Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:09

Το Δημόσιο πάντως άλλος το πιστόλιασε και επιβαρύνθηκε όλος ο ελληνικός λαός.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:11

Τι λες ρε johnys999

Θα τους κανω τη χαρη να φυγω μονος προς τα κατω;

Σοβαρευτειτε!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τελευταία επεξεργασία από teod1980 και Τρί 13 Μαρ 2018, 20:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:11

johnys999 έγραψε:
Jairo έγραψε:
johnys999 έγραψε:Το δεύτερο είναι να ζητήσουμε εμείς οι ίδιοι τον υποβιβασμό μας. Δεν λέω να πέσουμε, λέω να ζητήσουμε τον υποβιβασμό μας.


Σοβαρά τώρα?


Πάρα πολύ σοβαρά, συμφωνώντας να αυστηροποιηθεί το νομοθετικό πλαίσιο που θα αφορά τα πάντα, άδειες, συμπεριφορές, κάμερες, στησίματα, επηρεασμούς, δωροδοκίες, τα πάντα. Και για όλους. Σύμφωνα με τις επιταγές της Ουέφα κι ακόμα πιο αυστηρά. Και τότε θα δεις ότι δεν θα συμφωνήσει κανείς, γιατί όλοι ξέρουν ότι ο Ιβάν δεν είναι τέτοιος και την πάτησε μια φορά από μαλακία. Αλλά εκείνοι που είναι τέτοιοι, δεν θέλουν τέτοιο δεδικασμένο, ούτε τέτοιους νόμους, γιατί αυτά θέλουν να τα κάνουν εσαεί. Εκείνοι θέλουν να μας στείλουν τρίτους φέτος και στιγματισμένους για πολύ καιρό. Όχι πιο κάτω, γιατί μας έχουν ανάγκη. Αλλά ταπεινωμένους, να τους χρωστάμε και χάρη. Μας θέλουν να κλαιγόμαστε στα δικαστήρια. Για να φανούν αυτοί καλύτεροι.
Κι αν είναι μάγκες ας μας υποβιβάσουν. Θα φτιάξουμε κορμό με νέα παιδιά, θα γίνει το γήπεδο, και σ ένα χρόνο θα τους πατήσουμε όλους απαλλαγμένοι από κάθε ρετσινιά, προπαγάνδα κι έχοντας ξεκάθαρο ηθικό πλεονέκτημα.
Εξάλλου, ό,τι διαφορετικό και να ζητήσουμε εμείς, έχω την εντύπωση ότι δεν είναι δύσκολο να μας τυλίξουν σε μια κόλλα χαρτί και να μας καθαρίσουν σαν αυγό. Αφού μπήκε και η Ουέφα στο παιχνίδι, τίποτα δεν θα μου φανεί περίεργο.




"Ωραία" τα γράφεις αλλά δε γίνεται να παραβλέψεις ότι υπάρχει και το ενδεχόμενο πάντα να σφαγιαστεί πλήρως ο ΠΑΟΚ και αργότερα να ... ελαστικοποιηθεί το γενικότερο πλαίσιο με ανίερες συμφωνίες όλων των εμπλεκομένων. Και μη μου πεις ότι αποκλείεται να συνηγορήσουν οι ουεμαφιοζοι ή οι φιφες σε κάτι τέτοιο μπροστά στον κίνδυνο κατακραυγής και ξεφτίλας!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:14

ρε τζωνυ τι πας και γραφεις ελεος δηλαδη!
οτι δεν υπηρχαν αυστηροι νομοι τα παλια τα χρονια;

το θεμα οι νομοι ειναι;

ακου να πεσουμε! :lol: :lol:

αυτα ουτε οπαδος της οριτζιναλ δεν τα λεει στα σοβαρα :lol:

και για ποιο λογο ρε τζωνυ να ριξουμε την ομαδα; θα μας τρελανεις;

που πατε και τα διαβαζετε ηθελα να ξερα :lol:
Τελευταία επεξεργασία από Παλαιολόγος και Τρί 13 Μαρ 2018, 20:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:14

MΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΘΑΝΑΣΗ ΚΑΤΣΑΡΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΣ ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΤΉΡΙΞΗΣ ΣΤΟΝ ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ.

Η ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Jairo » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:18

Αυτομαστιγωθείτε ελεύθερα...πάντως δέν θα καταφέρετε τίποτα.
Ένας φίλος το έθεσε σωστά πρίν.
Εάν δεν βγει το τελικό πόρισμα για την εγκληματική και δεν οριστεί δικάσιμος, να μην ξαναρχίσει ποτέ αυτό που αποκαλούν ελληνικό πρωτάθλημα και σουπερλίγδ.Εδώ να συμφωνήσουν όλες οι ομάδες.
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1540
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gpap » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:19

προφανώς εννοεί πως θα πρέπει να γίνουμε ''μάρτυρες'' για την εξυγίανση.

Μάρτυρες όμως είμασταν εδώ και χρόνια.
Και όλοι μας αγαπούσαν.
''στη βόρεια ελλάδα είμαι ΠΑΟΚ'', έλεγαν γελώντας, γνωρίζοντας πως ο ΠΑΟΚ δεν σηκώνει κεφάλι, αλλά προτιμά
να γίνεται ο ''μάρτυρας''.

Αναμένω μεγάλη τιμωρία.
Αλλά εμείς θα είμαστε εδώ. Με ψηλά το κεφάλι, με υπερηφάνια για ότι έδωσα την μάχη.
Μπορεί να έχασα, αλλά την μάχη την έδωσα, δεν κάθισα υποταγμένος να τρώω ότι μου πετάνε από το τραπέζι.

Αναμένω μεγάλη τιμωρία που θα πλήξει την ομάδα για πολλά χρόνια.
Αλλά θα πρέπει να είμαστε δίπλα στην ομάδα.

Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς.
Και να συνεχίσεις να αγωνίζεσαι.
gpap
 
Δημοσιεύσεις: 4452
Εγγραφή: Τρί 07 Ιαν 2014, 20:40

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:20

Εσυ ολο αναμενεις τιμωρια
Μοιρολατρικά κιολας
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό johnys999 » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:21

.
Τελευταία επεξεργασία από johnys999 και Τρί 13 Μαρ 2018, 23:03, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
johnys999
 
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2015, 21:39

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:23

Descartes έγραψε:MΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΘΑΝΑΣΗ ΚΑΤΣΑΡΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΣ ΠΑΟΚ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΤΉΡΙΞΗΣ ΣΤΟΝ ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ.

Η ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ.



ετσι

και καιρος να βγαινουν και οι υπολοιποι
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:26

Φοβερή ανακοίνωση από την λέσχη φίλων ΠΑΟΚ Γρεβενών. Από τις καλύτερες που έχω διαβάσει,ελπίζω να ανεβεί στην κεντρική.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:27

teod1980 έγραψε:Εσυ ολο αναμενεις τιμωρια
Μοιρολατρικά κιολας


Γούστα είναι αυτά, ρε συ Τεο. Με το ζόρι δηλαδή; Μπααααα. Θέλει να τιμωρηθεί! Υπάρχουν πολλά πεδία για κάτι τέτοιο. Αν δε λάχει με τον ΠΑΟΚ, βλέποντας μετά και κάνοντας.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:27

johnys999 έγραψε:Τότε η νέα αδικία θα γεννάει ΠΑΟΚτσάκια για άλλα σαράντα χρόνια. Κοιτάξτε, σας είπα, δεν περιμένω από κανέναν να συμμεριστεί την άποψή μου. Απλά κάθισα και τα σκέφτηκα και είμαι σίγουρος ότι και η επόμενη χρονιά χαμένη θα είναι. Με τον ένα ή τον άλλο τρόπο. Και επίσης, πρέπει να βρεθεί ένας τρόπος να καθαρίσει το όνομά του ο Ιβάν στην Ευρώπη, για να γίνει κάποτε ο ΠΑΟΚ πραγματικά μεγάλος και γι αυτούς. Είδατε ποιοι μας απέβαλλαν σήμερα? Οι εξής:
Ανδρέα Ανιέλι (Γιουβέντους), ο Πέδρο Λόπες Χιμένεθ (Ρεάλ Μαδρίτης), ο Εντβιν φαν ντερ Σαρ (Αγιαξ), ο Εντουαρντ Γουντγουορντ (Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ), ο Ιβάν Γκαζίδης (Αρσεναλ), ο Μπερτομέου (Μπαρτσελόνα), ο Νασέρ Αλ Κελαϊφί (Παρί Σεν Ζερμέν), ο Ζαν Μαρί Ολας (Λιόν), ο Μίκαελ Κέρλινγκερ (Μπάγερν Μονάχου)
Νομίζω ότι πρέπει να μας νοιάζει η άποψη των προέδρων αυτών των ομάδων για την ομάδα μας. Αν θέλουμε να πλησιάσουμε κάποτε στο επίπεδό τους. Και δεν βρίσκω άλλο τρόπο να αντιστρέψουμε το κλίμα.

Απλά η άποψή μου είναι, ξέρω ότι είναι αιρετική, δεν θέλω να την επιβάλλω ούτε θα τη συζητήσω άλλο. Απλά την κατέθεσα.
Και το ξαναγράφω: Δεν ζητάω να πέσουμε. Ζητάω να ζητήσουμε τον υποβιβασμό μας. Δεν είναι το ίδιο.


Ο Ανδρέα Ανιέλι και το κάθε μουναρέλι, τη Γιουβέντους την απέβαλλαν; Την Μπάγερν όταν μπήκε φυλακή ο πρόεδρός της την απέβαλλαν; Τον γαύρο τόσα χρόνια τον κούνησε κανείς; Όταν καταδικαστεί ο χοντρός, που έστω και για πλημμέλημα θα καταδικαστεί, θα τον αποβάλλουν; Μια μαφία είναι όλοι που κάνουν αλλαξοκωλιές.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:31

γαμιουνται ολοι αυτοι, τοσα χρονια που το ελληνικο ποδοσφαιρο (λεμε τωρα ποδοσφαιρο) καρκινιαζει ποτε τολμησαν να επεμβουν.. θα παρετε τ @@ του-μας
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex
 
Δημοσιεύσεις: 1725
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 00:30

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τρί 13 Μαρ 2018, 20:32

johnys999 έγραψε:Και το ξαναγράφω: Δεν ζητάω να πέσουμε. Ζητάω να ζητήσουμε τον υποβιβασμό μας. Δεν είναι το ίδιο.


:lol: :lol: :lol: :lol:
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες

cron