Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τετ 13 Φεβ 2019, 19:46

Να δεχθω όσα λες, τουλαχιστον να μην βγαινει προς τα έξω οτι θα τους τελειώσουμε αν δεν μπορούμε.
Μαγκικο πρωτάθλημα παίρνεις, δεν το αμφισβητει κανείς, αλλά δεν γινεται να περιμένεις τέτοιες πορείες
καθε χρόνο.Η ομάδα φέτος έχει κάνει ΑΘΛΟ.
Τα εντος κοράκια μας πηγαινουν ακόμα γαμιόντας όποτε του δίνεται η ευκαιρία.
Το πιο θετικό απο όλα είναι οτι στο θέμα των μεταγραφων εστω και μετά απο 6 χρόνια
άρχισε να γίνεται δουλειά καθώς φαίνεται.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τετ 13 Φεβ 2019, 19:48

kayde έγραψε:Προσπαθησαν να τον διωξουν -το ειπε και ο Περειρα σε μια συνεντευξη οτι δεχθηκε μεγαλες πιεσεις γι'αυτον- αλλα φαινεται οτι εχει πλατες,λογικα τον γατουλη.Γεγονος ειναι οτι ισως ειναι ο μοναδικος που εμεινε,ολα τα αλλα τα φυντανια πηραν ποδι.Δε το λες και λιγο.
Ο αλλος ο τροπος ειναι ο Τζηλος way.Δε νομιζω να το θελει κανενας αυτο.


Ε, ποιος είναι τελοςπάντων αυτος ο Κομίνης,...
Μα και στα φετινά ματς που σφύριξε, παντού πουτάνα τα έκανε...ΠΑΝΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Τετ 13 Φεβ 2019, 19:49

kayde έγραψε:Προσπαθησαν να τον διωξουν -το ειπε και ο Περειρα σε μια συνεντευξη οτι δεχθηκε μεγαλες πιεσεις γι'αυτον- αλλα φαινεται οτι εχει πλατες,λογικα τον γατουλη.Γεγονος ειναι οτι ισως ειναι ο μοναδικος που εμεινε,ολα τα αλλα τα φυντανια πηραν ποδι.Δε το λες και λιγο.
Ο αλλος ο τροπος ειναι ο Τζηλος way.Δε νομιζω να το θελει κανενας αυτο.


Καλύτερα να πέσουμε στη Δ, παρά Τζηλος way
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τετ 13 Φεβ 2019, 19:50

Υπάρχουν τρόποι να πιέσεις, ο Τζηλος δεν είναι καν στις επιλογες.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 13 Φεβ 2019, 19:52

Rizla έγραψε:Να δεχθω όσα λες, τουλαχιστον να μην βγαινει προς τα έξω οτι θα τους τελειώσουμε αν δεν μπορούμε.
Μαγκικο πρωτάθλημα παίρνεις, δεν το αμφισβητει κανείς, αλλά δεν γινεται να περιμένεις τέτοιες πορείες
καθε χρόνο.Η ομάδα φέτος έχει κάνει ΑΘΛΟ.
Τα εντος κοράκια μας πηγαινουν ακόμα γαμιόντας όποτε του δίνεται η ευκαιρία.
Το πιο θετικό απο όλα είναι οτι στο θέμα των μεταγραφων εστω και μετά απο 6 χρόνια
άρχισε να γίνεται δουλειά καθώς φαίνεται.
Αυτά που λες για τους εντός διατητες αποδυκνειουν ότι τίποτε δεν καθάρισε οριστικά θέλει αγώνα και πρέπει να είμαστε δίπλα στον ιβαν και όχι απέναντι του.... Η ομάδα έργο Ιβάν συνεχώς μεγαλώνει αλλά θα έχει τα απομεινάρια του παλιού καθεστώτος απέναντι της.... Τα καλλιτερα είναι μπροστά μας και δεν είναι σχήμα λόγου αυτό......

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 13 Φεβ 2019, 19:53

Rizla έγραψε:Υπάρχουν τρόποι να πιέσεις, ο Τζηλος δεν είναι καν στις επιλογες.
Δηλαδή πιστεύεις ότι εγώ και εσύ ξέρουμε πως μπορείς να πιέσεις και δεν το ξέρει ο Ιβάν η δεν θέλει να πιέσει;
Με θυμίζεις πολλούς δικους μας που λέγαμε Ιβάν δεν ξέρεις κάνε εκείνο το άλλο κλπ σε τρώνε τα λεφτά κλπ και το λένε σε έναν άνθρωπο πού έκανε τεράστια περιουσία......
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τετ 13 Φεβ 2019, 19:57

Kανεις δεν είναι απέναντί του.Αλλα να κουνήσει κι αυτός το χεράκι του...
Κανάλι έχει, εφημεριδα έχει...πρωταθλημα μας έκλεψαν, γκάνγκστερ και φιλοξενούμενο τον είπαν
μια εβδομάδα διαπόμπευση...και αυτος με το που παίρνει το καναλι πάει να γίνει αρεστός στους κάτω,
αμβλύνοντας τις εντυπώσεις για τα περσινά...
Τα παίρνεις στο κρανίο ναι ή ου;
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Rizla » Τετ 13 Φεβ 2019, 19:59

eorptol1 έγραψε:
Rizla έγραψε:Υπάρχουν τρόποι να πιέσεις, ο Τζηλος δεν είναι καν στις επιλογες.
Δηλαδή πιστεύεις ότι εγώ και εσύ ξέρουμε πως μπορείς να πιέσεις και δεν το ξέρει ο Ιβάν η δεν θέλει να πιέσει;
Με θυμίζεις πολλούς δικους μας που λέγαμε Ιβάν δεν ξέρεις κάνε εκείνο το άλλο κλπ σε τρώνε τα λεφτά κλπ και το λένε σε έναν άνθρωπο πού έκανε τεράστια περιουσία......


Μα και να το ξέρει δεν βλέπω να το κάνει εξωαγωνιστικά(πλέον)...δεν μπορω προφανως να του πω εγω ή ο καθενας
τι να κάνει.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Jairo » Τετ 13 Φεβ 2019, 21:31

Γιατί έχω την αίσθηση ότι ετοιμάζεσαι να τα χώσεις και να πάρεις το μπασκετάκι?

edit: ...νομίζω δέν θα ασχοληθείς εσύ προσωπικά αλλά οτι ετοιμάζεται ο Γιώργης με τον Νίκο να κάνουν μπάσιμο στο μπάσκετ με το χαρτζηλίκι τους ;)
Άντε ρε κουνηθείτε !
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1521
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 17 Φεβ 2019, 15:56

teod1980 έγραψε:
μελος παοκμανια έγραψε:Hσυχια εχουμε ας κανουμε λιγο σαματα μικρα μου χρυσοψαρακια

από μέλος παοκμανια»

άλλο μέλος παοκμανια έγραψε:
Μέλλος παοκμανια, γίνε πιο ξεκάθαρος ρε φιλε,πες τι θέλεις να πεις;
Θεωρείς ότι ο Ιβάν δεν προασπίζεται τα συμφέροντα της ομαδας,επειδή δεν μπορεί,επειδή μας δουλεύει,επειδή δεν θέλει;
Εξήγησε σε παρακαλώ.


Το χω ξαναπει,μακαρι να ξερα το γιατι ρε άλλος μελος παοκμανια.Ομως αυτη η επαναληψη εδω και χρονια ,με το ιδιο μοτιβο μου λεει οτι δεν υπαρχει θεληση .Δεν μπορει ο μελ να πηδαει το γαυρο με κοντρα διαιτησια σε 6 μηνες κι εσυ 5 χρονια να σαι με το σταυρο στο χερι ** και να κανεις τα ιδια καθε χρονο(αλλαγη προπονητη,κυρησσεις πολεμο για 2 μηνες και μετα ολα καλα) .Περσι ελεγε οτι θα ζητησει ποινικες ευθηνες για τα κορακι κλπ.Τι εγινε?το καλοκαιρι ολα ξεχαστηκαν και ... Παμε για πρωταθλημα.Δε ειναι λογικο.Η πολεμας το συστημα συνεχως (οχι για κανα διμηνο ) η ο πολεμος που κηρρυσεις καθε ανοιξη ειναι για τα ματια του κοσμου.Το γιατι, ειναι αυτο που δε μαφηνει να κλεισω ματι τα βραδια.


από άλλο μέλος παοκμανια »
Του έκλασε τα @@ του γαύρου ο τίγρης φίλε,το πρωτάθλημα του το πήρε κανείς; Όχι
Όταν και όποιος του το πάρει ξαναμιλαμε.
17 πόντους πίσω από τον χειρότερο γαύρο της 20ετιας τερμάτισε ο τίγρης.
Το να πάρει στην έδρα του 5-6 σφυρίγματα δε μου λέει κάτι, άλλωστε δεν είναι δύσκολο να μπεις στα αποδυτήρια των διαιτητών στο ημίχρονο και να αρχίσεις τα θα σε θάψω στημενε εσενα και τους οικείους σου,όλα απλοποιούνται.
Έτσι δεν έγινε η κάνω λάθος;
Ποιο ήταν το κέρδος το δικό του και της ομαδας του,ένα παιχνίδι,δύο παιχνίδια,σιγά τα ωά.


Άλλο μέλος παοκμανια περιμενω μια απαντηση τωρα. :lol: :lol:
Αλλα δε τα γραψα για αυτο...Τα γραψα γιατι βλεπω μια απ τα ιδια παλι ,μια ηρεμια μια σιγουρια οτι με ολα αυτα που γινονται στη κουλα το πρωταθλημα το χουμε σιγουρο.Ειμαστε χαλαροι ,σιγουροι οτι ο Λουτσεσκου θα κανει παπαδες παλι φετος,οτι οι αλλοι θα διαλυθουνε οτι ο γαυρος..ποιος γαυρος μωρε παει αυτος..
Εγω δεν ειμαι καθολου μα καθολου σιγουρος οτι ο λουτσεσκου θα τη βγαλει τη χρονια(κι ο λουμπος...) οτι αν στραβωσει το Τσουλου δε θα του φορτωσουν(αφου συμφωνησε) ολες αυτες τις τουλαχιστον περιεργες μεταγραφες.
2-3 στραβα αποτελεσματα μετα, -9 απο γαυρο ή κουλα κι αντιο ζωη.δεν ειμαι σιγουρος οτι δε θα με ξανασφαξουν παλι ,οτι δε θα πεσουμε απ τα συννεφα και παλι ομαδικως,οτι δε θα ζησουμε τα ιδια που δε μας αφηναν να κοιμηθουμε Μαρτη μηνα.Τα ιδια κι απαραλαχτα που ζουμε καθε χρονο.
Ξεχαστηκε ο πολεμος , η επανασταση,τα συλλαλητηρια (καταλαβες τωρα Γκορανιε) ολα βαινουν καλως και παλι,
Ολα καλα μεχρι να ρθει ο Μαρτιος ....Η μερα της Μαρμοτας ξεκινησε ξανα .Κι ειμαστε ακομα στην αρχη.


ΥΓ Συμπαθατε με που σας χαλαω τη ζαχαρενια παραμονη μεγαλης γιορτης (του Αγιου Σαλαχ του αχωνευτοδιωχτη) ανθρωπος, ησυχια δεν εχω.

Το βάζω γιατί
Ένα συγνώμη προετρεξα δε θα ακουστεί ποτε
Δεν έχει σημασία ποιος.
Δυστυχώς πιστεύουμε ότι τα γνωρίζουμε ολα
Μπορεί να κριτικάρουμε ποδόσφαιρο αλλά πράγματα που δεν είναι του χεριού μας, καλύτερα να είμαστε σεμνοι

Γράφτηκε περισυ τέλος χρονιας


Τιποτα απ αυτα δε παιρνω πισω γιατι δικα μου ειναι τα ποστ.Αυτο ενιωθα αυτο εβλεπα ετσι αισθανομουν.6 χρονια το ιδιο εργο εβλεπα(σορυ για την επαναληψη αγαπητοι Mod) και ευτυχως φετος δε χασαμε απ το γαυρο εκει μεσα για να το ξαναζησουμε.Εκει αλλαξανε πολλα .Τα περοσοτερα απ τα παραπανω ισχυουν ακομα με μια διαφοροποιηση απ τις μεταγραφες Ιανουαριου και μετα .Μεχρι και πορτα στο χοντρο ριξανε που ερχοταν να μεθοδευσει τιμωρια.Ο κ@μινης ομως ακομα σφυριζει και κανει τα ιδια εγκληματα σε οσους δε ειναι με το συστημα.Εαν και εφοσον αλλαξει κατι φετος (γιατι ακομα δε τελειωσε ΤΙΠΟΤΑ ) εδω ειμαστε να τα ξαναπουμε και να παραδεχτω οτι εκανα λαθος.






ΥΓ Στο φορουμ δε γραφω απο Νοεμβριο(και διαβζω σποραδικα) μιας και διαφωνω με την φιλοσοφια του πλεον οποτε μη το κουραζετε και το τραβατε για περαιτερω αναλυσεις .Ισως το Μαιο οταν θα γινει ταμειο.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 17 Φεβ 2019, 16:55

Το να παραδεχτεί καποιος ότι έκανε λάθος είναι μεγάλη μαγκιά.... Αλλά καταλαβαίνω είναι πολύ δύσκολο..... Αφού πιστεύεις ακόμη και τώρα οτι δικαιώνεσαι τι να πω..... Τον αδικείς τον Ιβάν, πάντως και το ξέρεις......
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Κυρ 17 Φεβ 2019, 17:31

Θα μπορούσες να αγοράσεις μερικούς δημοσιογράφους να σου πλέκουν εγκώμιο κάθε μέρα.
Θα μπορούσες να αγοράσεις εφημερίδες να τις ονομάσεις πρωταθλητής βορείου Ελλάδας.
Θα μπορούσες να βάλεις μερικούς να δείρουν διαιτητές, να ανατινάξεις φούρνους, να απειλείς με κασκόλ.
Τόσες δοκιμασμένες μέθοδοι υπήρχαν και θα σου βγαίνανε και πιο οικονομικά.
Κάποιοι συνοπαδοι φοβούνται να σε αποδεχτούν - παραδεχτούν από φόβο μην τους πουν πρόβατα.
Ιβάν είσαι ότι καλύτερο θα μπορούσε να μας συμβεί.
Μας κάνεις υπερήφανους να σε έχει ο Θεός γερό και εμείς θα είμαστε δίπλα σου.
Τα καλύτερα έρχονται.

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 961
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Κυρ 17 Φεβ 2019, 18:44

Kataramenos δε θα πω ότι λυπάμαι για το ποστ που έκανες. Σα να μην το γράψες είναι. Και είδες ότι δεν έβαλα καν το όνομα σου. Σεβάστηκα ότι απέχεις.
Θα πω ότι θα διαψευστεις πανηγυρικά το Μάιο αφού αυτόν το μήνα περιμένεις.
Αυτό είναι η νοοτροπία της χώρας. Μαγκιά, συνομωσίες, ψευτοτσαμπουκας και αδυναμία να παραδεχτούμε όχι μωρέ ότι κάναμε λάθος, αλλά τουλάχιστον ότι βιάστηκαμε....
Τες πα.
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό giwrgos04dex » Κυρ 17 Φεβ 2019, 19:37

ΙΒΑΝ Σε ευχαριστω που εισαι μαγκας, αληθινος, ΠΑΟΚΤΣΗΣ σαν εμας. . να εισαι παντα καλα
ΠΑΟΚ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ. .
Άβαταρ μέλους
giwrgos04dex
 
Δημοσιεύσεις: 1724
Εγγραφή: Τρί 27 Φεβ 2018, 00:30

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Κυρ 17 Φεβ 2019, 20:30

ΠΡΟΕΔΡΑΡΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΦΩΤΙΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ. ΟΠΩΣ ΕΙΔΕΣ ΜΕ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑΥΜΑΤΑ, ΕΧΕΙ ΦΟΥΛ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΗ ΥΓΕΙΑ ΕΚΕΙ....
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες