Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sub-Zero » Κυρ 01 Απρ 2018, 22:57

No Comment !!
Άβαταρ μέλους
Sub-Zero
 
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Κυρ 22 Οκτ 2017, 22:51

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Κυρ 01 Απρ 2018, 23:40

Αφου ειμαι σιγουρος πως καταλαβες πως δεν πρεπει να ταΐζεις φιδια, θα πρεπει να απαιτησεις στην πολιτεια που σου κουνησε το δακτυλο και σου απαγορεψαν να μπεις στο γηπεδο για τρια χρονια να ζητησεις να τηρηθουν τα νομιμα.
1) Ποιος κατεχει τις μετοχες του βαζελου ,να πληρωσει τα χρεη του αλλιως υποβιβασμος
2) Ποιος κατεχει τις μετοχες της χανουμισας οταν ο Μελισσανιδης δεν επιτρεπετε να ειναι προεδρος αφου εχει καταδικαστει για κακουργημα ,πληρωνει η νεα αεκ τα χρεη της?
3) Ποιος κατεχει τις μετοχες του γαυρου? Αφου του χοντρου του εχουν απαγορευσει να ασχολειτε με το ποδοσφαιρο λογω στημενων και τωρα διωκεται για εμποριο ναρκωτικων ,πληρωνει η παε θρηνος τα χρεη της,πληρωνει τα δανεια για το Καραισκακη,ποτε θα ξεχρεωσει τα χρηματα απο την τραπεζα κρητης.

Τα νομιμα και τα λογικα ζητα ...
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6875
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 02 Απρ 2018, 01:13

Ακριβώς, αλλά για κάποιον λόγο κάνουμε σαν να μην συνέβη τίποτα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46912
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Metagrafakias » Δευτ 02 Απρ 2018, 01:16

Δλδ για να καταλαβω τι ρε παιδες;;;αυτο ηταν;;;θα το δεχτουμε ετσι απλα;;;θα βγαλουμε 2-3 ανακοινωσεις θα ανεβασουμε 2-3 πανο θα κανουμε και καμια ειρηνικη διαμαρτυρια και ολα καλα δεν πειραζει παμε του χρονου;;;ντροπη μας που επρεπε να κανουμε μπουρδελο ολο το πρωταθλημα....αφου μας κλεβουνε την χαρα δεν θα αφησουμε ουτε αυτους να χαρουν....οι αλλοι γελανε απο κατω και μας ειρωνευονται και εμεις νομιζουμε οτι πετυχαινουμε κατι με αυτα,....ντροπη στο οπαδικο κινημα μας πραγματικα αμα το δεχτουμε ετσι απλα...
Metagrafakias
 
Δημοσιεύσεις: 1698
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 15:55

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ 02 Απρ 2018, 02:15

joshua έγραψε:Εχει ερθει επιτελους η στιγμη για να παψουμε να ειμαστε αφελεις,παρορμητικοι,αυτοκαταστροφικοι.Ναι ολους μας διακατεχει αγανακτηση και οργη αλλα αν αυτο πρεπει να μας στρεψει καπου ειναι στο να φανουμε πανω απο ολα εξυπνοι.Πρεπει οι επομενες κινησεις μας να ειναι μελετημενες και συντονισμενες.Πρεπει να προσατευτει η ομαδα και ο ιδιος ο Ιβαν.Αρχικα θα επρεπε χτες ηδη να προγραμματιστει συναντηση Σαββιδη με οργανωμενους.Ο ΙΒαν θα πρεπει να θεσει τους κανονες του παιχνιδιου.Να καταστησει σαφες οτι ειναι εδω,διατεθημενος να συνεχισει τις ενεργειες που θα φερουν την ομαδα εκει που μοιραια πρεπει και μπορει να την οδηγησει,στην κορυφη.Να καταλαβουν ολοι οτι σπασμωδικες κινησεις μονο κακο θα κανουν.Ενισχυση της ομαδας σε διοικητικο επιπεδο,παραμονη προπονητη και ενισχυση της ομαδας αγωνιστικα,ανακοινωση κατασκευης γηπεδου,τραβηγμα αυτιου ακομα και αν προκειται για τον γιο του.Δεν υπαρχει πχ κανενας λογος να συνεχιστει διαλογος με ατομα επιπεδου Καραπαπα στα σοσιαλ μιντια.Να καταστει ξεκαθαρο οτι μονο υπο την παρουσια var θα ξεκινησει το επομενο πρωταθλημα και με τον ορο να εξαφανιστουν απο τις λιστες διαιτητες που συνδεονται με το αμαρτωλο παρελθον.Απλα πραγματα.Ας αφησουμε αυτον που παρα τα λαθη του εχει αποδειξει πως μπορει να κοιταξει στα ματια και μαλιστα αφ'υψηλου τους αντιπαλους του και εμεις να μεινουμε στον ρολο που μας ανηκει δικαιωματικα,αυτον της ενισχυσης και μονο της ομαδας με την φωνη μας στο γηπεδο.Δεν με ενδιαφερει πια μορφη αντιδρασης θα επιλεξουν καποιοι εκτος γηπεδου,αλλα θα πρεπει να καταστει σαφες οτι εντος αυτου οποιαδηποτε αλλη ενεργεια το μονο που εξυπηρετει ειναι τα συμφεροντα των αλλων.Ο γαυρος εφερε την φετινη χρονια στο σημειο που εφτασε και παρακαλει μεσα του να συνδραμουμε ωστε το σχεδιο του εκτος απο μια προσκαιρη νικη θα καταληξη σε συνολικο θριαμβο.


Αμην

Γιατί τα λεφτά για πρώτη φορά στην ιστορία του ελληνικού ποδοσφαίρου τα βάζει ομάδα εκτός ΠΟΚ

Ναι ρε γελοίε Θεοδωρίδη, εμείς επενδυουμε, όχι ο πρεζεμπορας ο εργοδότης σου

Και επενδυουμε και στην ομάδα μας και στο συνονθύλευμα που λέγεται σούπερ λιγδα μέσω της Σουρωτης

Και τα πρωτάθληματα αργά ή γρήγορα θα τα πάρουμε ΕΜΕΊΣ

Κόψτε τις σαχλαμάρες εντός γηπεδου
Σεβαστειτε τις προσπάθειες και την τρέλα του Ιβάν και των συνοπαδων σας
Θέλουμε πρωτάθλημα
Θέλουμε σεντόνι να τεντωνει
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό johnys999 » Δευτ 02 Απρ 2018, 10:19

Από την παρωδία με το γαύρο και μετά δε μπορώ να παρακολουθήσω μεγάλο μέρος του φόρουμ. Διάβασα καμιά πενηνταριά σελίδες που περιγράφουν το πώς λειτουργούν τα πράγματα στην Ελλάδα, λες και δεν τα ξέραμε και περιμέναμε το ποδόσφαιρο να μας τα δείξει. Καμιά 30αριά σελίδες για το βοράς νότος κτλ. Ανεφάρμοστα (υπάρχει κανένα μέτωπο ομάδων της βόρειας Ελλάδας να στήσουμε πρωτάθλημα ομίλων? Απ όσο ξέρω δεν έχουμε καλές ή υποφερτές σχέσεις με καμία ομάδα, ούτε η διοίκηση ούτε οι οπαδοί), επικίνδυνα (για προφανείς λόγους και κυρίως τη νοοτροπία που καλλιεργείται) και εν τέλει ανούσια πράγματα. Και τα υπόλοιπα κραυγές και μπινελίκια που δεν προσφέρουν λύσεις. Τα περισσότερα απ όσα γράφτηκαν ισχύουν σε μεγάλο βαθμό, αλλά το να γράφονται συνέχεια δεν λέει κάτι. Το θέμα είναι τι μπορεί να γίνει κι αν μπορεί ώστε να υπάρχει και λόγος ν ασχολείται κάποιος. Δίκαια υπάρχει θυμός, αλλά το να λειτουργούμε συνεχώς και μόνο εν βρασμώ συνήθως τα κάνει χειρότερα.
Για μένα δύο είναι οι δρόμοι και είναι εντελώς αντίθετοι. Ή πουτάνα όλα και γαλατικό χωριό και ξεκατίνιασμα με τους πάντες για τα πάντα ή συμβάλλουμε και πρωτοστατούμε να μηδενίσει το κοντέρ στο ελληνικό ποδόσφαιρο και να γίνει νέα αρχή, γιατί αυτό που λέμε ποδόσφαιρο έχει γίνει κάτι τόσο αηδιαστικό που δεν προσφέρει συγκίνηση και χαρά σε κανέναν και δεν θέλει πολύ να λειτουργεί μόνο ως αρένα για τους μπερδεμένους όλων των αποχρώσεων. Όχι όμως λίγο από το ένα και λίγο από το άλλο γιατί τότε δεν επιτυγχάνεται κανένας στόχος. Και πρέπει η διοίκηση να τον αποφασίσει το δρόμο και να τον επιβάλλει και στον κόσμο. Δε μπορεί να σέρνεται πίσω από το συναίσθημα του κόσμου σε όλα τα ζητήματα, αυτή πρέπει να δώσει τον τόνο. Φυσικά ν ακούσει τον κόσμο αλλά να δώσει κι αυτή το μήνυμά της, που θα είναι και πιο στρατηγικό και μελετημένο και μακροπρόθεσμο.
Κι εδώ παρατηρώ πολυγλωσσία στην ομάδα. Και ειδικά μεταξύ Ιβάν και υιού. Θα θελα μια πιο ξεκάθαρη στάση. Ο ένας συγνώμη για το όπλο, ο άλλος μπλουζάκι, ο ένας μιλάει για το καλό του ποδοσφαίρου, ο άλλος συνέχεια τσακώνεται στο ίνσταγκραμ. Έτσι δεν γίνεται δουλειά. Εν τω μεταξύ, ότι από πέρυσι, από τους ημιτελικούς κυπέλλου κ μετά, οι διαιτητές του συστήματος σφύριξαν τα ντέρμπι μας, κυρίως του κυπέλλου, με τέτοιο τρόπο ώστε να σπάσει το μέτωπο, δεν το μετράει κανείς. Αποτέλεσμα, κάθε βδομάδα αλλάζει ο βασικός εχθρός. Ενώ είναι ένας και γνωστός, που έχει κάνει όλα αυτά με τους μηχανισμούς που ακόμα διαθέτει. Χάνουμε το δάσος.
johnys999
 
Δημοσιεύσεις: 1024
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2015, 21:39

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Joe Nagbe » Δευτ 02 Απρ 2018, 10:45

Ολοι εμεις που γραφουμε εδω μεσα για γαλατικα χωρια, να τα κανουμε πουτανα ολα κλπ κλπ προτρεπουμε να τα κανουν ολα αυτα οι συνδεσμιτες και εμεις να χαιρομαστε απο το σπιτακι μας? Την Κυριακη στο Λευκο Πυργο εκτος απο καποιο ελαχιστο κοσμο που ειμασταν ολοι οι αλλοι?

Αντε στην πρωτη συγκεντρωση πορεια για τα γεγονοτα με τον γαυρο ειχε και 5.000 κοσμο (που πάλι λιγος είναι αν θες πραγματικά να πετύχεις κάτι) και στην πορεία πριν το ματς με το χανουμι με το ζόρι να είχε 800 άτομα...

