Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 13 Οκτ 2018, 11:18

Ρειν ασχετα αν ο ενας απ αυτους που "οριζουν τις τυχες της χωρας" οπως λες (εγω λεω την κραταει ομηρο) είναι ο επι χρονια βιαστης δικος σου και του λαου του ΠΑΟΚ ?Και τον κανεις συνομιλητη σου? Καταλαβαινεις τι σημαινει μαριδακης για το λαο του ΠΑΟΚ?
Στα @@@@ μου τα επιχειρηματικα του. Εγω σαν ΠΑΟΚτση τον κρινω, γιατο τι αντκτυπο εχουν αυτα που κανει στην ομαδα και γι αυτα μιλαω εδω μεσα. Οχι για το πως κονομαει.

Υγ Δηλαδη αν αυριο τον δουμε αγκαλιά με τιγρη λογω επιχειρηματικων ολα καλα? Δε τρεχει τιποτα. Ας τους φερει και στη σουιτα(ως επιχειρηματιες παντα)
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Σάβ 13 Οκτ 2018, 11:24

Μα εκεί ακριβώς είναι η διαφωνία μας.

Που την είδες την αγκαλιά;


Αν τη δούμε όλοι κι εγώ θα φριξω. Δεν λέω τίποτα κόντρα σε αυτό.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Σάβ 13 Οκτ 2018, 11:33

kataramenos5 έγραψε:Ρειν ασχετα αν ο ενας απ αυτους που "οριζουν τις τυχες της χωρας" οπως λες (εγω λεω την κραταει ομηρο) είναι ο επι χρονια βιαστης δικος σου και του λαου του ΠΑΟΚ ?Και τον κανεις συνομιλητη σου? Καταλαβαινεις τι σημαινει μαριδακης για το λαο του ΠΑΟΚ?
Στα @@@@ μου τα επιχειρηματικα του. Εγω σαν ΠΑΟΚτση τον κρινω, γιατο τι αντκτυπο εχουν αυτα που κανει στην ομαδα και γι αυτα μιλαω εδω μεσα. Οχι για το πως κονομαει.

Υγ Δηλαδη αν αυριο τον δουμε αγκαλιά με τιγρη λογω επιχειρηματικων ολα καλα? Δε τρεχει τιποτα. Ας τους φερει και στη σουιτα(ως επιχειρηματιες παντα)


Εσύ δηλαδή νομίζεις ότι ο Ιβάν είναι άρρωστο ΠΑΟΚτσάκι που θα χαλάσει πιθανές μπίζνες εκατομμυρίων γιατί είναι π@υτάνα του Μαρινάκη η μάνα;;

Ρε σεις, ξαφνικά γίνατε ρομαντικοί ή απλά ξεχάσατε σε τι κόσμο ζούμε;

Εκατομμυριούχοι επενδύουν στο ποδόσφαιρο σε ομάδες με κόσμο από πίσω για να έχουν τις πλάτες του λαού και να παίρνουν παραπάνω δουλειές ή/και για να ξεπλένουν χρήμα. Πρώτοι φορά περνάει κάτι τέτοιο από το μυαλό σας;

Το ποδόσφαιρο είναι ποδόσφαιρο και οι δουλειές δουλειές. Εκτος αν εσείς δουλεύετε και συνεργάζεστε αποκλειστικά με ΠΑΟΚτσήδες.

Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό mirlas » Σάβ 13 Οκτ 2018, 12:05

Alastor έγραψε:
mirlas έγραψε:αμα δεν τα ειχαν βρει ο χοντρος μετα το 0-1 θα ηταν στην τβ για κλαμα , εδω περσι εχασε απο αεκ και βγηκε στην τβ να κραξει τον ιβαν αντι την αεκ ... :lol: τα παρε δωσε με τον χοντρο δεν εχουν να κανουν με τον ΠΑΟΚ ,εχουν να κανουν καθαρα με συμφεροντα εν οψει εκλογων , και συμφερον του χοντρου κ του ιβαν ειναι να βγει η νεα δημοκρατια οχι να τρώγονται μεταξύ τους...


ε και του αλαφουζου τοτε ειναι συμφερον να βγει η ΝΔ. Αρα γιναμε ολοι μια ωραια παρεα αποτι φαινεται και το νεο μπλοκ ειναι γαυροβαζελοΠΑΟΚ....

ειλικρινα,τι καθεστε και γραφετε? Δημοσιευματα και φημες δωσε στον λαο αυτης της χωρας και παρτου το σπιτι. Περσι δεν ηταν που υποτιθεται μοιραζοταν ο Ιβαν με τον νιαου τους τιτλους πισω απο ενα τηλεφωνο και η νεα ΕΠΟ του Γραμμενου κανει τα παντα για ΠΑΟΚ και κουλα? Ευτυχως τα χαν "κανονισει" ,με σεναριο βγαλμενο απο Χιτσκοκ για το εφε επισης

για αρχη να καταλαβαίνουμε τι διαβαζουμε , και μετα να απανταμε ... τι γαυροβαζελοΠΑΟΚ μου λες και ιστοριες , το εγραψα ξεκαθαρα οτι αυτα δεν εχουν σχεση με τον ΠΑΟΚ και τα οπαδικα μας ... οι μεγαλοι οταν εχουν κοινα συμφεροντα τα βρισκουν για πλακα ,δεν καθντε σαν παιδακια να λενε εσυ εισαι ΠΑΟΚ εγω ειμαι χαρτινοπετσινος δεν σου μιλαω.. πριν 2 χρονια ο ιβαν ηταν στην νδ με τζιτζικωστες παπαμιμικους κτλ , μετα οταν ειχε αλλα συμφεροντα ελεγε οτι ο τσιπρας ειναι ο νεος πουτιν ....κλαιν, δεν με ενδιαφερει τι κανει εκτος ΠΑΟΚ , αυτο που με αφορα ειναι τι κανει με την ομαδα μας , και με την ομαδα μας το παει καλα το θεμα...
mirlas
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Τετ 26 Σεπ 2018, 20:32

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 13 Οκτ 2018, 17:01

Paoki94 έγραψε:
Εσύ δηλαδή νομίζεις ότι ο Ιβάν είναι άρρωστο ΠΑΟΚτσάκι που θα χαλάσει πιθανές μπίζνες εκατομμυρίων γιατί είναι π@υτάνα του Μαρινάκη η μάνα;;

Ρε σεις, ξαφνικά γίνατε ρομαντικοί ή απλά ξεχάσατε σε τι κόσμο ζούμε;

Εκατομμυριούχοι επενδύουν στο ποδόσφαιρο σε ομάδες με κόσμο από πίσω για να έχουν τις πλάτες του λαού και να παίρνουν παραπάνω δουλειές ή/και για να ξεπλένουν χρήμα. Πρώτοι φορά περνάει κάτι τέτοιο από το μυαλό σας;

Το ποδόσφαιρο είναι ποδόσφαιρο και οι δουλειές δουλειές. Εκτος αν εσείς δουλεύετε και συνεργάζεστε αποκλειστικά με ΠΑΟΚτσήδες.



Μισο λεπτο γιατι μπερδευομαι. Μου λες δηλαδη οτι ο ιβαν βαζει πρωτα απ ολα το επιχειρηματικο του συμφέρον , τα φραγκα δηλαδη πανω απ τον ΠΑΟΚ και μπροστα σ αυτο το επιχειρηματικο συμφερον δε δινει δεκαρα για το πως νοιωθουν οι ΠΑΟΚτσηδες? Οτι συναλλασεται και δε δισταζει να κανει συμφωνίες ακομα και με το διαολο (ο χοντρος ειναι χειροτερος) προκειμενου να χει καποιο οικον. οφελος?
Κι ολο αυτο που κολλαει με τον Ιβαν που δε θελει να λερωσει τα χερια του προκειμενου να παρει το πρωταθλημα, αλλα περιμενει στοικα να ερθει ο "καθαρος" τιτλος?
Επιχειρηματικα βουταει στη βρωμια συναλλασεται με ανθρωπους που σκοτωνουν παιδια (αυτο κανει η λουκουμοσκονη) προκειμενου να χει οφελη, αλλα στη μπάλα εμφανιζεται ως αγαθη(σε σημειο βλακειας) κι αμολυντη παρθενα? Πωτς γκενεν ατο? Αποφασίστε μαγκες δε γινονται και τα δυο να ισχυουν. Κι επειδη πρεπει να μστε λιγο ρεαλιστες, αυτοι μια χαρα τα βρισκουν, εμεις πρεπει να σταματησουμε να τρωμε προλογο.

Υγ να δεις που τωρα θα ξαναπαει η συζητηση στο οτι λενε ψεματα τα σαιτ.
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Σάβ 13 Οκτ 2018, 18:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό george188 » Σάβ 13 Οκτ 2018, 17:09

Θα θελα να ξερα απο που προκύπτει η συμμαχία με το πρεζέμπορα.. Το ότι άλλος έχει τη παράγκα και είναι πλέον ειναι ο νο1 εχθρός σημαίνει ότι τα είμαστε φίλοι με το γαύρο? Προφανώς και ο πρεζέμπορας θα κοιτάξει να κυνηγήσει και ο ίδιος τον νέο παραγκάρχη και να μας αφήσει λίγο στην άκρη..Τα ηνία άλλος τα έχει αναλάβει και φαίνεται ποιος είναι. Αν θέλετε να βλέπετε συμμαχίες, μπορείτε να δείτε και την γραμμή των site του πρεζέμπορα, μιας και διαβάζουμε τους πάντες
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2672
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 13 Οκτ 2018, 18:23

Ποια συμμαχία; Ο γαύρος έχει πάρει 5 βαθμούς λόγω διαιτησίας στους αγώνες με Αστέρα και με Πανιώνιο κι εμάς μας έκαψαν σε ΟΛΟΥΣ τους αγώνες που μας έπαιξαν Έλληνες διαιτητές.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 13 Οκτ 2018, 18:35

Εγώ φιλίες με κουγια ξαφνικά τις βλέπω ύποπτες πάντως
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 13 Οκτ 2018, 18:36

Ειλικρινα τωρα πιστευετε οτι η συναντηση εγινε για τα ποδοσφαιρικα? Στ αληθεια?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό pilotos » Σάβ 13 Οκτ 2018, 18:36

MANIAKOS έγραψε:Εγώ φιλίες με κουγια ξαφνικά τις βλέπω ύποπτες πάντως
Καμία σχέση

None trust.
Ισχύει μέχρι το τέλος αυτό.-

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό wickerman » Σάβ 13 Οκτ 2018, 19:21

Είναι άκρως εντυπωσιακό που δεν έχει μπει κάποιος φανατικός υποστηρικτής του Βάνια έως τώρα και δεν έχει γίνει ακόμη άνω κάτω το θέμα. Οφείλω να πω ότι αυτά που γράφει ο κατ έχουν αρκετή λογική και καλό είναι να έχουμε ανοιχτά τα μάτια και τα αυτιά μας για να μην βρεθούμε προ εκπλήξεως. Συμφωνώ ότι, ανεξαρτήτως αν έγινε στα αλήθεια η όχι, ο Βάνιας δεν πρέπει ποτέ να κάθεται στο ίδιο τραπέζι με τον χοντρό που έχει γαμήσει κι εξακολουθεί να γαμάει τις ψυχές της πλειοψηφίας των ΠΑΟΚτσήδων. Υπάρχει έστω κι ένας από εμάς που δεν έχει κάνει σκοτεινές, μαύρες σκέψεις μετά από μία από τις κλασσικές παραγκίσιες σφαγές-πριονοκόρδελα που μας έχει περάσει τόσα χρόνια ο χοντρός; Από το πρόσφατο παρελθόν υπάρχει κάποιος που ξέχασε κιόλας τον κύριο Παππάς στην Τούμπα; Τον περσινό κύριο Σάββας που εγώ πέρνω την ομάδα κι έφυγα; Αν δεν είχαν κάνει τους τσάτσους της Κούλας θα το χάναμε τόσο εύκολα το πρωκτάθλημα; Δεν θα αναλύσω άλλο τις σκέψεις και τη γνώμη μου γιατί θα ξεφύγω και θα με καταδικάσει ο giapas.
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3438
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Alastor » Σάβ 13 Οκτ 2018, 20:12

kataramenos5 έγραψε:
rainmaker έγραψε:Τι εννοείς δηλαδή κατ;
Τι να εννοώ ρε ρειν? Παλι απ την αρχη να το παμε? Αν νιώθεις εστω και λιγο ΠΑΟΚ με το χοντρο δε μιλας για κανενα λογο. ΚΑΝΕΝΑ.

Γι αυτους που λενε τι σαιτ βγαλανε τη συναντηση με χοντρο κλπ. Οταν τα ιδια σαιτ (ζούγκλα ) βγαζανε τα στορυ για τη λουκουμοσκονη τοτε ηταν καλα και τα καναμε παντιερα, τωρα λενε ψεματα και μας κανουν πολεμο. ΗΜΑΡΤΟΝ.
Τα ιδια και με ψηλο δικηγορο αλλα απ την αναποδη. Τοτε κραζαμε τωρα καλα τα λεει. Δε γινεται ρε παλικαρια και ετσι και γιουβετσι.
Κραζαμε τους γαβρους που καναν οτι δεν ακουγαν για τη σκονη και τα στημενα, τους λεγαμε προβατα. Τωρα κανουμε ακριβως τα ιδια για τις φημες(ασχετο αν ειναι αληθεια, ψεματα η προσπαθεια για κουκουλωμα με πειραζει) που αφορουν το Βανια. Μη τυχον και γραφτει κατι, ολα ψεματα ειναι. Δε γινεται ρε παλικαρια. Δεν ειναι ετσι ο ΠΑΟΚΤΣΗΣ.


το οτι το ζουγκλα παιζει να ναι σαιτ του Τσιπρα και αν τα εσπασε με τον Σαββιδη να αρχισει να γραφει διαφορα για αυτον δεν σου περασε απτο μυαλο? Με τον γαυρο να παιρνει σφυριγματα και εμας να μας πανε γαμιωντας ετσι ειναι η συμμαχιες? Το οτι καποιοι σου λενε οτι ο χοντρος ελειπε την υποτιθεμενη μερα τις συναντησεις γιατι ειναι δεν ειναι εγκυρο δλδ και ειναι το ζουγκλα,το οποιο μαλιστα δεν ηξερε μονο για την συναντηση,αλλα και για το περιεχομενο συμφιλιωσης?

Οι γαυροι ειναι προβατα γιατι εχουν γινει 1 μυριο πραματα με δολοφονιες,στημενα,παραγκες,κοριοι,σφαγες υπερ τους και ακομα μιλανε για τον ευεργετη και ηθικο χοντρο.

Οταν για Σαββιδη υπαρχουν δυο φημες στο ζουγκλα,μια φημη σε ενα αλλο σαιτ που παιζει να ναι καθοδηγουμενα,τι καθεσαι και μου συγκρινεις ειλικρινα. Και οσο για λεγομενα Κουγια και λοιπα,ο ανθρωπος ειναι αναξιοπιστος. Τις ζυγες χρονιες παει τον Σαββιδη,τις μονες τον μισει. Κρυο ζεστη τακτικη και με χοντρο και με ολους για να εχει ανοιχτες πορτες προς τους παντες.

Και φυσικα ο Σαββιδης εχει τα πολιτικοεπιχειρηματικα του συμφεροντα,αλλα πραγματικα τι καθεστε και συγκρινεται
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Σάβ 13 Οκτ 2018, 20:16

Μεγαλύτερο παράδειγμα ότι δεν υπάρχει συμμαχία (τι συζητάμε) είναι η στάση της διαιτησίας απέναντι σε μας και τον γαβρο.....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Ksenitemenos4 » Σάβ 13 Οκτ 2018, 21:52

Χαλίφηδες είμαστε μας πάνε γαμιωντας και πρωτάθλημα δεν πήραμε, συμμαχίες κάνουμε μας πάνε ακόμα πιο ασαλιωτα...ειτε κάτι δεν κολλάει είτε είμαστε πολύ μαζοχες :D
Ksenitemenos4
 
Δημοσιεύσεις: 2739
Εγγραφή: Πέμ 07 Αύγ 2014, 23:21

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 13 Οκτ 2018, 22:48

kataramenos5 έγραψε:Υγ να δεις που τωρα θα ξαναπαει η συζητηση στο οτι λενε ψεματα τα σαιτ.

:cool:

kataramenos5 έγραψε:Ειλικρινα τωρα πιστευετε οτι η συναντηση εγινε για τα ποδοσφαιρικα? Στ αληθεια?


Τζαμπα γραφω ρε πστ μου :(
Τι συμμαχιες λετε μωρε. Ακομα εκει ειστε?
Τα σπασε ο βανιας με το συριζα? Ναι η ου? Γιατι ετσι ξαφνικα?
Τι εγινε απο κει που ηταν ο εκλεκτος? Τι αλλαξε?Μηπως εχουν δικιο οι αμερικανοι(μηπως?) Κανεις δε ξερει σιγουρα αλλα πολλα δενουν.
Ερχονται εκλογες ναι η ου?Ποιος προηγειται? Με ποιον τα χει πολυ καλα ο χοντρος?
Οχι μωρε βρεθηκανε για να κανουνε ντα το γατουλη.
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Σάβ 13 Οκτ 2018, 22:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες