Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 08 Μάιος 2018, 10:17

Πάρα πολύ καλά έκανες κι έγραψες στα ασπρόμαυρα @@πάρια σου, όσα είπε ο στυγνός γκάγκστερ...ΜΠΡΑΒΟ!!!!

:pano:


Υ.Γ. Έχουν λυσσάξει να προκαλούν για να τα κάνουμε όλα πουτάνα κάτω...Έχουν εγκληματικά οργανωμένο σχέδιο καθολικής εξόντωσης του Π.Α.Ο.Κ. και το ακολουθούν κατά γράμμα...Αλίμονο μας αν πέσουμε στην παγίδα τους...
Χρειάζεται τρομερά μεγάλη προσοχή και αυτοσυγκράτηση όσων είναι το Σάββατο στην χαβούζα για τον Τελικό...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Τρί 08 Μάιος 2018, 11:55

Ε, ρε τί έχουμε να ακούσουμε και να δούμε μέχρι το Σάββατο.
Μέχρι και ISIS θα έρθει για να κάνει επεισόδια για λογαριασμό του ΠΑΟΚ.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 08 Μάιος 2018, 12:02

Μη μασάτε!
Μια χαρά τελικός θα γίνει και θα το σηκώσουμε το ...τιμημένο.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90093
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Τρί 08 Μάιος 2018, 12:10

Μακάρι ρε Αποστολή, αλλά εγώ φοβάμαι πολύ τα εξωαγωνιστικά.

Έρχεται η αστυνομία και σου λέει "φτιάξε τις κάμερες γιατί δεν δουλεύουν", έρχεται η εταιρεία security και σου λέει "δεν αναλαμβάνω έτσι που το οργανώσατε". Έρχεται το θέμα με τους Σέρβους.

Έχω την βεβαιότητα ότι πάει να στηθεί ένα σκηνικό τρελό για το οποίο θα κατηγορηθούμε εξ' ολοκλήρου και οι συνέπειες θα είναι τρομακτικές. Μακάρι να πέφτω έξω και να πάνε όλα καλά.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 08 Μάιος 2018, 12:15

Σημασία έχει να γίνει ο έλεγχος dopping.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90093
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 08 Μάιος 2018, 12:18

Spiros_S έγραψε:Μακάρι ρε Αποστολή, αλλά εγώ φοβάμαι πολύ τα εξωαγωνιστικά.

Έρχεται η αστυνομία και σου λέει "φτιάξε τις κάμερες γιατί δεν δουλεύουν", έρχεται η εταιρεία security και σου λέει "δεν αναλαμβάνω έτσι που το οργανώσατε". Έρχεται το θέμα με τους Σέρβους.

Έχω την βεβαιότητα ότι πάει να στηθεί ένα σκηνικό τρελό για το οποίο θα κατηγορηθούμε εξ' ολοκλήρου και οι συνέπειες θα είναι τρομακτικές. Μακάρι να πέφτω έξω και να πάνε όλα καλά.



Το θέμα είναι πώς μπορεί να αποτραπεί κάτι τέτοιο. Δε νοείται να πάει η ομάδα και ο ΠΑΟΚ, του κόσμου συμπεριλαμβανομένου, απροστάτευτος. Οφείλει η ΠΑΕ να αιτηθεί και να διασφαλίσει εισαγγελική παρουσία για τον αγώνα. Και να είναι σε διαρκή επικοινωνία με τους οπαδούς μας για το Ο,ΤΙΔΗΠΟΤΕ ενδεχομένως προκύψει. Να έχει ας πούμε ένα τηλεφωνικό κέντρο για καταγγελίες. Να στηθεί ένας μηχανισμός που δε θα αφήσει το ο,τιδήποτε να πέσει κάτω.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Τρί 08 Μάιος 2018, 12:33

Αυτό ακριβώς
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 08 Μάιος 2018, 12:36

πάνω κάτω, εδώ πιστεύω ¨κρίνεται¨ στα μάτια του οργανισμού ΠΑΟΚ η τωρινή διοίκηση.

Στην εξωαγωνιστική προστασία της ομάδας. Για τα στησίματα στους αγώνες την ώρα του 90λεπτου ισχύει το ¨τι είχες Γιάννη,τι είχα πάντα¨, αλλά τρελές προβοκάτσιες και συνακολουθούντα φοβάμαι πως δε θα συγχωρεθούν..
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6107
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 08 Μάιος 2018, 13:21

Από ποιόν ''κρίνεται'' ή κρίνεται;
Απ τους ''μαχητές'' των φόρουμ και του fb?
Γιατί παρά τα πολύ μεγάλα λόγια και τη σπουδαιότητα του ματς, μας βλέπω δύσκολα να μαζευόμαστε για sold out.
Οπότε κάτσε να κάνουμε αυτό που πρέπει και μετά να αρχίσουμε να ''κρίνουμε'' και τον άλλον.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Τρί 08 Μάιος 2018, 14:52

Ας το γραψω εδω.
Οποιαδηποτε αλλη ομαδα, οποιαδηποτε, θα ειχε καταρευσει ηδη.Θυμηθειτε τι εγινε η ομαδα του σαντος το 2010 μετα το στησιμο του σπαθα.
Η απολυτη καταρευση.
3 στις 3 ηττες ευκολα.
Και μετα ... αντε ρε ΠΑΟΚ που ηθελες και πρωταθλημα 10 βαθμους πισω εμεινες.
Φετος ηταν 10 φορες χειροτερα.
Δεν εβαλαν απλως ενα διαιτητη να σε εκτελεσει.
Κινητοποιησαν ολο το Συστημα προκειμενου να σε ΔΙΑΛΥΣΟΥΝ.
Και δεν ηθελαν απλως να σε διαλυσουν.
Ηθελαν αν ηταν δυνατον να σε εξαφανισουν απο το χαρτη.
Ηθελαν και να διαλυσουν την ομαδα αγωνιστικα μεσω της καταρευσης που θα επερχοταν απο τις συνεχεις εξοντοτικες τιμωριες.
Ηθελαν και να ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΤΟΝ ΙΒΑΝ.
Πιστευαν οτι θα τα παρατουσε και θα εφευγε.
Γι αυτο ΛΥΣΣΑΞΑΝ και γι αυτο ΑΚΟΜΑ και τωρα "παιζεται" η εικονα του με το οπλο.
Εν αντιθεση βεβαια με την αποκρυψη μιας εικονας με 2,2 τονους ηρωινης που ειναι σαν να μην συνεβη ποτε.
Μεχρι τωρα δεν τα καταφεραν.
Ο ΠΑΟΚ παρεμεινε παρολες τις αφαιρεσεις παρολες τις τιμωριες δυνατος ακμαιος και ανταγωνιστικοτατος.
Ηθικος πρωταθλητης και προσεχως νταμπλουχος , και παραληλα... στο παιχνιδι των ομιλων του τσαμπιονς λιγκ.
Η εκτιμηση μου ειναι πως αν καποια ομαδα εχει πιθανοτητες να παραβρεθει στους ομιλους του χρονου αυτοι ειμαστε εμεις.
Και φτανω λοιπον και στο ζουμι.
Τελευταια ευκαιρια γι αυτους να πετυχουν ΟΛΑ ΑΥΤΑ που προανεφερα...
Ο τελικος κυπελλου.
Εκκληση μεγαλη προς ολους που εχουν σχεση με την καθοδο μας.
Αδερφια ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ.Μην γινουμε ξανα τα κοροιδα της υποθεσης.
Οχι αλλο δεν θα παρω.
Μια φορα ας ειμαστε εμεις οι πονηροι
Μια φορα ας τους ριξουμε εμεις στο λακκο που εσκαψαν για μας.
Χρειαζεται να πω τι πρεπει να γινει?
Εσεις ξερετε καλυτερα απο μενα τα κατατοπια και τις παγιδες.
ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΤΕΣ.
Στο οακα και στα περιξ μεχρι η ομαδα να σηκωσει το κυπελλο στον βρωμικο αττικο ουρανο δεν πρεπει να γινει τιποτα αλλο εκτος απο την πανισχυρη ηχητικη μας βια.
Να ακουστουν μεχρι το βοθρολιμανο οι ιαχες μας.
Να τρανταχτουν τα πεζοδρομια στην ερμου απο το χοροπηδητο μας
Μεχρι να το σηκωσουμε στην εδρα τους μεσα για αλλη μια φορα.
Μεχρι να δικαιωσουμε τους προγονους μας για αλλη μια φορα.
Μεχρι να αγκαλιαστουμε ολοι μαζι στο λευκο πυργο.
Μεχρι να ηρεμησει η ψυχουλα μας που απο τις 25 του φλεβαρη εχει γινει σμπαραλια.
Το νου μας αδερφια το νου μας.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό klainmein » Δευτ 14 Μάιος 2018, 01:02

http://inpaok.com/450161/%ce%b9%ce%b2%ce%ac%ce%bd-%ce%bf-%cf%84%cf%81%ce%bf%ce%bc%ce%b5%cf%81%cf%8c%cf%82/

Μερικά από όσα είπε είναι συγκλονιστικά...



Αρχικά αναφερόμενος στον Ράζβαν Λουτσέσκου είπε: «Θα έχεις απεριόριστο μπάτζετ, ότι μου ζητήσεις. Ακούς Μαρία (είπε στην Γκοντσάρεβα)ς; Κράτησες την ψυχολογία των παικτών σε υψηλά επίεπεδα, παρόλα όσα συνέβησαν!»

Στη συνέχεια, ο ιδιοκτήτης της «ασπρόμαυρης» ΠΑΕ ζήτησε από τους γιους του να του υποσχεθούν πως το νέο γήπεδο της Τούμπας θα ολοκληρωθεί ακόμα και αν του συμβεί κάτι και να βάλουν τη καρδιά του στα θεμέλιά της!

Στη συνέχεια τόνισε για τον Παναθηναϊκό πως: «εγώ τον έσωσα γιατί δεν γίνεται πρωτάθλημα χωρίς μια μεγάλη ομάδα σαν αυτόν», ενώ για τον Μελισσανίδη είπε: «Είμαι στα 60 μου χρόνια αλλά ποτέ δεν φαντάστηκα πως θα έχω προδοσία και πισώπλατες μαχαιριές. Μαθαίνω και
καταλαβαίνω πως μαχαιριές στην πλάτη είναι κάτι που πρέπει να τις περιμένεις. Ζητώ συγνώμη από όλους γιατί πιάστηκα κορόιδο σε τέτοια προδοσία».

Για την είσοδό του στον αγωνιστικό χώρο κόντρα στην ΑΕΚ:

«Εύχομαι να μη συμβεί σε κανέναν σας, αλλα αν ήσασταν μέσα στο σπίτι σας και έμπαιναν κάποιοι να βιάσουν τα παιδά σας πώς θα αντιδρούσατε; Τα παιδιά μου είναι οι παίκτες και ο κόσμος. Και έτσι αισθάνθηκα. Αν δεν κατέβαινα εγώ θα έμπαιναν χιλιάδες οπαδοί μέσα στο γήπεδο. Θα ζητησω συγνώμη γιατί δεν άφησα το οπλο. Όταν πήρα την άδεια, μου είπαν πως μπορείς να το έχεις παντού εκτός από το αεροδρομιο. Οταν μπήκα μέσα και έκανα την κίνηση να το κρατήσω, εκείνη την ώρα που μπήκα, ένας από τους ανθρώπους μου, μου είπε πως έχω το όπλο. Εκανα αυτή την κίνηση, γιατί απλά σκέφτηκα πως μπορεί να το αρπάξει κάποιος και να κάνει κακό..».

Τέλος, ο Ιβάν Σαββίδης αποκάλυψε συγκινημένος πως η απόφαση των ποδοσφαριστών και των ανθρώπων της ομάδας να εμφανιστούν με μάσκες με το πρόσωπό του τον έκανε να κλάψει, κάτι που είχε να κάνει από τον θάνατο των γονιών του!
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1302
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Alastor » Δευτ 14 Μάιος 2018, 01:08

"«πριν από δύο χρόνια είχα πει πως θα καθαρίσω το ελληνικό ποδόσφαιρο, αλλά δεν φαντάστηκα ποτέ πως στα 60 μου χρόνια θα έχω μια τέτοια προδοσία. Αυτό δεν θα το ξεχάσω ποτέ»."


Ουτε εμεις θα το ξεχασουμε Ιβαν. Καλυτερα που εγινε τωρα στην αρχη,για να ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα απο δω και επρα
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6232
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Δευτ 14 Μάιος 2018, 01:24

Τεραστιε Ιβαν!!!

:pano:
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Δευτ 14 Μάιος 2018, 01:28

Όσο για το νέο γήπεδο ξεκαθάρισε πως θα γίνει με κάθε τρόπο και κάθε κόστος και ενδεικτικό της επιθυμίας του να δει τη Νέα Τούμπα ήταν η ατάκα που είπε στα παιδιά του. Αυτή ήταν πως αν εκείνος πάθει κάτι τότε να βάλουν την καρδιά του μέσα στα θεμέλια της Τούμπας.


Μου σηκώθηκε η τρίχα. Τι άλλο να πούμε; Αν υπήρχαν στιγμές που σε αμφισβήτησα, ντρέπομαι για πάρτη μου.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6283
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Δευτ 14 Μάιος 2018, 06:53

Τόσα περάσαμε και η αμφισβήτηση δικαιολόγημενη.... Ο Ιβάν είναι ένας από μας..... Και το αποδυκνειει κάθε μέρα

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: ektoras, george188, gika, Retzi, VfB v2 και 34 επισκέπτες