Το πουτανα όλα σημαίνει και θυσίες, συλλήψεις, κρατητήρια, δίκες κλπ. Πολύ εύκολα τα λέμε αλλά δεν βλέπω να τα κανουμε... Από την πρώτη πορεία με το γαύρο ο κόσμος που συμμετέχει στις δράσεις μειώνεται με αποκορύφωμα τους λίγους χτες στο Λευκό Πύργο.
Άβαταρ μέλους
Joe Nagbe
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: Τετ 05 Αύγ 2015, 19:44

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 02 Απρ 2018, 11:01

Ο βασικός εχθρός είναι η χαβουζοβοθρολιμανίσια νοοτροπία όλων των αντιπροσώπων του προτεκτοράτου, αυτή που τους οδήγησε απ την δεκαετία του '50 στην ίδρυση του ΠΟΚ, το οποίο παραμένει ο εκφραστής της στο ποδόσφαιρο!!

Τους τρόπους για να τροποποιηθεί αυτή η νοοτροπία, έστω και αργά, οφείλει να τους βρει και να τους καταδείξει ο Ιβάν Σαββίδης και όλοι οι υπόλοιποι, γιοι του, στελέχη της ΠΑΕ και οπαδοί, οφείλουμε να αγωνιστούμε δίπλα του!!!!

Οι πελάτες πάλι, μπορούν να στρογγυλοκάτσουν στον καναπέ τους, αναμένοντας τα ευεργετήματα των αγώνων μας!

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Δευτ 02 Απρ 2018, 11:22

O Μελισσανίδης έχει έρθει για να μείνει και να δημιουργησει οτι χειρότερο υπάρχει, το φετινο ειναι χειρότερο και απο του γαύρου ,και χαρτινο και με σπρώξιμο... Η αβάντα απο την πολιτεία ειναι μεγάλη βλέπε 20 εκατ χρηματοδότηση ταχα μου για την υπογειοποιηση της οδού, και υποστήρίξη δικαστική για να μπορεί να είναι προέδρος στην αεκ αφου υπάρχουν δύο κωλυμματα ,καταδίκη για κακουργημα και μετοχος του ΟΠΑΠ. Απο τα δικαστήρια μην περιμένετε τίποτα ,αποδειχτηκε και με την εκδικαση με τον γαύρο , που πιαστηκε μόνο το πρώτο νομικο επιχειρημα μας απο τα 4 βαρβάτα . Όπου στην χειροτερη θα έπρεπε να επαναληφτεί ο αγώνας. Αντιπρόεδος της εταιρείας που τρέχει το γηπεδο της αεκ ήταν πρωην αντιπρόεδος του Αρείου Παγου.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6875
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό chrisg4 » Δευτ 02 Απρ 2018, 11:39

Joe Nagbe έγραψε:Ολοι εμεις που γραφουμε εδω μεσα για γαλατικα χωρια, να τα κανουμε πουτανα ολα κλπ κλπ προτρεπουμε να τα κανουν ολα αυτα οι συνδεσμιτες και εμεις να χαιρομαστε απο το σπιτακι μας? Την Κυριακη στο Λευκο Πυργο εκτος απο καποιο ελαχιστο κοσμο που ειμασταν ολοι οι αλλοι?

Αντε στην πρωτη συγκεντρωση πορεια για τα γεγονοτα με τον γαυρο ειχε και 5.000 κοσμο (που πάλι λιγος είναι αν θες πραγματικά να πετύχεις κάτι) και στην πορεία πριν το ματς με το χανουμι με το ζόρι να είχε 800 άτομα...

Το πουτανα όλα σημαίνει και θυσίες, συλλήψεις, κρατητήρια, δίκες κλπ. Πολύ εύκολα τα λέμε αλλά δεν βλέπω να τα κανουμε... Από την πρώτη πορεία με το γαύρο ο κόσμος που συμμετέχει στις δράσεις μειώνεται με αποκορύφωμα τους λίγους χτες στο Λευκό Πύργο.


Τι συλλήψεις και κρατητήρια ρε αδερφε? Τι λες τώρα? Ξεκολλήστε λίγο το μυαλό σας. Όλη η Θεσσαλονίκη να καεί στα @@ τους. Δεν έχετε καταλάβει με τι ανθρώπους έχουμε να κάνουμε. Νομίζετε ακόμα ότι αυτοί που πολεμάνε τον ΠΑΟΚ είναι Τσίπρας, η ΕΠΟ, τα ΜΜΕ και δεν ξέρω πια άλλη μαριονέτα ? Θα κάψεις τη Θεσσαλονίκη, θα μπεις φυλακη, θα την πέσεις στον X πολιτικο και θα ιδρώσει το αυτι του πρεζέμπορα η του λαθρέμπορα.

Ο ΠΑΟΚ έχει ιδιοκτητη ΒΟΥΝΟ . Αυτός θα τους πολεμήσει αυτός θα τους κερδίσει. Όλοι εμείς το μονο που πρέπει να κάνουμε είναι στήριξη και προστασία στην ομάδα. ΤΙΠΟΤΑ άλλο. Κάποια στιγμή πρέπει να αρχίσουμε να λειτουργούμε έξυπνα και όχι παρορμητικά.
Άβαταρ μέλους
chrisg4
 
Δημοσιεύσεις: 2425
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τρί 03 Απρ 2018, 01:09

johnys999 έγραψε:να μηδενίσει το κοντέρ στο ελληνικό ποδόσφαιρο και να γίνει νέα αρχή.


Aυτό δεν θα γίνει ΠΟΤΕ. ΠΟΤΕ. ΠΟΤΕ. ΠΟΤΕ. Σταματήστε να έχετε αυταπάτες ότι κάτι θα γίνει ή κάτι θα κάνουμε και το πρωτάθλημα θα παίζεται δίκαια. Αυτό ΔΕΝ θα γίνει σε κανένα άθλημα πόσο μάλλον στο ποδόσφαιρο.

Η Χαμουτζήλα είναι χολέρα στο μυαλό και δεν αλλάζει.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Τρί 03 Απρ 2018, 09:12

Εδώ και μέρες ένας γνωστός μου είναι πιασμενος.Βγηκε στο δρόμο όλη η γειτονιά να φωνάξει αλλά το πιάσιμο δεν φεύγει και δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί.Ισως αν μαζευοταν όλη η πόλη να είχαμε αποτέλεσμα.Καποιος ανηθικος πρότεινε να του στείλουμε μια νταρντανα μασατζου να τον αναλάβει.Μακρια από μας αυτες οι ανηθικες πραξεις.Γι αυτό, ΟΛΟΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΝΑ ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΞΟΥΜΕ:
ΑΝ Ο ΦΊΛΟΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΞΕΠΙΑΣΤΕΙ,Ο ΒΟΥΛΕΥΤΙΔΗΣ ΨΉΦΟ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΕΊ.
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 03 Απρ 2018, 11:46

Αυτά που γράφει σήμερα ο Τσορμπατζόγλου τα ξέρεις;
Ότι διαιτητές που σφυρίζουν λάθος εναντίων μας εξαφανίζονται εδώ και 4 μήνες , ενώ αντίστοιχοι της κούλας πάνε για διεθνείς ;
Όλα αυτά τα μαγειρέματα τα ξέρεις ; Είσαι ενήμερος ; Τα ξέρει κάποιος μέσα στην ομάδα; Τα παρακολουθεί ; Αν τα παρακολουθεί , αντιδράει κάπως ;

Πολλές οι ερωτήσεις. Καμία απάντηση. Κανένα αποτέλεσμα . Με δική σου και καλά ΕΠΟ σε στήσανε. Προφανώς ήταν μαθηματικά βέβαιο ότι Κομίνης και Αρετόπουλος θα σφυράγανε έτσι. Είχανε πάρει τα μηνύματά τους από ορισμούς και σιωπηλές τιμωρίες νωρίτερα. Εσύ τα είχες πάρει ; Εγώ ήμουν πάνω στο συννεφάκι μου κι έλεγα με δική μας ΕΠΟ δε θα τόλμαγε κανείς μας πειράξει. Κι αν τόλμαγε θα τον εξαφάνιζες. Εγώ όμως είμαι εγώ, δεν είμαι ο Σαββίδης. Εσύ όφειλες να ξέρεις και να φυλαχτείς και να αντιδράσεις . Μήπως ήξερες και πήγες πάσο ;

Σου πιάσανε το κώλο και φταις είτε γιατί δε το κατάλαβες , είτε γιατί το κατάλαβες και το δέχτηκες.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9420
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 03 Απρ 2018, 12:31

Η διαφορα της κουλας περα απ τα κορακια φετος ηταν ολος αυτος ο μηχανισμος που μεσα σε καποια ...νανοδευτερολεπτα ειδε το.. "οφσαιτ" ενημερωσε τον αρμοδιο εντος γηπεδου και αυτος τους παικτες να πανε στο κορακι.Το ιδιο μηχανισμο εχουν και οι γαυροι.Ο δικος μας χρονος αντιδρασης για κατι τετοιο ειναι 3 μερες.

Υγ Τζαμπα τα γραφεις giapa.Η μερα της μαρμοτας δεν αλλαζει για τον ΠΑΟΚτση.Και του χρονου το Μαρτιο τα ιδια θα γινουν,πας για τιτλο,μια μεγαλη σφαγη με(ή) διωξιμο προπονητη ,ενα δυο μηνες πολεμικες κραυγες κι επανασταση,μετα μεταγραφες(το οπιο του λαου) ,μπανακια,και..."Φετος θα το σηκωσουμε" :lol:
6 χρονια ....
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26725
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό desperando » Τρί 03 Απρ 2018, 13:53

kataramenos5 έγραψε:Η διαφορα της κουλας περα απ τα κορακια φετος ηταν ολος αυτος ο μηχανισμος που μεσα σε καποια ...νανοδευτερολεπτα ειδε το.. "οφσαιτ" ενημερωσε τον αρμοδιο εντος γηπεδου και αυτος τους παικτες να πανε στο κορακι.Το ιδιο μηχανισμο εχουν και οι γαυροι.Ο δικος μας χρονος αντιδρασης για κατι τετοιο ειναι 3 μερες.

.

Δηλαδή θα ήθελες κάτι ανάλογο από τον ΠΑΟΚ?
Εγώ προσωπικά θα ντρεπόμουν.
Μια αδικία, ακόμα και αυτή η έσχατη κλεψιά δεν είναι ικανή να αλλάξει ούτε 1% την καύλα μου για τον ΠΑΟΚ.
Αντιθέτως καραγκιοζηλικια τύπου Κούλας και γαβρου είναι ικανά να με κάνουν να ξενερώσω.
Στα @@ μου τι γράφουν τα βιβλία τους και οι στατιστικές τους,εγώ γράφω την δική μου ιστορία στα δικά μου βιβλία και εκεί γράφει ότι ο ΠΑΟΚ ήταν πρωταθλητής Ελλάδας το 10 και το 18

Αν ο αυτοσκοπός μου ήταν να κερδίζω τίτλους με οποιοδήποτε τρόπο για να ορθωνω ανάστημα απέναντι σε κάποιους,νομίζοντας ότι έτσι θα κρύψω τον μικροτσουτσουνισμο μου τοτε υπήρχαν πολύ πιο ενδεδειγμένες επιλογές απ αυτή του ΠΑΟΚ.

ΕΥΤΥΧΏΣ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΌΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΣΒΕΥΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑΝ ΑΙΩΝΑ ΤΩΡΑ
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες