϊκές ομάδες στα μέτρα του ΠΑΟΚ ώστε να γνωρίζει την αντίστοιχη ποδοσφαιρική αγορά. Και να δουλέψει και 2-3 χρονια απερίσπαστος.
Η άλλη λύση είναι κάποιο γνωστο ποδοσφαιρικό όνομα που πρόσφατα αποσύρθηκε απο την ενεργό δράση που ξεκινάει τωρα νέα καριέρα και έχει ακόμη νωπές ποδοσφαιρικές άκρες και γνωριμίες στον χώρο.
Και anyway υπάρχει στο φινάλε κι ο Λιούμπος. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Ettien
 
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: Σάβ 07 Μάιος 2016, 11:28

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό Mauricio-8- » Δευτ 09 Σεπ 2019, 20:39

Συγκριτικά με τους τεχνικούς διευθυντές που έχουνε περάσει από τον ΠΑΟΚ Τσιτσιακοφ Βρυζας Αρνεσεν Μιχελ Μπρανκο με διαφορά για μένα ο καλύτερος ήτανε ο Λουμπος Μιχελ με διαφορά όμως!!! Αυτός δημιούργησε την ομάδα που κατέκτησε 3 κύπελλα και 2 Πρωταθληματα! Ότι έφερε από παίκτες είχανε 80% επιτυχία εννοείτε ότι δεν γίνεται να σου βγούνε όλοι! Οι επιλογές στην αγορά ήτανε από όλες τις χώρες! Έφερε Μπισεβαρ Κρεσπο Βαρελα Πριγιο Μαουρισιο Κανιάς Σακοφ αν εξεραισεις έναν Μουλεν και κάνα δυο ακόμη, και ας ήτανε διαιτητής! Το μάτι του έκοβε με τη μία
Άβαταρ μέλους
Mauricio-8-
 
Δημοσιεύσεις: 1533
Εγγραφή: Δευτ 24 Δεκ 2018, 13:16

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό Φουτσίνι » Δευτ 09 Σεπ 2019, 21:07

Το ξέρω ότι επαναλαμβάνομαι αλλα ας πω κ εγώ τον πόνο μου, αν καταλήξουμε πάλι με διαιτητές κ βολεϊμπολίστες ως επικεφαλείς του ποδοσφαιρικού τμήματος ευτελίζουμε την έννοια τεχνικός διευθυντής. Επειδή υπάρχουν πόλλοι που πιστεύουν ότι έχουν παράγει έργο, ας το ονομάσουμε κάπως αλλιώς (CEO) και η ΠΑΕ να τους πληρώνει κανονικά για τις οποίες υπηρεσίες τους. Δεν υπάρχει κανονισμός της FIFA που να λέει ότι πρεπει να έχεις τεχνικό διευθυντή
Άβαταρ μέλους
Φουτσίνι
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Πέμ 25 Αύγ 2016, 16:33

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 09 Σεπ 2019, 22:05

Φουτσίνι έγραψε:Το ξέρω ότι επαναλαμβάνομαι αλλα ας πω κ εγώ τον πόνο μου, αν καταλήξουμε πάλι με διαιτητές κ βολεϊμπολίστες ως επικεφαλείς του ποδοσφαιρικού τμήματος ευτελίζουμε την έννοια τεχνικός διευθυντής. Επειδή υπάρχουν πόλλοι που πιστεύουν ότι έχουν παράγει έργο, ας το ονομάσουμε κάπως αλλιώς (CEO) και η ΠΑΕ να τους πληρώνει κανονικά για τις οποίες υπηρεσίες τους. Δεν υπάρχει κανονισμός της FIFA που να λέει ότι πρεπει να έχεις τεχνικό διευθυντή

Εκει έγκειται το θέμα αδερφέ.

Ο τδ είναι τα μάτια τα αφτιά και τα χέρια της διοίκησης στο αγωνιστικό.

Δηλαδή είτε ας πάρει κάποιον που θέλει κ εμπιστεύεται είτε ας μην πάρει κανέναν. Το να παίρνει κάποιον που τον αλλάζει σε λιγότερο από χρόνο δεν έχει ούτε αγωνιστικό ούτε οικονομικό αποτέλεσμα. Άσε που έχει και χασούρα. Ξεκινάει ο μιχελ μας φορτώνει τους 30αρηδες, παίρνουμε το πρωτάθλημα κ το κύπελλο φεύγει. Έρχεται ο καινούριος φέρνει παίκτες με μεταπωλητικη αξία παίρνει πρωτάθλημα κύπελλο φεύγει. Τώρα θα έρθει πάλι κανένας που θα θυμίσει στον Ιβάν τον καημό του με τον Ελλην διεθνή φτου κ από την αρχή.

Απορω γιατι δεν μπαίνει ο Γιώργης τδ να ησυχάσουμε
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό kostasAthens » Δευτ 09 Σεπ 2019, 22:05

Δηλαδή ο μιχελ άσχημη δουλειά έκανε? Και είδαμε και τους ποδοσφαιριστές που πήραν την θέση τι κανανε

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
kostasAthens
 
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Κυρ 21 Οκτ 2018, 17:31

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Δευτ 09 Σεπ 2019, 22:27

Ο Μιχελ πιεζε να ΜΗΝ έρθει ο Αντελίνο πίσω.

Μόνο για αυτό δεν θέλω να γυρίσει.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13120
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες