Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 16:26

tolis01 έγραψε:Χοσάδα Ηγέτα και Ευεργέτα και Πρόεδρα,

ήδη η διαφορά σου με τους βασικούς αντσγωνιστές της επένδυσής σου θα μπορούσε να είναι 3-4 βαθμούς παραπάνω στην καλύτερη περίπτωση.
Σε 6 μέρες μπορούμε να τελειώσουμε από τον έναν για φέτος.
Απαίτησε :
- Εγγυήσεις πως δουλεύουν κάμερες κλπ στο γήπεδο που φιλοξενεί και την εθνική ομάδα τρομάρα της.
- Να μην σφυρίξουν συγκεκριμένοι κομπλεξικοί.
- Πως ούτε σάλιο δε θα πέσει στο χώρο που θα κινούνται οι παίχτες μας και οι άρχοντες του αγώνα.
- Συνεχή έλεγχο των ανωτέρω
- Η ομάδα μας κυρία θα φτάσει, κυρία θα φύγει.
- Αν γίνουν παρατράγουδα, να γραφούν αυτούσια στο φ. αγώνα.
Τυχόν μη συμμόρφωση, δε θα γίνει ανεκτή, δε θα ξεκινήσει ο αγώνας.

Τα παραπάνω είναι δικιά σου δουλειά, έτσι ώστε οι υπάλληλοί σου του αγωνιστικού τμήματος να κάνουν τη δικιά τους, να ξεσκίσουν δηλαδή τους απόγονους του στόλου.
Όπως τα αναφέρει ο φίλος απαραβατοι όροι για να πάει να παίξει εκεί η ομάδα.
Ήδη ο δικός τους "μηχανισμός" δουλεύει ειδικά για το συγκεκριμένο παιχνίδι.
Ξεφτιλισε την ΕΟ

Στάλθηκε από το SM-J710F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6628
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Δευτ 16 Οκτ 2017, 18:19

Όταν είχες Βιερΐνια δεξί εξτρέμ πίσω είχες Σκόνδρα και τώρα Μάτος.... ασχέτως αν είναι ντεφορμέ τωρα... Η ομάδα έχει πολύ καλές μονάδες πλέον. Έχεις την πολυτέλεια να έχεις Μπισεσβαρ πάγκο, Τσιμιροτ-Βαρέλα εκτός αποστολής και νά ρίχνεις χαλαρά 4αρα με σβηστές μηχανές...με δύο λόγια... Σαββίδης...
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2192
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Duke_Rolson » Δευτ 16 Οκτ 2017, 18:32

Κάπου έπεσε στο μάτι μου οτι είχαν τηλεδιάσκεψη με τον πρόεδρα..
τώρα δεν μας ενοχλεί; :twisted:
Άβαταρ μέλους
Duke_Rolson
 
Δημοσιεύσεις: 433
Εγγραφή: Κυρ 18 Οκτ 2015, 21:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Δευτ 16 Οκτ 2017, 19:42

zoomgr έγραψε:Όταν είχες Βιερΐνια δεξί εξτρέμ πίσω είχες Σκόνδρα και τώρα Μάτος.... ασχέτως αν είναι ντεφορμέ τωρα... Η ομάδα έχει πολύ καλές μονάδες πλέον. Έχεις την πολυτέλεια να έχεις Μπισεσβαρ πάγκο, Τσιμιροτ-Βαρέλα εκτός αποστολής και νά ρίχνεις χαλαρά 4αρα με σβηστές μηχανές...με δύο λόγια... Σαββίδης...


Σκόνδρας και Βιεϊρίνια δεν ήταν συμπαίκτες.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6274
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 21:54

Ιβαν, το οτι παιρνεις πτηση για να εισαι στην ανοιχτη προπονηση και φευγεις αλλα δεν παιρνεις πτηση να συνοδεψεις την ομαδα στο τηγανι... ε ειναι καπως
σαν να δειχνει οτι σου ελειψε η αποθεωση
Dimg4
 

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 22:13

Άκουσα δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ότι θα μιλήσει στην ευρώ βουλή για τους ποντιους την Κυριακή.....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 22:14

Κανε ρε ιβαν μια παραγκα 50ετη. Οχι πολυ. 50 χρονακια ειναι καλα.

Στα ισα τωρα, ευγε για την μεχρι τωρα σταση μας στα περι διαιτησιας. Φαινεται ποιος ήθελε εξυγιανση και ποιοι απλα να αλλάξουν τα κοζια
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 22:19

zoomgr έγραψε:Ευχαριστούμε πρόεδρε... που έχουμε φτάσει σε επίπεδο να έχουμε Βιερίνια και να μην ξεχωρίζει σαν την μυγα μες στο γάλα... αυτό λέει πολλά


καλα ο τωρινος βιερινια δε θα ξεχωριζε ουτε επι λαμπρου βαγγελη :lol:
Dimg4
 

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 22:28

goran 64 έγραψε:Ναι μεν ευχαριστούμε, αλλά για να επιτευχθεί και κάνας σημαντικός στόχος (Πρωτάθλημα), πριν να πεθάνουμε...
...πρέπει να ξυπνήσουμε επιτέλους κύριε Πρόεδρε...:shock: :shock:
Μας κλέβουν, "πουστονταηλίκι", αν δεν το κατάλαβες!!!!


:pano: :pano: :pano: :pano:


tolis01 έγραψε:Χοσάδα Ηγέτα και Ευεργέτα και Πρόεδρα,

ήδη η διαφορά σου με τους βασικούς αντσγωνιστές της επένδυσής σου θα μπορούσε να είναι 3-4 βαθμούς παραπάνω στην καλύτερη περίπτωση.
Σε 6 μέρες μπορούμε να τελειώσουμε από τον έναν για φέτος.
Απαίτησε :
- Εγγυήσεις πως δουλεύουν κάμερες κλπ στο γήπεδο που φιλοξενεί και την εθνική ομάδα τρομάρα της.
- Να μην σφυρίξουν συγκεκριμένοι κομπλεξικοί.
- Πως ούτε σάλιο δε θα πέσει στο χώρο που θα κινούνται οι παίχτες μας και οι άρχοντες του αγώνα.
- Συνεχή έλεγχο των ανωτέρω
- Η ομάδα μας κυρία θα φτάσει, κυρία θα φύγει.
- Αν γίνουν παρατράγουδα, να γραφούν αυτούσια στο φ. αγώνα.
Τυχόν μη συμμόρφωση, δε θα γίνει ανεκτή, δε θα ξεκινήσει ο αγώνας.

Τα παραπάνω είναι δικιά σου δουλειά, έτσι ώστε οι υπάλληλοί σου του αγωνιστικού τμήματος να κάνουν τη δικιά τους, να ξεσκίσουν δηλαδή τους απόγονους του στόλου.


Βγαλτε καμια ανακοινωση για τις σφαγες τις Κυριακης ζητειστε να παραβρεθουν εισαγγελεις και υπουργοι,φερτε αστυν διευθηντες σηκωστε ελικοπτερα(οπως αυτοι) και ζητειστε και εξασφαλειστε εγγυησεις οτι δε θα ζησουμε ακομα μια σφαγη.Μεγαλυτερο καλο θα κανετε στην ομαδα παρα αν μαζευτουμε χιλιοι τρελοι στη προπονηση.
Μπουχτησαμε πλεον με το σφαξε με χοντρε μου ν αγιασω.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26732
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gpaok » Δευτ 16 Οκτ 2017, 23:18

Dimg4 έγραψε:Ιβαν, το οτι παιρνεις πτηση για να εισαι στην ανοιχτη προπονηση και φευγεις αλλα δεν παιρνεις πτηση να συνοδεψεις την ομαδα στο τηγανι... ε ειναι καπως
σαν να δειχνει οτι σου ελειψε η αποθεωση

Ακου τι σκεφτηκε το θηριο....
gpaok
 
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ 2008, 15:31

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 23:20

Μακάρι και οι προηγούμενοι 'επενδυτές' μας να χωνανε φράγκα και τι μόνο που θα θέλανε να ήταν η αποθέωση...... Αν θέλει τέτοια αποθέωση ο Ιβάν που δεν το πιστεύω, τα μεγάλα γούστα θα τα βγάλει όταν πάρουμε το πρωτάθλημα

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 16 Οκτ 2017, 23:39

Dimg4 έγραψε:Ιβαν, το οτι παιρνεις πτηση για να εισαι στην ανοιχτη προπονηση και φευγεις αλλα δεν παιρνεις πτηση να συνοδεψεις την ομαδα στο τηγανι... ε ειναι καπως
σαν να δειχνει οτι σου ελειψε η αποθεωση



Ακριβως, του ελειψε η αποθεωση και ερχεται να αποθεωσει την ομαδα οπως αλλωστε λεει και στη δηλωση του.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Τρί 17 Οκτ 2017, 05:04

Εορδαικάρα και Ντιμ, δεν θα το πιστέψετε, αλλά οι κοκορομαχίες σας δεν ενδιαφέρουν κανέναν!

Έλεος!
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 17 Οκτ 2017, 11:10

Δήλωση Ιβάν Σαββίδη:
Δευτέρα, 16 Οκτωβρίου 2017 20:03...

Ο Πρόεδρος και μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ., Ιβάν Σαββίδης, προχώρησε στην παρακάτω δήλωση στο paokfc.gr.

«Επτά αγωνιστικές ο Π.Α.Ο.Κ. τις περνάει μοναχικά. Κάποιοι άφησαν την ομάδα «ορφανή» αλλά δεν κατάφεραν να την αποδυναμώσουν. Εμείς παλεύουμε με όλες μας τις δυνάμεις, δείχνοντας αποτελεσματικότητα.

Ναι, μας περιμένουν δύσκολες μάχες και όχι μόνο στον αγωνιστικό χώρο, αλλά εμείς δεν πρέπει να υποκύπτουμε σε προκλήσεις και να αναλωνόμαστε σε λεπτομέρειες.

Μόνο αντιλαμβανόμενοι τη δική μας ευθύνη για το μέλλον του Συλλόγου, θα μπορέσουμε να επιτύχουμε τους υψηλότερους στόχους.
Σήμερα κοινός μας στόχος είναι να ενωθούμε γύρω από την ομάδα!

Σήμερα, όπως ποτέ άλλοτε, οι παίκτες και ο προπονητής πρέπει να αισθανθούν τον παλμό του Π.Α.Ο.Κ., τη δύναμη και τη στήριξη της μεγάλης μας οικογένειας.

Όσο είναι σε ισχύ η τιμωρία που επιβλήθηκε στον Σύλλογό μας, μόνο οι ανοικτές προπονήσεις μας δίνουν αυτή τη δυνατότητα. Την Πέμπτη πρέπει να γεμίσουμε την ομάδα με ενέργεια, να ενισχύσουμε το πνεύμα του Π.Α.Ο.Κ., να δείξουμε στους νέους παίκτες τι σημαίνουν τα χρώματα του συλλόγου μας.

Κι εγώ θα είμαι μαζί σας.

Θα συναντηθούμε στην Τούμπα, 19 Οκτωβρίου στις 18:00″ .

Mε εκτίμηση,

Ιβάν Σαββίδης


Εικόνα

Από paokfc.gr Κατηγορία: Ποδόσφαιρο | Διοικητικά
Ετικέτες Ιβάν Σαββίδης

.......................................................................................................................................................

Πολύ "ζουμί" βρίσκω στα (από μένα) υπογραμμισμένα του λόγια, αλλά θα μου επιτρέψετε να μην ασχοληθώ τώρα...

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 17 Οκτ 2017, 11:20

Συνέχισε αγαπητέ μου Ιβάν, γιατί αν δεν ήσουν εσύ τώρα θα θα καταστρώναμε σχέδια για το πώς θα κατατροπώσουμε τον Άρη.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες