PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 17 Σεπ 2019, 09:12

Αν κάποιος δεν πάρει το πακέτο και πληρώνει ppv, το σύνολο που θα πληρώσει ΜΟΝΟ για την κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος θα είναι 66,89 €.
Για τους 5 εντός έδρας αγώνες των play-off θα υπάρξουν άλλες, προφανώς τσουχτερές τιμές.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τρί 17 Σεπ 2019, 09:26

Είναι αστείο να συζητάμε την τιμή του ppv ειδικά για εμάς στην Αθήνα, που ψαχνουμε λινκ ή κωλομαγαζο για να δούμε τους αγώνες ή το "βλέπουμε" στο live του sdna και στις εφαρμογές.

Θα βλέπω τον PAOK στο κινητό ρε, χωρίς ψαξιματα και διακοπές και στην tv με σύνδεση hdmi και τ ηχεία τέρμα!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 17 Σεπ 2019, 09:29

pgetsos έγραψε:Αν ξερει κανεις σιγουρα ας με διορθωσει, θα τους καλεσω και αυριο στην ΠΑΕ, αλλα νομιζω πως τα καταστηματα (με βαση το υφος-τροπο γραφης της ανακοινωσης) ΔΕΝ εχουν υποχρεωση να αγορασουν το επαγγελματικο αν δε θελουν τα εξτρα ωφελη


Είναι σαφές. Μπορούν να αγοράσουν το δικαίωμα προβολής σε μια μόνο συσκευή με 70 ευρώ. Το θέμα είναι πώς μπορεί να ελεγχθεί ότι με μαμουνιές δε θα δείχνει ένα σπορ μπαρ πχ από τη μια τηλεόραση λχ, που νόμιμα έχει αγοραστεί η συνδρομή, σε άλλες 3-4-7 κλπ.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Odi » Τρί 17 Σεπ 2019, 09:35

psychologos έγραψε:Προς διαχειριστές.
Παρακαλώ να μου δώσετε τα στοιχεία που χρειάζονται από ένα μέλος που δεν έχει τη δυνατότητα να πληρώσει τη συνδρομή, ώστε να την καλύψω.


Καταρχάς, η κίνηση σου αδερφέ είναι συγκινητική. Συγχαρητήρια.

Δεύτερον, τώρα σκεφτόμαστε πως θα βρούμε τρόπο για να πάει η συνδρομή σε άνθρωπο που έχει πραγματικά ανάγκη.Θα ανακοινωθεί εννοείται.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό cronos » Τρί 17 Σεπ 2019, 09:37

Εγώ προσωπικά όλες τις Κυριακές θα δουλεύω από 17:00. Το πακέτο όμως θα το πάρω τις επόμενες μέρες.
Έχω ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να το κάνω αν θέλω να είμαι καλά με τον εαυτό μου.
Ο καθένας βλέπει αυτό που φαίνεσαι...
λίγοι αντιλαμβάνονται αυτό που είσαι.

Machiavelli
Άβαταρ μέλους
cronos
 
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 15:45

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό nikvasil » Τρί 17 Σεπ 2019, 10:08

Μόλις αγόρασα το ετήσιο πακετάκι! Πάμε ΠΑΟΚΑΡΑ μου! :pano: :nairepaok:
ΠΑΟΚΑΡΑ, ΠΟΝΤΟΣ, ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ...
ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ...
Άβαταρ μέλους
nikvasil
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Τρί 07 Μάιος 2019, 14:14

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 17 Σεπ 2019, 10:33

Sick Bastard έγραψε:Μια φανέλα απ τη μπουτίκ κάνει καμιά 60αρια ευρώ. Ε, ας μην πάρουμε φανέλα φέτος.


Αυτό το άκουσα και από ένα φιλαράκι χθες το βράδυ και ήθελα να το σχολιάσω.
Μου είπε επί λέξη, ότι σκόπευε να πάρει φανέλα κατά τα Χριστούγεννα, αλλά τώρα με το ΠΑΟΚ TV θα τα δώσει εκεί τα ίδια χρήματα.
Άλλη μια παράμετρος που πρέπει να εξεταστεί από την ΠΑΕ. Πόσα χάνουν από αλλού για κάθε έναν που αγοράζει το ΠΑΟΚ TV. Ενδιαφέρον KPI αλλά δύσκολο να υπολογιστεί.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 17 Σεπ 2019, 10:36

Εγώ δεν θα έπαιρνα έτσι κι αλλιώς, δεν έχει αρκετά X μπροστά απ το L για να μου χωράει.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 17 Σεπ 2019, 10:36

Gospi έγραψε:Και κατι που δεν αναφεραμε...
Φοβερο εξτρα κινητο για το επαγγελματικο πακετο, η διαφημιση των καταστηματων μεσω της ΠΑΕ στα πλαισια της ενημερωσης των φιλαθλων για τους χωρους που ειναι πιστοποιημενοι!
Εν ολιγοις σου λέει, κυριε σκασε ενα 200αρι και περα απο μπαλα θα σου κανω κ προμοσιον στο κοινο μου για να σε προτιμησει εναντι των ανταγωνιστων που θα προσπαθησουν να το δειξουν παρανομα!
Εξαιρετικη ιδεα!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτό πραγματικά πολύ καλό και για μας αλλά και για τα μαγαζιά

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 17 Σεπ 2019, 10:37

V-olakiotis έγραψε:Είναι αστείο να συζητάμε την τιμή του ppv ειδικά για εμάς στην Αθήνα, που ψαχνουμε λινκ ή κωλομαγαζο για να δούμε τους αγώνες ή το "βλέπουμε" στο live του sdna και στις εφαρμογές.

Θα βλέπω τον PAOK στο κινητό ρε, χωρίς ψαξιματα και διακοπές και στην tv με σύνδεση hdmi και τ ηχεία τέρμα!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!

Bάλε και sportzone για τα εκτος και είσαι κομπλε. ;)
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 17 Σεπ 2019, 10:38

Μόλις αγοράστηκε το πακετάκι.

Η συγκεκριμένη τιμή είναι η ελάχιστη που να μην ξεφτιλίζεις εντελώς το προϊόν. Χονδρικά -35% από το να τα παίρνεις μεμονωμένα. Το περίμενα λίγο παραπάνω να πω την αλήθεια (€75-90), αλλά προφανώς η ΠΑΕ σε αυτή τη δύσκολη και τεταμένη αγωνιστική συγκυρία ήθελε τη μέγιστη δυνατή συσπείρωση.
Κατανοώ τις οικονομικές δυσκολίες κάποιων αδερφών, αλλά αυτό δεν έχει να κάνει με το PAOK TV καθεαυτό, αλλά και με τον καφέ που ίσως έδινες σε καφετέρια.

μαζικό ΝΤΟΥ! ώρα να μετρηθούμε και εμείς.

Θα χαρώ να δω 50,000 συνδρομές από εξωτερικό μόνο.
Δε νοείται καφετέρια/μαγαζί στην Ελλάδα να το δείχνει παράνομα. Πρέπει να τους το κλείσεις πάραυτα. Δεν αποκλείω στα πλειοφ (που θα τα παρακολουθούν και οι αλλόθρησκοι χαλαρά ανεξαρτήτως αντιπάλου και σίγουρα όλα τα μαγαζιά παντού) να δω εταιρικό πακετάκι στο 50ρικο και ατομικό στο 20ρικο.

Του χρόνου αν δω πρίμιουμ πακέτο ποδόσφαιρο/μπάσκετ/βόλλευ θα χαρώ πολύ.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό savvastheod » Τρί 17 Σεπ 2019, 10:41

Μόλις το πήρα και εγώ ... Ξέρω είναι δύσκολοι καιροί και πιεσμένος μήνας γενικά ο Σεπτέμβριος... Αλλά τι να κάνουμε από τα λίγα πράγματα που παίρνουμε χαρά είναι η ομάδα... ΟΠΟΤΕ ΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
savvastheod
 
Δημοσιεύσεις: 357
Εγγραφή: Δευτ 16 Νοέμ 2015, 10:51

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 17 Σεπ 2019, 10:44

Και εγώ μέχρι το μεσημέρι

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Stathis71 » Τρί 17 Σεπ 2019, 10:49

Μολις το πηρα κι εγω, παρα τη δυσκολη εποχη, για οσους ειμαστε εκτος Θεσσαλονικης ειναι πολυ νορμαλ το ποσο, αν και εφοσον θελουμε να βλεπουμε και να στηριζουμε την ομαδα. Η ποιοτητα ειναι πλεον δοκιμασμενη στην πραξη και πολυ υψηλη απο καθε αποψη, και σαν εικονα και σα δημοσιογραφικη καλυψη. Η συνδεση ειναι ευκολη, μενει να αποδειξουμε σα λαος τη στηριξη. Σαν αισιοδοξος θεωρω πως σε ολο τον πλανητη υπαρχουν πανω απο 100.000 συνοπαδοι που εχουν τη διαθεση να βλεπουν την ομαδα και την οικονομικη δυνατοτητα του εναμιση καφε το μηνα, για να να το πραξουν.
Stathis71
 
Δημοσιεύσεις: 312
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 08:19

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 17 Σεπ 2019, 10:52

Sick Bastard έγραψε:Εγώ δεν θα έπαιρνα έτσι κι αλλιώς, δεν έχει αρκετά X μπροστά απ το L για να μου χωράει.


:opaokara:

Εγώ φανέλα πήρα (την υπέροχη μαύρη με το όνομα του Βιειρίνια), θα πάρω και PAOK TV με τον νέο μήνα. Θα αγοράσω και το παιχνίδι με τον Άρη μεμονωμένα κι ας είμαι και στο γήπεδο με το διαρκείας μου.

Οι ενστάσεις μου στο τόπικ δεν σημαίνουν ότι δεν στηρίζω την προσπάθεια της ομάδας όπως μπορώ. Ούτε ότι κάνω δωρεές όπως αγοράζαμε μετοχές κάποτε. Πήρα το διαρκείας και έχω τη δυνατότητα να μυρίζω Τούμπα κάθε δεύτερη Κυριακή. Θα πάρω το PAOK TV και από Νοέμβριο που θα βρεθώ μόνιμα στο Λονδίνο θα είναι το υποκατάστατο της Τούμπας. Η φανέλα φέτος είναι καύλα και θα μείνει στη ντουλάπα μου για χρόνια.

Μακάρι 100 χιλιάδες κόσμου να το δουν έτσι και να κάνω λάθος στις εκτιμήσεις μου.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες