Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Rexaris » Κυρ 11 Μαρ 2018, 23:35

Μα ναι πώς τολμάμε και αντιδρούμε, έπρεπε να πέφτουμε στα 4 και να λέμε κι ευχαριστώ.
"Οὐ φοβηθήσομαι ἀπὸ μυριάδων λαοῦ τῶν κύκλῳ συνεπιτιθεμένων μοι" (Ψαλ. 3,7).
Άβαταρ μέλους
Rexaris
 
Δημοσιεύσεις: 3294
Εγγραφή: Τρί 02 Μάιος 2017, 01:10
Τοποθεσία: Canada

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Rexaris » Κυρ 11 Μαρ 2018, 23:37

dim-cyprous-paok έγραψε:Μήπως να αρχίσουμε να κοιτάμε κ τον διπλανό μας κ εδώ μέσα;λεω εγώ τώρα.
Άντε κ από αύριο πάρτε εργολαβία το γλύψιμο της πουλάς εδώ μέσα. Ξέρετε εσείς,έτσι κ αλλιώς δεν θα σας ενοχλήσει Κανενας


Πολύ σωστά το είπες. Και με την μπηχτή την τελευταία συμφωνώ κι εγώ μ'αυτά που βλέπω.
"Οὐ φοβηθήσομαι ἀπὸ μυριάδων λαοῦ τῶν κύκλῳ συνεπιτιθεμένων μοι" (Ψαλ. 3,7).
Άβαταρ μέλους
Rexaris
 
Δημοσιεύσεις: 3294
Εγγραφή: Τρί 02 Μάιος 2017, 01:10
Τοποθεσία: Canada

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό takis4 » Κυρ 11 Μαρ 2018, 23:37

aspromaura ioannina έγραψε:
takis4 έγραψε:
aspromaura ioannina έγραψε:η τιμή του ΠΑΟΚ είναι στα χέρια μας και η δύναμή μας δεν είναι μόνο στην ενότητα, αλλά και στην ικανότητα να ελέγξουμε τα συναισθήματά μας, αποκλείοντας ενέργειες, οι οποίες μπορούν να χρησιμοποιηθούν εναντίον της ομάδας μας.
Μπραβο ρε Ιβαν που εκανες πραξη σου τις δηλωσεις :cry:

δεν είναι παράξενο που δεν μπόρεσε να ελένξει το θυμικό του ο ιβάν , εμενα ποιο παράξενο μου φαίνεται ότι κάποια άτομα 20 λεπτά μετά από την σφαγή του αιώνα είναι πολύ ψύχραιμα ...

οπως ο Βιερινια για παραδειγμα...

άλλο οπαδοί και πρόεδροι ,και άλλο ποδοσφαιριστές , ... οι ποδοσφαιριστές εκπαιδεύονται κάθε μέρα να μην εκνευρίζονται και να μην απαντάνε στις προκλήσεις και να λειτουργούν με φρόνηση , άρα δεν είναι κάτι παράξενο ... αλλα να βγαίνουν οπαδοί και και μετα απο την σφαγη τησ χιλιετιας να βλέπουν το πρόβλημα στον ιβάν είναι πολύ παράξενο ...
takis4
 
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Κυρ 26 Νοέμ 2017, 18:57

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Pa0ki » Κυρ 11 Μαρ 2018, 23:52

Α ρε προεδράρα, τρελάθηκες σε καταλαβαίνω, αλλά εκτέθηκες και τους έδωσες πάτημα τώρα
Με πιστόλια και μπράβους δε βγαίνουν να παίξουν λένε οι κότες, λες και τους πείραξε κανείς

Ελπίζω να μην έχουμε χειρότερα
2 ζωές Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
Pa0ki
 
Δημοσιεύσεις: 754
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 23:05
Τοποθεσία: Ζιμπάμπουε

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό capern » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:00

.
Τελευταία επεξεργασία από capern και Δευτ 12 Μαρ 2018, 06:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
capern
 
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: Πέμ 16 Ιαν 2014, 02:22

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό aspromaura ioannina » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:19

takis4 έγραψε:άλλο οπαδοί και πρόεδροι ,και άλλο ποδοσφαιριστές , ... οι ποδοσφαιριστές εκπαιδεύονται κάθε μέρα να μην εκνευρίζονται και να μην απαντάνε στις προκλήσεις και να λειτουργούν με φρόνηση , άρα δεν είναι κάτι παράξενο ... αλλα να βγαίνουν οπαδοί και και μετα απο την σφαγη τησ χιλιετιας να βλέπουν το πρόβλημα στον ιβάν είναι πολύ παράξενο ...

Αδερφε μου ακου. Με ολα αυτα που εχουν γινει ΚΑΙ φετος ειναι λογικο μια μεριδα του κοσμου να χει ξενερωσει και πλεον να μην εκνευριζετα. Προσωπικα περιμενω τα παντα απο το ελλ. ποδοσφαιρο. Θες να σου πω οτι χαρηκα με τη σημερινη νικη? Δυστυχως δεν μπορω να το κανω. Δεν μπορω να την απολαυσω ρε φιλε!Δεν με αφηνουν να το απολαυσω πως αλλιως να στο πω?Θελω να βλεπω την ομαδα μου να παιζει π ο δ ο σ φ α ι ρ ο. Να κερδιζει να χανει να φερνει ισοπαλιες,ολα. Αλλα μεσα στο γηπεδο. Εδω και 20 χρονια τουλαχιστον βλεπω εναν τραγελαφο. Τα εγραψε ο Ανταρκτικα παραπανω πολυ ωραια. Δεν μπορω να γραψω κατι αλλο. Πες με υποπτο πες με παραξενο πες με οπως θες. Αλλα με ολα αυτα που συμβαινουν δεν μπορω να χαρω πια. Ενα γαμημενο πρωταθλημα πηγα να δω στη ζωη μου και μου το εβγαλαν πικρο. Θες να με κατηγορισεις για ελλειψη φανατισμου?Ευχαριστως.

Τωρα τι μελι γενεσθαι? Δικαστηρια, μηνυσεις, απαξιωση, πολεμος ανακοινωσεων κλπ κλπ. Και? Και μετα τι?
Άβαταρ μέλους
aspromaura ioannina
 
Δημοσιεύσεις: 1689
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιαν 2016, 00:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Pater » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:24

Φίλε Ιωάννινα νοιώθω τα ίδια που λες παραπάνω. Αλλά όλα αυτά γίνονται για να μην πάρει ο ΠΑΟΚ πρωτάθλημα. Αν ήμασταν από κάτω όλα θα ήταν μια χαρα στρωτά. Δεν πάει άλλο! Καλύτερα να μπούμε κι εμεις στο παιχνίδι για να προφυλασόμαστε. Όταν όλα παίζονται στο παρασκήνιο δεν μπορεί να είσαι εντελώς απών.
Το πρωτάθλημα το δικαιούμαστε στο χόρτο, δεν υπάρχει λόγος να τους αφήσουμε να μας το κλέψουν στα χαρτιά
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CHAMPIONS LEAGE
Pater
 
Δημοσιεύσεις: 425
Εγγραφή: Σάβ 23 Ιούλ 2016, 20:21

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό zizu10 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:31

aspromaura ioannina έγραψε:Θες να σου πω οτι χαρηκα με τη σημερινη νικη? Δυστυχως δεν μπορω να το κανω. Δεν μπορω να την απολαυσω ρε φιλε!Δεν με αφηνουν να το απολαυσω πως αλλιως να στο πω?Θελω να βλεπω την ομαδα μου να παιζει π ο δ ο σ φ α ι ρ ο. Να κερδιζει να χανει να φερνει ισοπαλιες,ολα. Αλλα μεσα στο γηπεδο.

Αυτο ειναι το θεμα οτι σημερα η ομαδα κερδισε μεσα στο χορταρι και πηγαν να της κλεψουν ετσιθελικα τους τρεις βαθμους. Φτανει πια...3 παιχνιδια ηταν υψιστης σημασιας σε ολο το πρωταθλημα στην εδρα μας και χαρηκαμε το ενα. Αλλα οχι και να λεμε οτι εγινε λαθος σημερα. Η πιο σωστη αντιμετωπιση μετα απο χρονια. Ετσι θελουν, ετσι πρεπει...
zizu10
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 23:19

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:33

Να λελεύω σε Πρόεδρε.

Αρα έτς.

Εσύ ξερτς. Ποίσον την δουλεία'ς.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:35

Ιωάννινα, έχεις αναρωτηθεί όμως ότι αυτό το αίσθημα που νιώθεις ,εσκεμμένα και με χειρουργική ακρίβεια, στο έβαλαν μέσα σου? (και όχι μόνο σε σένα) ΜΗΝ μασάς, θα δεις που όταν θα ηρεμήσεις θα συνειδητοποιήσεις πόσο μεγάλη ΠΟΥΣΤΙΑ έκαναν στην ομάδα μας και έστρεψαν ΌΛΗ την Ελλάδα εναντίον μας... Προμελετημένο σχέδιο !
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9532
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Alastor » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:37

Η ομαδα σημερα επαιξε χαλια,πηγαν να της κλεψουν ομως πεντακαθαρη νικη στο 90.

Απο εσενα το μονο που θα θελα ηταν να μην εδινες πατηματα περι οπλοφοριας,τιποτα αλλο. Να ησουν πιο προσεκτικος γιατι αυτοι κατω θα σε σκισουν.

Δυστυχως τα συνορα ειναι πιο κοντα απο ποτε
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6225
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:37

Για μ ενα καραγκιοζιλίκια ιβαν

Μαμω το πρωταθλήμα
Ελπίζω ναι το διακόψει
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:42

[quote="aspromaura ioannina"][quote="takis4"]
άλλο οπαδοί και πρόεδροι ,και άλλο ποδοσφαιριστές , ... οι ποδοσφαιριστές εκπαιδεύονται κάθε μέρα να μην εκνευρίζονται και να μην απαντάνε στις προκλήσεις και να λειτουργούν με φρόνηση , άρα δεν είναι κάτι παράξενο ... αλλα να βγαίνουν οπαδοί και και μετα απο την σφαγη τησ χιλιετιας να βλέπουν το πρόβλημα στον ιβάν είναι πολύ παράξενο ...[/quote]
Αδερφε μου ακου. Με ολα αυτα που εχουν γινει ΚΑΙ φετος ειναι λογικο μια μεριδα του κοσμου να χει ξενερωσει και πλεον να μην εκνευριζετα. Προσωπικα περιμενω τα παντα απο το ελλ. ποδοσφαιρο. Θες να σου πω οτι χαρηκα με τη σημερινη νικη? Δυστυχως δεν μπορω να το κανω. Δεν μπορω να την απολαυσω ρε φιλε!Δεν με αφηνουν να το απολαυσω πως αλλιως να στο πω?Θελω να βλεπω την ομαδα μου να παιζει π ο δ ο σ φ α ι ρ ο. Να κερδιζει να χανει να φερνει ισοπαλιες,ολα. Αλλα μεσα στο γηπεδο. Εδω και 20 χρονια τουλαχιστον βλεπω εναν τραγελαφο. Τα εγραψε ο Ανταρκτικα παραπανω πολυ ωραια. Δεν μπορω να γραψω κατι αλλο. Πες με υποπτο πες με παραξενο πες με οπως θες. Αλλα με ολα αυτα που συμβαινουν δεν μπορω να χαρω πια. Ενα γαμημενο πρωταθλημα πηγα να δω στη ζωη μου και μου το εβγαλαν πικρο. Θες να με κατηγορισεις για ελλειψη φανατισμου?Ευχαριστως.

Τωρα τι μελι γενεσθαι? Δικαστηρια, μηνυσεις, απαξιωση, πολεμος ανακοινωσεων κλπ κλπ. Και? Και μετα τι?[/quote]
Αδερφέ Γιαννιώτη σε καταλαβαίνω απόλυτα...
Έχεις κουραστεί με όσα βλέπεις εδώ και 20 χρόνια, με όλον αυτό τον τραγέλαφο...
Καλύτερα θαρρώ λοιπόν, αφού έχεις πάψει να χαίρεσαι ακόμα και την ομάδα μας, είναι να κάνεις ένα διάλειμμα για μερικούς μήνες και μετά εδώ θα είμαστε πάλι, για να τα συζητάμε για την Π.Α.Ο.Κ.άρα μας...
Τι λες?
Λογικό δεν σου ακούγεται?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό zizu10 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:42

Alastor έγραψε:Η ομαδα σημερα επαιξε χαλια,πηγαν να της κλεψουν ομως πεντακαθαρη νικη στο 90.

Απο εσενα το μονο που θα θελα ηταν να μην εδινες πατηματα περι οπλοφοριας,τιποτα αλλο. Να ησουν πιο προσεκτικος γιατι αυτοι κατω θα σε σκισουν.

Δυστυχως τα συνορα ειναι πιο κοντα απο ποτε

Ποια οπλοφορια; Αποδειξτε οτι ηταν οπλα (οχιεσυ προσωπικα φυσικα) και τοτε ας γινει οτι θελει...Γελανε και τα τσιμεντα. Αααα το πρωτο site που εβγαλε την φωτογραφια στην φορα και το διεδωσε ηταν το 10.gr που ειναι site του Ολυμπιακου
zizu10
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 23:19

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 12 Μαρ 2018, 00:47

Για εμένα χιλια μπράβο του. Ήταν ξεκάθαρο ότι είχαν επιλέξει να ακυρώσουν το γκολ! Τους υποχρέωσε να ξεφτιλιστούν! ΞΑΝΑ. ΚΑΙ ΞΑΝΑ. ΚΑΙ ΞΑΝΑ. ΚΑΙ ΞΑΝΑ. Ας μας υποβιβάσουν! Ας τον συλλάβουν. Ας τον εκδιώξουν από τη χώρα! Ρε σεις, αντιλαμβάνεστε ότι δέχεται ΟΛΟΤΥΦΛΕΣ επιθέσεις; Δε θυμάμαι τα κοντά 40 χρόνια που ζω επιχειρηματία να υφίσταται τέτοιον προσκηνιακό πόλεμο σε καθημερινή βάση επί τουλάχιστον 1,5 έτος! Είναι απίστευτο. Δε χρειάζεται να δώσει ο Σαββίδης το οποιοδήποτε ... πάτημα! Δημιουργείται εκ του μη όντος και λαμβάνεται και ξεχειλώνεται από κάθε τσιράκι του κώλου!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: PAOKARA DEPO και 9 επισκέπτες