Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό prist64 » Τρί 17 Ιούλ 2018, 20:48

Πηγες ρε κουφαλα?
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 6996
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 17 Ιούλ 2018, 20:56

Οχι ρε. Κριση....
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 17 Ιούλ 2018, 22:37

Πήγα που λέτε σήμερα κι έκανα το καθήκον μου, ανανεώνοντας το διαρκείας μου, με περίπου 40' αναμονή ουράς...

Παρατηρήσεις:

1...Καμία προτεραιότητα δεν υπήρχε στην αναμονή, για όσους ανανέωναν, σχετικά με όσους έβγαζαν πρώτη φορά...
2...Κανένα "δωράκι", όπως πέρσι το ειδικό πλαστικό καρτελάκι με την κορδέλα, για πέρασμα στον λαιμό ή για "καρφίτσωμα" στην μπλούζα ή το πουκάμισο, αλλά ούτε καν ένα χάρτινο φακελάκι να το εσωκλείσεις και το πιο "εντυπωσιακό", ούτε καν εκπτωτικό κουπόνι για αγορές από την μπουτίκ, όπως μας έδιναν προηγούμενα χρόνια...
3...Ζήτησα να διαγράψουν όλα τα στοιχεία μου που είχαν κρατημένα, πλην των απαραίτητων, σύμφωνα με τα status των νέων προσωπικών δεδομένων, η κοπέλα που με εξυπηρετούσε το δέχτηκε ευγενέστατα και έκανε τις όποιες απαραίτητες ενέργειες, αλλά παρ όλα αυτά "κάτι γινόταν με το σύστημα" και δεν υπήρξε αυτή η δυνατότητα τελικά!!

Δεν έκανα καμία απολύτως διαμαρτυρία για όλα τα παραπάνω, μόνο σεβόμενος όσους περίμεναν πίσω από μένα...
Αποχώρησα δε με ανάμικτα συναισθήματα, χαράς για την κατοχή του διαρκείας και προβληματισμού για όλα αυτά...

Αυτιά...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τετ 18 Ιούλ 2018, 00:30

1 προτεραιότητα έχουν όσοι πλήρωσαν μέσω web και πάνε στα γραφεία μόνο για παραλαβή.
2 εκπτωτικος κωδικός μου ήρθε στο mail.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 18 Ιούλ 2018, 05:20

Και γιατί να έχω εγώ προτεραιότητα σε σχέση με αυτόν που βγάζει πρώτη φορά; δεν το θέλω και δεν με ενοχλεί καθολου ..... Στα άλλα συμφωνώ με γκοραν.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό gkaletsi » Τετ 18 Ιούλ 2018, 07:20

Καλή χρονιά να έχουμε. Πρωινή ανανέωση. :)
Π.Α.Ο.Κ. παντού
Άβαταρ μέλους
gkaletsi
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:36
Τοποθεσία: Ασπρόμαυρη γη

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 18 Ιούλ 2018, 08:48

Καλότυχο και πολύχρηστο να είναι αδερφέ... :opaokara:

eorptol1 έγραψε:Και γιατί να έχω εγώ προτεραιότητα σε σχέση με αυτόν που βγάζει πρώτη φορά; δεν το θέλω και δεν με ενοχλεί καθόλου ..... Στα άλλα συμφωνώ με γκοραν.....

Αλλουνού παπά ευαγγέλιο είναι το αν ενοχλεί ή όχι, εσένα, εμένα ή τον οποιονδήποτε...Θέμα χρόνου είναι μόνο...
Απ την στιγμή όμως που έχει οριστεί ότι μέχρι 20 Ιουλίου οι κατέχοντες παίρνουν έκπτωση στην τιμή ανανεώνοντας, αν γινόταν, ας πούμε ότι θα αποτελούσε ακόμα μία "ανταμοιβή" για τους παλαιότερους-σταθερότερους "πελάτες"...
Το βρίσκεις λάθος κάτι τέτοιο, έστω κι αν εσύ προσωπικά δεν το βρίσκεις τόσο ουσιαστικό, όσο πιθανά άλλοι?
Ισχύουν άλλωστε και αυτά που επισημαίνει ο ABOLEYTOI...
ABOLEYTOI έγραψε:1 προτεραιότητα έχουν όσοι πλήρωσαν μέσω web και πάνε στα γραφεία μόνο για παραλαβή.
2 εκπτωτικος κωδικός μου ήρθε στο mail.

...οπότε φαίνεται, σ αυτήν την περίπτωση όμως μόνο, ότι υπάρχει μια διπλή "ανταμοιβή", αλλά μάλλον σε "πελάτες" που τους "απασχολούν" λιγότερο, είτε ανανεώνοντας, είτε βγάζοντας για πρώτη φορά εισιτήριο απ το διαδίκτυο...

Εμείς όμως, που πέρσι είχαμε διαρκείας, παρά και τις 10 αγωνιστικές που δεν "απασχολήσαμε" καθόλου, όχι μόνο υπαλλήλους, αλλά ακόμα και τα τσιμέντα του γηπέδου, επειδή ήταν (διπλο)τιμωρημένη η ομάδα, καμία "γλυκάδα"?

Η λεπτομέρεια κάνει την διαφορά, ειδικότερα δε σε θέματα marketing, όπως έχω διδαχθεί, αλλά...δεν γ@μείς? :)
Π.Α.Ο.Κ. είσαι...

:nairepaok:

Υ.Γ. Δεν πιστεύω να διαβάσω πάλι καμιά ατάκα περί γκρίνιας...Συζήτηση κάνουμε, μέσα σε οπαδικό forum... :ugeek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό Petros1988 » Τετ 18 Ιούλ 2018, 08:56

Να ξέρετε πάντως όσα παραπάνω διάρκειας πάρουμε είναι καλό για την ΠΑΕ εννοείτε αλλά και για εμάς. Έχεις το διάρκειας σου οπότε θέλεις πας δεν περιμένεις ούτε ουρές ούτε τίποτα και στην Τελική αν σκεφτείτε πόσα ματς έχει η σεζόν αξίζει! Όλοι διάρκειας!
Άβαταρ μέλους
Petros1988
 
Δημοσιεύσεις: 2313
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 14:56

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό kayde » Τετ 18 Ιούλ 2018, 10:25

Καλημερα.Οποιος μπορει και γνωριζει αν μπορει να απαντησει.Μπορω να παρω και δευτερο διαρκειας στο ιδιο ονομα?
Παιρνω τηλ. στη ΠΑΕ,αλλα μαλλον γινεται ψιλοχαμος και δε μπορω να μιλησω μαζι τους,βαρεθηκα την αναμονη.
Ευχαριστω πολυ....
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 18 Ιούλ 2018, 10:28

Όχι Χρήστο, δεν γίνεται κάτι τέτοιο...
Κάθε ΑΦΜ και ΑΜΚΑ και ένα εισιτήριο...
Είτε διαρκείας είναι, είτε για ένα ματς...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό kayde » Τετ 18 Ιούλ 2018, 10:38

Ευχαριστω Γρηγορη.Το θελω το δευτερο για δωρο για το ανιψακι που ειναι 3 χρονων και ηθελα να το κανω κρυφα απο τους γονεις,κατι σαν εκπληξη.Στην ουσια δηλαδη θα το αγοραζα χωρις να χρησιμοποιηθει -ο αδερφος μου εχει και αυτος-.Οποτε πρεπει να βρω καποιον να το "κοψω" στο δικο του ονομα,κατι που φυσικα δεν ηθελα.
Τεσπα...
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 18 Ιούλ 2018, 10:42

Αφου μπαινει δωρεαν.... Παρτου ενα δωρακι απο μπουτικ
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 18 Ιούλ 2018, 10:45

Συμφωνώ με τον kat ρε Χρήστο...Σε τρίχρονο θα πάρεις δώρο εισιτήριο? :?
Παρ' του εκεί μια ριγέ ασπρόμαυρη, να ρθει να δέσει το μυαλό στο κάγκελο, του αλανιού... :D :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό kayde » Τετ 18 Ιούλ 2018, 11:30

Καλα δεν εχετε και αδικο.Χμ κατι θα σκεφτουμε..
Υ.Γ. Του εχω παρει στολη,του Παμπλο :mrgreen:
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2099
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2018-19

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Τετ 18 Ιούλ 2018, 13:11

goran 64 έγραψε:.........

Δεν έκανα καμία απολύτως διαμαρτυρία για όλα τα παραπάνω, μόνο σεβόμενος...

...


:lol: :lol:

δεν σε αναγνωριζω....

εισαι ..σιγουρα ..εσυ;

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες