Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 14 Οκτ 2018, 14:31

Κατ άστο καλύτερα ... μακάρι οι φόβοι μας να ναι χαζοί
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 14 Οκτ 2018, 14:36

eorptol1 έγραψε: Ο εκπρόσωπος του ΠΑΟΚ πρέπει να είναι δυνατός αυτό μας ενδιαφέρει και ας φέρει σαν εκπρόσωπο του γαβρου τον τσουκαλά.....

What? WHAT?
Το πα γω... Αντε και με καραπαπαρα. Να τους δωσουμε κι αλλο βημα για τη προπαγανδα τους. Δε φτανουν τοσα που εχουν. Κι απ τη στιγμη που θ ακουγονται ολα αυτα απο καναλι του ΠΑΟΚ καταλαβαινετε τι θα λεει ο κοσμος. Μια χαρα κυρος στη προπαγανδα τους θα δωσουμε.
Τελευταία επεξεργασία από kataramenos5 και Κυρ 14 Οκτ 2018, 17:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό george188 » Κυρ 14 Οκτ 2018, 14:37

goran 64 έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Αν δε καταλαβες απ την απαντηση στο ποστ σου ποιος ειναι ο προβληματισμος μου δεν εχει νοημα η κουβεντα.

Φυσικά και δεν έχει νόημα η κουβέντα ρε kat...
Το 90% των Ελλήνων ήταν, είναι και θα είναι με τον ισχυρό...Αυτό είναι κάτι θέσφατο, που δεν αμφισβητείται...
Τώρα πια αυτό ισχύει ΚΑΙ για το 90% των ΠΑΟΚτσήδων, κατά την προσωπική μου άποψη, πού βλέπεις το περίεργο?

"Προοπτική" για μεγάλο Π.Α.Ο.Κ., "όπως τον ονειρευόμαστε όλοι", δίχως (τίμιο μέχρι Θεοποίησης) Ιβάν Σαββίδη δεν διαφαίνεται πουθενά, οπότε μέσα στον νου μας δεν χωράει κάτι διαφορετικό απ το να είναι τουλάχιστον "άγιος"...
Μας ξενίζει ρε αδερφέ να ακούμε αρνητικά για τον "μοναδικό" Πρόεδρο που μας οδηγεί στην Γη της επαγγελίας...

Είναι σαν να προσπαθείς να πείσεις έναν παλαιότερο και επίμονο ψηφοφόρο του δικομματισμού, από εκείνους τους "αναποφάσιστους" που ανεβοκατέβαζαν "διαφορετικές" κυβερνήσεις, με την "σοφή" επιλογή τους "την τελευταία στιγμή", ξέρεις, τον οποίο μάλιστα κάποιος απ τους δύο τελικά τον "βόλεψε" κάπως, αλλά, όταν ψιλοξεβολεύτηκε με καμιά μείωση μισθού των Δ.Υ. ψήφισε Χ.Α., ως ψήφο "διαμαρτυρίας", "περνώντας το μήνυμα" στους "δημοκράτες", τώρα να ξεκινήσει να ψηφίζει μονοκούκι το "ουτοπικό" (γι αυτόν) ΚΚΕ, ξέρω γω...Γίνεται? Ε δεν γίνεται, στο λέω...

Goran ειλικρινά σε σέβομαι και συμφωνώ πολλές φορές μαζι σου αλλά τα παραπάνω που γράφεις νιώθω οτι αδικούν πολλούς εδώ μέσα. Ειδικά τα σημεία με τα "μοναδικός", γη της επαγγελιάς κτλ. Δεν νομίζω ότι,όχι όλοι τουλάχιστον, έχουμε τόσο υπεραπλουστευμένη σκέψη, ούτε θα κάνουμε τους Κινέζους σε περίπτωση που ποτέ βγουν συνομιλίες περι στημένων και όχι μονο στη φόρα. Άλλο αυτό και άλλο οι φήμες που βγαίνουν απο συγκεκριμένα άτομα που είναι σε payroll μελισσανίδη(για τον σαγώνια κυρίως λέω). Τεσπα, Δεν θέλω να ανακυκλώνω τις απόψεις μου μιας και ότι ήθελα να γράψω το έγραψα παραπάνω. Αυτά απο μένα, πάντα φιλικά.
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2691
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 14 Οκτ 2018, 14:43

Από συζήτηση που είχα με νεαρό οπαδό του Π.Α.Ο.Κ., ο οποίος κρίνει σωστές τις τακτικές που (ακούγονται τουλάχιστον ότι) θα ακολουθηθούν απ την αθλητική εκπομπή του ΟΡΕΝ, ΑΝ ΑΤΥΧΩΣ επιβεβαιωθούν στο μέλλον...

Κατάφερε λοιπόν ο Πρόεδρος του Π.Α.Ο.Κ., με μεγάλο κόστος, να αποκτήσει ένα κανάλι πανελλήνιας εμβέλειας...
Στο οποίο, όπως διαφαίνεται, ξεκινάει να χρησιμοποιεί παλιά, φθαρμένα και σκατωμένα, απ τον βούρκο, υλικά...
Τον λόγο δεν μπορώ να τον διανοηθώ, εκτός κι αν απευθύνεται σε πρόβατα, ελπίζοντας να αλλάξουν, ΠΟΥ ΔΕΝ...

Αφού υπάρχουν απτές αποδείξεις (video κ.τ.λ.) που καταδεικνύουν το δίκιο μας, φυσικά θα προτιμούσα να είναι στην θέση των νικολακόπ**στων, κάποιοι άφθαρτοι, π.χ., ο Περαίας, ο simba και ο wickerman, οι οποίοι απλά θα παρουσίαζαν την αλήθεια σε όλον τον κόσμο, έχοντας μάλιστα πίσω τους την "έξωθεν καλή μαρτυρία" και όχι άπειρα (και εξ ίσου πληρωμένα) μπάνια στον βούρκο του χαβουζοβοθρολιμανιστάν κι όποιος ήθελε ας (μην) την έβλεπε...
Που προσωπικά πιστεύω ότι, τόσο που έχουμε μεγαλώσει, πολλοί θα έσπευδαν να δουν τι λένε κι οι κομπλεξικοί"...

Το να πληρώσει δηλαδή τα γνωστά λαμόγια, για να πάψουν να "εισβάλουν στην ψυχοσύνθεση μας" θεωρείται λύση?
Λέτε να μην βρεθούν άλλα λαμόγια να πάρουν την θέση τους? Λέτε το OPEN να μεταβάλει τα πρόβατα σε νοήμονες?

Ξέρετε πόσα τρισεκατομμύρια ευρωδόλαρα επενδύονται ετήσια στην παγκόσμια προπαγάνδα και για ποιους λόγους?

Εμείς όμως, υποτίθεται ότι, θέλουμε μόνο να ακούγεται η αλήθεια, αυτήν που ευσχήμως αποκρύπτουν τα λαμόγια...
Αυτό είνει ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ...Το άλλο είναι "ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΑ ΜΟΥ" και (sorry) όχι του χαρακτήρα μου...

Μπορεί να πιστεύετε ότι οι κάθε νικολακατιτίς θα μπαίνουν σε αντιπαράθεση γεγονότων, δίχως προπαγάνδα πια...
Ίσως φέρνετε στον νου σας τον ντεμάκο να σκύβει το κεφάλι κοκκινίζοντας από ντροπή, δίχως να μας κατηγορεί!!
Ίσως πάλι τον βοθρολιμανονικολακόπ**στο να πετάει μόνο κάνα "ναι μεν, αλλά...", ρουμπωμένος απ τον Χ δικό μας!
Με γεια σας και με χαρά σας...Εγώ δεν θα πάρω...Τουλάχιστον, αν με λένε "χαλίφη", δεν θα αναρωτιέμαι: "Μήπως?"

Το τι και γιατί, πιστεύει ο καθένας μας, είναι αποτέλεσμα της παιδείας, της εμπειρίας, των βιωμάτων και τελικά των φίλτρων που έχει αναπτύξει απ όλα τα προηγούμενα...Δεν αλλάζει ορθολογικά, μέσα από "πληρωμένη κατεύθύνση"!


Απλά, ξεκάθαρα και πέρα για πέρα Π.Α.Ο.Κ.τσίδικα, είμαι κάθετα αντίθετος σε τέτοιες κινήσεις, που με προκαλούν!
ΑΝ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ όμως και δεν είναι, η γνωστή πλέον, "έρευνα αγοράς", για να μην έχουμε τζάμπα διαμάχες!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 14 Οκτ 2018, 14:48

Αδερφέ george188, πώς είσαι σίγουρος ότι ο σαγώνιας είναι στο pay roll του χάρτστερ? Αυτό γιατί δεν είναι φήμη?
Ελπίζω να πιάνεις το νόημα της ερώτησης μου, που προέρχεται απ την υπεραπλουστευμένη λογική του νου μου...
Ο κάθε ντεμάκος και νικολακόπ**στος, βγαίνοντας στην αθλητική εκπομπή του ΟΡΕΝ, θα είναι στο pay roll του Ιβάν?

Επίσης φιλικά και πάντα με σεβασμό στις απόψεις σου, συμφωνώντας κι εγώ μ αυτές, ενίοτε...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Κυρ 14 Οκτ 2018, 14:51

eorptol1 έγραψε:Δεν απευθύνεται μόνο σε ΠΑΟΚτσηδες και δεν πρέπει όλοι πρέπει να έχουν εκπροσώπηση απλά επιτέλους θα έχει ο ΠΑΟΚ τον χρόνο που του αξίζει σαν μέγεθος..... Ο εκπρόσωπος του ΠΑΟΚ πρέπει να είναι δυνατός αυτό μας ενδιαφέρει και ας φέρει σαν εκπρόσωπο του γαβρου τον τσουκαλά..... Πρέπει η συννεφιασμένη οπότε κερδίζει ο ΠΑΟΚ Κυριακή να ξεφτιλίστει από την καινούρια αθλητική εκπομπή..... Αν ήταν να βάζαμε μόνο ΠΑΟΚτσηδες και να τα βλέπουμε μόνο εμείς δεν κάνουμε τίποτε.....


Όλοι πρέπει να έχουν εκπροσώπηση εννοείται, αλλά το να πληρώνει ο ιδιοκτήτης του ΠΑΟΚ, άτομα σαν τον Νικολακόπουλο, που δε θέλω να χαρακτηρίσω, πάει πολύ. Άλλο δημοσιογραφία, άλλο οπαδική προπαγάνδα.
Ξεχνάει κανείς τι γράφει τόσα χρόνια ο τύπος αυτός; Τι αντιΠΑΟΚτσιδηλίκι βγάζει και πόσο προσπαθούσε να μας βγάλει τρελούς, όταν μιλούσαμε για την εγκληματική του χοντρού;
Αθλητικά με αντικειμενικότητα θέλουμε να βλέπουμε. Αν στο κανάλι θέλουν να μαζέψουν γραφικούς, το γυρνάμε και αθλητική Κυριακή, που τόσα χρόνια τους ακούμε και τους συνηθίσαμε για τις π@παριές τους.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό george188 » Κυρ 14 Οκτ 2018, 14:59

goran 64 έγραψε:Αδερφέ george188, πώς είσαι σίγουρος ότι ο σαγώνιας είναι στο pay roll του χάρτστερ? Αυτό γιατί δεν είναι φήμη?
Ελπίζω να πιάνεις το νόημα της ερώτησης μου, που προέρχεται απ την υπεραπλουστευμένη λογική του νου μου...
Ο κάθε ντεμάκος και νικολακόπ**στος, βγαίνοντας στην αθλητική εκπομπή του ΟΡΕΝ, θα είναι στο pay roll του Ιβάν?

Επίσης φιλικά και πάντα με σεβασμό στις απόψεις σου, συμφωνώντας κι εγώ μ αυτές, ενίοτε...

Από τη διαφήμιση του ΟΠΑΠ στο σάιτ του και την πορεία του απο τανακιπου του ζελου, σ αυτό της χάρτινης. Μέχρι στιγμής δεν μ χει δώσει σοβαρό πάτημα ο ιβάν για να πω ότι είναι φιλαράκι του πρεζέμπορα. Kαταλαβαίνω βέβαια το νόημα της ερώτησης σου. Την παράγκα άλλος την έχει φέτος (και ας μας λεγανε πέρυσι χαλίφηδες τα ίδια κέντρα, το ξέρεις). Τώρα που και ο γαύρος δεν έχει την εύνοια που είχε τα προηγούμενα χρόνια θυμήθηκε να συμπλεύσει μαζί μας..
Για νικολακόπουλο με τα χίλια μαζι σου, ειναι ντροπή αυτός ο τύπος να ναι στο κανάλι του ιδιοκτήτη της ομάδας μας.Προφανώς και θα χουν ρεπόρτερ κ σχολιαστές απο παντού, αλλά μπορούν να επιβάλλεται να βρουν κάποιον που δεν ειναι γραφικός. Τέσπα, θα τα δούμε όλα στην πράξη goran.. Να σαι καλά και ευχαριστώ για την απάντηση
Π.Α.Ο.Κ. θρησκεία και στην Ολλανδία
george188
 
Δημοσιεύσεις: 2691
Εγγραφή: Σάβ 23 Απρ 2016, 11:05

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 14 Οκτ 2018, 15:04

eorptol1 έγραψε:Δεν απευθύνεται μόνο σε ΠΑΟΚτσηδες και δεν πρέπει όλοι πρέπει να έχουν εκπροσώπηση απλά επιτέλους θα έχει ο ΠΑΟΚ τον χρόνο που του αξίζει σαν μέγεθος..... Ο εκπρόσωπος του ΠΑΟΚ πρέπει να είναι δυνατός αυτό μας ενδιαφέρει και ας φέρει σαν εκπρόσωπο του γαβρου τον τσουκαλά..... Πρέπει η συννεφιασμένη οπότε κερδίζει ο ΠΑΟΚ Κυριακή να ξεφτιλίστει από την καινούρια αθλητική εκπομπή..... Αν ήταν να βάζαμε μόνο ΠΑΟΚτσηδες και να τα βλέπουμε μόνο εμείς δεν κάνουμε τίποτε.....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dimg4
 

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 14 Οκτ 2018, 15:36

Αδερφέ george188, η διαφήμιση δεν είναι απαραίτητα και ένταξη σε "pay roll", αλλά "επιχειρηματική κίνηση"... ;)
Σ ευχαριστώ κι εγώ για την ανταλλαγή απόψεων...Είσαι ένας απ τους λίγους που την ευχαριστιέμαι αληθινά... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Rorschach » Κυρ 14 Οκτ 2018, 16:39

Μπράβο Ιβάν...προτείνω επίσης Τσακίρη, Βασιλάρα και Τσαλτίδη για το epsilon.
Rorschach
 
Δημοσιεύσεις: 896
Εγγραφή: Δευτ 18 Φεβ 2008, 02:05

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 14 Οκτ 2018, 17:50

Καλα μπορει και να μη γινουν αυτα τελικα. Οι συμβουλοι του για τα τηλεοπτικα ειναι οτι ναναι απ οτι καταλαβα. Μολις πηρε το εψιλον ο βανιας εδιωξε φουρθιωτη που ειχε ομως ενα μυστηριο συμβολαιο κι αναγκαστηκε να τον ξαναπαρει πισω.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 14 Οκτ 2018, 18:17

Mīngus έγραψε:
eorptol1 έγραψε:Δεν απευθύνεται μόνο σε ΠΑΟΚτσηδες και δεν πρέπει όλοι πρέπει να έχουν εκπροσώπηση απλά επιτέλους θα έχει ο ΠΑΟΚ τον χρόνο που του αξίζει σαν μέγεθος..... Ο εκπρόσωπος του ΠΑΟΚ πρέπει να είναι δυνατός αυτό μας ενδιαφέρει και ας φέρει σαν εκπρόσωπο του γαβρου τον τσουκαλά..... Πρέπει η συννεφιασμένη οπότε κερδίζει ο ΠΑΟΚ Κυριακή να ξεφτιλίστει από την καινούρια αθλητική εκπομπή..... Αν ήταν να βάζαμε μόνο ΠΑΟΚτσηδες και να τα βλέπουμε μόνο εμείς δεν κάνουμε τίποτε.....


Όλοι πρέπει να έχουν εκπροσώπηση εννοείται, αλλά το να πληρώνει ο ιδιοκτήτης του ΠΑΟΚ, άτομα σαν τον Νικολακόπουλο, που δε θέλω να χαρακτηρίσω, πάει πολύ. Άλλο δημοσιογραφία, άλλο οπαδική προπαγάνδα.
Ξεχνάει κανείς τι γράφει τόσα χρόνια ο τύπος αυτός; Τι αντιΠΑΟΚτσιδηλίκι βγάζει και πόσο προσπαθούσε να μας βγάλει τρελούς, όταν μιλούσαμε για την εγκληματική του χοντρού;
Αθλητικά με αντικειμενικότητα θέλουμε να βλέπουμε. Αν στο κανάλι θέλουν να μαζέψουν γραφικούς, το γυρνάμε και αθλητική Κυριακή, που τόσα χρόνια τους ακούμε και τους συνηθίσαμε για τις π@παριές τους.
Και ποιος ειδικά γάβρος αρδ δεν είναι του επιπέδου νικολακοπουλου; όλοι ίδιοι είναι..... Όποιος και αν εκπροσωπεί αυτήν την ομάδα......
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Κυρ 14 Οκτ 2018, 20:09

Εικόνα

Ας του δώσουμε κι αυτού έναν μισθό. Τον Σαββίδη έβριζε, κλάιν μωρέ.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Κυρ 14 Οκτ 2018, 20:40

Ιβάν μην μας κάνεις χαλι γκαλι την καρδιά....παρε τους συμβούλους που έκαναν το mega megaλό να τελειώνουμε...
Άντε γιατί το 4 θα μείνει κενό τώρα με το μαύρο του mega! :lol:
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2331
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Vet_eranos » Κυρ 14 Οκτ 2018, 23:36

https://www.youtube.com/watch?v=ug2L_41UP2Q

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ug2L_41UP2Q[/youtube]
Vet_eranos
 
Δημοσιεύσεις: 725
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 22:11

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες