Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kayde » Κυρ 16 Σεπ 2018, 18:45

kataramenos5 έγραψε:Ρε μας δουλευετε? Οι ιδιοι ανθρωποι λετε να ζητηθουν ξενοι διαιτητες για τα ντερμπι. Εκει πως θα το ζητουσαμε και θα γινοταν δηλαδη αφου δε μπορουμε να κανουμε τιποτα. Ο Π@πας, ο αγαπημενος του χοντρου ξανασφυριξε ? Ποιος τον εφαγε εκεινον? Δε μπορεις πριν απ το ντερμπι να ζητησεις διαιτητη κοινης αποδοχης ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ στα Μμε αλλιως θα θεωρηθει υποπτος ο καθε κ@μοινης?
Δε μπορει πριν την εναρξη του πρωταθλήματος ο ΠΑΟΚ να ζητησει ναφυγουν οι νιντζα αλλιως δε ξεκιναει η λιγδα? Δεν εχει το μεγεθος? Δεν υπαρχουν τροποι να πιεσεις?
Μαλλον οπαδοι του λεβαδειακου θα ειστε για να την υπολογιζετε ΤΟΣΟ λιγο την ομαδα σας. Η ετσι σας καταντησαν.


Κατ αν απειλησεις με αποχωρηση,τιποτα δε θα γινει,μαλιστα θα σε σπρωξουν να το κανεις -οπως και το κανουν-.Οχι γιατι δε σε φοβουνται ή γιατι δε σε υπολογιζουν,αλλα ακριβως γιατι σε υπολογιζουν και μαλιστα πολυ.Θα τους αδειασεις τη γωνια,θα σε ξεφορτωθουν "αναιμακτα" και θα σε εισαι και αυτος που τα παρατησε.Θα πανηγυριζουν οπως συμβαινει και τωρα σε καθε ηττα,σε καθε σκηνικο που γινετε και αφορα την ομαδα μας.

Καλως-κακως τη λυση τη ξερουμε ολοι.Σε γκανστερ και μαφιοζους δεν απαντας με τη "νομιμη" οδο.
Θα το θελατε αυτο -εγω οχι,και ας ειμαι νευρικος,οπως γνωριζετε- και να γινετε σαν και αυτους?

Αν ομως γινοταν,εχω μεγαλη περιεργεια ποσοι μετα θα μιλουσανε για περιφανεια του ΠΑΟΚτση και οτι διαφερουμε εμεις απο τους αλλους και οτι δεν ειμαστε σα τα μουτρα τους.

Και κατι τελευταιο που πηρα αφορμη απο καποια ποστ που λεγανε δε ασχολουμαι με το αγωνιστικο οταν με σφαζουνε.Αν τα λεγανε αυτα οι ΠΑΟΚτσηδες τη δεκατια του 70 -κυριως- και του 80,με τους τοσους κλεμενους τιτλους και τελικους,τωρα θα ειμασταν λιγοτεροι απο τις γριες...
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 16 Σεπ 2018, 18:54

Το μόνο που μπορεί να κάνει αυτή τη στιγμή είναι ομάδα που να κερδίζει και διαιτητές και το έχει καταφέρει σε μεγάλο βαθμό.
Αν παίξουμε την μπαλίτσα που ξέρουμε μόνο με κραυγαλέες διαιτησίες θα καταφέρουν (ΑΝ καταφέρουν) οτιδήποτε. Μιλάμε για γελοίες διαιτησίες, σαν αυτές που είχαμε με Πανιώνιο και ΟΦΗ.
Στα derbies όμως δύσκολα θα έχουμε ξεδιάντροπες διαιτησίες. Θα προσπαθήσουν με τις πιο μικρές ομάδες, όπου όμως η διαφορά μας είναι μεγάλη.
Η άλλη λύση είναι να εμπλακεί στο Ελληνικό ποδόσφαιρο η Ρωσική μαφία, αλλά τότε θα γίνουμε σαν τους γαύρους και τα χανούμια.
Πιστεύω ότι προσπαθεί να βρει κάποιες ισορροπίες στο πολιτικό σύστημα, αν και για την ώρα δεν αποδίδουν.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89847
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Κυρ 16 Σεπ 2018, 19:01

Σαν τους γαύρους και τα χανούμια δε θα γίνεις.
Γιατί εσύ το κάνεις για να προστατευθείς και όχι για να ευνοηθείς.
Άμυνα είναι.
Όταν σε κλέβουν επανειλημμένα, δε θα γίνεις όμοιος με τον κλέφτη επειδή προστατεύεις την περιουσία σου με ό,τι μέσα έχεις. Ακόμη κι αν είναι ακραία.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 16 Σεπ 2018, 19:02

navigator11 έγραψε:Ερώτηση. Πέρυσι ξηλώθηκαν αρκετά, γνωστά σε όλους μας, πουτανάκια του παραγκοσυστήματος. Έγινε αναντίρρητα μια κάθαρση, όχι αμελητέα. Ποιές οι συγκλονιστικές διαφορές πέρυσι με το που μπήκε η κούρσα στο πλέον κρίσιμο σημείο του; Δεν κατανοείτε ότι κατά μεγάλο ποσοστό δεν είναι θέμα ανικανότητας; Δε βλέπετε ότι υπάρχουν πρόθυμοι διαμαντόπουλοι, καμπούρηδες και ένα κάρο άλλοι αλητήριοι, έτοιμοι να αρπάξουν την ευκαιρία από τα μαλλιά, προσφέροντας με το αζημίωτο υπηρεσίες; Μπορεί ο Σαββίδης, θεωρείτε, κάθε σχεδόν βδομάδα να ζητάει να αποπέμπεται κι ένας - δυο από τα τσιράκια; Εδώ δε μιλάει και στοχοποιείται σχεδόν κάθε μέρα, με ψέμματα και μυθεύματα. Ναι, θα μπορούσε να πιέσει να εξαφανιστεί ο κομπίνης από το χάρτη. Μπορεί και να το έκανε αλλά το αποτέλεσμα να είναι αυτό που βλέπουμε. Δηλαδή θα έβγαινε ο ΠΑΟΚ προ της έναρξης του πρωταθλήματος να ζητήσει την αποπομπή του Κουτσιαύτη, του Παπαδόπουλου κοκ; Να είμαστε και λίγο λογικοί παρά την εύλογη αγανάκτηση ρε γαμώτο.

Αν δεν το καταλαβαίνετε, το λέμε και το ξαναλέμε, ότι η αρχή του κακού και το "όπλο" για την συνέχεια του είναι η ΑΤΙΜΩΡΗΣΙΑ!!!!
Όχι μόνο να κάνει δηλώσεις του τύπου "θα φροντίσω αυτός να μην ξανασφυρίξει ποτέ" και μετά να "συμβιβάζεται"...
Να βρει τον τρόπο, να τους ταράξει στην νομιμότητα και να κλείσει τον πρώτο τους φυλακή...Μετά βλέπουμε πάλι...

Ας πάει να τρέχει μέχρι τα Δικαστήρια της Διεθνούς Αμνηστίας ή ακόμα και στου Διαβόλου το Κέρατο...Αρρωσταίνω μ αυτό τον φαινομενικό συμβιβασμό, παρέα με ξυπνητζίδικες κυρκυρ-ατάκες, του στυλ "είμαστε πιο υποψιασμένοι"...

Είναι τουλάχιστον ΝΤΡΟΠΗ, πρώτα για τον ίδιο, να σφυρίζει πάλι φέτος αυτός, ο ίδιος, που πριν από λίγο καιρό τον έφτασε να μπουκάρει στο γήπεδο ΜΑΣ, για να πάρει την ομάδα μέσα απ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ, κλεμμένη και βιασμένη μαζί!!

:pano:

Με τα όπλα τους δεν θα τους πολεμήσω ποτέ, γιατί τότε θα γίνω σαν αυτούς!!

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 16 Σεπ 2018, 19:07

Mīngus έγραψε:Σαν τους γαύρους και τα χανούμια δε θα γίνεις.
Γιατί εσύ το κάνεις για να προστατευθείς και όχι για να ευνοηθείς.

Δεν νομίζω. Σ' αυτό το επίπεδο είναι ποιος θα υπερισχύσει. Ή η δική σου μαφία ή αυτών. Και όταν μιλάμε για μαφίες μιλάμε για εγκληματίες, γι' αυτό δεν το θέλω.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89847
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 16 Σεπ 2018, 19:35

Χωρίς να αποκηρύσσω εντελώς τη "λύση" της αυτοπροστασίας, είμαι της άποψης του Απόστολου. Δε γίνεται να βρεις σε τέτοιες περιπτώσεις τρόπο να περάσεις στους διαιτητές ότι "το νου σας, μη με αδικήσετε μόνο". Και 50-50% να σε παίζουν, όταν τους άλλους 2 θα τους παίζουν 70-30% υπέρ, πάλι στον Σαββίδη θα την "πέφτουν" κάποιοι μετά, επειδή δε θα μπορεί να πάρει πρωτάθλημα, μαζεύοντας 75 -80 βαθμούς.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 16 Σεπ 2018, 19:38

Σε μια σάπια "χώρα", ψάχνουμε λύση σε κάτι (ποδόσφαιρο) που είναι σάπιο ακόμα και σε χώρες που δεν είναι εντελώς σάπιες.

Χαρά στο κουράγιο μας που ασχολούμαστε ακόμα. Αυτή είναι η μόνη αλήθεια

SM-G965F
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Dimpatra » Κυρ 16 Σεπ 2018, 19:42

paok re niamou έγραψε:
Dimpatra έγραψε:Και εγώ έχω φτάσει σε σημείο αγανάκτησης πολλές φορές αλλά δεν επιθυμώ να εξομοιωθω με τους γάβρους κίτρινους -κόκκινους.
Όποιος ζηλεύει τις μεθόδους τους ας αλλάξει ομάδα.
Αν μας ενοχλεί μια φορά τον Ιβάν τον ενοχλεί 100 όσα και τα εκατομμύρια που έχωσε.
Ευχαριστώ τον Ιβάν για το ήθος του και την ομάδα που έφτιαξε.


Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Δηλαδη εσυ οπως το γραφεις εισαι ενα ποδοσφαιρικο ειδος μαζοχιστη, που τον χτυπανε και το ευχαριστιεται κατα καποιο τροπο. Και φυσικα ο Ιβαν πρεπει να ειναι πιο σκασμενος απο εμενα, γιατι αυτος ειναι που πληρωνει με χρημα, ενω εγω χαλαω μονο την ψυχικη μου υγεια καθημερινα. Το προβλημα ειναι οτι ο Ιβαν δεν εχει βρει την λυση στο προβλημα η δεν θελει για δικους του λογους να την εφαρμοσει. Γιατι οσο δυσκολο και αν ειναι, λυση υπαρχει και δεν ειναι κατα αναγκη μαφιοζικη.
Η ισονομια για παραδειγμα και η εφαρμογη των κανονισμων και νομων θα ηταν ενα πολυ καλο βημα. Οποιο κορακι κανει μαλακιες και χειρουργικες διαιτησιες να πηγαινει κατευθειαν σπιτι του. Οσους και να εχουν αναπληρωματικους καποια στιγμη και οι διαιτητες θα καταλαβουν οτι πρεπει να παιξουν στα ισα.
Η λυση ξενων κορακιων ναι μεν αλλα. Οσο υπαρχει δακτυλος Υιου με δυο μπαμπαδες στην κορυφη, το να ερχονται και να σε σφαζουν ειναι πολυ ευκολο. Εξαλου το εχουμε ζησει στα ευρωπαικα ματς, και ξερουμε οτι πολυ πιθανο να εγινε για να παει η μεγαλη μπαζα μονο σε μια ομαδα.

Περυσι δεν χαρηκα την κατακτηση του κυπελλου οσο θα ηθελα γιατι επεσα και εγω στα διχτυα της προπαγανδας και τρωγοντας το παραμυθι οτι 1 λεπτο πριν πεναλτι στον Κρεσπο δεν υπηρξε. Λιγες μερες μετα ομως και βλεποντας το μεγεθος της προπαγανδας, αλλαξα ροτα. Και ολα αυτα που συνεβησαν φετος με δικαιωνουν. Δηλωνω υπευθυνα οτι ομαδα δεν προκειτε να αλλαξω ομαδα, ακομα και αν περνω πεναλτι 5 μετρα εξω απο την περιοχη, αν ο παικτης μου βαζει γκολ με οφσαιτ 20 μετρων, αν η εστια των αντιπαλων εχει διαστασεις διπλασιες απο την δικη μας, ακομα ακομα και αν παιρνει ο αντιπαλος 4 κοκκινες στο πρωτο δεκαπενταλεπτο για να παιρνω το ματσακι νωρις, και να εχω δυναμεις για το μεσοβδομαδο παιχνιδι.

Εχω βαρεθει το φιλικο χτυπημα στην πλατη και τα καλα λογια οταν εχανα σφαζομενος. Εγινε ολοκληρο θεμα με τον Πασχαλακη ( ναι μαλακια του μεγαλη ) αλλα δεν εγινε θεμα οταν ο μιραλας εφτυνε τον μπακα. Βλεπεις ο βελγος επρεπε να παιξει εναντιων μας μηπως και βαλει γκολ ο αναπηρος. Και η συνειδηση των χαρτινων το αντεξε γιατι ηταν ο σκοπος που αγιαζε τα μεσα.

ΞΥΠΝΑΤΕ γιατι με τον σημερινο τροπο μονιμως στην φαπα θα μας εχουν.

Ιβαν δες μερικες ταινιες με εκβιασμους για να παρεις ιδεες, αφου τα τζιμανια που εχεις συμβουλατορες δεν νιωθουν.
Ενα πολυ απλο καθημερινο παραδειγμα. Στελνεις ενα κοριτσαρο στον χ διαιτητη για επισκεψη και βραδυνο περιπατο. Το καταγραφεις και του το στελνεις. Αν ο διαιτητης χ εχει αλλα γουστα και συνηθειες, τις μαθαινεις και πρατεις αναλογα.
Ουτε ανατιναξεις ουτε πιστολια, ουτε ξυλοδαρμους αλα μπακα σε ταξι.
Ομορφα και πολιτισμενα, και εννοειτε οτι εμεις δεν προκειτε να το μαθουμε ποτε. Απλα θα δουμε το αποτελεσμα στο γηπεδο.


Από που έβγαλες το συμπέρασμα ότι είμαι μαζοχιστής;

Από το ότι δεν θέλω να χρησιμοποιεί ο Ιβάν τις ίδιες μαφιοζικες μεθόδους;

Εσύ που το προτείνεις θα το έκανες;

Ο Ιβάν εκτός από τα χρήματα του δεν χαλάει την ψυχική του υγεία, που τον έφτασαν σε σημείο να μπει στο γήπεδο και πλέον για να προστατεύσει τον ΠΑΟΚ και τον εαυτό του απέχει από την Τούμπα;

Απαιτώ με νόμιμο τρόπο την προστασία
της ομάδας και θα τον βρει τον τρόπο όπως κατάφερε και έφτιαξε αυτήν την ομάδα.

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Dimpatra
 
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Παρ 14 Αύγ 2015, 13:17

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 16 Σεπ 2018, 19:56

ΑποστόληςΑ έγραψε:Το μόνο που μπορεί να κάνει αυτή τη στιγμή είναι ομάδα που να κερδίζει και διαιτητές και το έχει καταφέρει σε μεγάλο βαθμό.
Αν παίξουμε την μπαλίτσα που ξέρουμε μόνο με κραυγαλέες διαιτησίες θα καταφέρουν (ΑΝ καταφέρουν) οτιδήποτε. Μιλάμε για γελοίες διαιτησίες, σαν αυτές που είχαμε με Πανιώνιο και ΟΦΗ.
Στα derbies όμως δύσκολα θα έχουμε ξεδιάντροπες διαιτησίες. Θα προσπαθήσουν με τις πιο μικρές ομάδες, όπου όμως η διαφορά μας είναι μεγάλη.
Η άλλη λύση είναι να εμπλακεί στο Ελληνικό ποδόσφαιρο η Ρωσική μαφία, αλλά τότε θα γίνουμε σαν τους γαύρους και τα χανούμια.
Πιστεύω ότι προσπαθεί να βρει κάποιες ισορροπίες στο πολιτικό σύστημα, αν και για την ώρα δεν αποδίδουν.


Ο κυρ Σαββας τωρα δικαιωνεται ,να κανουμε ομαδα που να κερδιζει και διαιτητες .....Και μερικοι ελπιζετε ακομα :?
Τες πα εγω τα γραψα γιατι απ τη μια λεμε δε γινεται τιποτα (λες και σκοτωθηκαμε να κανουμε) απ την αλλη να ερθουν ξενοι .Πως θα γινει αυτο ,αφου δε μπορουμε,δε μας ακουει κανεις?Τα υπολοιπα τα χουμε ξαναπει πολλες φορες.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26715
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Κυρ 16 Σεπ 2018, 20:00

οι νομιμοι τροποι οπως δυστηχως βλεπουμε δεν φερνουν αποτελεσμα. Σορρυ για το μαζοχιστης, εννοουσα οτι δεν εχεις προβλημα να σε αδικουν.
Οπως εγραψα πιο πανω, αφου δεν θελουμε να εγκληματισουμε και εμεις, υπαρχουν και πιο ηπιοι τροποι, εξυπνοι και απολυτως αποτελεσματικοι.
Καποτε πριν απο πολλα χρονια πριν αναλαβει ο Ζαν Τοντ την προεδρια της FIA, ηταν προεδρος ο Μαχ Mosley, o οποιος παραιτηθηκε γιατι βγηκαν στην δημοσιοτητα φωτο απο παρτυ με κοριτσια και ναζιστικο χαιρετισμο. Σε ενα παρτυ καποια στιγμη οι ουσιες και τα ποτα σε φερνουν στο τσακιρ κεφι. Αν εχεις ενα καλο τσακαλακι να αποθανατισει την στιγμη, τοτε το υλικο αυτο εχει ανεκτιμιτη αξια περισσοτερη απο πιστωτικη καρτα......
Ομορφα απαλα και ανωδυνα γινονται οι δουλειες ......
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Κυρ 16 Σεπ 2018, 22:09

Πρόταση στον Ιβάν και στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ:

Να εκδοθεί ανακοίνωση από απόψε με την οποία θα ζητειται:

Ο ορισμός ξενων διαιτητών σε όλους τους αγώνες του ΠΑΟΚ μέχρι να μπει σε λειτουργία το VAR.
Κι αφού τεθεί σε λειτουργία ξένοι διαιτητές σε όλα τα ντέρμπι!

Ξυπνήστε!


ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Κυρ 16 Σεπ 2018, 23:00

Για μενα τα παιχνιδια των αλλων ειναι σημαντικοτερη υποθεση απο τα δικα μας.
Να δειτε που καποια στιγμη θα εφαρμοσουν το 50-50 στα δικα μας παιχνιδια και θα λενε "να οριστε, δεν εχετε παραπονο τωρα", ενω φυσικα θα εχουν 80-20 στα δικα τους παιχνιδια και δεν θα αφηνουν βαθμο στα χωρια ουτε για πλακα.
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό blackfox » Κυρ 16 Σεπ 2018, 23:22

Mīngus έγραψε:Σαν τους γαύρους και τα χανούμια δε θα γίνεις.
Γιατί εσύ το κάνεις για να προστατευθείς και όχι για να ευνοηθείς.
Άμυνα είναι.
Όταν σε κλέβουν επανειλημμένα, δε θα γίνεις όμοιος με τον κλέφτη επειδή προστατεύεις την περιουσία σου με ό,τι μέσα έχεις. Ακόμη κι αν είναι ακραία.

\++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :pano: :opaokara:
ΟΤΙ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΒΙΑ ...ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΙΣΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΒΙΑ..
Άβαταρ μέλους
blackfox
 
Δημοσιεύσεις: 637
Εγγραφή: Κυρ 17 Ιαν 2010, 12:31
Τοποθεσία: netherlands

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό blackfox » Κυρ 16 Σεπ 2018, 23:26

Εγω εχω την εξης απορια Ο Σαββιδης μπορει αλλα δεν θελει να αλλαξει στρατηγικη ή δεν εχει την δυναμη ?
τι νομιζετε?
ΟΤΙ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΒΙΑ ...ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΙΣΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΒΙΑ..
Άβαταρ μέλους
blackfox
 
Δημοσιεύσεις: 637
Εγγραφή: Κυρ 17 Ιαν 2010, 12:31
Τοποθεσία: netherlands

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 16 Σεπ 2018, 23:27

Ο χοντρός πάλι στον αγωνιστικό χώρο.

Θα βγάλετε καμιά ανακοίνωση γαμώ την πουτάνα μου;;;;;;;;;;;;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46860
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες