PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό paok re niamou » Κυρ 24 Νοέμ 2019, 19:06

λαπτοπ με καλώδιο HDMI η καλύτερη λύση
Άβαταρ μέλους
paok re niamou
 
Δημοσιεύσεις: 3223
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2018, 11:33

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 24 Νοέμ 2019, 20:37

Ηταν η πρωτη φορα πυ ειδα ολο τον αγωνα χωρις κανενα προβλημα παρα μονο ενα μικρο στην αρχη. Εχω καλυτερο σημα με το wi fi του λαπ-τοπ; Δεν νομιζω.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89375
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 24 Νοέμ 2019, 20:58

Πρώτη φορά δίχως κολλήματα, σήμερα, σε αυτόματη ανάλυση κιόλας, δίχως να αλλάξω τίποτα...
Μάλλον θα ήταν ο Ερμής διάδρομος... :D :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Afanas » Κυρ 24 Νοέμ 2019, 21:39

Μου τη σπάει που το ποντίκι δεν εξαφανίζεται σε φουλ σκρην
Afanas
 
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Τετ 17 Ιούλ 2019, 00:43

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό paokmono » Κυρ 24 Νοέμ 2019, 23:49

Το ποντίκι εξαφανίζεται αλλά μόλις το κουνήσεις, εμφανίζεται πάνω αριστερά το τελικό σκορ.

Είναι απαράδεκτο το θέμα με το τελικό σκορ που εμφανίζεται παντού.

Γύρισα σπίτι αργά και έχοντας κάνει προσπάθεια να μη μάθω το τελικό σκορ.
Έβαλα τη σύζυγο μόλις κοιμήθηκε το μωρό να ανοίξει τον ηυ σε full screen. Πέρασα το pre game και μου κάνει μια διακοπή κάπου στο 5. Όταν ξανάρχισε, επάνω αριστερά έβλεπα το τελικό σκορ και επομένως παράτησα το ματς.

Αν είναι έτσι μέχρι το τέλος της χρονιάς, του χρόνου μόνο pay per view για όσα θα μπορώ να παρακολουθήσω.
Άβαταρ μέλους
paokmono
 
Δημοσιεύσεις: 346
Εγγραφή: Δευτ 31 Μάιος 2010, 09:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Δευτ 25 Νοέμ 2019, 10:15

seaman έγραψε:Δεν το έχω ψάξει ιδιαίτερα και με έβαλες σε σκέψεις.
Λοιπόν από το store της συσκευής κατεβάζεις και εγκαθιστάς το puffin browser. στη συνέχεια βάζεις το url του paoktv και συνδέεσαι με τον κωδικό σου. Παίζει. Τώρα το πόσο κατάλληλος είναι ο επεξεργαστής της συσκευής θα δείξει σε λίγο.

edit: προς στιγμήν το εγκατέλειψα το θέμα καθώς έχω ασύρματα συνδεδεμένη την ΤV και είχα πολλές διακοπές
Θα το δοκιμάσω αργοτερα σήμερα. Χθες διαπίστωσα ότι ο αποκωδικοποιητης εχει chromecast ή mirror λειτουργία και μπηκα απο το κινητό και το είδα στην tv. Αλλα πρέπει να τοψαξω οντως αν θελω γενικα να μποω στο ίντερνετ απ'ευθείας...

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό seaman » Δευτ 25 Νοέμ 2019, 11:51

Από tablet ή κινητό βολεύει η σύνδεση με chromecast ή όποιο άλλο πρόγραμμα screen mirroring υποστηρίζεται. Δεν το έχω πολυψάξει με to vition γιατί υποστηρίζονται απ ευθείας από την tv που χρησιμοποιώ
Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν. Και αν θα τους πάρει χρόνο να φτάσουν ξανά στην κορυφή, είναι γιατί θα κουβαλάνε την αξιοπρέπειά τους μαζί τους.
_____________________ Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών _____________________
Άβαταρ μέλους
seaman
 
Δημοσιεύσεις: 9536
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 17:58
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 25 Νοέμ 2019, 16:52

Προς οσους ασχολουνται με εικονα tv και ειναι λιγο ψειρες μ αυτο. Η εικονα χτες σας φανηκε Οκ? Στο pc ειχε πολλα σπασιματα αλλα και στο οπεν που ειδα μετα η εικονα τουPaok tv ηταν τις ιδιας κακης ποιοτητας. Θεμα ιντερνετ δε νομιζω να ειναι. Τι παιζει?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Δευτ 25 Νοέμ 2019, 17:12

Ειχε αε κάποια σημεία κολλήματα αλλά δεν ξέρω τις πταίει...

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό constadine » Δευτ 25 Νοέμ 2019, 18:32

kataramenos5 έγραψε:Προς οσους ασχολουνται με εικονα tv και ειναι λιγο ψειρες μ αυτο. Η εικονα χτες σας φανηκε Οκ? Στο pc ειχε πολλα σπασιματα αλλα και στο οπεν που ειδα μετα η εικονα τουPaok tv ηταν τις ιδιας κακης ποιοτητας. Θεμα ιντερνετ δε νομιζω να ειναι. Τι παιζει?

Η εικόνα και εμένα χτες μου φάνηκε μέτρια .
Είχα πιάσει έναν αγώνα του PAOK TV δορυφορικά ,μην ρωτάτε πως, και παρότι τον είχα αγορασμένο τον αγώνα έκατσα να τον είδα δορυφορικά ,γιατί η εικόνα ήταν τέλεια .
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Δευτ 25 Νοέμ 2019, 19:18

Χτες πρωτη φορα συνδεθηκα απο υπολογιστη με wifi και το περασα με hdmi στην τηλεοραση και το ειδα το ματσακι χωρις προβληματα. Οτι αλλο ειχα δοκιμασει ηταν το μαυρο χαλι με αποκορυφωμα το ματς με το βαζελο. Εκει απλα δεν ειδα....
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 25 Νοέμ 2019, 19:42

Το ερωτημα ειναι γιατι το οπεν (και η Νετ νομιζω) ειχε την ιδια κακη για μενα εικονα, . Αλλες φορες ηταν πολυ καλυτερη. Αλλαζει παιχνιδι με παιχνιδι?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 25 Νοέμ 2019, 19:56

Όταν βλέπω Κόκκινο Ποτάμι στο live, η εικόνα είναι πολύ καλή!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 29 Νοέμ 2019, 20:22

Αύριο, Σάββατο, 30/11/2019 και ώρα 19:00, έκτακτη εκπομπή απ το PAOK TV, με θέμα το Κυριακάτικο ματς...

Σε ρυθμούς του Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ θα βάλει αύριο τους φίλους του Δικεφάλου το PAOK TV, με μία έκτακτη εκπομπή!
"H ποδοσφαιρική Ελλάδα κινείται σε ρυθμούς ντέρμπι κορυφής και το PAOK TV έρχεται να σας βάλει στο κλίμα με μία Pregame εκπομπή.

Το απόγευμα του Σαββάτου (30.11) στις 19:00 οι φίλου του ΠΑΟΚ μπορούν να παρακολουθήσουν μία εκπομπή αφιερωμένη στο κυριακάτικο ντέρμπι στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» .

Πάρτε κλίμα από την ομάδα του Δικεφάλου πριν την αναμέτρηση κορυφής με τον Ολυμπιακό, μάθετε τα τελευταία νέα της ομάδας μας και δείτε τις αποκλειστικές συνεντεύξεις των Αμπέλ Φερέιρα, Αντελίνο Βιεϊρίνια και Αλέξανδρου Πασχαλάκη .

Στην παρουσίαση θα βρίσκονται οι Κώστας Βασιλόπουλος και Σταύρος Κόλκας" αναφέρει η σχετική ανακοίνωση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τρί 03 Δεκ 2019, 12:36

Άντε ρε ΠΑΟΚΑΡΑ!

Έχουμε πλέον hotspot στη γειτονιά μας στα Πατήσια!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες