Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Alastor » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:48

Λοιπον ας ειμαστε ρεαλιστες. Αυτη την στιγμη το 90% των ΜΜΕ παιζουν την οπλοφορια,ηταν δεν ηταν αληθινο το οπλο

Αν η κοινη γνωμη πεισθει πως αυτα που εγιναν σημερα ειναι βαρβαρα,ο ΠΑΟΚ εχει τελειωσει φετος με τους τιτλους.Αυτα αν θελουμε να ειμαστε ρεαλιστες.

Και αυτοι οι τρισαθλιοι αθηναιοι περιμεναν να φτασουν τον Ιβαν στο αμην για να τον "σκοτωσουν". Ε νομιζω σημερα την πατησε ο Ιβαν και δυστυχως θα δειτε πως θα επιβεβαιωθω.

Τα συνορα ειναι κοντα
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6218
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:51

απο τη στιγμη που ειχες δωσει το χερι σε φιδια (ουζος και μελ) που σε δαγκωσαν με την πρωτη ευκαιρια, ο μονος που ευθυνεσαι εισαι εσυ...οπως και για το γεγονος οτι η ομαδα κατεβηκε να παιξει τα δυο σημαντικοτερα ματς της ιστοριας της με διαιτητες καμικαζι...

δυστυχως πιαστηκες αφελης καθως οι πρεζεμποροι και οι γκανγκστερ των αθηνων εινια μιλια μπροστα σε καποια πραγματα...

υγ το οπλο μπορει να το εφερες εσυ, αλλα τους πυροβολισμους τους ριξανε οι υπαλληλοι του πρεζεμπορα :ugeek:
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13635
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό B&W » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:51

.
Τελευταία επεξεργασία από B&W και Δευτ 12 Μαρ 2018, 01:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
B&W
 

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό _sleeper » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:51

Υποθέτω, όχι και η δημοφιλέστερη άποψη, μιας και αυτή τη στιγμή αυτό που βλέπω είναι ότι η ψυχραιμία αυτή τη στιγμή δεν λογίζεται ως κάτι θετικό μέσα στο φόρουμ, αλλά θεωρώ πως εξυγίανση με σίδερα μέσα στις 4 γραμμές δεν νοείται σε κανένα σημείο του γνωστού σύμπαντος.

Υ.Γ. Αιώνια δόξα και τιμή στον ΑΡΧΗΓΟ μας.
fuck you, i won't do what you tell me..
Άβαταρ μέλους
_sleeper
 
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιούλ 2008, 13:40
Τοποθεσία: fuck

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Mīngus » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:57

Το λάθος του Σαββίδη είναι ότι για ακόμη μια φορά άφησε την ομάδα απροστάτευτη κατά τους ορισμούς.
Τα περί όπλου είναι για γέλια. Υποκριτές όλοι όσοι σοκάρονται. Μάλλον γεννήθηκαν χθες και άρχισαν να παρακολουθούν ελληνικό πρωτάθλημα σήμερα.
Άβαταρ μέλους
Mīngus
 
Δημοσιεύσεις: 6273
Εγγραφή: Τρί 06 Ιαν 2015, 00:04

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 01:00

Τιποτα απ ολα αυτα δε θα χε γινει αν ειχες πατησει ποδι ΠΡΙΝ ξεκινησει το πρωταθλημα να τελειωσουν κατι @ρετοπουλοι και κατι κ@μινηδες.10 βαθμους μπροστα θα σουνα αν η κουλα δεν ειχε τετοιο σπρωξιμο.Ασχετα απ το γκολ το κορακι δε σ αφησε να κλεψεις μπαλες απ τη κουλα, 90-10 τα σπορια.


ΥΓ Περα απ τα παραπανω ο γατουλης δεν εχει κουμπουρι?εκει ειναι το θεμα?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26726
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 01:00

εγω προτεινω για το περιφημο πιστολι, να μην το δενουμε σχοινι κορδονι οτι υπαρχει κιολας...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13635
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό blackfox » Δευτ 12 Μαρ 2018, 01:03

Sera4 έγραψε:απο τη στιγμη που ειχες δωσει το χερι σε φιδια (ουζος και μελ) που σε δαγκωσαν με την πρωτη ευκαιρια, ο μονος που ευθυνεσαι εισαι εσυ...οπως και για το γεγονος οτι η ομαδα κατεβηκε να παιξει τα δυο σημαντικοτερα ματς της ιστοριας της με διαιτητες καμικαζι...

δυστυχως πιαστηκες αφελης καθως οι πρεζεμποροι και οι γκανγκστερ των αθηνων εινια μιλια μπροστα σε καποια πραγματα...

υγ το οπλο μπορει να το εφερες εσυ, αλλα τους πυροβολισμους τους ριξανε οι υπαλληλοι του πρεζεμπορα :ugeek:



το ποστ της χρονιας
ΟΤΙ ΣΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΒΙΑ ...ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΙΣΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΒΙΑ..
Άβαταρ μέλους
blackfox
 
Δημοσιεύσεις: 637
Εγγραφή: Κυρ 17 Ιαν 2010, 12:31
Τοποθεσία: netherlands

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Δευτ 12 Μαρ 2018, 01:03

goran 64 έγραψε:
aspromaura ioannina έγραψε:
takis4 έγραψε:άλλο οπαδοί και πρόεδροι ,και άλλο ποδοσφαιριστές , ... οι ποδοσφαιριστές εκπαιδεύονται κάθε μέρα να μην εκνευρίζονται και να μην απαντάνε στις προκλήσεις και να λειτουργούν με φρόνηση , άρα δεν είναι κάτι παράξενο ... αλλα να βγαίνουν οπαδοί και και μετα απο την σφαγη τησ χιλιετιας να βλέπουν το πρόβλημα στον ιβάν είναι πολύ παράξενο ...

Αδερφε μου ακου. Με ολα αυτα που εχουν γινει ΚΑΙ φετος ειναι λογικο μια μεριδα του κοσμου να χει ξενερωσει και πλεον να μην εκνευριζετα. Προσωπικα περιμενω τα παντα απο το ελλ. ποδοσφαιρο. Θες να σου πω οτι χαρηκα με τη σημερινη νικη? Δυστυχως δεν μπορω να το κανω. Δεν μπορω να την απολαυσω ρε φιλε!Δεν με αφηνουν να το απολαυσω πως αλλιως να στο πω?Θελω να βλεπω την ομαδα μου να παιζει π ο δ ο σ φ α ι ρ ο. Να κερδιζει να χανει να φερνει ισοπαλιες,ολα. Αλλα μεσα στο γηπεδο. Εδω και 20 χρονια τουλαχιστον βλεπω εναν τραγελαφο. Τα εγραψε ο Ανταρκτικα παραπανω πολυ ωραια. Δεν μπορω να γραψω κατι αλλο. Πες με υποπτο πες με παραξενο πες με οπως θες. Αλλα με ολα αυτα που συμβαινουν δεν μπορω να χαρω πια. Ενα γαμημενο πρωταθλημα πηγα να δω στη ζωη μου και μου το εβγαλαν πικρο. Θες να με κατηγορισεις για ελλειψη φανατισμου?Ευχαριστως.

Τωρα τι μελι γενεσθαι? Δικαστηρια, μηνυσεις, απαξιωση, πολεμος ανακοινωσεων κλπ κλπ. Και? Και μετα τι?

Αδερφέ Γιαννιώτη σε καταλαβαίνω απόλυτα...
Έχεις κουραστεί με όσα βλέπεις εδώ και 20 χρόνια, με όλον αυτό τον τραγέλαφο...
Καλύτερα θαρρώ λοιπόν, αφού έχεις πάψει να χαίρεσαι ακόμα και την ομάδα μας, είναι να κάνεις ένα διάλειμμα για μερικούς μήνες και μετά εδώ θα είμαστε πάλι, για να τα συζητάμε για την Π.Α.Ο.Κ.άρα μας...
Τι λες?
Λογικό δεν σου ακούγεται?

Αδερφε Γκοραν αν και κατι μου λεει πως η προτροπη σου εμπεριεχει καποιον υπαινιγμο, κατι τετοιο σκεφτομαι να κανω. Δυστυχως, κουραστηκα. Πονανε τα μυαλια μου κυριολεκτικα.

Hasio, pater,zizu καλα τα λετε, δεν σας αδικω αλλα για μενα ισχυουν οσα εγραψα παραπανω και οσα γραφω και στον Γκοραν.

Καλη συνεχεια για την ωρα και γερο στομαχι ευχομαι. Εις το επανιδειν μαγκες.
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 01:09

Alastor έγραψε:Λοιπον ας ειμαστε ρεαλιστες. Αυτη την στιγμη το 90% των ΜΜΕ παιζουν την οπλοφορια,ηταν δεν ηταν αληθινο το οπλο

Αν η κοινη γνωμη πεισθει πως αυτα που εγιναν σημερα ειναι βαρβαρα,ο ΠΑΟΚ εχει τελειωσει φετος με τους τιτλους.Αυτα αν θελουμε να ειμαστε ρεαλιστες.

Και αυτοι οι τρισαθλιοι αθηναιοι περιμεναν να φτασουν τον Ιβαν στο αμην για να τον "σκοτωσουν". Ε νομιζω σημερα την πατησε ο Ιβαν και δυστυχως θα δειτε πως θα επιβεβαιωθω.

Τα συνορα ειναι κοντα

Έτσι νομίζεις εσύ, ο ρεαλιστής...Εγώ πάλι, ο πραγματιστής, νομίζω άλλο και μάλιστα το αντίθετο ακριβώς...
Το μόνο που μπορούν να κάνουν όλοι αυτοί οι καθωσπρέπει της "κοινής γνώμης" που αναφέρεσαι, "φοβούμενος" μην τυχόν "πεισθούν" είναι να κλάσουν τ αρκίδια του Ιβάν, τα δικά μου και ενός εκατομμυρίου Π.Α.Ο.Κ.τσήδων, οι οποίοι από κει που μόνο που τους έχουμε γραμμένους στα καραπαπάρια μας, τώρα θα τους κάνουμε και τατουάζ...
Δηλαδή άμα χάσω με τέτοιον τρόπο ακόμα έναν ή δύο τίτλους θα ναι τι? Κακό, "λάθος" ή επαναστατικό?
Αν δηλαδή τον έχανα σήμερα τον τίτλο, κλέβοντας μας όμως πάλι, αυτήν την φορά ένα καθαρό γκολ, τότε τι θα ταν? Καθωσπρέπει, "σωστό" ή μήπως δουλοπρεπές, αφού τα ίδια γίνονται κατ επανάληψη, δεκαετίες τώρα?...

Ο Π.Α.Ο.Κ.τσής ρε σεις ποτέ δεν ήταν δούλος και όσο κι αν θέλησαν να τον κάνουν επί δεκαετίες δεν κατάφεραν...
Όσους τίτλους και να χάσει δεν θα προσκυνήσει και το ξέρουν καλά οι αλλόθρησκοι...Ακόμα πολύ καλά ξέρουν ότι:
ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΠΥΡΙ ΣΤΟΝ ΒΟΘΡΟΚΩΛΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ!!!!

Σήμερα ξέρετε μόνο τι άλλαξε? ΕΜΑΘΑΝ ΟΤΙ Μ ΑΥΤΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑΡΗ ΜΑΣ, Ε ΘΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΜΕ ΠΛΕΟΝ ΑΣΑΛΙΩΤΑ!!!!

:pano:

Γι αυτό λοιπόν, στην δική μου γλώσσα: Γεια σαν του μάγκαρου του Ιβάν για απόψε...
Στην δικιά του πάλι, λέω να εμπιστευτώ τον Γιωρίκα τον "Λονδρέζο", συμφωνώντας μαζί του...

georgedoulk2008 έγραψε:Να λελεύω σε Πρόεδρε.

Αρα έτς.

Εσύ ξερτς. Ποίσον την δουλεία'ς.


:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Δευτ 12 Μαρ 2018, 01:11

Γιάννενα αδερφέ ..., εννοείς τα λέμε αύριο !!!
ΜΗΝ ακούσω καμιά μαλακία εν βρασμό. Βάλε κάνα έργο, ρίξε ένα ύπνο (λέμε τώρα) και αύριο τα λέμε πάλι εδώ με ηρεμία! ;)
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9521
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό potamda » Δευτ 12 Μαρ 2018, 01:12

Εσύ φταις για όλα Ιβάν. Εσύ που θες να γιγαντώσεις τον ΠΑΟΚ απέναντι σε ο, τι πιο βρώμικο υπάρχει.
Εσύ φταις γιατί αν μας είχες 4-5ους όλα θα ήταν πιο ήσυχα. Ακόμα κι εμείς θα είχαμε συνηθίσει στη μιζέρια μας και δε θα αναζητούσαμε τιποτα παραπάνω.
Εσύ φταις, αφού εμείς μάλλον ξεχάσαμε με ποιους τα έβαλες, τι έχεις καταφέρει ΜΟΝΟΣ σου και τι πόλεμο τρως καθημερινά από παντού.
Εσύ φταις, αφού δεν είσαι αλάνθαστος κι εμείς σου κάνουμε εύκολα κριτική από το πληκτρολόγιο.
Παράτα τα Ιβάν να ησυχάσεις κι εσύ κι εμείς!
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5167
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Δευτ 12 Μαρ 2018, 01:14

Τι να πω ρε συ Hasio μακαρι να μου περασει. :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 01:15

aspromaura ioannina έγραψε:
goran 64 έγραψε:
aspromaura ioannina έγραψε:Αδερφε μου ακου. Με ολα αυτα που εχουν γινει ΚΑΙ φετος ειναι λογικο μια μεριδα του κοσμου να χει ξενερωσει και πλεον να μην εκνευριζετα. Προσωπικα περιμενω τα παντα απο το ελλ. ποδοσφαιρο. Θες να σου πω οτι χαρηκα με τη σημερινη νικη? Δυστυχως δεν μπορω να το κανω. Δεν μπορω να την απολαυσω ρε φιλε!Δεν με αφηνουν να το απολαυσω πως αλλιως να στο πω?Θελω να βλεπω την ομαδα μου να παιζει π ο δ ο σ φ α ι ρ ο. Να κερδιζει να χανει να φερνει ισοπαλιες,ολα. Αλλα μεσα στο γηπεδο. Εδω και 20 χρονια τουλαχιστον βλεπω εναν τραγελαφο. Τα εγραψε ο Ανταρκτικα παραπανω πολυ ωραια. Δεν μπορω να γραψω κατι αλλο. Πες με υποπτο πες με παραξενο πες με οπως θες. Αλλα με ολα αυτα που συμβαινουν δεν μπορω να χαρω πια. Ενα γαμημενο πρωταθλημα πηγα να δω στη ζωη μου και μου το εβγαλαν πικρο. Θες να με κατηγορισεις για ελλειψη φανατισμου?Ευχαριστως.

Τωρα τι μελι γενεσθαι? Δικαστηρια, μηνυσεις, απαξιωση, πολεμος ανακοινωσεων κλπ κλπ. Και? Και μετα τι?

Αδερφέ Γιαννιώτη σε καταλαβαίνω απόλυτα...
Έχεις κουραστεί με όσα βλέπεις εδώ και 20 χρόνια, με όλον αυτό τον τραγέλαφο...
Καλύτερα θαρρώ λοιπόν, αφού έχεις πάψει να χαίρεσαι ακόμα και την ομάδα μας, είναι να κάνεις ένα διάλειμμα για μερικούς μήνες και μετά εδώ θα είμαστε πάλι, για να τα συζητάμε για την Π.Α.Ο.Κ.άρα μας...
Τι λες?
Λογικό δεν σου ακούγεται?

Αδερφε Γκοραν αν και κατι μου λεει πως η προτροπη σου εμπεριεχει καποιον υπαινιγμο, κατι τετοιο σκεφτομαι να κανω. Δυστυχως, κουραστηκα. Πονανε τα μυαλια μου κυριολεκτικα.

Hasio, pater,zizu καλα τα λετε, δεν σας αδικω αλλα για μενα ισχυουν οσα εγραψα παραπανω και οσα γραφω και στον Γκοραν.

Καλη συνεχεια για την ωρα και γερο στομαχι ευχομαι. Εις το επανιδειν μαγκες.

Κανένας υπαινιγμός, απλά κατανόηση...Είναι πολύ βαριά η παρακαταθήκη του Π.Α.Ο.Κ.τσή και κουράζει...
Καλή ξεκούραση αδερφέ και εις το επανιδείν, όπως λες κι εσύ...

:pano:
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Δευτ 12 Μαρ 2018, 01:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Azrael » Δευτ 12 Μαρ 2018, 01:15

Μαζι σου προεδρε :pano:
Stare in the raven's eye
Your time has come to die
Welcome to my world
Άβαταρ μέλους
Azrael
 
Δημοσιεύσεις: 4689
Εγγραφή: Σάβ 14 Δεκ 2013, 21:03
Τοποθεσία: Dagobah

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες