Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 12 Ιαν 2018, 13:50

Η αλήθεια είναι επί Ιβάν πήραμε πέρσι ένα κύπελο και φέτος θα πάρουμε τον δεύτερο ίσως και τρίτο τίτλο που να γεμίσει η τρόπαιο θήκη στο Μακεδονία παλας στους 10 τίτλους κάτι γίνεται :) :)

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 12 Ιαν 2018, 13:57

Ο Ζήσαρος "δεν έφυγε ποτέ"... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 12 Ιαν 2018, 13:58

Μπλεκετε καποια πραγματα ανευ σοβαρου λογου..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό takis4 » Παρ 12 Ιαν 2018, 14:00

kataramenos5 έγραψε:
goran 64 έγραψε:Σκέφτεται και Σαλπιγγίδη ο Ιβάν!!!!
Παρασκευή, 12 Ιανουαρίου 2018 12:58...
Από thessports.gr:

Ο Ιβάν Σαββίδης φέρνει τον Γιώργο Γεωργιάδη σε πόστο στην ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ., θέλοντας έτσι να ενισχύσει τα "ποδοσφαιρικά μυαλά" στην "ασπρόμαυρη" ΠΑΕ .

Η περίπτωση του ΓΧ δεν είναι ωστόσο η μοναδική. Και ο Δημήτρης Σαλπιγγίδης είναι στο μυαλό του Ιβάν Σαββίδη, καθώς ο μεγαλομέτοχος της "ασπρόμαυρης" ΠΑΕ εκτιμά και σέβεται την προσφορά του πρώην παίκτη του Δικεφάλου.

Η...επιστράτευση του Σαλπιγγίδη έχει να κάνει με την προσθήκη ανθρώπων που νιώθουν από Π.Α.Ο.Κ. και κατ επέκταση από ποδόσφαιρο.


Από thessports.gr Κατηγορία: Ρεπορτάζ Π.Α.Ο.Κ. | Μ.Μ.Ε.
Ετικέτες Σαλπιγγίδης

...............................................................................
Αν ισχύουν τα δημοσιεύματα, ΑΝ λέω, τότε μπράβο Πρόεδρε...Τις κατάλληλες κινήσεις στο κατάλληλο timing...
Τι άλλο να πω? Άντε με το καλό και τον κυρ Νίκο τώρα, για ακόμα παραπάνω DNA "Προέδρου των επιτυχιών"!!!!


Να μη ξεχναμε και το Ζησαρο. ;)

Με αυτη τη στελεχωση και τη συνεχη ανακυκλωση προσωπων του παρελθοντος,με προπονητες απ τα αζητητα της κινας και μικρομεσαιες ομαδες της σουπαλιγδας αλλα και ισχυροποιηση της ομαδας με πολυτραυματιες και δανεικους σε θεσεις που ποναμε χρονια ελπιζουμε οτι θα γεμισουμε το τραπεζακι του Μακ Παλ με τροπαια και θα παμε την ομαδα ψηλα.ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


καλύτερα ρίσκο με πολυτραυματίες που ξέρουν μπάλα, παρα υγιής αμπαλους που δεν αντέχουν στην πίεση και είτε παίξουν είτε δεν παίξουν το ίδιο κάνει ...
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 12 Ιαν 2018, 14:48

Τι μπλεκουμε ρε sourm ολο τα ιδια και τα ιδια μπουχτησαμε.Βλεπετε σοβαρη προσπαθεια δημιουργειας ΟΜΑΔΑΣ?Με αλλαγη πλανων και στροφη 180 μοιρων(σχεδον) καθε χρονο?

eorptol1 έγραψε:Η αλήθεια είναι επί Ιβάν πήραμε πέρσι ένα κύπελο και φέτος θα πάρουμε τον δεύτερο ίσως και τρίτο τίτλο που να γεμίσει η τρόπαιο θήκη στο Μακεδονία παλας στους 10 τίτλους κάτι γίνεται :) :)

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μακαρι ρε πτολεμαιδα αλλ μ αυτα που βλεπω δε το πολυπιστευω.Κυπελλα πηρε κι ο Μπατμαν δε σημαινει κατι αυτο.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kayde » Παρ 12 Ιαν 2018, 15:05

Γραφει ο ΑΡΔ οτι ο ΓΧ θα φαει τον Μιχελ.Γραφει ο αλλος ο ΑΡΔ "το ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ο Ιβαν για Σαλπι".Ουτε το ενα ,ουτε το αλλο θα γινει κλασικα,και σκεφτομαι εγω ο μ@λ@κ@ς,για ποιο λογο ΑΥΤΗ τη στιγμη να βγαινουν αυτα τα "ρεπορταζ" προς τα εξω,και απο ΜΜΕ τα οποια αναθεμα αν εχουν πετυχει ειδηση τα τελευταια χρονια.
Και δωστου παλι ειρωνειες και γελακια,με λιγα λογια παλι κωλος ο λαος απο το πουθενα και κλασικα μαλωματα μεταξυ μας.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2114
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gpaok » Παρ 12 Ιαν 2018, 15:30

kayde έγραψε:Γραφει ο ΑΡΔ οτι ο ΓΧ θα φαει τον Μιχελ.Γραφει ο αλλος ο ΑΡΔ "το ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ο Ιβαν για Σαλπι".Ουτε το ενα ,ουτε το αλλο θα γινει κλασικα,και σκεφτομαι εγω ο μ@λ@κ@ς,για ποιο λογο ΑΥΤΗ τη στιγμη να βγαινουν αυτα τα "ρεπορταζ" προς τα εξω,και απο ΜΜΕ τα οποια αναθεμα αν εχουν πετυχει ειδηση τα τελευταια χρονια.
Και δωστου παλι ειρωνειες και γελακια,με λιγα λογια παλι κωλος ο λαος απο το πουθενα και κλασικα μαλωματα μεταξυ μας.

Μήπως η λύση είναι με αυτά να ασχολείται λίγο λιγότερο ο λαος; να ασχολείται ας πούμε με το πως θα ξανακάνει έδρα την Τούμπα ο λαος;
gpaok
 
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ 2008, 15:31

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 12 Ιαν 2018, 15:43

Εγω θα θελα σαλπι πχ στος δισπραηματευσεις παικτών πχ μολεδου
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kayde » Παρ 12 Ιαν 2018, 15:44

Κανονικα αυτο που γραφεις θα επρεπε να γινει,αλλα δε προκειται.Εχουμε αλλαξει πολυ σα κοσμος σε ολα τα επιπεδα,και η αγαπη που νιωθαμε για την ομαδα,εχει δωσει τη θεση της σε καχυποψια και αρνητισμο.Μεγαλη κουβεντα θα ανοιξουμε και δεν ειναι και το καταλληλο τοπικ.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2114
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kayde » Παρ 12 Ιαν 2018, 15:46

MANIAKOS έγραψε:Εγω θα θελα σαλπι πχ στος δισπραηματευσεις παικτών πχ μολεδου

Προς τι η ειρωνεια?
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2114
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ampalaeos » Παρ 12 Ιαν 2018, 16:45

Ανάλογο άρθρο ανέβηκε στο sdna λίγο πριν απο αυτό που παραθέτετε και κατέβηκε μέσα σε 2 λεπτά.
Όπου υπάρχει καπνός, υπάρχει και φωτιά...

Ο μόνος τρόπος να χαθεί το φετινό πρωτάθλημα είναι να διχαστεί πάλι ο κόσμος απο ενδεχόμενη επιστροφή του μητσάρα.

Όταν ήταν να γυρίσει σαν ποδοσφαιριστής, κάποιοι λαθέψατε και νομίζατε πως ο κόσμος δεν θα διχαστεί... Τα αποτελέσματα γνωστά....
Ας μην γίνει πάλι το ίδιο λάθος και μάλιστα στην μοναδική αυτή ευκαιρία τίτλου για τον ΠΑΟΚ μας. Το αποτέλεσμα σε ενδεχόμενη επιστροφή θα είναι το ίδιο και το ξέρετε πολύ καλά.

Φιλικά και καλή συνέχεια..
ampalaeos
 
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: Τετ 12 Μαρ 2008, 20:53

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 12 Ιαν 2018, 19:22

kayde έγραψε:
MANIAKOS έγραψε:Εγω θα θελα σαλπι πχ στος δισπραηματευσεις παικτών πχ μολεδου

Προς τι η ειρωνεια?



Ειρωνία προς βαζελο ειναι :D
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Παρ 12 Ιαν 2018, 19:41

δεν μπορω να καταλαβω γιατι προκαλουν εντυπωση τα ονοματα που ακουγονται, αφου συμπληρωνουν πληρως το προφιλ των ανθρωπων που ψαχνουμε....δημοσιοι υπαλληλοι, ανακυκλωσιμοι μεχρι αηδιας, οι οποιοι δεν βρισκουν πουθενα αλλου δουλεια (περαν του ΠΑΟΚ) και σαφως χωρις καμια θεληση για εξελιξη στο ποδσφαιρικο γιγνεσθαι...

εδω μοσχοθρεφουμε τον πουρλιοτοπουλο τοσα χρονια, που ο ανθρωπος κοβει βολτες στα γραφεια ολη μερα με μια φραπεδια στο χερι...και αν παει να σταυρωσει καμια προταση, γελαει και το ποικιλοχρωμον εριφιον που θα ελεγε και μια ψυχη...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kayde » Παρ 12 Ιαν 2018, 21:13

[/quote]Ειρωνία προς βαζελο ειναι :D[/quote]

Συγγνωμη,το παρεξηγησα,εγω φταιω.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2114
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 12 Ιαν 2018, 21:18

:D
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Doomlord4, Zois και 50 επισκέπτες