Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Πέμ 09 Αύγ 2018, 19:32

Λόγω του ματς πέρασε στα ψηλά η δήλωση του για το γήπεδο. Το χει πάρει απόφαση πλέον δεν το σκέφτεται απλά. Το αποφάσισε.Η Νέα Τούμπα θα απογειώσει τον σύλλογο, Ιβάν καντο Είμαστε όλοι δίπλα σου.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 09 Αύγ 2018, 19:50

Μακάρι να ξεκινήσει το συντομότερο, πάντα όμως με 1.000.000% σιγουριά, για την εξέλιξη και το αποτέλεσμα της...

agios έγραψε:ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΕΣΥ ΣΗΜΕΡΑ

Μπαίνω στ αποδυτήρια και συγχαιρω εναν εναν τους παίκτες και τον προπονητή.
Ανεβαίνω στα γραφεία και μπαίνω μέσα λέγοντας τις κοπέλες στην γραμματεία ''περάστε έξω για 2 λεπτά παρακαλώ''.
Βγάζω το παντελόνι μου και βαζω πάνω στο φωτοτυπικό τ @ρχίδι@ μου.Βγάζω φωτοτυπία ντυνομαι και βαζω την φωτοτυπια σ εναν φακελο και τον κλεινω.Φωναζω τα κοριτσια να μπουν μεσα και δινω εντολή ''ο φακελος να φυγει αμεσως με κουριερ στο σπιτι του Βερνμπλουμ''.
Πηγαινω στην αιθουσα συσκεψεων και φωναζω ολους οσους ασχολουνται με τις μεταγραφες γιους,θειους,ανιψιους,μπαμπαδες,τεχνικους διευθυντες,σκαουτερ και δεν συμμαζευεται..
Ανοιγω μια τσαντα γεματη ρουβλια (με κανα 10ρικο σε μυρια ε) και λεω ''ακουστε με καλα ολοι μαλ@κες,αυριο παω να κανω μια βουτια Χαλκιδικη,την Παρασκευη που θα γυρισω θελω ο 6αραρος ναι ειναι εδω.Πληρωστε την ομαδα του και δωστε κι ενα ταληρο συμβολαιο ας ειναι και για εναν χρονο δεν με νοιαζει..Την Τρίτη πρέπει να παίζει μεσα στην Ρωσια πειτε του και να γ@μει και να δερνει να κοβει τα παντα.Καταλαβατε?
Αντε να μην σας παρει ο διαλος που 7 μηνες δεν τον βρισκετε και ρισκαρετε τα 30 μου εκ που η ομαδα ειναι ετοιμη να μπει ομιλους και σεις τον παιζετε.10 θα δωσετε 30 θα παρουμε,τα ρεστα τα θελω σε ε να μην ψαχνω να χαλαω παλι ρουβλια σε συναλλαγμα.Τα λέμε την Παρασκευή,καλό βράδυ σε όλους και καλή ξεκούραση..''

Τώρα πια που τα παν όλα οι άλλοι, εγώ τι να σε γράψω, για να φαίνεται η αλήθεια σου και σ αυτήν την σελίδα? :?
Μέχρι και το να αγιάσει το στόμα σου, πολύ ακυριά δεν θα φανεί ρε φιλαράκι, προς έναν agios? :D :opaokara: :opaokara:

Θα αρκεστώ λοιπόν μόνο στην στεναχώρια που βγάζω, όταν πολλοί, αναμεταξύ μας, βλέπουν τον Πρόεδρο σαν Θεό, ενώ μάλιστα γνωρίζουν καλά ότι, μόνο ο Θεός δεν κάνει λάθη και όποιος δεν κάνει τίποτα και ποτέ στην ζωή του...

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 09 Αύγ 2018, 19:53

pilotos έγραψε:Ούτε χτες ήταν εκεί στα ψηλά..
Μόνο αυτός ο τύπος, αυτός ο κοντός Σανταιος, τηρεί αυτά που λέει......

SM-G965F

Σαντετες κρατει το λογο του...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 09 Αύγ 2018, 21:22

Οι Σανταιοι ήταν πάντα μια ξεχωριστή ποντιακή ράτσα....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Πέμ 09 Αύγ 2018, 22:37

Γενικα οσοι ειναι απο την Τσαλκα ( Τσαλκατιδες) εναι αλλιωτικοι ρατσα...
......οι Απατσι της Ποντιακης φυλης... ;) :mrgreen:
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 09 Αύγ 2018, 23:02

sourmenetes έγραψε:
pilotos έγραψε:Ούτε χτες ήταν εκεί στα ψηλά..
Μόνο αυτός ο τύπος, αυτός ο κοντός Σανταιος, τηρεί αυτά που λέει......

SM-G965F

Σαντετες κρατει το λογο του...
Ακομα και οι πολτικοι? :twisted:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Slade » Τρί 14 Αύγ 2018, 21:44

Μεγάλε Ιβάν!!! :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Slade
 
Δημοσιεύσεις: 1107
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 11:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 14 Αύγ 2018, 21:49

************************************

Σωραίοοοος πρόεδρα!
Τελευταία επεξεργασία από Equalizer και Τρί 14 Αύγ 2018, 22:17, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Αιτία: Προσέξτε τι γράφετε λαίμαι!
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τρί 14 Αύγ 2018, 22:03

Τόλη εγώ λέω οχι απλά να συνεχίσετε να φωνάζετε για κάτι που θα μπορούσε να είναι παράτυπο, αλλά να στείλετε και επιστολή στις εταιρίες δικαιωμάτων.


Ρε έχετε σαλτάρει;
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό alp920 » Τρί 14 Αύγ 2018, 22:06

Επιτέλους σου δίνει χαρές η ομάδα.
Τις αξίζεις πρώτα από όλα σαν άνθρωπος!
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 1999
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό page4paok » Τετ 15 Αύγ 2018, 01:20

Χαίρεται με τη χαρά μου, χαίρομαι με τη χαρά του, χαιρόμαστε συνέχεια. Εγώ ΠΑΟΚ και να περισσεύει η χαρά δεν θυμάμαι. Ήταν πολύτιμη πάντοτε. Άφθονη δεν ήταν. Βρε λες;

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Άβαταρ μέλους
page4paok
 
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Πέμ 11 Αύγ 2016, 14:32

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό fireblade4 » Τετ 15 Αύγ 2018, 03:35

Ρε κοντε με ολο το σεβασμο τη γκαυλα βγαζεις σε κεινη την ευκαιρια που χασαμε παραλιγο να επεφτες,την υγεια σου να χεις και θα δουμε τον Π.Α.Ο.K. των ονειρων μας,αρρωστακι!
Ηρθαμε σκαστοι απο την κλινικη ΠΑΟΚΑΡΑ μου δεν το ξερουν οι γιατροι...
Άβαταρ μέλους
fireblade4
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: Τρί 18 Δεκ 2007, 13:01
Τοποθεσία: Αλεξανδρουπολη-Σερρες

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Τετ 15 Αύγ 2018, 07:07

και μόνο που βλέπω έναν άνθρωπο και επιχειρηματια του δικού του βεληνεκους, να πηγαίνει στο γήπεδο ακόμα και στα εκτός με την φανέλα του ΠΑΟΚ, μου δείχνει ότι όχι μόνο έχει αγάπη για την ομάδα, αλλά και πορρωση. και αυτό με κάνει να πιστεύω στα όνειρα του, ακόμα και αν κάνει λάθη.
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 15 Αύγ 2018, 08:02

Έχει ένα θεματάκι με ερυθρόλευκες πουτ@νες, ντόπιες και αλλοδαπές! Κρίνοντας από τις δηλώσεις του ότι το γούσταρε πολύ που ταπεινώθηκαν οι Ρωσίδες στην έδρα τους! :mrgreen: :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τετ 15 Αύγ 2018, 08:48

page4paok έγραψε:Χαίρεται με τη χαρά μου, χαίρομαι με τη χαρά του, χαιρόμαστε συνέχεια. Εγώ ΠΑΟΚ και να περισσεύει η χαρά δεν θυμάμαι. Ήταν πολύτιμη πάντοτε. Άφθονη δεν ήταν. Βρε λες;

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk




!!


Φοβερό ποστ
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες