Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Jairo » Κυρ 27 Μάιος 2018, 07:44

kataramenos5 έγραψε:Απαντηση σ σαυτα που ρωτησα δεν εδωσε κανεις .Ολα τυχαια?


Ρε κατ, πέρυσι τέτοια εποχή τα είπαμε όλα.Και ονόματα και γεγονότα και τα πάντα.Εκτεθήκαμε χωρίς λόγο.
Εσύ ακόμα να καταλάβεις, και ρωτάς τα ίδια πράγματα? Μόνο ο προπονητής άλλαξε απο πέρυσι και τίποτα άλλο.
Είσαι σίγουρος οτι θέλεις να ξανανοίξουμε την κουβέντα?Εγώ πάντως όχι.
Αυτό δέν σημαίνει οτι δέν συμφωνώ με τις σκέψεις σου.Κάθε άλλο.
Ξεκαθάρισε τα στο μυαλό σου και αν δέν αντέχεις, μήν ασχολείσαι άλλο, κακό κάνεις στον εαυτό σου...
Βάλε άλλη μία να παίξει η απονομή του κυπέλου στο οακα, και θα καταλάβεις.
Τελευταία επεξεργασία από Jairo και Κυρ 27 Μάιος 2018, 08:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
agent of shield
Άβαταρ μέλους
Jairo
 
Δημοσιεύσεις: 1521
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2015, 22:33
Τοποθεσία: >>>

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό montekristo » Κυρ 27 Μάιος 2018, 08:09

Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση
Δηλαδή έρχεται ο άλλος και σκάει τόσα εκατομμύρια σε μια ομάδα για να μην το νοιάζει αν θα κερδίσει η θα χάσει η έχει συμφωνίες κάτω από το τραπέζι με αυτούς που έχουν αγορασει μέσα μαζικής ενημέρωσης μόνο και μόνο για να το βρίζουν??????
Λίγο υπερβολικη θεωρία συνωμοσίας δεν είναι???
Σίγουρα θέλει να εκμεταλλευτεί τον ΠΑΟΚ για πολλούς λόγους αλλά μη ξεχνάς και τι έχει κάνει για αυτή την ομάδα και ενδεχομένως θα σου κανει και γήπεδο
Δεν παίζει μόνος του όμως και οι άλλοι έχουν τα δικά τους 'οπλα' Δεν είναι εύκολο να αλλάξεις κατεστημένο τόσων χρόνων
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 27 Μάιος 2018, 08:42

Μόνο την φετινή χρονιά δέχτηκε απίστευτες επιθέσεις από το σύστημά γιατί άραγε; μήπως επειδή ενοχλεί;

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό giapas » Κυρ 27 Μάιος 2018, 09:17

Συμφωνώ με κατ σχεδόν στο 100%, αλλά πλέον δε με απασχολεί. Ακόμα περιμένω να μάθω ποιος μας απειλούσε πέρυσι το προπονητή.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό montekristo » Κυρ 27 Μάιος 2018, 09:28

Πίσω από τις ομάδες παίζονται συμφέροντα που καμιά σχέση με την δικια μας τρέλα και αγαπη με την ομάδα δεν έχουν
Εγώ από τα χρόνια του Ιβάν τρία πράγματα θέλω
1 όσο πιο πολλούς αντρικούς τίτλους γίνεται
2 να αφήσει πίσω υποδομές αντάξιες ενός μεγάλου ευρωπαϊκού κλαμπ
3 κάποια στιγμή είχε πει ότι θέλει να κάνει τον ΠΑΟΚ αυτόνομο και να μην εξαρτάται από τα δικά του λεφτά

Άμα γίνουν αυτά θα είμαι υπέρ ευχαριστημένος
Τώρα το τι γίνεται στο παρασκήνιο δεν ξέρω σίγουρα γίνονται πολλές βρωμιες αλλά κανείς δεν είναι σίγουρος μόνο υποθέσεις κάνουμε
Σίγουρα πάντως από τους υπόλοιπους επενδυτές της σούπερ λιγδ είναι πολύ καλύτερος

Στάλθηκε από το TA-1012 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 27 Μάιος 2018, 11:06

Jairo έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:Απαντηση σ σαυτα που ρωτησα δεν εδωσε κανεις .Ολα τυχαια?


Ρε κατ, πέρυσι τέτοια εποχή τα είπαμε όλα.Και ονόματα και γεγονότα και τα πάντα.Εκτεθήκαμε χωρίς λόγο.
Εσύ ακόμα να καταλάβεις, και ρωτάς τα ίδια πράγματα? Μόνο ο προπονητής άλλαξε απο πέρυσι και τίποτα άλλο.
Είσαι σίγουρος οτι θέλεις να ξανανοίξουμε την κουβέντα?Εγώ πάντως όχι.
Αυτό δέν σημαίνει οτι δέν συμφωνώ με τις σκέψεις σου.Κάθε άλλο.
Ξεκαθάρισε τα στο μυαλό σου και αν δέν αντέχεις, μήν ασχολείσαι άλλο, κακό κάνεις στον εαυτό σου...
Βάλε άλλη μία να παίξει η απονομή του κυπέλου στο οακα, και θα καταλάβεις.

Ώρες ώρες βρε Jairo, διαβάζοντας κάποια πράγματα που γράφεις, είναι σαν να διαβάζω τον ίδιο τον Ιβάν... :shock:

Ιβαν Σαββιδης:

"Δεν υπαρχει καμια δυναμη στην Ελλαδα που μπορει να αντισταθει στον ΠΑΟΚ.
Αλλο πραγμα, αν θελω να χρησιμοποιησω ολη μου τη δυναμη ή οχι.
Προς το παρον δεν θελω. Θελω ολα να κυλανε ομαλα, ηρεμα, κανονικα.
Αυτοι που καταλαβαινουν θα καταλαβουν και αυτοι που δε μπορουν να καταλαβουν, καλυτερα να μη ζοριστουν σε αυτη την κατευθυνση."

Θέλετε να παραθέσω εδώ όσες δηλώσεις του Προέδρου έμειναν δηλώσεις ή δεν σήμαιναν μάλλον τίποτε τελικά?
Ξεκινώντας μάλιστα απ την ομιλία του, την ημέρα ανάληψης απ τον ίδιο της Προεδρίας της ΠΑΕ Π.Α.Ο.Κ.?
Μάλλον δεν θέλετε, γιατί θα γεμίσουμε σεντόνια με πράγματα που υπήρχαν στην στρατηγική και είτε δεν πραγματοποιήθηκαν, είτε, ακόμα χειρότερα, κινούμαστε πλέον ευθέως στην ακριβώς αντίθετη κατεύθυνση...
Ειδικά από πέρυσι, 25/8/17, την επομενη ημέρα του αποκλεισμού-ξεφτίλα μας απ το Σουηδικό χωριό... :twisted:

Πάντως, μέχρι κι αυτή η δήλωση του ίδιου του Ιβάν, φαίνεται να "δικαιώνει" τον Κατ, απαντώντας στο αν θέλει...
Κάποιοι δεν έχουμε μνήμη χρυσόψαρου και τα γραπτά μένουν, να το έχετε υπ όψιν σας όσοι γράφετε (και) εδώ...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 27 Μάιος 2018, 11:16

Δεν θέλει να κάνει τα ίδια που κάνει ο κασκόλακιας εδώ δεν έκανε τίποτα φέτος και πέσανε να τον φάνε..... Αν πάρουμε του χρόνου το πρωτάθλημα τι θα λέμε δεν ήθελε πριν και ήθελε φέτος; τέλος πάντων ο κατ είπε ότι δεν ασχολείται και θα ασχολείται μόνο με το μπάσκετ.... Εκεί όλα καλά; γεμάτη κομινηδες είναι και εκεί η κατάσταση :(:(

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 27 Μάιος 2018, 11:26

Το να κρινουμε τις προθεσεις Ιβαν με βαση καποιες δηλωσεις του, χαρακτηριστικες του παρορμητισμου του,στα ορια φανφαρολογιας, ειναι αδικο για τον ιδιο και οτι εχει καταφερει.Εχω ξαναγραψει πως η φετινη χρονια ουδεμια σχεση ειχε με τις προηγουμενες και ο ΠΑΟΚ πληρωσε πρωτα τα δικα του λαθη και μετα τα απομειναρια του παρελθοντος και ακομα περισσοτερο απο αυτο, τις νοοτροπιες των αντιπαλων του.Ας σταματησουμε να κυνηγαμε φαντασματα.Ο ΠΑΟΚ ειναι ηδη πολυ,παρα πολυ δυνατος και θα γινει ακομα περισσοτερο.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 27 Μάιος 2018, 11:27

giapas έγραψε:Συμφωνώ με κατ σχεδόν στο 100%, αλλά πλέον δε με απασχολεί. Ακόμα περιμένω να μάθω ποιος μας απειλούσε πέρυσι το προπονητή.

Οι ίδιοι που απείλησαν μελοι της οικογένειας Σαββίδη και τον ίδιο,όπου με αποδείξη αυτές τις απειλές πήγε στα κεντρικά της ασφάλειας και του έβγαλαν άδεια οπλοφορίας και 24ωρη συνοδεία 2 αστυνομικών.

Αλλά επειδης είμαστενεοέλληνες γαλουχημενοι σε μια τατιανιστικη κοινωνία ψοφαμαι για κουτσομπολιό και ίντριγκα.

Όποιος λοιπόν έχει αναπάντητα ερωτήματα και καίγεται τόσο πολύ να πάρει απαντήσεις μπορεί να παρευρίσκεται στις συνελεύσεις των μετόχων ( λογικά όλοι σας έχετε κάποιες μετοχές) ή στις συνελεύσεις του Α Σ οποιοι δεν είστε μελη ευκαιρία να γίνετε και θα σας απαντήσουν οι υπεύθυνοι σε πολλές από τις απορίες σας.

Θα έχετε επίσης την ευκαιρία να συνομιλήσετε με αυτούς που θεωρείται ανίκανους και άχρηστους ( γκαγκατσης) και να του εκφράσετε αυτοπροσώπως την δυσαρέσκεια σας για την δουλειά του.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Κυρ 27 Μάιος 2018, 11:36

Το ποδοσφαιρο στην Ελλαδα ειναι μπλεγμενο με την πολιτικη και τα οικονομικα διαπλεκομμενα συμφεροντα εδω και 70 χρονια
Ο Ιβαν τους χαλασε το "" πανηγυρη"" και αυτο τους τρελανε....και τους ενωσε ταυτοχρονα
Εχει τοσο βαθιες και δυνατες ριζες το πολιτικοοικονομικο κατεστημενο στην Ελλαδα που θελει πολυ μεγαλο αγωνα για να το ξεπατωσεις....παρα πολυ μεγαλο....
Για αυτο "" εργο"" θα εχει και συνεχεια....πιστη υπομονη και επιμονη...

Υ.Γ.Οταν ξεκινησε η επανασταση του 21 και ελευθερωθηκε η Ελλαδα...
Η Μακεδονια εμεινε αλλα 100 χονια υπο Οθωμανικο ζυγο....100 .....ετσι για να μην ξεχνειωμαστε...


Υ.Γ(2) Ιβαν Σαββιδης...Μεγας ευεργετης τουΠΑΟΚ
Υ.Γ(3)και για να μην τον ξεχασω...... τιμη και δοξα στους Αθηναιους ΠΑΟΚτσηδες
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 27 Μάιος 2018, 11:57

desperando έγραψε:
giapas έγραψε:Συμφωνώ με κατ σχεδόν στο 100%, αλλά πλέον δε με απασχολεί. Ακόμα περιμένω να μάθω ποιος μας απειλούσε πέρυσι το προπονητή.

Οι ίδιοι που απείλησαν μελοι της οικογένειας Σαββίδη και τον ίδιο,όπου με αποδείξη αυτές τις απειλές πήγε στα κεντρικά της ασφάλειας και του έβγαλαν άδεια οπλοφορίας και 24ωρη συνοδεία 2 αστυνομικών.

Αλλά επειδης είμαστενεοέλληνες γαλουχημενοι σε μια τατιανιστικη κοινωνία ψοφαμαι για κουτσομπολιό και ίντριγκα.

Όποιος λοιπόν έχει αναπάντητα ερωτήματα και καίγεται τόσο πολύ να πάρει απαντήσεις μπορεί να παρευρίσκεται στις συνελεύσεις των μετόχων ( λογικά όλοι σας έχετε κάποιες μετοχές) ή στις συνελεύσεις του Α Σ οποιοι δεν είστε μελη ευκαιρία να γίνετε και θα σας απαντήσουν οι υπεύθυνοι σε πολλές από τις απορίες σας.

Θα έχετε επίσης την ευκαιρία να συνομιλήσετε με αυτούς που θεωρείται ανίκανους και άχρηστους ( γκαγκατσης) και να του εκφράσετε αυτοπροσώπως την δυσαρέσκεια σας για την δουλειά του.

Δηλαδή στις Γενικές Συνελεύσεις θα μας αποκαλύψουν τίποτα στοιχεία αδερφέ desperando?
Τίποτα απομαγνητοφωνημένες συνομιλίες, βίντεο, φωτογραφίες ή κάτι απτό-χειροπιαστό, τέλος πάντων?
Για να ξέρουμε, να μην πάμε τζάμπα και ακούσουμε μόνο επεξηγηματικά λόγια, που δεν χρειάζεται...

Όσο για την συμμετοχή μας στις Γ.Σ., την διαδικασία που προβλέπεται, για να παραστεί-ρωτήσει-πάρει τον λόγο-ψηφίσει κάποιος, την ξέρεις καλά? Ότι δηλαδή πρέπει να παραδώσουμε εκ των προτέρων τους τίτλους μετοχών, αυτών οι οποίες δεν έφτασαν ποτέ στα χέρια μας, ούτε απ τον ευρωβολευτή, ούτε απ τον Ζησάκο?
Που μας είχαν κάνει τότε "μπαλάκι πινκ πονκ" η σχωρεμένη η Marfin Bank και η ΠΑΕ, όποτε τις αναζητήσαμε?

Μην μας καταντήσετε τώρα και "Νικολάδες", να αρχίσουμε τα: Πού είναι οι μετοχέχχχ Κωχχχτάάκηηη???
Ούτε να ξαναψαχνόμαστε, γιατί άραγε χρηματοδοτήθηκε η μαύρη τρύπα των 300 χιλ. του μουγγού απ τον Ιβάν...


Υ.Γ. Αν όντως είχε γίνει τότε καταγγελία στον εισαγγελέα, όπως είχε ειπωθεί, κάποιο νέο θα υπήρχε ως τώρα...

Υ.Γ. 2...Γενικότερα, υπάρχει μια σοφή λαϊκή ρήση που λέει: Όσο σκαλίζεις τα σκατά, τόσο πιο πολύ βρωμάνε!
Γι αυτό, προτιμότερο είναι να τα αφήσουμε όπως έχουν, εστιάζοντας σε ουσιώδη λάθη που βλέπουμε σήμερα...
Αυτά οφείλουν να αλλάξουν, ώστε με πιο οργανωμένη λειτουργία, να κάνουμε το ποθητό βήμα παραπάνω...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 27 Μάιος 2018, 12:16

Γκόραν εγώ ξέρω ότι συμμετοχή στα κοινά μέσω ίντερνετ δεν υπάρχει και το ξέρεις και εσύ καλύτερα.

Δεν ξέρω τι βίντεο ή μαγνητοφωνημένες συνομιλίες θες να σου δώσουν ( κάτι που στην Ελλάδα είναι παρανομο, να καταγταφεσαι από ιδιώτη χωρίς να το γνωρίζεις), αλλά σίγουρα θα σου δοθούν πολλές απαντησεις στα ερωτήματα σου.
Πιστεύω ότι όσο πιο κοντά είναι κάποιος στην ομάδα τόσο λιγότερες θεωρίες συνωμοσίας έχει στο κεφάλι του.

Όσο για τον Α Σ εγώ που ήμουν οικονομικά τακτοποιημένο μελλος μέχρι το 16 δεν μου ζητήθηκε να παραδώσω καμία μετοχή.( Και απ' όσο γνωρίζω δεν άλλαξε κάτι, αλλά θα το ψάξω)

Ήταν όνειρο του συγχωρεμενου του ολιβαρες η ενεργοποίηση των ΠΑΟΚτσιδων στον ΑΣ.
Υπάρχει και το σχετικό τοπικ
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό giapas » Κυρ 27 Μάιος 2018, 12:29

desperando έγραψε:
giapas έγραψε:Συμφωνώ με κατ σχεδόν στο 100%, αλλά πλέον δε με απασχολεί. Ακόμα περιμένω να μάθω ποιος μας απειλούσε πέρυσι το προπονητή.

Οι ίδιοι που απείλησαν μελοι της οικογένειας Σαββίδη και τον ίδιο,όπου με αποδείξη αυτές τις απειλές πήγε στα κεντρικά της ασφάλειας και του έβγαλαν άδεια οπλοφορίας και 24ωρη συνοδεία 2 αστυνομικών.

Αλλά επειδης είμαστενεοέλληνες γαλουχημενοι σε μια τατιανιστικη κοινωνία ψοφαμαι για κουτσομπολιό και ίντριγκα.

Όποιος λοιπόν έχει αναπάντητα ερωτήματα και καίγεται τόσο πολύ να πάρει απαντήσεις μπορεί να παρευρίσκεται στις συνελεύσεις των μετόχων ( λογικά όλοι σας έχετε κάποιες μετοχές) ή στις συνελεύσεις του Α Σ οποιοι δεν είστε μελη ευκαιρία να γίνετε και θα σας απαντήσουν οι υπεύθυνοι σε πολλές από τις απορίες σας.

Θα έχετε επίσης την ευκαιρία να συνομιλήσετε με αυτούς που θεωρείται ανίκανους και άχρηστους ( γκαγκατσης) και να του εκφράσετε αυτοπροσώπως την δυσαρέσκεια σας για την δουλειά του.


Λες οι ίδιοι,άρα ξέρεις.
Ποιοι λοιπόν;


Επίσης το αντίθετο του νεοέλληνα γαλουχημένου σε τατιανίστικη κοινωνία που ψοφάει για κουτσομπολιό και είναι ίντριγκα είναι πολύ σύντομο. μ@λ@κ@ς που νομίζει ότι τα ξέρει όλα. Γεμάτος ο τόπος
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 27 Μάιος 2018, 12:40

Desperando, ο ΑΣ με την ΠΑΕ, ουδεμία σχέση έχουν στις διαδικασίες των Γενικών Συνελεύσεων...Βλέπεις...


Υ.Γ. Σαν οπαδοί κρίνουμε τα πεπραγμένα...Από λόγια έχουμε χορτάσει αδερφέ, όπως κι από δικαιολογίες...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 27 Μάιος 2018, 12:45

Giapas

Προφανώς το δεύτερο είναι σποντα για μένα αλλά δεν με πειράζει,ο καθένας έχει την άποψη του.
Εγώ εδώ μέσα γράφω μόνο για ποδόσφαιρο ( από το οποίο βγάζω το ψωμί μου από διάφορες θέσεις τα τελευταία 20 χρόνια) και για τον ΠΑΟΚ στον οποίο ειδικά μέχρι πριν δύο χρόνια ήμουν πολύ κοντά.

Υγ αν γνώριζαν ποιος ευθύνεται για τις απειλές, πιστεύω ότι σήμερα θα ήταν μεσα, αν και στο ελαντα ποτέ δεν ξέρεις.
Απλά έγραψα αυτό που έγραψα για να πω ότι οι απειλές δεν ήταν μόνο προς τον Ίβιτς αλλά προς όλη την οικογένεια Σαββίδη. Ακόμα ακόμα και στον νέο του γαμπρό
Τελευταία επεξεργασία από desperando και Κυρ 27 Μάιος 2018, 12:54, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες