Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 24 Απρ 2018, 16:18

Θα συμφωνήσω στα συγκεκριμένα κομμάτια με τους 2 συνοπαδούς

joshua έγραψε:....Τα οσα ακολουθησαν εντος των δικαστικων αιθουσων ηταν απολυτως αναμενομενα και οποιος λεει το αντιθετο απλα ονειροβατει.Απο την στιγμη που γαυρος και κουλα αποφασισαν να παιξουν ακομα και με σεναριο υποψηφιο για χρυσο βατομουρο, το θεατρικο εργο του τραυματισμενου και τρομοκρατημενου αντιστοιχα, κανενα δικαστηριο, υπο το βαρος 2 πραγματικων γεγονοτων, μιας ρηψης αντικειμενου και μιας θεασης οπλου,οσο και αν αυτα πηραν διαστασεις που δεν τους αναλογουσαν, δεν θα τιμωρουσε με -10, τα προφανως εντος εισαγωγικων θυματα.Με εναν διαφορετικο ΚΑΠ και εδω θα συμφωνησω με τον Γκοραν πως ειναι πρωτιστης σημασιας αυτος να αλλαξει και να κανει τους κανονες του παιχνιδιου απολυτα σαφης και συγκεκριμενους, θα μπορουσε να υπαρχει ελπιδα, αλλα με τον υπαρχον και υπο το βαρος του κλιματος που δημιουργηθηκε ηταν πρακτικα αδυνατο.

Ολα αυτα τα αναφερω γιατι στο δικο μου μυαλο τουλαχιστον εχουμε πετυχει ηδη παρα πολλα.Ο Σαββιδης εχει ηδη κερδισει πολλες μαχες αλλα εχουν απομεινει καποιες καθοριστικης σημασιας που μενει ακομα να δωσει και ειναι μαχες μυαλου.Πρεπει να σταματησουμε να ειμαστε παρορμητικοι και αφελείς.Οπως και οι αντιπαλοι μας πρεπει και εμεις να στησουμε τον δικο μας μηχανισμο προστασιας της ομαδας,τοσο επικοινωνιακα,οσο και πρακτικα.Οχι αλλο instagram.Κινησεις εκει που πραγματικα εχουν αποτελεσμα.


giapas έγραψε:Josh , σωστά θυμάσαι τι έγραψα για Ιβιτς και δε το παίρνω πίσω . Για μένα ήταν από τα μεγαλύτερα σφάλματα που έχουμε κάνει . Αυτά που χάσαμε ήταν περισσότερα από αυτά που κερδίσαμε.

Στα υπόλοιπα αυτά που γράφεις είναι στη πλειοψηφία γεγονότα που δεν επιδέχονται αμφισβήτησης. Η ερμηνεία όμως των γεγονότων είναι διαφορετική σε εμάς τους δυο αυτή τη χρονική στιγμή. Εσύ όπως λες πιάστηκαν από τις αφορμές. Εγώ σου λέω ότι τις δημιούργησαν. Γιατί αν ο αρετόπουλος σφυρίξει και καλέσει τις ομάδες να ξεκινήσουν το ματς , στα παπαρια μου αν έφυγε ο Γκαρσία σε ιδιωτική κλινική και παίζει το ψόφιο κοριό. Ο ρεφερι ήταν ο στημένος και η απόδειξη ήταν ο όλος χειρισμός του στο ρολό χαρτί. Που χωρίς να έχει καμία ιατρική γνωμάτευση διέκοψε το ματς με το έτσι θέλω. Και από τη στιγμή που ήταν στημένος , ακόμα και να ήσουν καλό παιδάκι και να μη πέταγες το ρολό θα έβρισκε άλλο τρόπο. Το ξαναλέω , ΉΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΟΣ. Λες δηλαδή το στήσιμο να αφορούσε μόνο τη περίπτωση που έπεφτε ρολό; ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΟΣ και για πλάκα θα έβρισκε μια αφορμή. Εδώ ο Μάριν χτες έπεσε κάτω και έκανε μήνυση στο ρεφ. Στη Τούμπα θα κολλάγανε ; Για πλάκα θα έβρισκε την επόμενη αφορμή. Μένω στο κομμάτι του διαιτητή γιατί συμφωνώ μαζί σου πως στα δικαστήρια ήταν μάλλον αναμενόμενο αυτό που έγινε.

Και τέλος , ο γαύρος δεν είχε φέτος τη δύναμη να στήσει οτιδήποτε. Με τη συνδρομή της κούλας ήρθε ο στημένος Αρετόπουλος. Με τη συνδρομή της κούλας οργανώθηκε το σχέδιο για το γκρέμισμα της ομάδας από τη κορυφή . Και να ήσουνα 100% άψογος σε αυτό το ματς , θα ανέβαιναν οι τόνοι και θα σε στήνανε στη Τρίπολη ή με τη κούλα εντός.

Το σκηνικό της Τούμπας δεν ήταν ένα τυχαίο γεγονός, ένα ρολό χαρτί που έπεσε στο Γκαρσία και όλοι είδαν φως και μπήκαν. Το περίμεναν. Αντέδρασαν ακαριαία και με σχέδιο. Το ξέρανε . Ήταν έτοιμοι.

Δεν έχω καμιά διαφορά μαζί σου στη παράθεση των γεγονότων. Όλοι τα είδανε , όλοι τα ζήσανε , όλοι μας αρρωστήσαμε.

Η ερμηνεία τους όμως , διαφέρει . Και τα συμπεράσματα. Εσύ θεωρείς ότι του χρόνου παίζεται. Και να κάτσουμε καλά. Εγώ σου λέω πως τα επόμενα χρόνια είναι υποθήκη. Ποτέ δεν έπαψαν να είναι σε υποθήκη. Από τη στιγμή που σχεδίασαν και υλοποίησαν σχέδιο στησίματος για φέτος , με και καλά δική σου ΕΠΟ , του χρόνου θα το διεκδικήσεις μόνο αν στο δώσουν αυτοί και πάνε πάσο. Ή αν μπορείς να παρουσιάσεις αντίμετρα και αντίποινα στο στήσιμο.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό chrisg4 » Τρί 24 Απρ 2018, 16:26

goran64 αυτά τώρα είναι λίγο ανούσια . Σημασία έχει ότι δεν πήγαν να στηρίξουν την ομάδα . Πήγαν για την μανουρα. Τώρα αν έπεσαν στην παγίδα και αντί να πλακωθουν στην Αλαμάνα πλακωθηκαν στην πεζογέφυρα αυτό είναι αστείο να το συζητάμε . Σημασία έχει ότι έγραψαν τον ΠΑΟΚ στα @@ τους και έκαναν το κομμάτι τους . Δεν είναι αυτομαστιγομα. Αυτοκριτική είναι. Πρέπει επιτέλους να αναλάβουμε κι εμείς τις ευθύνες μας απέναντι στην ομάδα . Πρέπει επιτέλους να μάθουμε να αναλύουμε καταστάσεις και να βγάζουμε συμπεράσματα που θα βοηθούν την ομάδα να κάνει βήματα μπροστά . Είναι άλλο το κομμάτι της πουστιας του χανουμιου άλλο το κομμάτι της δικής μας αντίδρασης .
Άβαταρ μέλους
chrisg4
 
Δημοσιεύσεις: 2412
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Τρί 24 Απρ 2018, 16:40

Όλα αυτά είναι λίγο ανούσια να τα συζητάμε δεν νομίζετε?

Φέτος η Τούμπα ήταν κυριολεκτικά εκκλησία και τι έγινε? Είχαμε τις περισσότερες τιμωρίες ever!

Το θέμα με τον τελικό (που κι εγώ θεωρώ ότι πρέπει ν τον παίξουμε), δεν είναι τι θα κάνουμε εμείς ως οπαδοί, είναι ότι μας την έχουνε στημένη για μεγαλύτερη τιμωρία!!!

Πόσες δηλώσεις τύπου μαο-μαο πρέπει να ακούσουμε ακόμη για να καταλάβουμε????
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 24 Απρ 2018, 17:19

chrisg4 έγραψε:goran64 αυτά τώρα είναι λίγο ανούσια . Σημασία έχει ότι δεν πήγαν να στηρίξουν την ομάδα . Πήγαν για την μανουρα. Τώρα αν έπεσαν στην παγίδα και αντί να πλακωθουν στην Αλαμάνα πλακωθηκαν στην πεζογέφυρα αυτό είναι αστείο να το συζητάμε . Σημασία έχει ότι έγραψαν τον ΠΑΟΚ στα @@ τους και έκαναν το κομμάτι τους . Δεν είναι αυτομαστιγομα. Αυτοκριτική είναι. Πρέπει επιτέλους να αναλάβουμε κι εμείς τις ευθύνες μας απέναντι στην ομάδα . Πρέπει επιτέλους να μάθουμε να αναλύουμε καταστάσεις και να βγάζουμε συμπεράσματα που θα βοηθούν την ομάδα να κάνει βήματα μπροστά . Είναι άλλο το κομμάτι της πουστιας του χανουμιου άλλο το κομμάτι της δικής μας αντίδρασης .

Κινδύνεψαν άνθρωποι, κατάλαβες? Αναρωτήσου αν θα γραφες τα ίδια, στην περίπτωση που ένας σιδεροσωλήνας είχε βρει στο κεφάλι μονάχα ένα παλικάρι, απ όσα ήταν εκεί απροφύλαχτα από κάτω και το άφηνε στον τόπο!!!!
Αν για σένα δεν έχει ουσία ή είναι αστείο να μιλάμε για μία, έστω, ανθρώπινη ζωή, τότε απλά λυπάμαι...


Το κομμάτι της πουστιάς-πρόκλησης των χανούμ, ήταν ήδη προσχεδιασμένο, προμελετημένο και συνυφασμένο με την όλη στάση των μπάτσων, δίχως φυσικά καν να νοιάζονται για ανθρώπινες ζωές αυτά τα παλιογούροουνα...
Αυτό εξήγησα στο αρχικό μου post στον Josua και όποιος κατάλαβε κατάλαβε, δεν θα το αναλύσω κι άλλο...
Τέλος από μένα...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τρί 24 Απρ 2018, 17:33

Τα πράγματα είναι πάρα πολύ απλά.
Είχαμε δύο ανοιχτά και ασαφή φύλλα αγώνος. Το ένα με συμπληρωματική δήλωση ξεκαθάρισε και κατέδειξε ευθέως τον ΠΑΟΚ ως υπαίτιο και το άλλο δια της επαναλαμβανόμενης σιωπής του συντάκτη του, το έκανε έμμεσα.
Και στις δύο περιπτώσεις είναι προφανές ότι υπήρξε, για να το πω επιεικώς, επιρροή από τρίτους (μπορούμε να φανταστούμε από ποιους).
Μπορείς να γίνεις εσύ ο υποβολέας; Εκεί τελειώνει η κουβέντα.
Διαφορετικά θα ζούμε το αιώνιο deja vu.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό northend4 » Τρί 24 Απρ 2018, 18:03

Ιβαν κ Γιώργο εαν διαβάζετε.
Πλέον εσείς ειςτε η κεφαλή αυτού του τεράστιου σωματείου.
Υποχρεούστε να καλέσετε όλους (παίκτες, συνδέσμους, παράγοντες, παλαίμαχους) να τηρηθεί κοινή γραμμή.
Αυτός ο τελικός δεν πρέπει να ειναι ταφόπλακα του μεγάλου αυτού συλλόγου του ΠΑΟΚ.
Πρέπει να οργανωθούμε κ να είμαστε όλοι μαζί.
Στα παπάρια μας το κύπελλο, το θεμα ειναι να μην υποθηκεύσουμε το νέο έτος. Οργανωθείτε εχθές.
Ο ΠΑΟΚ δεν ειναι μόνο αυτό το παιχνίδι.
Δεν πρέπει να γίνει ΤΙΠΟΤΑ ακομη κ εαν μας την στήσουν. Ακομη και εαν οι μισοί δικοί μας θέλουν να σπάσουν την ΑΘηνα.
northend4
 
Δημοσιεύσεις: 1141
Εγγραφή: Τρί 04 Μαρ 2014, 13:06
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 24 Απρ 2018, 18:07

kastrakis έγραψε:Όλα αυτά είναι λίγο ανούσια να τα συζητάμε δεν νομίζετε?

Φέτος η Τούμπα ήταν κυριολεκτικά εκκλησία και τι έγινε? Είχαμε τις περισσότερες τιμωρίες ever!

Το θέμα με τον τελικό (που κι εγώ θεωρώ ότι πρέπει ν τον παίξουμε), δεν είναι τι θα κάνουμε εμείς ως οπαδοί, είναι ότι μας την έχουνε στημένη για μεγαλύτερη τιμωρία!!!

Πόσες δηλώσεις τύπου μαο-μαο πρέπει να ακούσουμε ακόμη για να καταλάβουμε????


Ακριβώς αυτό. Και να παίξουμε πρέπει, πλήρει συνθέσει, και να μην πιαστούμε μ@λ@κες. Ανεξαρτήτως αποτελέσματος. Το ξέρω ότι εύκολα συστήνεται σαν ιδεατή λύση. Δεν είναι τόσο εύκολα εφαρμόσιμο όμως. Από την άλλη, για να σιγουρέψεις 1000% ότι δε θα υπάρξει κανένα πρόβλημα, μπορείς να μη ζητήσεις καθόλου εισιτήρια. Είναι και αυτή λύση όμως, να αφεθεί η ομάδα έρμαιο στο κοτέτσι των λαθροχάρτινων;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17911
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Τρί 24 Απρ 2018, 19:23

Ούτε αποχη
Ούτε με την Κ20
Ούτε κεκλεισμενων
Ούτε με μαθητες
Ούτε συλλαλητηρια
Ούτε κλαψες
Ούτε σάλια στα ινσταγκραμ

Στείλε για μασάζ αυτούς που μας ληστεψαν μέσα στο σπίτι μας.Για να μην υπάρξει επόμενος.Ολα τα άλλα είναι να χαμε να λέγαμε και φαπες να μαζεύαμε.
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 24 Απρ 2018, 19:31

Φέτος δεν μιλάμε πια για παίκτες και πλάνα, αλλά έχουμε καταντήσει να σκεφτόμαστε τι πουστιά θα σκαρφιστούν για να μας την φέρουν. Εδώ που τα λέμε πάντως δώσαμε κι εμείς αφορμές. Όχι ότι αυτό αθωώνει τους λύκους, κάθε άλλο. Αλλά όταν έχεις πρόβατα και γύρω - γύρω περιμένουν οι λύκοι να σε κατασπαράξουν προφυλάγεσαι καλύτερα. Το καθυστερημένο που έριξε το χαρτί πάνω στον Garcia ήταν το αποκορύφωμα της βλακείας. Συμφωνώ ότι δεν ήταν λόγος διακοπής, αλλά ξέραμε με ποιούς τα βάζαμε.
Το ίδιο και με την είσοδο του Ιβάν που ώρες - ώρες λες και κάνει χαρακίρι. Αν θέλουμε να τους ανταγωνιστούμε και να τους κερδίσουμε αγωνιστικά, πρέπει να είμαστε ΤΕΛΕΙΟΙ εξωαγωνιστικά. Όχι απλά καλοί, αλλά τέλειοι.
Δύσκολο, αλλά όχι ακατόρθωτο.
Στον τελικό να πάμε να παίξουμε μπάλα. Εμένα δεν με πειράζει που παίζουμε στην έδρα τους. Έχουμε καλύτερη ομάδα και δεν πρέπει να φοβηθούμε κατάρες και λοιπές βλακείες. Τα γεγονότα που προηγήθηκαν έχουν πεισμώσει τους παίκτες μας που θα τα δώσουν όλα. Όποιος είναι χέστης να μην έρθει να παίξει.
Καλύτερα για μένα να παίξουμε χωρίς θεατές, αλλά αυτό φοβάμαι ότι δεν θα το δεχθεί η νέα ΑΕΚ. Φοβάμαι μήπως μας κατασκευάσουν επεισόδια και την πατήσουμε και σαν υπότροπους μας τελειώσουν.
Ελπίζω να μάθαμε - επιτέλους - με ποιους έχουμε να κάνουμε και να μην επαναλάβουμε τα ίδια λάθη.
ΥΓ: Κατα τα άλλα συμφωνώ με Joshua
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89220
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τρί 24 Απρ 2018, 20:46

ΑποστόληςΑ έγραψε:Φέτος δεν μιλάμε πια για παίκτες και πλάνα, αλλά έχουμε καταντήσει να σκεφτόμαστε τι πουστιά θα σκαρφιστούν για να μας την φέρουν. Εδώ που τα λέμε πάντως δώσαμε κι εμείς αφορμές. Όχι ότι αυτό αθωώνει τους λύκους, κάθε άλλο. Αλλά όταν έχεις πρόβατα και γύρω - γύρω περιμένουν οι λύκοι να σε κατασπαράξουν προφυλάγεσαι καλύτερα. Το καθυστερημένο που έριξε το χαρτί πάνω στον Garcia ήταν το αποκορύφωμα της βλακείας. Συμφωνώ ότι δεν ήταν λόγος διακοπής, αλλά ξέραμε με ποιούς τα βάζαμε.
Το ίδιο και με την είσοδο του Ιβάν που ώρες - ώρες λες και κάνει χαρακίρι. Αν θέλουμε να τους ανταγωνιστούμε και να τους κερδίσουμε αγωνιστικά, πρέπει να είμαστε ΤΕΛΕΙΟΙ εξωαγωνιστικά. Όχι απλά καλοί, αλλά τέλειοι.
Δύσκολο, αλλά όχι ακατόρθωτο.
Στον τελικό να πάμε να παίξουμε μπάλα. Εμένα δεν με πειράζει που παίζουμε στην έδρα τους. Έχουμε καλύτερη ομάδα και δεν πρέπει να φοβηθούμε κατάρες και λοιπές βλακείες. Τα γεγονότα που προηγήθηκαν έχουν πεισμώσει τους παίκτες μας που θα τα δώσουν όλα. Όποιος είναι χέστης να μην έρθει να παίξει.
Καλύτερα για μένα να παίξουμε χωρίς θεατές, αλλά αυτό φοβάμαι ότι δεν θα το δεχθεί η νέα ΑΕΚ. Φοβάμαι μήπως μας κατασκευάσουν επεισόδια και την πατήσουμε και σαν υπότροπους μας τελειώσουν.
Ελπίζω να μάθαμε - επιτέλους - με ποιους έχουμε να κάνουμε και να μην επαναλάβουμε τα ίδια λάθη.
ΥΓ: Κατα τα άλλα συμφωνώ με Joshua
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Ale » Τρί 24 Απρ 2018, 21:01

Sekeris4 έγραψε:Ούτε αποχη
Ούτε με την Κ20
Ούτε κεκλεισμενων
Ούτε με μαθητες
Ούτε συλλαλητηρια
Ούτε κλαψες
Ούτε σάλια στα ινσταγκραμ

Στείλε για μασάζ αυτούς που μας ληστεψαν μέσα στο σπίτι μας.Για να μην υπάρξει επόμενος.Ολα τα άλλα είναι να χαμε να λέγαμε και φαπες να μαζεύαμε.

Έτσι ακριβώς, όπως όμορφα τα εξηγεί ο Ιάσων.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Ruuf_b » Τρί 24 Απρ 2018, 21:43

Προσωπική άποψη καταθέτω. 2 μήνες έχω χάσει την ηρεμία μου και επειδή θέλω να με έχουν οι κοράκλες μου και η γυναίκα μου για όσο χρόνο μου δώσει ο Θεός. Τρείς επιλογές τους δίνεις. Τελικο σε ουδέτερο.με μαθητές και αποκλειστική υπεύθυνη την ΕΠΟ, τελικό Θεσσαλονίκη με μισό γήπεδο δικό μας και χωρίς χανούμια, τελικο Αθήνα με μισό γήπεδο χανούμια χωρίς εμάς. Σε κάθε άλλο σενάριο μας έχουν στημένους και πάμε για διάλυση. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην μας προκαλέσουν εκτός και εντός γηπέδου. Εδώ μας τιμώρησαν με γήπεδο εκκλησία. Έχουν στημένα μέχρι και τα γρασίδια.
Ruuf_b
 
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Σάβ 20 Μάιος 2017, 13:09

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό chrisg4 » Τρί 24 Απρ 2018, 21:56

goran64

Πολύ δράμα ρε φίλε και πολύ σεναριο. Ζωές κινδύνεψαν επειδή 100 μ@λακες από την μια και 100 από την άλλη δεν πήγαν να δουν ποδόσφαιρο αλλά να παίξουν ξυλο. Και απλά βρήκαν την ευκαιρία να το κάνουν εντός γήπεδο που είναι και το όνειρο τους.

Αυτό το σενάριο μ αυτούς που τα κάνουν πουτ@να για να προστατέψουν τους άλλους πλέον κούρασε , νομίζω ότι δεν πείθει και κανέναν κι όλας .
Άβαταρ μέλους
chrisg4
 
Δημοσιεύσεις: 2412
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 24 Απρ 2018, 22:03

Αδερφέ, συμπάθα με σε παρακαλώ, αλλά εγώ ντουβάρια με το κεφάλι δεν γκρεμίζω...Όποιος είχε μάτια είδε... :ugeek:
Εσύ κάθεσαι και με γράφεις για την εξέλιξη, παραλείποντας το ξεκίνημα, που δεν ξέρω καν αν είδες πώς έγινε...
Αν όμως το είδες, τότε στο έγραψα ήδη: Λυπάμαι πολύ για όσα γράφεις... :(
Πάμε παρακάτω...Βάση διαλόγου δεν βλέπω να υπάρχει, οπότε τζάμπα το κουράζουμε το ζήτημα...Λήξις... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Τρί 24 Απρ 2018, 22:26

Sekeris4 έγραψε:Ούτε αποχη
Ούτε με την Κ20
Ούτε κεκλεισμενων
Ούτε με μαθητες
Ούτε συλλαλητηρια
Ούτε κλαψες
Ούτε σάλια στα ινσταγκραμ

Στείλε για μασάζ αυτούς που μας ληστεψαν μέσα στο σπίτι μας.Για να μην υπάρξει επόμενος.Ολα τα άλλα είναι να χαμε να λέγαμε και φαπες να μαζεύαμε.


Το μασάζ είναι χάδι αδερφέ. Για αυτούς τους βιαστές μια είδηση ότι έχουν την ίδια τύχη με εχθρούς του πουτιν στο Λονδίνο δε θα ήταν καθόλου άσχημη...
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες