Mario Branco

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 05 Σεπ 2019, 07:36

Ελβετέ έχεις καμιά σχέση με το γιατρό;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89857
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό elvetos » Πέμ 05 Σεπ 2019, 08:02

Το καρντάσι του.
elvetos
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: Πέμ 24 Απρ 2008, 00:04

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 09 Σεπ 2019, 09:22

ΠΑΟΚ: Ο Ιβάν αποφασίζει, ο Βρύζας ψάχνει διαμέρισμα

Κ. Πετρωτός - μετροσπορτ

Ίσως και σήμερα η τελική επιλογή του μεγαλομετόχου του ΠΑΟΚ για τον νέο αθλητικό διευθυντή. Η έρευνα του Βρύζα για σπίτι στη Θεσσαλονίκη.

Ο Μάριο Μπράνκο παρέμεινε το Σαββατοκύριακο στη Θεσσαλονίκη, ωστόσο, είναι δεδομένο ότι πλέον δεν έχει πολύ ενεργό ρόλο στον ΠΑΟΚ. Ο Ιβάν Σαββίδης σκέφτεται ήδη τον διάδοχό του, καθώς έχει καταλήξει στο πόρισμα ότι ο Αμπέλ Φερέιρα χρειάζεται δίπλα του έναν πολύ καλό γνώστη του ΠΑΟΚ και του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Σύμφωνα, μάλιστα, με τις τελευταίες πληροφορίες του metrosport.gr, δεν αποκλείεται να ανακοινώσει ακόμη και σήμερα την οριστική απόφασή του.

Με βάση το σκεπτικό που κυριαρχεί στο μυαλό του ισχυρού άνδρα του ΠΑΟΚ, στους υποψηφίσους συγκαταλέγονται ο Ζήσης Βρύζας και ο Λούμπος Μίχελ.

Μάλιστα, υπάρχει μία πληροφορία που ίσως να απτελεί και σημάδι επιστροφής για τον έναν εκ των δύο. Ο Ζήσης Βρύζας, εδώ και λίγες μέρες, βρίσκεται σε αναζήτηση διαμερίσματος στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Όπως και να 'χει το θέμα δεν θα μείνει για πολύ ανοιχτό...
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89857
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Δευτ 09 Σεπ 2019, 14:42

Δεν αναλαμβάνει ο Βρύζας

Οι δυο πλευρές αποφάσισαν πως να μην προχωρήσουν σε «γάμο»
09-09-2019, 14:16

PAOK24

Στη συνάντηση που έγινε στα γραφεία της Τούμπας αποφασίστηκε πως δεν υπάρχουν οι προϋποθέσεις συνεργασίας των δυο πλευρών
Ο Ζήσης Βρύζας βρέθηκε σήμερα στη Τούμπα και συναντήθηκε με τους ανθρώπους του ΠΑΟΚ, με τις δυο πλευρές να εξετάζουν το ενδεχόμενο συνεργασίας, για την κάλυψη της θέσης του τεχνικού διευθυντή. Μέσα από τις συζητήσεις που έγιναν ανάμεσα στις δυο πλευρές διαπιστώθηκε πως οι «αποστάσεις» που υπάρχουν είναι τέτοιες που δεν ευνοούν την παρουσία του Βρύζα στο συγκεκριμένο πόστο. Ο πρώην πρόεδρος αλλά και τεχνικός διευθυντής του Δικεφάλου έχει, εδώ και λίγο καιρό, ξεκινήσει διαδικασίες να ανοίξει δικό του γραφείο, γεγονός που αποτελεί ανασταλτικό παράγοντα για την συνεργασία του με τον ΠΑΟΚ. Πλέον, οι «ασπρόμαυροι» θα κινηθούν προς άλλες περιπτώσεις ανθρώπων για να βρεθεί εκείνος που θα καθίσει στη θέση του τεχνικού διευθυντή.


Αντε μακαρι να γυρισει ο Λουμπος. 5 τιτλους πηρε η ομαδα που εφτιαξε.
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6472
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 09 Σεπ 2019, 14:44

ΑποστόληςΑ έγραψε:ΠΑΟΚ: Ο Ιβάν αποφασίζει, ο Βρύζας ψάχνει διαμέρισμα

Κ. Πετρωτός - μετροσπορτ

Ίσως και σήμερα η τελική επιλογή του μεγαλομετόχου του ΠΑΟΚ για τον νέο αθλητικό διευθυντή. Η έρευνα του Βρύζα για σπίτι στη Θεσσαλονίκη.

Ο Μάριο Μπράνκο παρέμεινε το Σαββατοκύριακο στη Θεσσαλονίκη, ωστόσο, είναι δεδομένο ότι πλέον δεν έχει πολύ ενεργό ρόλο στον ΠΑΟΚ. Ο Ιβάν Σαββίδης σκέφτεται ήδη τον διάδοχό του, καθώς έχει καταλήξει στο πόρισμα ότι ο Αμπέλ Φερέιρα χρειάζεται δίπλα του έναν πολύ καλό γνώστη του ΠΑΟΚ και του ελληνικού ποδοσφαίρου.

Σύμφωνα, μάλιστα, με τις τελευταίες πληροφορίες του metrosport.gr, δεν αποκλείεται να ανακοινώσει ακόμη και σήμερα την οριστική απόφασή του.

Με βάση το σκεπτικό που κυριαρχεί στο μυαλό του ισχυρού άνδρα του ΠΑΟΚ, στους υποψηφίσους συγκαταλέγονται ο Ζήσης Βρύζας και ο Λούμπος Μίχελ.

Μάλιστα, υπάρχει μία πληροφορία που ίσως να απτελεί και σημάδι επιστροφής για τον έναν εκ των δύο. Ο Ζήσης Βρύζας, εδώ και λίγες μέρες, βρίσκεται σε αναζήτηση διαμερίσματος στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Όπως και να 'χει το θέμα δεν θα μείνει για πολύ ανοιχτό...


Επικός για ακόμα μια φορά. :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 09 Σεπ 2019, 14:52

Τελικα υπαρχει θεμα βρυζα ή οχι?
Γτ μερικοι αναρωτιοντουσαν που τα ακουσαμε αυτα, οταν κραζαμε πριν καμια βδομαδα κ βαλε...
Αν υπήρξε ειναι τραγικο...
τουλαχιστον δεν προχωρησε.
Αν υπήρξε δημιουργει ευλογες αποριες αναφορικα με την στρατηγικη και το πλανο π έχει η διοικηση στο μυαλό της για την συγκεκριμενη θεση...
Τελικα μηπως ψαχνουμε εναν τ.δ. απλα να βγαζει τις φωτο με τα καινουρια μεταγραφικα αποκτηματα? Γτ η επιλογη Βρυζα μονο ως τετοια θα μπορουσε να προσφερει.


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10908
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό kostasAthens » Δευτ 09 Σεπ 2019, 14:55

Με τις άκρες που έχει σε αρδ και να μην υπάρχει θα το κάνουν σαν να υπήρξε και να χάλασε στο τσακ

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
kostasAthens
 
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Κυρ 21 Οκτ 2018, 17:31

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Δευτ 09 Σεπ 2019, 16:11

Ακόμα αναρωτιουνται κάποιοι αν υπήρχε θέμα βρυζα. Μετά φταίω εγώ, αφού δεν είναι εδώ ο Ιβάν ποιος αποφάσισε ότι δεν θα προχωρήσει η συνεργασία.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό kos » Δευτ 09 Σεπ 2019, 16:36

Έχει ένα οροφοδιαμερισμα σε καλή περιοχή ο Σαλπιγγίδης :lol:
Τελικά οι παλαίμαχοι του ΠΑΟΚ είναι σαν το ΠΑΣΟΚ. Πάντα μέσα στα πράγματα. Αντί να πάρει μια σκούπα.....
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4923
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 09 Σεπ 2019, 16:38

paokovios1974 έγραψε:Ακόμα αναρωτιουνται κάποιοι αν υπήρχε θέμα βρυζα. Μετά φταίω εγώ, αφού δεν είναι εδώ ο Ιβάν ποιος αποφάσισε ότι δεν θα προχωρήσει η συνεργασία.
Πολύ σωστός

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Σεπ 2019, 17:20

paokovios και Gospi, την επόμενη φορά φεύγετε βδομάδα αμφότεροι.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46872
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 09 Σεπ 2019, 18:09

Μεγάλα παιδιά είστε μπρε..

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 09 Σεπ 2019, 18:14

Ο Μπράνκο φταίει για όλα, που πάει και παραιτείται, πριν καν προσλάβουμε υπεύθυνο διεθνών σχέσεων...
Ακούς εκεί? Ο εύθικτος...Δεν είναι ωραία πράματα αυτά, κύριε Μπράνκε μας, για να τα λέμε όλα δηλαδή....
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 09 Σεπ 2019, 18:26

pilotos έγραψε:Μεγάλα παιδιά είστε μπρε..

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Ορκίζεσαι;


Gospi έγραψε:Ζαντε μπαναρε με γτ αυτος εδω μας περναει για χαζους!


Done. Βδομάδα Gospi, 6ωρο paokovios που απάντησε.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46872
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Mario Branco

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 09 Σεπ 2019, 18:39

Ζαντός έγραψε:
pilotos έγραψε:Μεγάλα παιδιά είστε μπρε..

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Ορκίζεσαι;


Gospi έγραψε:Ζαντε μπαναρε με γτ αυτος εδω μας περναει για χαζους!


Done. Βδομάδα Gospi, 6ωρο paokovios που απάντησε.
Για σένα δεν ορκίζομαι.

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες