Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 14 Μάιος 2018, 07:59

Θεόσταλτο δώρο.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89893
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Δευτ 14 Μάιος 2018, 08:46

klainmein έγραψε: «Είμαι στα 60 μου χρόνια αλλά ποτέ δεν φαντάστηκα πως θα έχω προδοσία και πισώπλατες μαχαιριές. Μαθαίνω και
καταλαβαίνω πως μαχαιριές στην πλάτη είναι κάτι που πρέπει να τις περιμένεις. Ζητώ συγνώμη από όλους γιατί πιάστηκα κορόιδο σε τέτοια προδοσία».


Με λίγα λόγια: Τη γ@μησες νιάου
Μεγάλο δώρο η παρουσία σου στον ΠΑΟΚ. Και ας μην έχεις δεύτερο σακάκι. :mrgreen:
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 14 Μάιος 2018, 09:00

Alastor έγραψε:
"«πριν από δύο χρόνια είχα πει πως θα καθαρίσω το ελληνικό ποδόσφαιρο, αλλά δεν φαντάστηκα ποτέ πως στα 60 μου χρόνια θα έχω μια τέτοια προδοσία. Αυτό δεν θα το ξεχάσω ποτέ»."


Ουτε εμεις θα το ξεχασουμε Ιβαν. Καλυτερα που εγινε τωρα στην αρχη,για να ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα απο δω και επρα


Χαίρομαι πολύ για τη παραδοχή της φετινής ήττας και με αυτή τη δήλωση δείχνεις ότι ξέρεις τί έγινε , πότε έγινε και γιατί έγινε.

Να έχεις υγεία , ώστε του χρόνου να το διορθώσεις.

Μαζί σου.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9420
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό rouki » Δευτ 14 Μάιος 2018, 09:29

Επιτέλους κατάλαβε, τι εστί Έλληνας και μάλιστα λαμόγιο.
Τα πάντα ρει, τα πάντα χωρεί, ο Π.Α.Ο.Κ. μένει
Άβαταρ μέλους
rouki
 
Δημοσιεύσεις: 1446
Εγγραφή: Δευτ 09 Φεβ 2009, 11:38

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό takis4 » Δευτ 14 Μάιος 2018, 09:45

μονο εγω βαραω φρίκες με τον βάζελο ? ρε ιβάν ok είσαι λεβέντης μάγκας τα πάντα όλα , αλλα γάμα τον βάζελο ... έτσι και αλλιώς γαύρος χάρτινη βάζελος είναι η ίδια ομάδα , κανε τα πάντα να πέσει g εθνική η πουστρομαδα , δεν έσωσες τον βάζελο τον αλαφούζο και την παρέα του έσωσες και το παραμυθάκι περί κυζα και ίβιτς ... οποιος ρίξει μια ματια δεξιά αριστερά θα δει τους βάζελους να κάνουν τον δικηγόρο του γαύρου και της χάρτινης , έλα γάμα τους τώρα που θα τους σώσουμε , ούτε παίχτες ούτε βοήθεια , απαίτηση να τηρηθεί η νομοθεσία όπως έγινε και καλα με εμάς και χάσαμε το πρωτάθλημα ...
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Charles Voralberg » Δευτ 14 Μάιος 2018, 09:59

takis4 έγραψε:μονο εγω βαραω φρίκες με τον βάζελο ? ρε ιβάν ok είσαι λεβέντης μάγκας τα πάντα όλα , αλλα γάμα τον βάζελο ... έτσι και αλλιώς γαύρος χάρτινη βάζελος είναι η ίδια ομάδα , κανε τα πάντα να πέσει g εθνική η πουστρομαδα , δεν έσωσες τον βάζελο τον αλαφούζο και την παρέα του έσωσες και το παραμυθάκι περί κυζα και ίβιτς ... οποιος ρίξει μια ματια δεξιά αριστερά θα δει τους βάζελους να κάνουν τον δικηγόρο του γαύρου και της χάρτινης , έλα γάμα τους τώρα που θα τους σώσουμε , ούτε παίχτες ούτε βοήθεια , απαίτηση να τηρηθεί η νομοθεσία όπως έγινε και καλα με εμάς και χάσαμε το πρωτάθλημα ...


Καλημέρα. Θεωρώ πως δε θα πρέπει ως οπαδοί του ΠΑΟΚ να διαμορφώσουμε θέση για το συγκεκριμένο ζήτημα. Οι λόγοι είναι οι εξής:

1. Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ κράτησε ορθά την ίδια στάση με πέρσι.
2. Τι αποφάσισε το Ιβάν Σαββίδης τελευταία στιγμή το ξέρει ο ίδιος και το παρασκήνιο. Εμείς έχουμε μαύρα μεσάνυχτα.
3. Δεν είμασταν μπροστά στις δηλώσεις που έκανε χτες.
4. Δε ξέρουμε τι ακρίβως μετέφρασε ο μεταφραστής, ο οποίος, αν είναι αυτός που νομίζω, χρησιμοποιεί απλό Ελληνικό λεξιλόγιο.
5. Δε ξέρουμε αν ο αρθογράφος μετέφερε όλη τη δήλωση ή εκείνα τα κομμάτια που θα έκαναν μπαμ!
Normal is an illusion. What is normal for the spider is chaos for the fly...
Άβαταρ μέλους
Charles Voralberg
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ 20 Αύγ 2014, 01:07
Τοποθεσία: Διάστημα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Rizla » Δευτ 14 Μάιος 2018, 10:05

Aπεριοριστο μπατζετ στον Ραζβαν


ΑΚΟΥΣ ΜΑΡΙΑ; :mrgreen:

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 14 Μάιος 2018, 10:17

E εντάξει , όλα σχετικά είναι με το μπατζετ. Γιατί αν είναι απεριόριστο να φέρουμε το Σαλαχ .
Το καλό είναι πως φαίνεται πολύ ζεστός και αυτός και ο Γιώργης , αν στον ενθουσιασμό τους προστεθεί ποδοσφαιρική λογική και σύνεση θα πάμε πολύ καλά του χρόνου.

Είμαι πεπεισμένος πως ακόμα και χωρίς καμία μεταγραφή , αν η διαιτησία και τα γύρω γύρω είναι νορμάλ του χρόνου θα το σηκώσουμε εύκολα. Η ομάδα είναι έτοιμη , πρέπει να προφυλαχθούμε από τις πισώπλατες μαχαιριές.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9420
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Rizla » Δευτ 14 Μάιος 2018, 10:25

Πρωταρχικός στόχος πρέπει να είναι η είσοδος στους ομίλους του Τσαμπιονς Λιγκ.
Δύσκολος στόχος, αλλά αν κυλήσουν όλα ομαλά ειναι εφικτός.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 14 Μάιος 2018, 10:37

rouki έγραψε:Επιτέλους κατάλαβε, τι εστί Έλληνας και μάλιστα λαμόγιο.


Μετα απο 5 χρονια καταλαβε ποιος ειναι ο γατουλης κι ο χοντρος?Δε διαβασε τιποτα για καραβια με πετρελαια ,για δικαστηρια που δεν εγιναν,για για,για?Εχουμε τοσο καλοπροαιρετο προεδρο που δε ψαχνει ποτε με ποιους συμμαχει και συναναστρεφεται?Τι λε ρε παιδι μου?
Δηλαδη αν ακουγατε οτι καποιος εκανε συμμαχια με τον αλ καπονε κι οτι επι 5 χρονια δε καταλαβε τιποτα παρα μονο οταν προδωθηκε απ τον γκανγκστερ θα τον πιστευατε?Τι ακουμε ρε.



ΥΓ Fuck logic PAOK you are
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26723
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 14 Μάιος 2018, 10:49

Rizla έγραψε:Aπεριοριστο μπατζετ στον Ραζβαν


ΑΚΟΥΣ ΜΑΡΙΑ; :mrgreen:

:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:

Μετά την κλοπή του αιώνα, μετά την ληστεία μέσα στο σπίτι μας, μετά "την απόπειρα βιασμού των παιδιών μας", ε, χρειάζεται μπόλικο όπιο, για να ξεχάσουμε ευκολότερα το παρελθόν και να ονειρευτούμε ένα όμορφο μέλλον...

Έκατσα και διάβασα πολλές φορές τις χθεσινές δηλώσεις του για να αναλύσω τις σκέψεις του, αλλά δεν ξεχνάω ότι, ενώ πέρσι το καλοκαίρι τα είχαμε βάψει μαύρα και βρίζαμε Θεούς και δαίμονες με τον αποκλεισμό-ξεφτίλα απ το Σουηδικό χωριό, τελικά στις 31 Αυγούστου κάναμε σαν ικανοποιημένα τζάνκια, διαβάζοντας για Βιέρι-Μαουρίσιο...

Βέβαια, το τελικό αποτέλεσμα της φετινής χρονιάς είναι το ίδιο με της περσινής, αλλά δεν το βλέπουμε, μέσα στο πέλαγος της ευτυχίας του Κυπέλλου και του (μόνο στις καρδιές μας) ΝΤΑΜΠΛ που κατακτήσαμε επάξια, αλλά......

Όσο για τις πισώπλατες μαχαιριές, που δεν περίμενε, αφού παραδέχεται ότι "εγώ έσωσα τον β@ζελο", ε τουλάχιστον δείχνει να μην έχει καταλάβει ακόμα τι σημαίνει ΠΟΚ κι ότι αν δεν το ξεδοντιάσει μεμονωμένα, είμαστε σφιχτοί!!!!

Ελπίζω πια να είδε πως χρειάζονται δραστικές αλλαγές στα στελέχη της ΠΑΕ και μάλιστα σε σημαντικούς τομείς...

:pano:


Υ.Γ. Περιμένω πώς και πώς την εξαγγελία του: "Θα μιλήσω μετά το τέλος της σεζόν...Θα καταγγείλω αυτά που έγιναν την φετινή χρονιά και θα προτείνω λύσεις για το μέλλον"...Δεν πιστεύω να ήταν όλα κι όλα αυτά...
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Δευτ 14 Μάιος 2018, 10:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gamt » Δευτ 14 Μάιος 2018, 10:53

Spiros_S έγραψε:
klainmein έγραψε: «Είμαι στα 60 μου χρόνια αλλά ποτέ δεν φαντάστηκα πως θα έχω προδοσία και πισώπλατες μαχαιριές. Μαθαίνω και
καταλαβαίνω πως μαχαιριές στην πλάτη είναι κάτι που πρέπει να τις περιμένεις. Ζητώ συγνώμη από όλους γιατί πιάστηκα κορόιδο σε τέτοια προδοσία».


Με λίγα λόγια: Τη γ@μησες νιάου
Μεγάλο δώρο η παρουσία σου στον ΠΑΟΚ. Και ας μην έχεις δεύτερο σακάκι. :mrgreen:


Ιβάν θωράκισε την ομάδα εξωαγωνιστικά, μετά τις φουστιές του νιαου νιαου!!
gamt
 
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: Δευτ 02 Ιαν 2017, 10:09

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 14 Μάιος 2018, 11:01

Το μόνο σίγουρο είναι ότι κάποιοι τουλάχιστον συμβουλάτορες του κινούνται στην τελείως λάθος κατεύθυνση... :yellowcard:
Αν λοιιπόν ισχύει ότι "δεν περίμενε τέτοιες προδοσίες" απ τους αντίπαλους, τότε πού να πάει ο νους του σ αυτούς? :?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Δευτ 14 Μάιος 2018, 11:01

Το προπονητικό της κούλας στα Σπάτα βγαίνει στο σφυρί.
Χτύπα το και κάνε τον νιάου να ματώσει γιατί θέλει να το πάρει τσάμπα.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Slade » Δευτ 14 Μάιος 2018, 11:08

Slade έγραψε:Είμαι σίγουρος πως ο Ιβάν πλεον κατάλαβε πως τα χαμόγελα, οι θερμές χειραψίες, τα περί κοινής καταγωγής, οι δηλώσεις φιλίας και τα λοιπά ατυχέστατα στον βαθμό αφέλειας παρε-δώσε με τον μεγαλοαπατεώνα ιδιοκτήτη της νεας αεκ είχαν το ακριβώς αντίθετο αποτέλεσμα από εκείνο που θεωρητικά επιζητούσε. Ελπίζω επίσης να συνειδητοποίησε ότι πάντοτε είχαμε, έχουμε και θα έχουμε τους πάντες απέναντί μας.


"Είμαι στα 60 μου χρόνια αλλά ποτέ δεν φαντάστηκα πως θα έχω προδοσία και πισώπλατες μαχαιριές. Μαθαίνω και καταλαβαίνω πως μαχαιριές στην πλάτη είναι κάτι που πρέπει να τις περιμένεις. Ζητώ συγνώμη από όλους γιατί πιάστηκα κορόιδο σε τέτοια προδοσία."
~ Ιβάν Σαββίδης ~
Άβαταρ μέλους
Slade
 
Δημοσιεύσεις: 1107
Εγγραφή: Παρ 21 Νοέμ 2008, 11:10

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες