Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τρί 20 Μαρ 2018, 16:59

Ρε ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ πολιτικοί που όλοι οπλοφορείτε μιλάτε για τον ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ επενδύει στη Μακεδονία?

ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ. ΕΛΕΗΝΑ ΕΡΠΕΤΟΜΟΡΦΑ ΒΟΘΡΟΛΥΜΑΤΑ.

Μιλάτε για επενδύσεις ρε ΒΙΖΙΤΕΣ μετα πλαστά βιογραφικά και τα πέτσινα πτυχία και την ανύπαρκτη επαγγελματική προυπηρεσία.

Όταν θα έρθει το χτύπημα απο το Σουλτάνο θα κάνω το Φύλλο Πορείας σας ΚΩΛΟΧΑΡΤΟ, θα σκουπιστώ και θα σας το στείλω με γράμμα και κορδελίτσα. Που θα πάω να πολεμήσω εγώ για την Παπαγγελή, το γουρλομάτη και τον Βαρώνο τον κουμπάρο του, τη καβλοσπυράκι και το Νικήτα τον κύναιδο. Να πολεμήσω για το λαθρέμπορο της κούλας που μας ζημίωσε 200εκ με την ΠΑΕ και 1 δις με το λαθρεμπόριο ως φορολογουμένους.

ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ ΚΟΥΜΠΟΥΡΟΦΟΡΟΥΣ?

ΑΝΤΕ ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ ΡΕ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ.

Όσοι είστε δεξιοί έχετε εναλλακτική στον Κρανιδιώτη. Το κόμμα του θα κάνει ζημιά στη γαλάζια μαφία.
(http://ysterografa.gr/%CF%86-%CE%BA%CF% ... %B4%CE%B1/)

Οι υπόλοιποι σας ενθαρρύνω να στηρίξετε Ένωση Κεντρώων όσο μας στηρίζει φυσικά. Είμαστε σε ΠΟΛΕΜΟ. Πρέπει να στηρίζουμε αυτούς που μας επιτρέπουν να επιβιώνουμε και να αναπνέουμε.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό alp920 » Τρί 20 Μαρ 2018, 17:05

Κακώς αναφέρεσαι σε προτάσεις ψήφου.
Ας αφήσουμε την πρόθεση ψήφου εκτός paokmania.
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2004
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Maniaq@Deepwood » Τρί 20 Μαρ 2018, 17:08

alp920 έγραψε:Κακώς αναφέρεσαι σε προτάσεις ψήφου.
Ας αφήσουμε την πρόθεση ψήφου εκτός paokmania.

Ακριβως ετσι
Maniaq@Deepwood
 
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Δευτ 28 Απρ 2014, 20:41

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kos » Τρί 20 Μαρ 2018, 17:13

σορυ αλλα δεν μπορω να κρατηθω αλλο.
κραζουμε τους αλλοθρησκους και τους λεμε προβατα αλλα δεν βλεπω να διαφερουμε και πολυ απο αυτους.
κραζαμε τους γαυρους που εβγαλαν δημαρχο τον μωραλη αλλα δεν μας ενοχλει ο ζαγορακης στην ευρωβουλη.
κανε κομμα ιβαν και εμεις μαζι σου...
εστειλε επιστολη στον πουτιν ο ιβαν για τους ελληνες στρατιωτικους. σε ποιον πουτιν ξερουμε? σε αυτον που του εριξε ο τουρκος το αεροπλανο με νεκρους ρωσους πιλοτους και πριν περασει ενας χρονος τους δινει s-400 για να μην πεταει τιποτα στο αιγαιο και σχεδιαζει να τους κανει πυρηνικο εργοστασιο σε σημειου που αν γινει στραβη δεν θα ξαναγεννηθει ελληνοπουλο με λιγοτερο απο 3 ποδια και 4 χερια.
καλη η μπαλα για να περναμε το χρονο μας αλλα υπαρχουν σημαντικοτερα πραγματα στην ζωη.
βγηκε αλλος (μαλλον κανενα 15χρονο) κανει ηλεκτρονικο δημοψηφισμα να μην παει ο Παοκτσης στην επιστρατευση.
για εμενα αυτος ειναι πιο γελοιος απο το πλαστικο σουργελο που ειπε για βουλγαριες. και ναι υπαρχουν γελοιοι που ειναι Παοκτσηδες οπως υπαρχουν και Παοκτσηδες που ειναι γελοιοι.
στον στρατο πηγα οταν με καλεσε η πατριδα, και θα ξαναπαω αν με καλεσει. η πατριδα ομως, οχι ο ιβαν ή ο ΠΑΟΚ.
ιβαν ειμαστε μαζι. για τον ΠΑΟΚ και το πρωταθλημα. ελπιζω να σου αρκει....

ΥΓ. το σχολιο μου ειναι γενικο και δεν θελω να προσβαλω κανενα μελος. ελπιζω να γινει κατανοητο. αν δεν γινει ζητω εκ των προτερων συγνωμη.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4933
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 20 Μαρ 2018, 17:15

. Μπορεί να βοηθήσει ο πουτιν στην απελευθέρωση των παιδιών; αυτό μας ενδιαφέρει....

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Parolos » Τρί 20 Μαρ 2018, 17:22

Πολύ συναισθηματικά το βλέπεις ρε φίλε Κος.
Εντάξει κι εγώ είμαι "πατριώτης" με την καλή έννοια, όχι την χρυσαυγηστικη, αλλά άλλο Ελλάδα άλλο αυτό το μπουρδέλο που ζούμε αυτή τη στιγμή με το αθηνοκεντρικο καθεστώς, στο οποίο παίζω το ρόλο του κομπάρσου και θεωρουμαι πολίτης Γ κατηγορίας.
Δε δικαιούμαι ούτε ένα πρωτάθλημα στα 33 χρόνια να πανηγυρίσω, μου το κλέβουν και αυτό. Μια ζωή στεναχώρια, χαμένα όνειρα και ελπίδες.. για να χαίρονται τα βουτυροπαιδα και να γελάνε με τους γραφικούς Βούλγαρους..
Όχι φίλε μου απέναντι σε αυτούς είμαι βαμμένος με τα χρώματα του πολέμου και το μαχαίρι στα δόντια. Το χρωστάω στον ΠΑΟΚ που μου παρέδωσαν, το χρωστάω και στους επόμενους.
ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΚΟΣΤΟΣ.!
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6030
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Βαθύ Mαύρο » Τρί 20 Μαρ 2018, 17:33

kos έγραψε:σορυ αλλα δεν μπορω να κρατηθω αλλο.
κραζουμε τους αλλοθρησκους και τους λεμε προβατα αλλα δεν βλεπω να διαφερουμε και πολυ απο αυτους.
κραζαμε τους γαυρους που εβγαλαν δημαρχο τον μωραλη αλλα δεν μας ενοχλει ο ζαγορακης στην ευρωβουλη.
κανε κομμα ιβαν και εμεις μαζι σου...
εστειλε επιστολη στον πουτιν ο ιβαν για τους ελληνες στρατιωτικους. σε ποιον πουτιν ξερουμε? σε αυτον που του εριξε ο τουρκος το αεροπλανο με νεκρους ρωσους πιλοτους και πριν περασει ενας χρονος τους δινει s-400 για να μην πεταει τιποτα στο αιγαιο και σχεδιαζει να τους κανει πυρηνικο εργοστασιο σε σημειου που αν γινει στραβη δεν θα ξαναγεννηθει ελληνοπουλο με λιγοτερο απο 3 ποδια και 4 χερια.
καλη η μπαλα για να περναμε το χρονο μας αλλα υπαρχουν σημαντικοτερα πραγματα στην ζωη.
βγηκε αλλος (μαλλον κανενα 15χρονο) κανει ηλεκτρονικο δημοψηφισμα να μην παει ο Παοκτσης στην επιστρατευση.
για εμενα αυτος ειναι πιο γελοιος απο το πλαστικο σουργελο που ειπε για βουλγαριες. και ναι υπαρχουν γελοιοι που ειναι Παοκτσηδες οπως υπαρχουν και Παοκτσηδες που ειναι γελοιοι.
στον στρατο πηγα οταν με καλεσε η πατριδα, και θα ξαναπαω αν με καλεσει. η πατριδα ομως, οχι ο ιβαν ή ο ΠΑΟΚ.
ιβαν ειμαστε μαζι. για τον ΠΑΟΚ και το πρωταθλημα. ελπιζω να σου αρκει....
ΥΓ. το σχολιο μου ειναι γενικο και δεν θελω να προσβαλω κανενα μελος. ελπιζω να γινει κατανοητο. αν δεν γινει ζητω εκ των προτερων συγνωμη.


Με το καλό φίλε ! Καλό βόλι ! Ρϊξε και καμία και για μάς !!
Βαθύ Mαύρο
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: Κυρ 25 Φεβ 2018, 22:25

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Azrael » Τρί 20 Μαρ 2018, 17:34

με καλυψε 100% ο parolos
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kos » Τρί 20 Μαρ 2018, 17:37

δεν το βλεπω συναισθηματικα.
αντιθετα πιστευω οτι τα περι κομματος ειναι τυρακι των αντιπαλων του για να τον βλεπει ο μεσος ελληνας υποψιασμενα. και καλα ο ποντιος εχει κρυφα σχεδια. δεν πιστευω οτι εχει πολιτικες βλεψεις και οτι θα κανει κινηση να βγει στο προσκηνιο. θα κανει την δουλεια του απο το παρασκηνιο.
απλα με ενοχλει το κανε κομμα ρε ιβαν. απο γαλατικο χωριο, εθελοντικος στρατος. και φυσικα οχι γιατι ελπιζω σε κατι απο την υπαρχουσα πολιτικη κατασταση, αλλα ειναι γραφικο ενα θεματικο κομμα.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4933
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Τρί 20 Μαρ 2018, 18:23

Αδερφε κος δεν ειναι το ιδιο με αυτο που κανουν οι γκει και το περιφημο νο πολιτικα...αυτοι 30 χρονια τωρα βιαζουν καθε εννοια λογικης στον βωμο ενος πρωταθληματος...
Αντιθετα εμεις μια χρονια που ειμασταν οι καλυτεροι μας το εκλεψαν...εμεις δε θελουμε να ειμαστε το κρατος..εμεις θελουμε να εφαρμοζονται οι νομοι για ολους...και κυριως ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ....
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3652
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Τρί 20 Μαρ 2018, 18:53

Parolos έγραψε:Πολύ συναισθηματικά το βλέπεις ρε φίλε Κος.
Εντάξει κι εγώ είμαι "πατριώτης" με την καλή έννοια, όχι την χρυσαυγηστικη, αλλά άλλο Ελλάδα άλλο αυτό το μπουρδέλο που ζούμε αυτή τη στιγμή με το αθηνοκεντρικο καθεστώς, στο οποίο παίζω το ρόλο του κομπάρσου και θεωρουμαι πολίτης Γ κατηγορίας.
Δε δικαιούμαι ούτε ένα πρωτάθλημα στα 33 χρόνια να πανηγυρίσω, μου το κλέβουν και αυτό. Μια ζωή στεναχώρια, χαμένα όνειρα και ελπίδες.. για να χαίρονται τα βουτυροπαιδα και να γελάνε με τους γραφικούς Βούλγαρους..
Όχι φίλε μου απέναντι σε αυτούς είμαι βαμμένος με τα χρώματα του πολέμου και το μαχαίρι στα δόντια. Το χρωστάω στον ΠΑΟΚ που μου παρέδωσαν, το χρωστάω και στους επόμενους.
ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΚΟΣΤΟΣ.!

ΑΥΤΟ!!! δεν είμαι 15, 52 είμαι και έχω αηδιάσει με την δήθεν αιλάδα τους, που περιλαμβάνει μόνο την Αθήνα και τις γύρω συνοικίες.... Και δεν μιλάω μόνο ποδοσφαιρικά! :evil:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8504
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 20 Μαρ 2018, 18:55

kos έγραψε:σορυ αλλα δεν μπορω να κρατηθω αλλο.
κραζουμε τους αλλοθρησκους και τους λεμε προβατα αλλα δεν βλεπω να διαφερουμε και πολυ απο αυτους.
κραζαμε τους γαυρους που εβγαλαν δημαρχο τον μωραλη αλλα δεν μας ενοχλει ο ζαγορακης στην ευρωβουλη.
κανε κομμα ιβαν και εμεις μαζι σου...
εστειλε επιστολη στον πουτιν ο ιβαν για τους ελληνες στρατιωτικους. σε ποιον πουτιν ξερουμε? σε αυτον που του εριξε ο τουρκος το αεροπλανο με νεκρους ρωσους πιλοτους και πριν περασει ενας χρονος τους δινει s-400 για να μην πεταει τιποτα στο αιγαιο και σχεδιαζει να τους κανει πυρηνικο εργοστασιο σε σημειου που αν γινει στραβη δεν θα ξαναγεννηθει ελληνοπουλο με λιγοτερο απο 3 ποδια και 4 χερια.
καλη η μπαλα για να περναμε το χρονο μας αλλα υπαρχουν σημαντικοτερα πραγματα στην ζωη.
βγηκε αλλος (μαλλον κανενα 15χρονο) κανει ηλεκτρονικο δημοψηφισμα να μην παει ο Παοκτσης στην επιστρατευση.
για εμενα αυτος ειναι πιο γελοιος απο το πλαστικο σουργελο που ειπε για βουλγαριες. και ναι υπαρχουν γελοιοι που ειναι Παοκτσηδες οπως υπαρχουν και Παοκτσηδες που ειναι γελοιοι.
στον στρατο πηγα οταν με καλεσε η πατριδα, και θα ξαναπαω αν με καλεσει. η πατριδα ομως, οχι ο ιβαν ή ο ΠΑΟΚ.
ιβαν ειμαστε μαζι. για τον ΠΑΟΚ και το πρωταθλημα. ελπιζω να σου αρκει....

ΥΓ. το σχολιο μου ειναι γενικο και δεν θελω να προσβαλω κανενα μελος. ελπιζω να γινει κατανοητο. αν δεν γινει ζητω εκ των προτερων συγνωμη.

1)Εσυ ποιον ΠΑΟΚτση ειδες να ναι χαρουμενος με το ζαγορακη σαν ευρωβουλευτη??Επισης πες μου τι σχεση εχει η θεση του Ευρωβουλευτή με αυτη του δημαρχου μιας πολης σαν τον βρωμοπειραια. Αμφιβαλλω αν το 90% ξερει καποιον αλλον ευρωβουλευτη.
2)Τωρα τι παιχτηκε με τον Πουτιν και με την επιστολή που λες μπορει να υπαρχει σεναριο μπορει να υπαρχει και πολυ σαλτσα. Αυτο που ξερουμε ειναι οτι ο Ιβαν Σαββιδης ηταν εκ των βασικοτερων συντελεστων στο ανοιγμα της Παναγιας Σουμελά στον Ποντο. Τωρα παιζει δεν παιζει ρολο δεν το ξερουμε εμεις.
3)Ο αλλος και ο καθε αλλος ΠΑΟΚτσης δεν εκανε δημοψηφισμα ηλεκτρονικο για να αποδειξει στο ελληνικο κρατος αν θα παει στην επιστρατευσει. Την αντιθεση του σε αυτο το μπουρδελοκράτος ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
δείχνει.
4)Απαντησε μου και μενα ενα ερώτημα. Την ωρα που σε ξεβρακωνουν σαν χωρα εδώ και 20 μερες με δυο στρατιωτικους σε κρατηση στην Τουρκια, σαν κράτος ασχολεισαι επί μιαμιση βδομάδα με τον "Τρομοκράτη, Ολιγάρχη, Ρώσσο Σαββίδη".
Για πες μου δυο λογάκια για αυτό, πες μου δυο λογάκια για το καθεστώς της Αθήνας επί πόσα χρόνια, που βγήκε ενας ισχυρός επιχειρηματίας και το χτυπάει στα ίσα και ταρακουνιέται όλη η Ελλάδα.

Για αυτό το κράτος μιλάμε και για αυτούς τους γελοίους τύπους. Αν σε πείραξε το πιτσιρίκι το "γελοίο" όπως λες ίσως θα ταν καλύτερο να ψάξεις γιατί αυτό το πιτσιρίκι το φτάσανε εκεί.
Είναι πάγια τακτική του συστήματος να σε στέλνει με ψυχοφάρμακα στο τρελάδικο και μετά άντε να πιστέψεις τον τρελό.

Δε σου κάνω ούτε κήρυγμα ούτε τίποτα.

Απλά δυστυχώς η καρπαζιά πλέον δεν περνάει στη Συμπρωτεύουσα. χαχαχα...Η μοναδική χώρα λέει που έχει Συμπρωτεύουσα για να μην στεναχωριούνται οι Θεσσαλονικείς, λένε τα βόδια, τα αμόρφωτα. Αλλά αυτό μας ταίσανε τοσα χρόνια και έλεγαν τους βόρειους γραφικούς με τις ιστορίες τους.

Τη χαρά που στερούν τόσα χρόνια, όχι μόνο από τον ΠΑΟΚ, είναι λογικό να την βλέπουν σαν μίσος πλέον. Το ποδόσφαιρο έίναι ένας εύκολος τρόπος να κατατάξουμε τους ανθρώπους σε ορκ, σε Βούλγαρους, σε μπουγατσομάχους, σε αλήτες.
Τι διαφέρει όμως αυτή η κοινωνία του ποδοσφαίρου με την κοινωνία του λαδώματος, των μιζών, του βγάζω αυθαίρετη άδεια, του πνίγω και σκοτώνω κόσμο για να δικαιωθώ. Κάποιοι σκοτώθηκαν έτσι εύκολα για κάποιον μπαγλαμά που οικονομάει από τα καράβια. Το είδες να παίζει πουθενά πρώτη είδηση επί μια βδομάδα???

Τέλος πάντων το πήγα μακρυά απλά είναι τοσο πούστικη αυτή η κοινωνία που σε γαμάει και της λες και ευχαριστώ. όλοι κλάψαμε σαν παιδιά για αγώνες που έχασε ο ΠΑΟΚ, για στημένους αγώνες που μας πήραν γιατί ο ΠΑΟΚ ήταν ο παρατρεχάμενος. Αυτα ριζώνουν μέσα σου και δύσκολα βγαίνουν.

Να χεις το Σαβιτς, να τους έχει κάνει κουτούς τον γαμωδήμαρχο-προδότη και τον τάρπλευ και να στον βγάζει ετσιθελικά για να μην πάρεις το ματς. Αυτό εμένα φίλε μου χει μείνει και δε θα το ξεχάσω ποτέ. Ο πατέρας μου είναι στο ματς στη θεσ/νικη και γω να κλαίω στο σπίτι για τον ΠΑΟΚ.
Αντε γαμηθείτε!!!
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τρί 20 Μαρ 2018, 19:10

μηλα με πατατες μπερδεψες kos
ο πειραιας ειναι κεντρο


την θεσσαλονικη πως την κοβεις; τα ιδια προβληματα με το κεντρο εχει;
γι αυτο θελουμε ενεργους πολιτικους που δεν θα κανουν τα παγωνια υπακουοντας στα κελευσματα των αρχηγων τους κατω;
απο ολο το κλιμα και την ολη κατασταση ετων αυτο καταλαβαινεις;
πως πειραιας αθηνα και θεσσαλονικη επαρχια ειναι ενα και το αυτο;

φυσικα αυτα περι επιστρατευσης και τα λοιπα ειναι σαχλαμαρες πικρας,αλλα δεν προκειται περι αυτου αγαπητε κωα

αλλα για πραγματικα προβληματα

σε παραπεμπω στο αμεσως προηγουμενο μηνυμα μου μην ξαναγραφω τα ιδια.
Τελευταία επεξεργασία από Παλαιολόγος και Τρί 20 Μαρ 2018, 19:16, έχει επεξεργασθεί 4 φορά/ες συνολικά
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 20 Μαρ 2018, 19:11

Συμφωνώ 1,6 δις τοις εκατό με τον sourmenetes+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Κάποιους σας δείχνουν το φεγγάρι κι εσείς κοιτάτε το δάχτυλο...Ε καθίστε και κοιτάτε το άμα γουστάρετε... :(
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 20 Μαρ 2018, 19:22

Για τον Ζαγοράκη μάλιστα έβγαλαν ανακοίνωση οι σύνδεσμοι που τα χώνανε πολύ χοντρά, κάτι που δεν έκανα ή θα κάνανε τα πρόβατα τα πολύχρωμα
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: cellophan, Mīngus, PablitoV2, Zois και 24 επισκέπτες